Kobras

Kobras

The Beaver

1h 31min  |  Komöödia, Draama  |  Kinodes alates: 12.08.2011

WALTER BLACK (Mel Gibson) kannatab sügava depressiooni käes. Ta magab enamuse ajast, katsetab erinevaid eneseabimeetodeid, tema naine MEREDITH (Jodie Foster) matab end töösse ning jälgib abitult mehe kokkuvarisemist; noorim poeg HENRY (8) on endassetõmbunud; vanem poeg PORTER (Anton Yelchin) kirjutab raha eest klassikaaslaste kirjandeid ning peab salamisi enda ja isa sarnasuste nimekirja, et samasugust tulevikku vältida; Walteri mänguasjafirma on aga teel pankrotti. Peagi jõuab Walter päris põhja - kui Meredith ta kodust välja viskab, otsustab ta end täis juua ja tappa. Enesetapukatse läheb luhta.

Toibunud Walter saab aga tuttavaks teda ootamatult briti aktsendiga kõnetava Kopraga - käpiknukuga, kelle ta prügi hulgast leidis ning joomatuuri käigus käe otsa torkas. Kopra näol saab Walter uue hingamise ja naaseb koju. Kõik liigub justkui paremuse poole. Uue hobi - puutöö - abil saab ta Henryga jälle sina peale, Kobras aitab tal uuesti Meredithi ära võluda ning hakkab ühtlasi mänguasjafirmat juhtima. Ainsana ei lähe asjaga kaasa Porter, kelle arvates on Walter segi läinud. Ta peab endiselt sarnasuste nimekirja ning kirjutab lõpuaktuse kõnet popile ergutustüdrukule ja lennu parimale lõpetajale Norah'le.


Levitaja: ACME FILM OÜ
Lavastaja: Jodie Foster
Osatäitjad: Mel Gibson, Cherry Jones, Jodie Foster, Anton Yelchin, Riley Thomas Stewart, Zachary Booth, Jennifer Lawrence, Jeff Corbett, Baylen Thomas, Sam Breslin Wright
Links: Ametlik kodulehekülg


    

Osta pilet

Valitud kinodes antud kuupäeval filmi seansse ei ole.

Pildid