Mäss pilvelõhkujas

Mäss pilvelõhkujas

Tower Heist

1h 45min  |  Komöödia, Märul  |  Kinodes alates: 04.11.2011

Josh Kovacs (Ben Stiller) on vastutanud enam kui kümme aastat ühe New Yorgi kõige luksuslikuma ja turvalisema elumaja heakorra eest. Mitte miski ei jää ta valvsa pilgu eest varjatuks. Maja kõige luksuslikumas katusekorteris naudib koduaresti Wall Streeti hiiglane Arthur Shaw (Alan Alda), kes jäi vahele, kui varastas 2 miljardit dollarit oma investorite raha. Kusjuures kõige valusama löögi said needsamad inimesed, kes töötavad sellessamas pilvelõhkujas ning kelle pensionisäästud Shaw kõige täiega vastu taevast lasi.

On jäänud vaid mõned päevad, kuni finantshai ka sellest supist puhtalt välja tuleb ning Joshi meeskond otsustab tegutseda. Appi võetakse pisisuli Slide (Eddie Murphy), kelle abiga loodetakse viia ellu peaaegu võimatu missioon - varastada miljonid, mille nad arvavad olevat varjul Shaw korteris. Tegu võib olla küll amatööridega, aga see-eest tunnevad nad maja viimset kui nurgatagust!

"Mäss pilvelõhkujas" on action-komöödia, mille lavastajaks Brett Ratner ("Tipptund") ning peaosades zhanri veteranid Ben Stiller ("Kohtumine Fockeritega", "Troopiline kõu") ja Eddie Murphy ("Beverly Hillsi võmm"). Lisaks neile teevad kaasa Matthew Broderick ("Election", "Ferris Bueller's Day Off"), Téa Leoni ("Dicki ja Jane'i trikid"), Gabourey Sidibe ("Precious"), Casey Affleck ("Oceani 11"), Stephen Henderson ("New Amsterdam"), Judd Hirsch ("Iseseisvuspäev"), Michael Peña ("30 minutiga või rutem") ja Alan Alda ("Mida naised tahavad").


Levitaja: Forum Cinemas AS - ESTONIA
Lavastaja: Brett Ratner
Osatäitjad: Ben Stiller, Eddie Murphy, Matthew Broderick, Casey Affleck
Links: Ametlik kodulehekülg, Tower Heist @ Facebook, Eddie Murphy @ Rolling Stone


    

Osta pilet

Valitud kinodes antud kuupäeval filmi seansse ei ole.

Pildid