Matrix II

Matrix II

Matrix Reloaded, The

2h 18min  |  Märul  |  Kinodes alates: 23.05.2003

Mis siis, kui ettekuulutus on tõsi?

Thomas Anderson ehk Neo (Keanu Reeves) langetas kalli otsuse, valides sama raja, millele enne teda olid asunud Morpheus (Laurence Fishburne) ja Trinity (Carrie-Anne Moss) koos oma mõttekaaslastega.

Nüüd läheb Neot ja tema võimeid vaja rohkem kui kunagi varem, sest viimane vabade inimeste kants Zion on ohus ning on aega vaid mõni tund, enne kui sinna, maakera sisemuses peituvasse varjupaika jõuavad 250.000 tapamasinat, mille ainsaks eesmärgiks on inimsoo hävitamine. Morpheus on aga kindel, et Oraakli ettekuulutus vastab tõele ning et Väljavalitu suudab väljuda ebavõrdsest võitlusest võitjana.

“Matrix II” jätkab fantastilist ulmesaagat viimaste vabade inimeste võitlusest arvutite vastu, mis algas 1999. aastal kogu maailma raputanud kultusfilmiga. Peaosades jälle Keanu Reeves, Carrie-Anne Moss, Laurence Fishburne ja Hugo Weaving. Neile on lisandunud Monica Bellucci (“Päikese pisarad”), Jada Pinkett-Smith (“Ali”), Randall Duk Kim (“Anna ja kuningas”), Harold Perrineau (“Oz”) ning kaksikvendadest võitluskunstide eksperdid Neil ja Adrian Rayment. Filmi stsenaristid ja lavastajad on Larry ja Andy Wachowski.NB! Alla 12-aastastele ei soovitata! (MS-12)


Levitaja: Forum Cinemas AS - ESTONIA