Kihutades nõiamäele
Race to Witch Mountain (2009)
Žanr: Seikluskomöödia
Perefilm Perefilm
|

Aastaid on räägitud lugusid salajasest paigast Nevada kõrbes, mida tuntakse seletamatute nähtuste ja ebamaiste sündmuste poolest. Seda kutsutakse Nõiamäeks. Kui Las Vegase taksojuhi Jack Bruno (Dwayne Johnson) autosse istuvad üleloomulikke võimetega teismelised Sara (AnnaSophia Robb) ja Seth (Alexander Ludwig), kes soovivad sõita just sinna, leiab mees end õige pea keset seiklusi, mida on võimatu seletada.

Avastades, et ainus võimalus maailma päästmiseks on Nõiamäe saladuse lahendamine, algab võidujooks ajaga. Seejuures jälitavad kolmikut valitsuse agendid, gangsterid ja isegi tulnukad, kes püüavad kõik neid peatada.

”Kihutades Nõiamäele” on uskumatute efektidega täidetud tempokas ja põnev seiklusfilm, mille aluseks Disney stuudio klassikasse kuuluv lugu “Escape From Witch Mountain” aastast 1975. Osades Dwayne Johnson (“Get Smart”), AnnaSophia Robb (“Sild Terabithiasse”), Carla Gugino (“Öö muuseumis”), Ciaran Hinds (“Rooma”), Alexander Ludwig (“Pimedus kerkib”), Tom Everett Scott (“Kiirabihaigla”), Cheech Marin (“Teadmata kadunud”), Garry Marshall (“Ikka ilma suudluseta”) jt. Lavastas Andy Fickman (“Superstaarist musterisa”).

Kinodes alates: 20.03.2009
Filmi pikkus: 1h 38 min
Tootja: Walt Disney Pictures
Levitaja: Forum Cinemas AS - ESTONIA