Frankenstein - National Theatre Live

Frankenstein - National Theatre Live

Frankenstein

2h 30min  |  Teater  |  Kinodes alates: 17.03.2011

Forum Cinemas toob Sinuni:

London National Theatre’i otseülekanded

Sinu kinos Tallinnas, Tartus ja Narvas

„Frankenstein“

Oscari-võitjast režissöör Danny Boyle naaseb oma teatrijuurte juurde National Theatre'i teisel hooajal Mary Shelley "Frankensteini" adaptsiooniga. Boyle'i debüüdiks väärikas National Theatre'is on Nick Deari näidendi suurejooneline ning teatraalselt ja visuaalselt võimas lavastus.

National Theatre'i värskelt rüütileisusesse tõstetud direktor Sir Nicholas Hytner kommenteerib: "Danny rääkis sellest projektist esimest korda kaheksa aastat tagasi ning see on tal aega võtnud kaheksa aastat. Danny sõnul pöördub ta tagasi teatri juurde peale seda kui tema tähelepanu on viimased 15 aastat "hajutanud" filmitegemine."Boyle'i karjäär sai omal ajal alguse Londoni Royal Courtis Royal Shakespeare Company's. Sir Nicholas Hytner jätkab: "Danny tunneb end teatris sama mugavalt kui Mumbai slummides kaamera taga. Tal on Shelley teosest väga konkreetne nägemus, kuid on põnev näha, mida on 15 aastat filmitegemist tema juures muutnud."Kinosõpradele on Boyle aastate jooksul tuttavaks saanud pigem filmilavastajana, sest just tema käe all on valminud filmid "Shallow Grave", "Trainspotting", "28 päeva hiljem", "Päikesepaiste", talle parima lavastaja Oscari toonud "Rentslimiljonär" ja "127 tundi". Nüüd meelitab Boyle oma teatrilavastusega kinosaalidesse ka teatrisõbrad.Danny Boyle ei oleks Danny Boyle, kui ta oma uue ettevõtmisega talle omaselt ei eksperimenteeriks. Seekordseks temapoolseks innovatsiooniks on pakkuda publikule kaht erinevat versiooni samast lavastusest, kus peaosatäitjad omavahel rollid vahetavad!

17. märtsil toimuvas otseülekandes (mida saab näha Coca-Cola Plazas, Ekraanis ja Astris, kehastab teadlast Victor Frankensteini tunnustatud näitleja Jonny Lee Miller ("Trainspotting", telesari "Eli Stone"). Frankensteini loodud Koletise rollis näeme aga BBC maineka miniseriaali "Sherlock" nimiosalisena tuule tiibadesse saanud Benedict Cumberbatchi.

24. märtsil toimub Coca-Cola Plazas salvestus etendusest, kus Victori rollis astub üles Benedict Cumberbatch ja Koletise rollis on Jonny Lee Miller.

Lisaks sellele toimuvad 28. aprillil ja 5. mail mõlema etenduse kordused:

28. aprill: Victor - Jonny Lee Miller; Koletis - Benedict Cumberbatch

5. mai: Victor - Benedict Cumberbatch; Koletis - Jonny Lee Miller

Tähelepanu! Etendus ei sobi vaatamiseks alla 14-aastastele lastele! Sisaldab lastele sobimatuid stseene.

2h 30 min

Unustamatuid teatrielamusi!


Levitaja: Forum Cinemas AS - ESTONIA
Lavastaja: Danny Boyle
Osatäitjad: Benedict Cumberbatch, Jonny Lee Miller
Links: Ametlik kodulehekülg


    

Osta pilet

Valitud kinodes antud kuupäeval filmi seansse ei ole.