Linnaluba
Hall Pass (2011)
Žanr: Komöödia, romantika
Alla 14 a. Keelatud Alla 14 a. Keelatud
|

Parimad semud Rick ja Fred (Owen Wilson ja Jason Sudeikis) on juba kaua aega abielus. Nad armastavad oma naisi, aga nagu meestega ikka, peatub nende pilk igal naisel, kes neile nina alla satub.

Ricki ja Fredi abikaasadel (Jenna Fischer ja Christina Applegate) saab meeste jõllitamiskombest kõrini ja nad astuvad abielu värskendamiseks ootamatult julge sammu - annavad abikaasadele „linnaloa“: nädal aega täielikku vabadust teha mida iganes nad tahavad, ilma et peaks hiljem aru andma. Seitse päeva selleks, et uurida, millest kõigest nad enda meelest ilma jäävad... ja vahtimine jäägu edaspidi sinnapaika.

Esmalt tundub meestele, et nad on õnnega koos. Peagi avastavad nad, et nende ootused vallaliste elule - ja nad ise - on tegelikkusest uskumatult kui kaugel.

Peter ja Bobby Farrelly ("Kõiges on süüdi Mary") uues komöödias “Linnaluba” astuvad üles Owen Wilson ("Pulmakütid"), Jason Sudeikis ("Kaugsuhe"), Jenna Fischer ("Kontor"), Richard Jenkins ("Kasuvennad"), Christina Applegate ("Tuvikesed") jt.

Kinodes alates: 15.04.2011
Filmi pikkus: 1h 45 min