Marley ja mina

Marley ja mina

Marley & Me

1h 56min  |  Komöödia  |  Kinodes alates: 13.03.2009

Nende pulmaööl maha sadanud lumi on viimaseks märgiks John ja Jenny Groganile (Owen Wilson ja Jennifer Aniston), et tuleks kolida mõnda soojemasse paika. Floridas asuvad John ja Jenny tööle konkureerivatesse ajalehtedesse, ostavad maja ning hakkavad harjuma uue eluga. John tunneb, et pole veel valmis laste hankimiseks ning kurdab oma muret kolleegile (Eric Dane), kes soovitab võtta hoopis koera. “Nendega on lihtne. Käid jalutamas, toidad ja lased aegajalt välja.” Ent siis tuli Marley…

Armsast labradorikutsikast kasvab märkamatult 40-kilone keeristorm, kes muudab Groganite majapidamise katastroofipiirkonnaks. Ta närib seinast kipsplaati, kohtleb kurjalt diivanit, pöörab tagurpidi prügikastid, varastab tänupühade laualt kalkuni, tarbib patju ja lilli, joob WC-potist ning täidab surmahirmuga iga kulleri, kes majja tuleb. Sellest hoolimata saavad John ja Jenny aru, et ”maailma kõige hullem koer” Marley toob nagu nõiaväel neis mõlemis esile just parima.”Marley ja mina” on John Grogani samanimelise menuromaani ainetel valminud draamakomöödia sellest, kui tähtsat rolli elus võib mängida inimese parim sõber. See pole üksnes lugu ühest koerast ega ühest koeraga perest, vaid südamlik, humoorikas ja liigutav lugu inimestest ja loomadest, kellel on ühine elutee selle juurde kuuluva rõõmu ja kurbusega, nii helgete kui ka nukrate hetkedega.

Osades Owen Wilson (”Pulmakütid”), Jennifer Aniston (”Ta pole sinust eriti huvitatud”), Eric Dane (”Grey anatoomia”), Alan Arkin (”Väike miss Päikesepaiste”), Kathleen Turner (”Kalliskiviromaan”) jt. Lavastas David Frankel (”Saatan kannab Pradat”).


Levitaja: Forum Cinemas AS - ESTONIA
Lavastaja: David Frankel
Osatäitjad: Owen Wilson, Jennifer Aniston, Eric Dane, Haley Bennett


    

Osta pilet

Valitud kinodes antud kuupäeval filmi seansse ei ole.