Söö, palveta, armasta

Söö, palveta, armasta

Eat, Pray, Love

2h 13min  |  Draama  |  Kinodes alates: 01.10.2010

Liz Gilbertil (Julia Roberts) oli olemas kõik, millest üks kaasaegne naine unistama peaks – abikaasa, maja, edukas karjäär – ent sarnaselt paljude teistega tundis ta end eksinuna, segaduses ja otsimas seda, mida tegelikult oma elult tahaks.

Värskelt lahutatud ja seismas ristteel, astub Liz välja oma mugavustsoonist, riskides kõigega, et muuta oma elu ning leida mööda maailma rännates rada iseenda juurde. Oma rännakutel avastab ta söömise naudingud Itaalias, palvete jõu Indias ning viimaks, ja täiesti ootamatult, tõelise armastuse sisemise rahu ja tasakaalu Balil.

Elizabeth Gilberti samanimelise bestselleri alusel vändatud “Söö palveta armasta” tõestab, et on mitmeid teid, kuidas end vabaks lasta ja maailma avastama minna. Lavastajaks ja stsenaristiks on Ryan Murphy (“nip/tuck”), osades Julia Roberts (“Valentinipäev”), James Franco (“Ööd Rodanthe’is”), Javier Bardem (“Vicky Cristina Barcelona”), Viola Davis (“Nagu öö ja päev”), Billy Crudup (“Valvurid”), Richard Jenkins (“Jutud käivad”) jt.


Levitaja: Forum Cinemas AS - ESTONIA
Lavastaja: Ryan Murphy
Osatäitjad: Julia Roberts, Javier Bardem, James Franco, Billy Crudup
Links: Ametlik kodulehekülg


    

Osta pilet

Valitud kinodes antud kuupäeval filmi seansse ei ole.