Päev, kui maailm jäi seisma

Päev, kui maailm jäi seisma

Day the Earth Stood Still, The

1h 46min  |  Ulmefilm  |  Kinodes alates: 12.12.2008

Tuntud teadlane dr. Helen Benson (Jennifer Connelly) leiab end vastamisi maavälise külalisega, kel nimeks Klaatu (Keanu Reeves). Viimane on rännanud läbi universumi, et hoiatada inimkonda läheneva globaalse kriisi eest.

Helenist kõrgemalseisvad jõud kohtlevad aga Klaatut kui vaenulikku sissetungijat ning talle ei anta võimalust kohtuda maailma riigipeadega. Naine ning tema kasupoeg Jacob (Jaden Smith) saavad õige pea aru, millise hirmutava alatooniga on Klaatu väide, et ta on “Maa sõber”.

Nüüd peab Helen leidma viisi, kuidas veenda külalist, kes saadeti meid hävitama, et inimkond on tegelikult päästmist väärt. Ent selleks võib olla liiga hilja, sest protsess on juba alanud…Suurejooneline ulmefilm ”Päev, kui maailm jäi seisma” on uusversioon 1951. aasta samanimelisest teosest. Osades Keanu Reeves (”Matrix”), Jennifer Connelly (”Piinatud geenius”), Jaden Smith (“Õnne otsinguil”), John Cleese (“Kala nimega Wanda”), Kathy Bates (“Misery”) jt. Lavastas Scott Derrickson (“The Exorcism of Emily Rose”).


Levitaja: Forum Cinemas AS - ESTONIA


    

Osta pilet

Valitud kinodes antud kuupäeval filmi seansse ei ole.