Lohista ta lavale

Lohista ta lavale

Get Him to the Greek

1h 49min  |  Komöödia  |  Kinodes alates: 30.07.2010

Aaron Green (Jonah Hill) on noor ambitsioonikas muusikafanaatik, kes töötab plaadikompaniis, mille omanik (Sean Combs) annab talle peaaegu võimatu missiooni: lenda Londonisse ja eskordi ettearvamatu käitumisega rokijumal 72 tunniga Los Angelese Greek Theatre’i lavale, kus leiab aset uue maailmatuuri avakontsert.

Briti rokkar Aldous Snow (Russell Brand) on korraga nii geniaalne muusik kui ka kõndiv seks. Rikka rokistaari tüütust rutiinist tüdinuna otsib mees elu mõtet. See aga ei tähenda, et eesmärgile jõudmiseni ei võiks paari orgiat korraldada! See ei klapi kuidagi Aaroni plaanidega. Kell tiksub ning narkootikumide smugeldamise, kakluste ja Las Vegase sületantsijate kiuste peab poiss kavaldama, valetama, vastu tulema ja pidu panema, et eesmärgile jõuda. Sest olgu hind lõppkokkuvõttes kuitahes kõrge, lohistab ta staari igal juhul lavale.

“Lohista ta lavale” on pöörane komöödia, mis tõi uuesti kokku Russell Brandi, Jonah Hilli ning filmi “Unusta Sarah Marshall” lavastaja Nicholas Stolleri. Lisaks neile teevad kaasa Rose Byrne (“28 nädalat hiljem”), Sean Combs (“Made”), Elizabeth Moss (“Mad Men”), Colm Meaney (“The Commitments”), TJ Miller (“Lihtsalt liiga kuum”) jt. Filmi tootjaks miljonite kinokülastajate naerutamisest mõndagi teadev Judd Apatow (“40-aastane neitsi”, “Kõht ette”, “Superbad”).


Levitaja: Forum Cinemas AS - ESTONIA
Lavastaja: Nicholas Stoller
Osatäitjad: Michael Sabulsky, Jody Swafford, Johnny Cley Rivers, Ellie Kemper, Kali Hawk, Elisabeth Moss
Links: Ametlik kodulehekülg


    

Osta pilet

Valitud kinodes antud kuupäeval filmi seansse ei ole.