Viimane õhutaltsutaja

Viimane õhutaltsutaja

The Last Airbender

1h 43min  |  Ulmefilm, Seiklus, Fantaasia, Kogupere, Sõda  |  Kinodes alates: 13.08.2010

Õhk, Vesi, Maa, Tuli. Neli rahvust, keda sidus ühine saatus, kuni Tulerahvas alustas teiste vastu halastamatut sõda. Nüüd on möödunud terve sajand ning ei paista ainsatki lootusekiirt, et see hävitustöö lõppeda võiks.

Aang (Noah Ringer) avastab, et tema on ainus Avatar, kes suudab valitseda kõiki elemente. Ta ühendab jõud veetaltsutaja Katara (Nicola Peltz) ning tema venna Sokkaga (Jackson Rathbone), et taastada tasakaal lõputust sõjast lõhestatud maailmas.

“Viimane õhutaltsutaja” on suurejooneline seiklusfilm, mille aluseks ülipopulaarne animaseriaal “Avatar: Viimane õhutaltsutaja”. Osades uustulnuk Noah Ringer, Jackson Rathbone (“Videviku saga: Päikesevarjutus”), Dev Patel (“Rentslimiljonär”), Nicola Peltz, Cliff Curtis (“Visa hing 4”), Shaun Toub (“Raudmees”), Aasif Mandvi (“Ettepanek”), Randall Duk Kim (“Matrix II”) jt. Filmi lavastajaks ja stsenaristiks on M. Night Shyamalan (“Purunematu”, “Kuues meel”) ning uskumatuid eriefekte sisaldav film jõuab valitud kinodes vaatajate silme ette vapustavas 3D-s.


Levitaja: Forum Cinemas AS - ESTONIA
Links: Ametlik kodulehekülg


    

Osta pilet

Valitud kinodes antud kuupäeval filmi seansse ei ole.