Batman alustab

Batman alustab

Batman Begins (2005)

2h 20min  |  Põnevusfilm  |  Kinodes alates: 17.06.2005

Alates ajast, mil ta vanemad mõrvati, on miljonär Bruce Wayne (Christian Bale) rännanud mööda maailma, püüdes jõuda selgusele, kuidas võidelda kurjusega ning pöörata hirm nende vastu, kes teisi on kogu aeg hirmu all hoidnud.

Viimaks pöördub ta tagasi kodulinna, Gotham Citysse ja öösiti hakkab selle tänavail tegutsema Batman, maskis võitleja, kes kasutab oma jõudu, mõistust ja iseäralikke tööriistu, et võidelda linna ähvardavate tumedate jõududega.

"Batman alustab" on suurejooneline seiklusfilm, mille nimikangelane nägi koomiksikülgedel ilmavalgust enam kui 60 aasta eest. Osades Christian Bale ("American Psycho"), Michael Caine ("Siidrimaja seadused"), Ken Watanabe ("Viimane samurai"), Katie Holmes ("Telefoniputka"), Morgan Freeman ("Kõikvõimas Bruce"), Liam Neeson ("Taevane kuningriik"), Gary Oldman ("Harry Potter ja Azkabani vang"), Tom Wilkinson ("Armunud Shakespeare"), Cillian Murphy ("28 päeva hiljem"), Rutger Hauer ("Blade Runner") jt. Filmi lavastas Christopher Nolan ("Memento", "Insomnia"), stsenaariumi autoriteks on David S. Goyer ("Blade", 1-3) ja Nolan.

NB! Alla 6-aastastele ei soovitata (MS-6)


Levitaja: Forum Cinemas OÜ - ESTONIA
Osatäitjad: Christian Bale, Ken Watanabe


    

Osta pilet

Valitud kinodes antud kuupäeval filmi seansse ei ole.