Kalapoeg Nemo

Kalapoeg Nemo

Finding Nemo

1h 37min  |  Animatsioon  |  Kinodes alates: 21.12.2012

Ülipopulaarne animafilm KALAPOEG NEMO nüüd eesti keelde dubleerituna! Armastatud animategelastele on oma hääle andnud Taavi Teplenkov, Haide Männamäe, Märten Männiste, Jaan Rekkor, Kristjan Sarv, Mait Malmsten, Tanel Saar, Ago Soots, Kadri Adamson, Tambet Tuisk, Mihkel Kabel, Ülle Lichtfeldt, Juhan Ulfsak, Meelis Põdersoo, Sergo Vares ja paljud teised.

Värvirikka Suure Vallrahu troopikas elab turvaliselt klounkala Marlin koos oma poja Nemoga. Kartes ookeanis varitsevaid tühisemaidki ohte, on Marlin äärmiselt ettevaatlik. Nagu kõik noored, on ka Nemo täis ulakust ja tahet uurida enda ümber laiuvat müstilist ookeani. Ühel sellisel avastusretkel satub kalapoeg inimeste küüsi ja jõuab hambaarsti kabinetti kaunistavasse akvaariumisse. Murest murtud isa võtab ette kangelasliku teekonna, et päästa oma ainus järeltulija.

Oma otsingul kohtub Marlin peetrikala Doryga, kes kannatab küll lühimälu all, aga kellel on kogu ookeani suurim süda. Rännakul läbi ohtuderikka ookeani on just Dory optimism see, mis sunnib Marlinit oma hirme alla suruma ja kannustab teda rohkem riskima.

KALAPOEG NEMO dubleeriti eesti keelde helistuudios Orbital Vox.


Levitaja: Forum Cinemas AS - ESTONIA
Lavastaja: Lee Unkrich, Andrew Stanton
Links: Ametlik kodulehekülg


    

Osta pilet

Valitud kinodes antud kuupäeval filmi seansse ei ole.