Kõige parem film

Kõige parem film

Самый лучший фильм

1h 56min  |  Komöödia  |  Kinodes alates: 25.01.2008

Üks kergemeelne ja läbimõtlematu tegu võib viia selleni, et oma pulmapidu tuleb pidada taevas. Vadik (Garik Harlamov) ei kujutanud alguses ette, et paljas soov pidu pisut lõbusamaks teha viib ta paradiisi väravate taha, kus ta peab siis oma lühikese, kuid kirju elukäigu asjus aru andma. Kuidas nüüd Loojale selgeks teha, et sa oled tegelikult hea, kui tal on kõik eksisammud üksikasjalikult kirja pandud?

Kõigest jõust püüab Vadik nüüd meelde tuletada enda kohta midagi head ning jumalakartlikku, kuid mälu veab teda pidevalt alt… Pole ka mingi ime: 8-aastasena õnnestus tal oma sünnipäeval end purju juua, sõjaväes korraldas ta meeletu orgia ning 90-ndatel sai temast niivõrd “konkreetne“ ärimees, et pääs paradiisi pole võimalik mitte mingi valemiga. Vadiku ainus lootus on see, et oma elu jooksul on ta suutnud Jumalat mitu korda naerma ajada.

“Kõige parem film“ on pöörane paroodia Vene hittidest nagu “Öine patrull“, “9. rood“, “Paragrahv 78“, “Brigaad“ jpt. Osades Garik Harlamov, Pavel Volja, Mihhail Galustjan, Jelena Velikanova, Dmitri Nagijev, Armen Džigarhanjan, Rimma Markova, Vladimir Turtšinski, Boris Moiseev, Valeri Barinov jt. Lavastas Kirill Kuzin.

VENE KEELES, EESTIKEELSETE SUBTIITRITEGA.


Levitaja: Forum Cinemas AS - ESTONIA


    

Osta pilet

Valitud kinodes antud kuupäeval filmi seansse ei ole.