Peeglid

Peeglid

Mirrors

1h 52min  |  Õudus  |  Kinodes alates: 19.09.2008

Kolleegi surmaga lõppenud vahejuhtumi järel ametist kõrvaldatud politseinik Ben Carson (Kiefer Sutherland) on näinud ka paremaid päevi. Püüdes oma eluga uuesti järje peale saada, võtab ta vastu öövahi koha Mayfloweri kaubamajas. Kunagine luksuslik hoone on nagu kõdunev viirastuslaev alates tulekahjust, mis nõudis terve hulga inimelusid. Ben hakkab märkama, et maja tohututes peeglites pesitseb midagi kurjakuulutavat. Lisaks jõledatele piltidele minevikust jääb mulje, et peeglid on suutelised moonutama ka reaalsust.

Eelmise öövahi salapärast kadumist uurides jõuab Ben järeldusele, et mingi ebamaine jõud kasutab inimeste peegelpilte läbipääsuna meie maailma. Selleks, et päästa oma naist (Paula Patton) ja lapsi kindlast surmast, peab mees lahendama peeglite saladuse enne kui aeg otsa lõpeb.

”Peeglid” on kriipiv õudusfilm, mille aluseks Lõuna Korea linateos ”Geomeun jip”. Osades Kiefer Sutherland (”24”), Paula Patton (”Deja vu”), Amy Smart (”Adrenaliin”), Jason Flemyng (”Kihiline kook”) jt. Lavastas Alexandre Aja (”Mägedel on silmad”, ”Kõrgepinge”).

Tähelepanu! Film on keelatud alla 16-aastastele ja seda ei soovitata nõrganärvilistele! Filmis esineb veriseid ja šokeerivaid vägivallastseene! (K-16)


Levitaja: Forum Cinemas AS - ESTONIA


    

Osta pilet

Valitud kinodes antud kuupäeval filmi seansse ei ole.