Kaklusklubi

Kaklusklubi

Fight Club (1999)

2h 19min  |  Action-Draama  |  Kinodes alates: 07.01.2000

sa ei ole oma töökoht. sa ei ole oma pangaarve. sa ei ole oma rahakoti sisu. sa ei ole oma ülikond.

sa ei ole ilus unikaalne lumehelbeke. see on su elu ja see lõpeb minutihaaval.

kõigepealt ei saa sa magada. järgmisel hetkel leiad end, püstolitoru suhu pistetud.

järgmiseks kohtad tyler durdenit. las ma räägin teile tylerist. tyler ütleb, et asjad, mida sa omad, saavad lõpuks hoopis sinu omanikuks. alles siis, kui sa oled kõigest ilma jäänud, oled vaba tegema ükskõik mida. kaklusklubi esindab just sellist vabadust.

kaklusklubi esimene reegel: kaklusklubist ei räägita.

kaklusklubi teine reegel: kaklusklubist ei räägita.

tyler ütleb, et eneseparandus on masturbatsioon. tyler ütleb, et vastuseks võiks olla enesehävitus.

“kaklusklubi” erineb kõigest, mida sa oled kunagi kinos näinud. see on süngem, tigedam ja valusam kui ükski seni tehtud filmidest. selle eest hoolitsevad brad pitt (“seitse”), edward norton (“25. tund”), helena bonham carter (“sweeney todd: fleet streeti mõrvarlik habemeajaja”) ja heleda häälega laulev paksuke meat loaf, kes püüab lunastada käesoleva filmiga selle surmapatu, et osales nn. komöödias “spiceworld: the movie”. kas talle andestatakse, jääb juba iga vaataja otsustada.“kaklusklubi” poolt pakutava elamuse taga seisab kõige mustema fantaasiaga tüüp hollywoodis ehk david fincher – sama mees, kes saatis surma ellen ripley (“alien 3”), tappis ......... (“se7en”) ja lasi michael douglase südametul yuppie’l ellu jääda (“the game – soovid mängida”). järgmiseks lööb ta kõigil nina veriseks sellesama filmiga.

kuna kaklusklubi reeglid ei luba sellest rääkida, siis otsi üles aadress www.tylerdurden.com ja sa saad teada, mis su praegusel elul viga on.


Levitaja: Forum Cinemas AS - ESTONIA
Lavastaja: David Fincher
Osatäitjad: Edward Norton, Brad Pitt, Helena Bonham Carter, Jared Leto, Holt McCallany


    

Osta pilet

Valitud kinodes antud kuupäeval filmi seansse ei ole.