Jääaeg 3

Jääaeg 3

Ice Age: Dawn of the Dinosaurs

1h 36min  |  Animatsioon  |  Kinodes alates: 01.07.2009

Jääaeg kestab ikka veel ning kõva külma ja ohtra lumega harjunud seltskond elab oma elu.

Scrat üritab endiselt tabada ihadusväärset tammetõru (kusjuures seda tehes tekib lootus leida ka tõeline armastus), Manny ja Ellie ootavad oma minimammuti sündi, laiskloom Sid satub pahandustesse, kui veab omale peret luues koopast välja kolm saurusemuna. Mõõkhambuline tiiger Diego aga kahtleb, kas selles seltskonnas liikumine teda liiga pehmeks pole teinud.

Pärast seda, kui juhmivõitu Sid kaob allpool jääd ja lund asuvasse salapärasesse maailma, asuvad sõbrad teda päästma. Seda tehes puutuvad nad kokku nii lendavate kui sammuvate dinosaurustega, võitlevad elusloodusega ja leiavad endale uue kartmatu abilise, kelle elu sisuks on kassi-hiire-mäng suurte kiskjatega.

Vanad sõbrad on tagasi ja neil on varuks uued üllatused. Aastal 2002 alanud lustiline animasaaga kolmas osa on lisaks muudele uuendustele ka 3D-formaadis, viies vaataja otse seikluste keskele. Peategelastele andsid jälle oma hääle Anu Lamp, Marko Matvere ja Lembit Ulfsak, lisaks neile teeb kaasa terve hulk tuntud Eesti näitlejaid.

aga las pilt räägib ise enda eest:


Levitaja: Forum Cinemas AS - ESTONIA
Lavastaja: Carlos Saldanha, Mike Thurmeier


    

Osta pilet

Valitud kinodes antud kuupäeval filmi seansse ei ole.

Pildid