Kehad vahetusse

Kehad vahetusse

The Change-Up

1h 45min  |  Komöödia  |  Kinodes alates: 26.08.2011

Lapsepõlvesõbrad Mitch (Ryan Reynolds) ja Dave (Jason Bateman) olid kunagi lahutamatud, aga on aastatega pikkamööda lahku kasvanud. Dave on töösse mattunud jurist, abikaasa ja kolme lapse isa, Mitch aga vägagi vallaline naistemees, kes pole kohanud seni veel ühtegi kohustust, mis talle meeldiks. Mitchi arvates on Dave'il kõik olemas: kaunis abikaasa Jamie (Leslie Mann), armastavad lapsed ning kõrgepalgaline töökoht prestiizhikas advokaadibüroos. Dave'i meelest oleks hoopis Mitchi stressivaba elu tõeline täitunud unistus.

Pärast pikaleveninud ja (pehmelt öeldes) ebakainet õhtut pööratakse mõlema mehe maailm pea peale, kui nad ärgates avastavad, et.. nende kehad on vahetusse läinud. Loomulikult ajab selline asi endast välja! Kumbki on küll vaba oma tavalistest rutiinidest, aga mõlemad saavad kiiresti aru, et teise elu polegi tegelikkuses nii roosiline kui kõrvalt paistis. Asja muudavad veelgi keerulisemaks Dave’i seksikas kolleeg Sabrina (Olivia Wilde) ning Mitchi võõrandunud isa (Alan Arkin). Ajaga võidu joostes püüavad mehed anda endast parima, et mitte sõbra elu täielikult ära rikkuda, üritades samas leida viisi omaenda kehasse tagasi pääsemiseks.

"Kehad vahetusse" on häbitu komöödia, mille peaosades Ryan Reynolds ("Ettepanek") ja Jason Bateman ("Vastikud ülemused"), lavastajaks David Dobkin ("Pulmakütid"), stsenaristideks Jon Lucas ja Scott Moore ("Pohmakas") ning tootjaks Neal Moritz ("Kiired ja vihased" saaga). Tegijate sõnul võtab nende häbitu komöödia tavapärase kehavahetusfilmi, seob selle kõvasti kinni ja viskab kaljult alla... Teid on hoiatatud!


Levitaja: Forum Cinemas AS - ESTONIA
Lavastaja: David Dobkin
Osatäitjad: Ryan Reynolds, Jason Bateman, Leslie Mann, Olivia Wilde, Alan Arkin, Mircea Monroe, Gregory Itzin, Ned Schmidtke, Lo Ming, Sydney Rouviere
Links: Ametlik kodulehekülg


    

Osta pilet

Valitud kinodes antud kuupäeval filmi seansse ei ole.

Pildid