Saatuse iroonia: Lugu läheb edasi

Saatuse iroonia: Lugu läheb edasi

Ирония судьбы. Продолжение

1h 55min  |  Komöödia  |  Kinodes alates: 28.12.2007

See lugu leiab aset ühel vana-aastaõhtul. Moskvas elav ja töötav arst Ženja Lukašin suundub Peterburi konverentsile. Pärast pisikest napsutamist kolleegidega jääb Ženja tukkuma. Ärgates tundub, et ta on juba tagasi kodulinnas. Mees võtab takso ja ütleb juhile koduse aadressi. Kõik klapib, maja on olemas, õige numbriga korter ka ning võti avab ukse. Väsinud mees poeb otsejoones linade vahele.

Kui aga noor kaunitar Nadja tuleb aastavahetusel lõbusas meeleolus koju ning avastab oma voodis täiesti võõra mehe, on asi naljast kaugel! Olukord muutub veel hullemaks, kui kohale saabub Nadja peigmees Irakli...

“Saatuse iroonia: lugu läheb edasi“ on järg 1975. aastal valminud kultuskomöödiale “Saatuse iroonia ehk hüva leili“, mida on vana aasta õhtul näidatud ja nähtud lugematuid kordi. Ainult et sarnased juhtumised elavad nüüd läbi tollaste peategelaste lapsed. Lavastas hetkel juba Hollywoodis töötav Timur Bekmambetov („Öine vahtkond“). Osades Konstantin Habenski, Andrei Mjagkov, Barbara Brõlska, Juri Jakovlev, Jelizaveta Bojarskaja, Sergei Bezrukov jt.

VENE KEELES, EESTIKEELSETE SUBTIITRITEGA.


Levitaja: Forum Cinemas AS - ESTONIA


    

Osta pilet

Valitud kinodes antud kuupäeval filmi seansse ei ole.