Ainult aja küsimus

Ainult aja küsimus

About Time

2h 3min  |  Komöödia, Romantika  |  Kinodes alates: 27.09.2013

Uus vaimukalt südamlik film Richard Curtiselt – mehelt, kes on meile kinkinud komöödiad “Notting Hill”, “Armastus on see” (“Love Actually”) ning “Neli pulma ja matus” (“Four Weddings and a Funeral”). AINULT AJA KÜSIMUS on romantiline komöödia selle kõige paremas mõistes, olles samas täiesti originaalne ning ettearvamatu.

Pärast järjekordset piinlikult ebaõnnestunud uusaastaööd teatab 21-aastase Timi (Domhnall Gleeson) isa (Bill Nighy) oma pojale, et nende pere meestel on alati olnud võime ajas rännata. Tim ei saa muuta ajalugu, küll aga seda, mis juhtub ja on juhtunud tema enda elus. Isa esmalt naeruväärsena näinud avaldus osutub tõeks ning Tim otsustab maailma paremaks muuta... ning omale tüdruksõber leida. Londonis tutvub Tim kauni kuid tagasihoidliku Maryga (Rachel McAdams). Nad armuvad, kuid tänu väiksele “ajarännu apsakale” muutub nende kohtumine olematuks. Nad kohtuvad taas. Ja taas. Ja taas... Kuni Tim võidab Mary südame.

Oma ebatavalise elu edenedes avastab Tim, et tema unikaalne võime ei saa teda aga alati päästa kurbusest ning heidutustest, mis kõikide perede saatust puudutavad. Ja kas selleks, et täiel rinnal õnnelikult elada, ongi üldse ajas rändamist vaja...?

Peaosades Domhnall Gleeson (“Harry Potter ja surma vägised”, “Anna Karenina”), Rachel McAdams (“Vanne”, “Sherlock Holmes”) ja Bill Nighy (“Armastus on see”, “Kariibi mere piraadid”), režissöör ja stsenarist Richard Curtis (“Armastus on see”, “Rokkivad raadiopiraadid”).


Levitaja: Forum Cinemas AS - ESTONIA
Lavastaja: Richard Curtis
Osatäitjad: Domhnall Gleeson, Rachel McAdams, Bill Nighy, Margot Robbie, Lydia Wilson


    

Osta pilet

Valitud kinodes antud kuupäeval filmi seansse ei ole.