Videviku saaga: Noorkuu

Videviku saaga: Noorkuu

The Twilight Saga: New Moon

2h 10min  |  Põnevik  |  Kinodes alates: 27.11.2009

Stephenie Meyeri fenomenaalselt eduka romaanisarja VIDEVIKU saaga teises osas võtab sureliku ja vampiiri armastus sootuks uusi mõõtmeid. BELLA SWAN (Kristen Stewart) satub ihaldatud üleloomuliku maailma saladuste keerisesse, mässides end ülepeakaela veelgi suuremasse hädaohtu.

Pärast Bella kaunikesti kehvalt lõppenud 18. sünnipäevapidu lahkub EDWARD CULLEN (Robert Pattinson) koos perega Forksist, et hoida Bellat eemal vampiiride maailmas varitsevaist ohtudest. Murtud ja ükskõikne Bella veab end tuimalt läbi abituuriumiaasta. Ühtäkki avastab ta, et hädaohtudesse sattudes on Edward alati temaga. Soov iga hinna eest armastatuga koos olla paneb Bella aga üha enam ja enam riskeerima.

Lapsepõlvesõbra JACOB BLACK (Taylor Launter) abil vuntsib Bella oma seiklusteks üles vana mootorratta. Sõprus üleloomulikku saladust varjava kiljuutide hõimu liikme Jacobiga sulatab viimaks Bella jäise südame üles.

Kui juhus viib Bella taas kokku vana vaenlasega, päästab ta õudsest saatusest iseäralik ja üleloomulikult suurte huntide kari. On selgemast selgem, et Bella on ikka veel suures ohus. Peagi selgub kiljuutide saladus ning tõeline põhjus, miks Edward ta maha jättis. Bellat ootab tõenäoliselt surmav taaskohtumine armsamaga, kes aga pole aga enam kaugeltki selline, kui Bella oli lootnud.Maailmakuulsust kogunud romantilise fantaasiapõneviku VIDEVIK järg VIDEVIKU SAAGA: NOORKUU haarab kaasa, kruvib pinget ja kütab kirgi veelgi enam.

Näitlejad: Kristen Stewart, Robert Pattinson, Taylor Lautner, Ashley Greene, Rachelle Lefevre, Billy Burke, Peter Facinelli, Nikki Reed, Kellan Lutz, Jackson Rathbone, Anna Kendrick, Michael Sheen and Dakota Fanning.

Film põhineb Stephenie Meyeri romaanil Noorkuu. Stsenarist Melissa Rosenberg, režissöör Chris Weitz.


Levitaja: ACME FILM OÜ
Lavastaja: Chris Weitz
Osatäitjad: Kristen Stewart, Taylor Lautner, Robert Pattinson, Ashley Greene, Billy Burke, Anna Kendrick, Michael Welch, Justin Chon, Christian Serratos, Christina Jastrzembska


    

Osta pilet

Valitud kinodes antud kuupäeval filmi seansse ei ole.