Keha

Keha

The Host

2h 2min  |  Draama, Ulmefilm, Põnevik, Romantika  |  Kinodes alates: 05.04.2013

KEHA on VIDEVIKU SAAGA autori Stephenie Meyeri samanimelise menuromaani ekraniseering. See suurepärane lugu kustumatutest tunnetest esilinastub Eestis 4. aprillil.

Filmi tegevustik toimub tulevikus, kus inimkond vallutatakse võõra nähtamatu liigi poolt, kellel puudub füüsiline vorm. Need võõrad hinged võtavad üle inimeste kehad ja kustutavad nende mälu. Võitlus maailma pärast on lõppenud, aga võitlus inimeste tuleviku pärast on alles alanud!

On vaid käputäis ellujäänuid, kes võitlevad selle invasiooni vastu. Üks nende seast on Melanie Stryder (Saoirse Ronan), kelle keha vallutab hing nimega Rändaja. Selle asemel, et oma meeltest lahti öelda, keeldub Melanie alla andmast ning täidab Rändaja mõtted kujutluspiltidega oma armastatust Jaredist (Max Irons). Melanie on valmis riskima kõigega, et päästa oma väljavalitu ja tõestada, et armastus ületab kõik raskused.

Melanie Stryderit kehastab Oscarile kandideerinud näitlejanna Saoirse Ronan ( “Lepitus”, “Hanna”), tema armastatut aga Jeremy Ironsi poeg Max Irons („Dorian Grey”, „Punamütsike”). Filmi režissöör Andrew Niccol on aga tuntust kogunud läbi selliste linateoste nagu „The Truman show“ (kandideeris stsenaariumi autorina Oscarile ja Kuldgloobusele), "Gattaca" ja „Sõjajumal”.


Levitaja: Garsu Pasaulio irasai
Lavastaja: Andrew Niccol
Osatäitjad: Saoirse Ronan, Diane Kruger, Max Irons, William Hurt, Boyd Holbrook, Emily Browning


    

Osta pilet

Valitud kinodes antud kuupäeval filmi seansse ei ole.