Palgamõrvarid Brügges

Palgamõrvarid Brügges

In Bruges

1h 47min  |  Action-komöödia  |  Kinodes alates: 05.09.2008

Brügge on kõige paremini säilinud keskaegse arhitektuuriga linn Belgias. Ent kahe palgamõrvari, Ray (Colin Farrell) ja Keni (Brendan Gleeson) jaoks võib sellest saada viimne puhkepaik. Pärast ebameeldivalt lõppenud tööotsa saatis nende boss Harry (Ralph Fiennes) mehed mõneks nädalaks Londonist siia peitu, kuni kära vaibub. Istugu vaid paigal ja oodaku ülemuse kõnet.

Ent see pole sugugi nii lihtne, sest mida kauem Ray ja Ken ootama peavad, seda veidramaks muutub kogu kogemus. Nad kohtuvad kohalike, turistide, vägivaldse keskaegse kunsti, Brügges kunstifilmi väntava ameeriklasest kääbuse ja Hollandi prostituutidega. Rayle jääb aga silma kohalik iludus (Clémence Poésy), kes võib varjata samuti üht sünget saladust. Kui Harry viimaks helistab, muutub meeste ebamugav olelemine võitluseks elu ja surma peale.

”Palgamõrvarid Brügges” on terav must komöödia, mille lavastajaks ja stsenaristiks Oscari-võitja Martin McDonagh (“Six Shooter”). Osades Colin Farrell (”Miami Vice”), Brendan Gleeson (”Kartmatu”), Ralph Fiennes (”Schindleri nimekiri”), Clémence Poésy (”Harry Potter ja tulepeeker”), Jordan Prentice (”Harold & Kumar”), Ciaran Hinds (”Rooma”) jt.

NB! Alla 14-aastastele keelatud (K-14) filmis esinevate veriste vägivallastseenide ja keelekasutuse tõttu!


Levitaja: Forum Cinemas AS - ESTONIA


    

Osta pilet

Valitud kinodes antud kuupäeval filmi seansse ei ole.