Soojad kehad

Soojad kehad

Warm Bodies

1h 37min  |  Draama, Õudus, Romantika  |  Kinodes alates: 01.02.2013

Ebatõenäoline armastuslugu ilusa teismelise inimese ja tundelise elava laiba vahel päästab valla sündmusteahela, millel on jõudu maailma muuta. „Soojad kehad“ on lõbus ja südantsoojendav zombie’dega romantiline märulikomöödia, mis põhineb Isaac Marioni populaarsel romaanil.

Filmi süžeeliin on tuttavlik – salapärane viirus on tsivilisatsiooni laastanud, muutes kõik ohvrid lihasöövateks koletisteks, kes ei mäleta oma eelmist elu. Kõike seda, mis inimkonnast on säilinud, hoitakse karmilt valvatud punkrites, kus inimesed elavad hirmus oma kunagiste lähedaste ees. Aga kõik see muutub, kui apla zombiekamba teed ristuvad endale varusid otsiva inimeste luuresalgaga. R (Nicholas Hoult), hingestatud zombie, on armsast ja elavast Juliest (Teresa Palmer) nii kütkestatud, et tema aju söömise asemel päästab ta tüdruku oma kaaslaste söögilaualt.

R viib Julie koju, milleks on zombie’dest kubisev lennujaam, ning peidab tüdruku hüljatud 747 lennukisse, mille ta on täitnud oma jahiretkedel kogutud aaretega – seal on vinüülplaate, lumekuule, muusikariistu ja teisi mõistlikemast aegadest pärinevaid relikte. Järgmiste päevade jooksul äratab särtsakas Julie nende üllatavalt mõnusas peidupaigas R-is ammu unustatud tunded ning ta ise hakkab mõistma, et poisis on midagi enamat kui tühi pilk ja aeglane lohisev kõnnak.

Neist tunnetest segaduses Julie läheb tagasi oma eraldatud linna, kus ta karmist zombiekütist isa (John Malkovich) juhib hästi relvastatud kaitseväge. Samal ajal hakkab armuvaludes R muutuma viisil, mida ta polnud kunagi ette kujutanud, ning usub, et tema side Juliega võib päästa kogu inimkonna. Aga kui ta Julie uksele ilmub, vallandab see elavate ja zombie’de vahel sõja, mis ähvardab noorte lootused ühisele tulevikule hävitada.

Värske tunnetusega klassikaline armastuslugu „Soojad kehad“ näitab zombie’de apokalüpsist üllatavalt romantiliselt ja kergemalt poolelt ning meenutab meile, mida tähendab olla inimene.

Osatäitjad: Nicholas Hoult, Teresa Palmer ja John Malkovich

Stsenarist: Jonathan Levine

Lavastaja: Jonathan Levine


Levitaja: ACME FILM OÜ
Lavastaja: Jonathan Levine
Osatäitjad: Nicholas Hoult, Teresa Palmer, John Malkovich, Rob Corddry, Analeigh Tipton
Links: Warm Bodies @ Facebook


    

Osta pilet

Valitud kinodes antud kuupäeval filmi seansse ei ole.