Machete tapab

Machete tapab

Machete Kills

1h 47min  |  Draama, Põnevik, Krimi  |  Kinodes alates: 01.11.2013

MACHETE on tagasi! USA president (Charlie Sheen, telesari "Kaks ja pool meest") värbab Machete (Danny Trejo) eluohtlikule missioonile ning saadab ta Mehhikosse ülesandega peatada sõge revolutsionäär ja miljardär Mendez (Oscari-kandidaat Demian Bichir, telesari "Sild"), kes seal kandis anarhiat külvab ja kavatseb Washingtoni suunas raketi lendu lasta.

Machete peab Hullu Mendeze elusalt USA-sse tagasi toimetama ning samas jagu saama jõhkratest palgamõrtsukatest, palgasõduritest ja kartelli taparühmadest, kes kõik soovivad Mendeze eluküünla kustutada. USA-s annab Machete Mendeze üle ekstsentrilisele miljardärile ja relvakaupmehele Luther Vozile (Mel Gibson), kes oskab ainsana sõgeda mehhiklase raketi kahjutuks teha.

Kui Macheteni jõuavad kuuldused, et Voz plaanib avakosmoses oleva raketiga ise maailmas anarhiat külvata, kutsub Machete Vozi takistamiseks appi vanad sõbrad (sh. Michelle Rodriguez Luzi rollis) ning uued liitlased, nende hulgas ka Miss San Antonio (Amber Heard), kes on ühteaegu nii iluduskuninganna kui ka salamõrvar.

MACHETE TAPAB on Machete-triloogia teine film, mille lavastas Robert Rodriguez (“Machete”, “Sin City”).


Levitaja: ACME FILM OÜ
Lavastaja: Robert Rodriguez
Osatäitjad: Danny Trejo, Mel Gibson, Charlie Sheen, Michelle Rodriguez, Amber Heard, Antonio Banderas, Alexa Vega, Demian Bichir, Sofía Vergara, Walton Goggins


    

Osta pilet

Valitud kinodes antud kuupäeval filmi seansse ei ole.