Transformerid: Väljasuremine

Transformerid: Väljasuremine

Transformers: Age of Extinction

2h 45min  |  Märul, Ulmefilm, Seiklus  |  Kinodes alates: 27.06.2014

Hollywoodi tuntuim suuremõõtmeliste märulifilmide režissöör Michael Bay on tagasi hiigelrobotite maailmas! Globaalse hittfilmi sarja uues peatükis tiitliga TRANSFORMERID: VÄLJASUREMINE tõmmatakse asi hoopis teisel tasemel ning uute peategelastega taas käima. Peaosa mängib Mark Wahlberg ning tegevprodutsendina on meeskonnas Steven Spielberg.

Lugu jätkub aastaid pärast Chicago invasiooni, mis jättis suurlinna varemeisse, kuid päästis planeedi. Rahaliselt kehvas seisus automehaanik ja leiutaja Cade (Mark Wahlberg) ning tema tütar leiavad üles end pikalt peitnud Optimus Prime’i, sattudes sellega paranoilise valitsusorganisatsioon huviorbiiti. Samal ajal kui inimkond end taas jalule seab, ilmub välja uus iidne ning kurjakuulutav oht. Inimesed, Optimus Prime ja teised uued ning vanad autobotid ühendavad jõud, et seista vastu seni suurimale hädaohule ning võita eepiline ülemaailmne lahing hea ja kurja vahel.

Suurfilmi lavastaja on Michael Bay (“Armageddon”, “Bad Boys”), peaosas Mark Wahlberg (“Ted”, “The Departed”), teistes osades Stanley Tucci (“The Hunger Games”), Kelsey Grammer (“Frasier”), Jack Reynor (”Delivery Man”), imekaunis Nicola Peltz (“The Last Airbender”) ning autobotidele annavad hääled Peter Cullen (“Transformers”), Ken Watanabe (“Godzilla”) ja John Goodman (“The Big Lebowski”).

Filmi tõlkis Piret Nukki.


Levitaja: Forum Cinemas AS - ESTONIA
Lavastaja: Michael Bay
Osatäitjad: Mark Wahlberg, Nicola Peltz, Jack Reynor, Stanley Tucci, John Goodman, Kelsey Grammer, Ken Watanabe


    

Osta pilet

Valitud kinodes antud kuupäeval filmi seansse ei ole.