Lohista mind põrgusse

Lohista mind põrgusse

Drag Me to Hell

1h 39min  |  Õudus  |  Kinodes alates: 12.06.2009

Christine Brown (Alison Lohman) on ambitsioonikas Los Angelese laenuhaldur, kelle ellu kuulub sarmikas kallim - professor Clay Dalton (Justin Long). Tema elu on rööbastes senikaua, kuni panka saabub kodulaenu maksetähtaja pikendamist nõutama salapärane proua Ganush (Lorna Raver).

Kas Christine peaks instinkte järgima ja vanale naisele vastu tulema? Või peaks ta proua Ganushile ära ütlema, pälvides nõnda oma ülemuse, härra Jacksi (David Paymer) heakskiidu ning saades võimaluse karjääriredelil tõusta?

Christine valib karjääri, hurjutades proua Ganushi ning jättes viimase kodust ilma. Vastulöögina paneb vana naine Christine’i peale võimsa needuse, muutes tema elu sõna otseses mõttes põrguks.

Olles kurjast vaimust vaevatud ning saamata toetust ka skeptiliselt kallimalt, otsib naine abi selgeltnägijalt Rham Jasilt (Dileep Rao) lootuses, et too tema elu igavesest põrgutulest päästab. Muserdatud Christine’i aitamiseks ja needuse murdmiseks saadab selgeltnägija noore naise pöörasele teekonnale. Kurjuse piiramisrõngas ootab Christine’i ees mõeldamatu väljakutse - kui kaugele ta on valmis minema, et needusest jagu saada?

Osades Alison Lohman, Justin Long , Lorna Raver, David Paymer, Dileep Rao, jt.

Lavastas Sam Raimi („Ämblikmees 1-3“), stsenaarium Sam Raimi ja Ivan Raimi.TÄHELEPANU! Filmi ei soovitata nõrganärvilistele. Alla 12-aastastele keelatud!


Levitaja: ACME FILM OÜ


    

Osta pilet

Valitud kinodes antud kuupäeval filmi seansse ei ole.

Pildid