Runaways

Runaways

The Runaways

1h 46min  |  Draama, Muusika  |  Kinodes alates: 28.05.2010

THE RUNAWAYS jutustab viiest teismelisest tüdrukust, kes on sisse võetud David Bowie ja Suzi Quatro suguste rokistaaride stiilist ja muusikast ning kavatsevad tõestada, et tõeline rock’n’roll ei ole üksnes poiste rida. THE RUNAWAYS on sütitav film, mis viib vaataja süvitsi seksi, narkotsi ja rock’n’rolli maailma ning vürtsitab lugu visuaalselt haaravate kaadritega - värvikas rahvasumm Rodney Bingenheimeri kuulsas LA klubis, kus Jett ja Currie kohtusid; vaevaline ja tihtipeale solvangutest tulvil salvestamisprotsess, mis viis sellise hitini nagu „Cherry Bomb“, ning lausa biitlite vääriline vastuvõtt Jaapanis. Sekka vaiksemaid momente südamevalust, hirmust, segadusest ja koduigatsusest.

Floria Sigismondi stsenaariumi emotsionaalsus tuletab vaatajale meelde, et tavade murdmine pole kaugeltki lust ja lillepidu. Film põhineb osaliselt Cherie Currie teosel „Neon Angel“.

Osades noored ning andekad näitlejatarid Kristen Stewart (“Videviku saaga“, „Adventureland – pöörane suvi“) ja Dakota Fanning („Videviku saaga“, „Tõuge“, „Maailmade sõda“).

    

Osta pilet

Valitud kinodes antud kuupäeval filmi seansse ei ole.