Taevast sajab lihapalle

Taevast sajab lihapalle

Cloudy With a Chance of Meatballs

1h 30min  |  Animatsioon, Kogupere  |  Kinodes alates: 16.10.2009

Flint Lockwood (Jaak Prints) on noor leiutaja, kes unistab leiutisest, mis muudaks kergemaks kõigi elu tema kodulinnas ning teeks tema nime maailmakuulsaks. Viimaks see tal ka õnnestub, kui poiss saab valmis seadme, mis muudab vee toiduks ning selle tulemusel hakkab nende linnakeses sadama toitu nagu vihma. Nende seas, kes kohale tormavad, on võluv ilmakanali reporter Sam Säde (Mirtel Pohla). On ka neid, kes Flinti leiutisest sugugi vaimustuses pole, nagu tema isa Tim (Ain Lutsepp), kes kardab igasugust tehnikat, ning linnakese sherif Earl Devereaux (Ivo Uukkivi), kellele Flint on lapsepõlvest saadik pinnuks silmas olnud. Ja linna omamoodi maskotiks olev Beebi Brent (Tiit Sukk), kes ei kavatse leppida olukorraga, et Flinti-sugune nüüd mingi imeviguri abil temast populaarsemaks peaks saama. Populaarsus ja suured rahad seevastu on ainus, mis huvitab linnapead (Jaan Rekkor), kelle ahnus muudab mingil hetkel linnakest toitva masina hoopis sellele ohtlikuks. Ning siis on Flint see, kes peab päästma kalli kodulinna ja selle elanikud.

”Taevast sajab lihapalle” on Judi Barretti lasteraamatul põhinev lustiline animaseiklus, mille tegelased räägivad kõik sulaselges eesti keeles. Dublaazhi juhtis Peeter Simm (”Autod”), tekst salvestati stuudios Orbital Vox.

EKRAANIL ALATES 16. OKTOOBRIST

VALITUD KINODES KA 3D-s


Levitaja: Forum Cinemas AS - ESTONIA
Lavastaja: Phil Lord, Chris Miller
Osatäitjad: Bill Hader, Anna Faris, James Caan, Andy Samberg, Bruce Campbell, Benjamin Bratt, Neil Patrick Harris, Al Roker


    

Osta pilet

Valitud kinodes antud kuupäeval filmi seansse ei ole.