See, kes kustutab küünlaid

See, kes kustutab küünlaid

Tot, kto gasit svet

1h 26min  |  Põnevik  |  Kinodes alates: 14.11.2008

XIX avatud Vene filmifestivali „Kinotaurus“ osavõtufilm;

Montreali Maailma Filmifestivali võistlusprogrammi film.

Peterburis tegutseb juba teist nädalat sarimõrtsukas. Igal kolmapäeval langeb tema ohvriks üks 9-12 aastane tüdruk. Maniaki uskumatu julmus kutsub linnas esile ääretu õuduse. Vanemad kardavad lapsi ilma saatjata välja lasta. Ajakirjandus külvab hirmu ja tekitab hüsteeriat, kritiseerides eriteenistusi nende suutmatuse pärast maniakki tabada.

Juurdlust läbiviiv kapten Pjotr Moissejev on pidevatest otsingutest vintsutatud, tema närvid on viimseni pingul, ta ei suhtle oma perega, on keskendunud täielikult juurdlusele.

Seletamatute mõrvade ahel viib ta Svetlogorski väikelinna. Selleks et jõuda tõeni ja leida maniakk, peab kapten Moissejev ära lahendama väikelinna saladuse. Juurdluse ajal annab mõrtsukas Pjotrile mõista, et ta on lähedal, ja et järgmisel kolmapäeval kavatseb ta tuua ohvriks järjekordse tüdruku.

Osades: Aleksei Guskov, Jekaterina Rednikova, Sergei Garmaš, Artur Smoljaninov, Ivan Kokorin, Andrei Smoljakov, Aleksei Gorbunov, Juri Itskov, Jekaterina VilkovaŽanr: Psühholoogiline thriller

Režissöör: Andrei Libenson

Stsenarist: Andrei Libenson Oleg Ossipovi jutustuse„Tume vesi“ ainetel

Produtsendid: Sergei Melkumov, Dmitri Meshijev, Sergei Šumakov

Tootja: „Non-Stop Production” (Venemaa)

Kestvus 1t 23 min.

Film on vene keeles ja ilma tõlketa.


Levitaja: ASG Production


    

Osta pilet

Valitud kinodes antud kuupäeval filmi seansse ei ole.