Lotte ja kuukivi saladus

Lotte ja kuukivi saladus

1h 16min  |  Animatsioon, Kogupere  |  Kinodes alates: 26.08.2011

Ühel ööl juhtub Leiutajatekülas midagi ootamatut - kaks salapärast tundmatut hiilivad külla ja otsivad läbi vana rännukoer Klausi kohvri. Klaus ja Lotte asuvad uurima, kes selle teo taga võivad olla. Peagi saab selgeks, et otsitakse taga kolme salapärast kuukivi, mida Klaus oma viimase matka käigus mägedest leidis.

Klaus ja Lotte otsustavad külastada Klausi rännukaaslasi, kelle käes on kaks ülejäänud kivi. Varsti selgub, et leidub veel teisigi, kes endale neid kolme müstilist kuukivi ihaldavad...

Koeratüdruk Lotte järjekordse täispika kinoseikluse režissöörideks on selgi korral Janno Põldma ja Heiki Ernits. Stsenaariumi autoriks on kõrvu Põldma ja Ernitsaga on ka Andrus Kivirähk. Filmi produtsentideks on Kalev Tamm ja Riina Sildos.

Lustakatele ja toredatele tegelastele andsid oma hääled Evelin Võigemast, Margus Tabor, Mait Malmsten, Mikk Jürjens, Tõnu Oja, Lembit Ulfsak, Priit Võigemast, Tiit Sukk, Merle Palmiste, Garmen Tabor, Elina Reinold, Tõnu Kark, Anne Reeman, Anu Lamp, Hannes Kaljujärv, Veiko Tubin, Jaak Prints, Sandra Üksküla Uusberg, Kristjan Üksküla, Jaan Lätti, Aldo Jakovlev, Lemme Vaher, Emma Koppel.

KINODES COCA-COLA PLAZA, EKRAAN JA ASTRI ON FILM EESTI KEELES NING VARUSTATUD VENEKEELSETE SUBTIITRITEGA.


Levitaja: Forum Cinemas AS - ESTONIA
Links: Ametlik kodulehekülg


    

Osta pilet

Valitud kinodes antud kuupäeval filmi seansse ei ole.