Aeg on käes...

Aeg on käes...

Happening, The

1h 30min  |  Ulmefilm  |  Kinodes alates: 13.06.2008

M. Night Shyamalan ehk mees, kes on pakkunud filmisõpradele varasematel aastatel selliseid kaasakiskuvaid ning mitte kedagi ükskõikseks jätkvaid linateoseid nagu "Kuues meel", "Purunematu", "Märgid" ja "Küla", pakub meile sel aastal järjekordse maiuspala, mis kannab pahaendelist nime "Aeg on käes..."

Pahaendeline on ka see lühike sisukirjeldus, mida tavapäraselt salatsev Shyamalan on avalikkusele väljastanud. Lugu saab alguse, kui maailma tabab katastroof, mis ähvardab lõppeda inimkonna totaalse hävinguga. Kogu selle kaose keskel on noor looduslooõpetaja Elliot (Mark Wahlberg), kes püüab oma lähedaste hävingu eest pääseteed leida. Mis on aga katastroofi põhjustajaks ja kuidas see väljendub? Sellele pole kellelgi mingit loogilist selgitust. See lihtsalt juhtub. Inimestes võtab peatselt võimust paanika ja paranoia...

Osades Mark Wahlberg ("Kahe tule vahel"), Zooey Deschanel ("Pöidlaküüdi reisijuht galaktikas"), John Leguizamo ("Moulin Rouge"), Spencer Breslin ("Kohtumine äiaga") ja paljud teised.

Film jõuab kinodesse vägagi pahaendelisel 13. kuupäeval, mis on ühtlasi ka reede...

NB! Alla 12-aastastele keelatud, nõrganärvilistele ei soovitata!


Levitaja: Forum Cinemas AS - ESTONIA


    

Osta pilet

Valitud kinodes antud kuupäeval filmi seansse ei ole.