Tulevad filmid

Alla 12 a. mittesoovitatav
Must panter
Black Panther
Pärast Wakanda kuninga ootamatut surma naaseb tema poeg T'Challa (Chadwick Boseman) sellesse tehniliselt ülimalt arenenud, aga muust maailmast täielikult isoleeritud Aafrika riiki, et asuda oma kohale troonipärija ja müütilise Musta Pantrina.
Kinodes alates: 23.02.2018, Filmi pikkus: 2h 15 min
Žanr: Märul, seiklus, fantaasia
Lavastaja:
Ryan Coogler
Perefilm
Koopainimene
Early Man
„Koopainimene” jutustab loo sellest, kuidas inimühiskonna koidikul, kui Maal elutsesid eelajaloolised olendid ja karvased mammutid, liitis koopainimene Dug ühes truu kaaslase Orikaga oma hõimu, et vägeva pronksiaja vastu võidelda. „Koopainimese” tegelaskujud on unustamatud ja hirmnaljakad.
Kinodes alates: 23.02.2018, Filmi pikkus: 1h 29 min
Žanr: Komöödia, seiklus, animatsioon
Lavastaja:
Nick Park
Alla 14 a. Keelatud
Vee puudutus
The Shape of Water
*Kolmeteistkümne Oscari nominent: Parim film, parim lavastaja, parim naispeaosatäitja, parim naiskõrvalosatäitja, parim meeskõrvalosatäitja, parim filmimuusika, parim kostüümikunstnik, parim originaalstsenaarium, parim operaatoritöö, parim helimontaaž, parim helirežii, parim montaaž ja parim kunstnikutöö. *Kahe Kuldgloobuse võitja: Parim lavastaja ja parim filmimuusika.
Kinodes alates: 23.02.2018, Filmi pikkus: 1h 59 min
Žanr: Draama, seiklus, fantaasia
Lavastaja:
Guillermo del Toro
Alla 12 a. mittesoovitatav
Lady Bird
Lady Bird
* Film kandideerib 5-le Oscarile: parim film, parim stsenaarium, parim režii, parim naispeaosatäitja, parim naiskõrvalosatäitja. Juba ohtralt tähelepanu ja tunnustust pälvinud ning kahe Kuldgloobusega pärjatud LADY BIRD on andeka näitleja/stsenarist/lavastaja Greta Gerwigi soolo režissööridebüüt.
Kinodes alates: 23.02.2018, Filmi pikkus: 1h 34 min
Žanr: Komöödia, draama
Lavastaja:
Greta Gerwig
Alla 12 a. mittesoovitatav
Tipus
Tout là-haut
Scott on noor ja andekas lumelaudur, kelle suurimaks unistuseks on laskuda lumelaual Euroopa kõrgemailt mäelt Mont Blancilt. Mont Blanci jalamil asuvas suusamekas Chamonix’s kohtub ta endise tippsportlase Pierrickuga, kes töötab nüüd matkajuhina. Scott mõistab, et just Pierrick võib aidata tal jõuda mäe tippu.
Kinodes alates: 23.02.2018, Filmi pikkus: 1h 39 min
Žanr: Komöödia, seiklus
Lavastaja:
Serge Hazanavicius
Lubatud Kõigile
MET Ooper: Boheem
MET Opera: La Bohème
Metropolitan Opera kõige tihedamalt mängukavas püsinud ooperi „Boheem“ klassikalises lavastuses Franco Zeffirellilt võib näha noori huvitavaid lavatähti. Mimi osatäitja Sonja Jončeva partner kirgliku noore kirjaniku Rodolfo rollis on Michael Fabiano.
Kinodes alates: 24.02.2018, Filmi pikkus: 3h 13 min
Žanr: Ooper
Lavastaja:
Franco Zeffirelli
Alla 12 a. keelatud
NT Live - Kass tulisel plekk-katusel
NT Live - Cat on a Hot Tin Roof
Tennessee Williamsi 20. sajandi meistriteost „Kass tulisel plekk-katusel“ mängiti 2017. aastal Londoni West Endis vaid rangelt piiratud arv kordi. Hiljuti äärmiselt populaarse etenduse „Tramm nimega iha“ lavale toonud Benedict Andrewsi „vaimustavalt taaselustatud“ (New York Times) tükis astuvas üles Sienna Miller, Jack O'Connell ja Colm Meaney.
Kinodes alates: 1.03.2018, Filmi pikkus: 3h 13 min
Žanr: Teater
Lavastaja:
Benedict Andrews
Alla 14 a. Keelatud
Punane varblane
Red Sparrow
Dominika Jegorova (Jennifer Lawrence) värvatakse vastu tahtmist “varblaseks”, Venemaa salateenistuse professionaalseks võrgutajaks.
Kinodes alates: 2.03.2018, Filmi pikkus: 2h 20 min
Žanr: Põnevik, müsteerium
Lavastaja:
Francis Lawrence
Alla 16 a. keelatud
Mängude õhtu
Game Night
Jason Bateman (“Vastikute ülemuste” filmiseeria, telesari “Arrested Development”) ja Oscarile kandideerinud Rachel McAdams (”Päevavalgele”, ”Dr Strange”) mängivad koos uues New Line Cinema märulikomöödias “Mängude õhtu”. Bateman ja McAdams mängivad Maxi ja Anniet, kelle iganädalane mängude õhtu muutub grammi võrra põnevamaks, kui Maxi sarmikas vend Brooks korraldab mõrvamüsteeriumi peo, kust ei puudu ka mängupätid ja FBI agendid.
Kinodes alates: 2.03.2018, Filmi pikkus: 1h 40 min
Žanr: Komöödia, müsteerium
Alla 12 a. mittesoovitatav
Halastus
The Mercy
James Marsh lavastab pärast Oscari võitnud filmi “Kõiksuse teooria” uskumatu tõestisündinud loo amatöörist meremehest Donald Crowhurstist (Colin Firth “Kuninga kõne”, “Kingsman: Salateenistus”, “The Railway Man”), kes osales 1968. aastal Sunday Times Golden Globe Race’il, lootes saada esimeseks inimeseks, kes on üksi seilates peatusi tegemata maailmale tiiru peale teinud.
Kinodes alates: 2.03.2018, Filmi pikkus: 1h 41 min
Žanr: Draama
Lavastaja:
James Marsh
Alla 12 a. keelatud
Nähtamatu niit
Phantom Thread
"Nähtamatu niit" kandideerib 6-le Oscarile: parim film, parim režii, parim meespeaosatäitja, parim naiskõrvalosatäitja, parim filmimuusika, parim kostüümidisain.
Kinodes alates: 2.03.2018, Filmi pikkus: 2h 11 min
Žanr: Draama, romantika
Alla 12 a. mittesoovitatav
Ohtlik piir
Рубеж
Tunnustatud Vene lavastaja Dmitri Tjurin, kelle käe all on valminud draamad «Janu» (2013) ja «Piirangutega armastus» (2016), esitleb oma esimest ulmefilmi «Ohtlik piir». Filmi tegevus toimub kauges tulevikus, kus inimese lahutamatuks kaaslaseks on arvutid ja uued tehnoloogiad ning kus pole kohta tunnetele ega armastusele.
Kinodes alates: 2.03.2018, Filmi pikkus: 1h 40 min
Žanr: Seiklus, fantaasia, ajalugu
Lavastaja:
Dmitri Tjurin
Perefilm
Appi, ma kahandasin oma vanemad
Hilfe, ich habe meine Eltern geschrumpft
Felixi koolis kummitab jälle! Aga seekord pole tegu kooli asutaja Otto Leonhardi kiusliku vaimuga, vaid mängu tuleb hoopis ammusurnud direktriss Hulda Stingbeard. Juhuste kokkulangemise tõttu tõuseb endine kahandatud ja skeletistatud koolijuht taas üles.
Kinodes alates: 2.03.2018, Filmi pikkus: 1h 39 min
Žanr: Komöödia, märul, seiklus
Lavastaja:
Tim Trageser
Alla 12 a. mittesoovitatav
Florida projekt
The Florida Project
Sean Bakeri järg Los Angelese tänavadraamale "Tangerine" on järjekordne värvikas ja vitaalne portree ülejäänud Ameerika ühiskonnale nähtamatust või märkamatuks jäänud kogukonnast. Selle filmi peategelased on "varjatud kodutud", perekonnad, kes elavad abirahast Florida odavates motellides.
Kinodes alates: 2.03.2018, Filmi pikkus: 1h 51 min
Žanr: Draama
Lavastaja:
Sean Baker
Alla 16 a. keelatud
Osta mind
Купи меня
Kolm tüdrukut ja kolm lugu sellest, kuidas oma elu muuta ja mida tuleb „õnne” nimel ohverdada. Porsched, oligarhid, seks, armastus ja unistused ilusast elust. Kas kangelannad suudavad edu saavutada või osutuvad eesmärgid võimatuks?
Kinodes alates: 2.03.2018, Filmi pikkus: 1h 47 min
Žanr: Draama, romantika
Lavastaja:
Vadim Perelman
Lubatud Kõigile
Bolšoi ballett: Pariisi leek
Bolshoi ballet: The Flames of Paris
Prantsuse revolutsiooni päevil siirduvad Jeanne ja tema vend Jérôme Marseille’st Pariisi, et toetada revolutsioonilist liikumist, mis on pealinnas võidule pääsemas.
Kinodes alates: 4.03.2018, Filmi pikkus: 2h 23 min
Žanr: Ballett
Lavastaja:
Aleksei Ratmanski
Alla 12 a. mittesoovitatav
KINOKLASSIKA: Titanic 3D
Titanic 3D
10. aprillil 1912. aastal alustab Inglismaalt oma esimest reisi luksusaurik “Titanic”, mida nimetati “unistuste laevaks”. Teiste reisijate seas on Rose DeWitt Bukater (Kate Winslet), 17-aastane kõrgemasse seltskonda kuuluv ameeriklanna, keda lämmatavad ümbritseva keskkonna silmakirjalikud reeglid ja mõttetud normid.
Kinodes alates: 8.03.2018, Filmi pikkus: 3h 14 min
Žanr: Draama, seiklus, romantika
Lavastaja:
James Cameron
Lubatud Kõigile
Matthew Bourne'i "Tuhkatriinu"
Matthew Bourne's Cinderella
Ühe hinnatuima ja andekaima kaasaegse tantsu koreograafi Sir Matthew Bourne'i „Tuhkatriinu“ on närvikõdi tekitav armastuslugu, mille tegevus toimub Teise maailmasõja-aegses Londonis. Koreograafi rahvusvahelist tunnustust pälvinud nägemuses on see teada-tuntud muinasjutt olemuselt tõeline sõjaaja armulugu.
Kinodes alates: 8.03.2018, Filmi pikkus: 2h 00 min
Žanr: Teater
Lavastaja:
Matthew Bourne
-
Gringo
Gringo
„Gringo“ on lustakas segu mustast komöödiast, pinevast märulist ja dramaatilistest intriigidest, mis viib vaataja lõbusõidule Mehhikosse.
Kinodes alates: 9.03.2018, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Komöödia, draama, märul
Lavastaja:
Nash Edgerton
-
Päkapikkudega kodus
Gnome Alone
Populaarsete animafilmide "Shrek" ja "Paras pähkel" tegijad on ühendanud jõud uues seikluslikus animafilmis "Päkapikkudega kodus".
Kinodes alates: 9.03.2018, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Animatsioon
Alla 12 a. keelatud
Kell 15.17 Pariisi
The 15:17 to Paris
Clint Eastwood toob ekraanidele filmi “Kell 15.17 Pariisi”, mis jutustab tõestisündinud loo kolmest mehest, kes kiirrongis vaprust üles näidates kangelasteks said. 2015. aasta 21. augusti õhtul vaatas maailm vaikides uudistest lugu kolmest julgest Euroopas rändavast noorest ameeriklasest, kes nurjasid terrorirünnaku Pariisi suunduval kiirrongil.
Kinodes alates: 9.03.2018, Filmi pikkus: 1h 34 min
Žanr: Draama, põnevik
Lavastaja:
Clint Eastwood
Alla 12 a. mittesoovitatav
No tere, Oksana Sokolova!
Ну, здравствуй, Оксана Соколова!
Kuna lühifilm «No tere, Oksana Sokolova!» osutus uskumatult edukaks ja pärjati mitme filmiauhinnaga, otsustas lavastaja Kirill Vassiljev teha täispika komöödia mehest, kelle elu muutub üleöö põrguks. Läbikukkunud provintsinäitleja Ilja suudab lõpuks pealinnas tööd leida – juba homsest asub ta tööle Meesteraadio saatejuhina.
Kinodes alates: 9.03.2018, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Komöödia
Lavastaja:
Kirill Vassiljev
-
Vaikuse muusika
Music of Silence
Film, mis põhineb 1999. aastal avaldatud Andrea Bocelli autobiograafilisel romaanil, jutustab kuulsa tenori loo. Amos Bardi (nii nimetas ennast Andrea Bocelli oma raamatus) oli sünnist saati õnnistatud võimsa häälega, mis tõotas palju kuulsust ja edu.
Kinodes alates: 9.03.2018, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Biograafia
Lavastaja:
Michael Radford
Lubatud Kõigile
MET Ooper: Semiramide
MET Opera: Semiramide
Rossini ooperis „Semiramide“, mis jõudis Metropolitan Ooperi lavale pärast 25-aastast vahepausi, teeb nimiosas oma Metropolitani rollidebüüdi Angela Meade.
Kinodes alates: 10.03.2018, Filmi pikkus: 4h 00 min
Žanr: Ooper
Lavastaja:
John Copley
-
Tomb Raider
Tomb Raider
Pööraselt iseseisva Lara Crofti ekstsentriline seiklejast isa kadus, kui ta oli alles varateismeline. 21-aastane Lara, kel pole elus mingeid tõelisi sihte, läbib trendika Ida-Londoni kaootilisi tänavaid rattakullerina, suutes vaevu üüri maksta, ning peaks käima ülikoolis, kuid sinna ta just sageli ei jõua.
Kinodes alates: 16.03.2018, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Märul, põnevik, seiklus
Lavastaja:
Roar Uthaug
Alla 12 a. keelatud
Somaalia piraadid
The Pirates of Somalia
2008. aastal paneb algaja ajakirjanik Jay Bahadur (Evan Peters) kokku läbimõtlemata plaani imbuda kurikuulsate Somaalia piraatide hulka. Uskumatul kombel läheb see plaan isegi läbi ning ta saab pretsedemditu võimaluse näha lähedalt oma silmaga, kes need mehed on, kuidas nad elavad ja millised jõud neid tagant tõukavad.
Kinodes alates: 16.03.2018, Filmi pikkus: 1h 56 min
Žanr: Draama, biograafia
Lavastaja:
Bryan Buckley
-
Mustand
Черновик
Noor moskvalane Kirill on andekas arvutimängude disainer, kes ühel kaunil päeval kustutatakse kõigi teda tundnud ja armastanud inimeste mälust. Kirill saab teada, et on valitud tähtsa ja salajase missiooni täitjaks: tema ülesandeks on olla tolliametnikuks universumis leiduvate kümnete paralleelmaailmade vahel.
Kinodes alates: 16.03.2018, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Seiklus, fantaasia
Lavastaja:
Sergei Mokritski
Alla 12 a. mittesoovitatav
NT Live - Julius Caesar
NT Live - Julius Caesar
Ben Whishaw („Taani tüdruk“, „Skyfall“, „Hamlet“) ja Michelle Fairley („Igikeltsa needus“, „Troonide mäng“) mängivad Brutust ja Cassiust, David Calder („Kadunud linn Z“, „The Hatton Garden Job“) mängib Caesarit ja David Morrissey („Kadunud“, „Võllamehed“, „Elavad surnud“) on Markus Antonius. Otseülekanne Londoni teatrist The Bridge Theatre.
Kinodes alates: 22.03.2018, Filmi pikkus: 3h 00 min
Žanr: Teater
Lavastaja:
Nicholas Hytner
Alla 12 a. mittesoovitatav
Vaikse ookeani võitlus: Ülestõus
Pacific Rim Uprising
Jätkub „Pacific Rim“ saaga globaalsest sõjast, kus vastamisi on planeedile sisse tunginud koletislikud monstrumid Kaijud ning nende vastu kaitseks loodud inim-pilootide poolt juhitavad hiigelrobotid Jaegerid.
Kinodes alates: 23.03.2018, Filmi pikkus: 1h 51 min
Žanr: Märul, ulmefilm
Lavastaja:
Steven S. DeKnight
-
Peeter Pikk-kõrv
Peter Rabbit
Põlvkondi lugejaid võlunud üleannetu ja seiklusjanuline kangelane Peeter Pikk-kõrv on sel korral peaosatäitja omaenda särtsakas tänapäevases komöödias. Peetri vaen hr McGregoriga (Domnhall Gleeson) jõuab filmis uuele tasemele, kui nad asuvad konkureerima naabermajas elava südamliku loomaarmastaja (Rose Byrne) tunnete pärast.
Kinodes alates: 23.03.2018, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Komöödia, seiklus, animatsioon
Lavastaja:
Will Gluck
-
Seltsimees Laps
Seltsimees Laps
On aasta 1950 Nõukogude Eestis ning stalinlik terroriaparaat töötab täistuuridel – kuueaastase Leelo silme all arreteeritakse tema koolidirektorist ema. “Kui sa oled hea laps, siis tulen ma varsti tagasi,” on ema viimased sõnad, kui ta püssimeeste vahel ära viiakse. Leelo püüabki kõigest väest hästi käituda, aga ema ei tule ikka koju.
Kinodes alates: 23.03.2018, Filmi pikkus: 1h 39 min
Žanr: Kogupere
Lavastaja:
Moonika Siimets
-
Valmistub esimene mängija
Ready Player One
Filmiloojal Steven Spielbergil on valminud ulmeline seiklusmärul “Valmistub esimene mängija”, mis põhineb üleilmselt kuulsust kogunud samanimelisel Ernest Cline’i menukil. Film leiab aset aastal 2045, kui maailm on kaose ja kokkuvarisemise äärel.
Kinodes alates: 30.03.2018, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Märul, ulmefilm, põnevik
Lavastaja:
Steven Spielberg
Alla 12 a. keelatud
Võõrad: Öine jaht
The Strangers: Prey at Night
Perekond sõidab külla sugulastele, et koos puhkust veeta ja oma sassis suhteid vähegi parandada. Saabudes leitakse eest tühi suvila, kuid otsustatakse ööks siiski peatuma jääda. Kuid siis koputab uksele keegi võõras...
Kinodes alates: 30.03.2018, Filmi pikkus: 2h 11 min
Žanr: Õudus
Lavastaja:
Johannes Roberts
Lubatud Kõigile
Met Ooper: Così fan tutte
Met Opera: Così fan tutte
Phelim McDermott toob Metropolitani lavale tagasi Mozarti koomilise ooperi „Così fan tutte“ (Nii teevad kõik naised), mida dirigeerib David Robertson. 1950. aastatel Coney Islandil etendunud versiooni alusel valminud lavastuses saab näha Amanda Majeskit riiaka Fiordiligina; Serena Malfit tema õe Dorabellana; Tony auhinna võitjat Kelli O’Harat nende särtsaka toatüdruku Despinana; Ben Blissi ja Adam Plachetkat õdede peigmeeste, Ferrando ja Guglielmo rollides ning Christopher Maltmani küünilise Don Alfonsona. „Così fan tutte“ valmis koostöös Inglise Rahvusooperiga.
Kinodes alates: 31.03.2018, Filmi pikkus: 3h 31 min
Žanr: Ooper
Lavastaja:
Phelim McDermott
Alla 12 a. mittesoovitatav
KINOKLASSIKA: 12 vihast meest
12 Angry Men
Nooruk Puerto Ricost on pandud kohtu alla süüdistatuna oma isa pussitamises. 12 vandekohtunikku peavad otsustama ühe noore inimese saatuse üle. Olgugi, et ei tundu olevat mitte mingit kahtlust, et kohtualune on süüdi, kahtleb vaid üks kaheteistkümnest vandekohtunikust noormehe süüs.
Kinodes alates: 4.04.2018, Filmi pikkus: 1h 33 min
Žanr: Draama, krimi
Lavastaja:
Sidney Lumet
-
Lino
Lino
Lino on lastepidudel meelelahutaja, kes aga ei talu seda, et lapsed kassikostüümi kandmise pärast ta üle naeravad. Ta külastab võlurit, et oma elu muuta, kuid midagi läheb viltu ning ta muudetakse suureks kassiks.
Kinodes alates: 6.04.2018, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Animatsioon
Lavastaja:
Rafael Ribas
Alla 14 a. Keelatud
Vändapidurid
Blockers
Kolm agarat lapsevanemat püüavad peatada oma järelkasvu, et nad mitte mingi hinna eest vahekorda ei satuks.
Kinodes alates: 6.04.2018, Filmi pikkus: 1h 41 min
Žanr: Komöödia
Lavastaja:
Kay Cannon
-
Keskööpäike
Midnight Sun
17-aastane Katie Price (Bella Thorne „Amityville: Kurjuse ärkamine“), keda on varjatud alates varajasest lapsepõlvest, elab haruldase eluohtliku haigusega, mis muudab ka väikseima koguse päikesevalgust surmavaks. Päeval peab ta olema toas, seltsiks vaid isa Jack (Rob Riggle „Pohmakas“).
Kinodes alates: 6.04.2018, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Draama, romantika
Lavastaja:
Scott Speer
-
Kena vaikne kohake
A Quiet Place
John Krasinski lavastastud ja kirjutatud õudusfilm, mille peaosades on Krasinki ja Emily Blunt.
Kinodes alates: 6.04.2018, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Draama, põnevik, õudus
Lavastaja:
John Krasinski
Osatäitjad:
Emily Blunt, John Krasinski
Lubatud Kõigile
Maa: Üks imeline päev
Earth: One Amazing Day
Kui palju mahub ühte päeva? Vastus: väga palju! Hulgaliselt võimsaid emotsioone ja suuri avastusi. Loodus muutub iga päevaga, kui me vaid seda oskaks märgata. Ühe imelise päeva jooksul teeb päike läbi teekonna taevasse kõrguvatest mäetippudest salapäraste saarteni, inimese poolt puutumata džunglitest suurlinnadeni.
Kinodes alates: 6.04.2018, Filmi pikkus: 1h 35 min
Žanr: Dokumentaal, kogupere
Lubatud Kõigile
Bolšoi ballett: Giselle
Bolshoi ballet: Giselle
Kui Giselle saab teada, et tema armastatu Albrecht on lubanud end teisele naisele, sureb ta oma kallima käte vahel südamevalusse.
Kinodes alates: 8.04.2018, Filmi pikkus: 2h 20 min
Žanr: Ballett
Lavastaja:
Juri Grigorovitš
Lubatud Kõigile
Distant Sky - Nick Cave & The Bad Seeds Live
Distant Sky - Nick Cave & The Bad Seeds Live
Nick Cave & The Bad Seeds toovad vaid ühel õhtul 12. aprillil Sinu kinno Coca-Cola Plaza ühe väga erilise kontserdi bändi 2017. aasta maailmaturneelt. Kontsertfilmis „Distant Sky“ on jäädvustatud bändi Nick Cave & The Bad Seeds 2017. aasta oktoobris Kopenhaageni kuninglikul areenil toimunud erakordne ja võidukas kontsert.
Kinodes alates: 12.04.2018, Filmi pikkus: 2h 15 min
Žanr: Kontsert
Lavastaja:
David Barnard
-
Ajalõhe
A Wrinkle in Time
Kui teadlasest isa (Chris Pine) salapäraselt kaduma läheb, saadavad kolm müstilist olendit tütre ja tema sõbrad suurejoonelisele rännakule, et isa leida.
Kinodes alates: 13.04.2018, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Seiklus, fantaasia, kogupere
Lavastaja:
Ava DuVernay
-
Portugal
Portugal
“Portugal” on sügav ja sume nagu suveöö, see on füüsiline kulg ja vaimne rännak mille sihtmärgiks ei ole vaid geograafiline punkt maakaardil. Koomiliste sugemetega seikluslik draama on tunnustatud näitleja ja teatrilavastaja Lauri Lagle esimene täispikk mängufilm, mille peaosalisi kehastavad tuntud näitlejad Mirtel Pohla ja Margus Prangel.
Kinodes alates: 13.04.2018, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Draama
Lavastaja:
Lauri Lagle
-
Rampage: purustajad
Rampage
Ülemaailmne megastaar Dwayne Johnson tuleb ekraanile märuliseiklusega „Rampage: Purustajad“, mille toob kinolinale Brad Peyton. Inimestest eemale hoidev primatoloog David Okoye (Johnson) jagab purunematut sidet äärmiselt intelligentse hõbeselg-gorilla George’iga, kes on sünnist saadik tema hoole all olnud.
Kinodes alates: 13.04.2018, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Märul, ulmefilm, seiklus
Lavastaja:
Brad Peyton
-
Koerte saar
Isle of Dogs
Lugu poisist, kes suundub koerte saarele, et leida oma kadunud koer.
Kinodes alates: 13.04.2018, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Komöödia, seiklus, animatsioon
Lavastaja:
Wes Anderson
Lubatud Kõigile
MET Ooper: Luisa Miller
MET Opera: Luisa Miller
Verdi ooper „Luisa Miller“ oli Metropolitani mängukavas viimati 2006. aastal. Talupiiga Luisa rollis särab Sonja Jončeva, kelle lavapartneriks Rodolfo rollis on Pjotr Beczala. Verdi tragöödia jutustab noorest naisest, kes ohverdab enda õnne, püüdes päästa oma isa elu.
Kinodes alates: 14.04.2018, Filmi pikkus: 3h 38 min
Žanr: Ooper
Lavastaja:
Elijah Moshinsky
-
Tully
Tully
Oscarile kandideerinud režissöör Jason Reitman (“Õhus”) ja Oscari-võitjast stsenarist Diablo Cody (“Juno”) toovad kinolinadele uue komöödia. Kolme lapse, nende seas vastsündinu ema Marlo (Oscari-võitja Charlize Theron) saab vennalt (Mark Duplass) kingituseks lapsehoidja.
Kinodes alates: 20.04.2018, Filmi pikkus: 1h 34 min
Žanr: Komöödia
Lavastaja:
Jason Reitman
Alla 12 a. keelatud
Truth or Dare
Truth or Dare
Kinodes alates: 20.04.2018, Filmi pikkus: 1h 41 min
Žanr: Põnevik
Lavastaja:
Jeff Wadlow
Osatäitjad:
Lucy Hale, Tyler Posey
-
Tasujad: Igaviku sõda
The Avengers: Infinity War
Tasujad ja kõik teised Marveli superkangelased peavad üheskoos jagu saama oma seni kõige suuremast vastasest, kes ähvardab kogu igavikku kindla hävinguga.
Kinodes alates: 27.04.2018, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Märul
Lavastaja:
Anthony Russo, Joe Russo
-
Arctic Justice: Thunder Squad
Arctic Justice: Thunder Squad
Kinodes alates: 27.04.2018, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Animatsioon
Lavastaja:
Aaron Woodley
Lubatud Kõigile
MET Opera: Tuhkatriinu
MET Opera: Cendrillon
Tuhkatriinu muinasjutul põhineva Massenet’ võluva ooperi „Tuhkatriinu“ esietendust dirigeerib Bertrand de Billy. Ooperi on lavastanud Laurent Pelly, kelle Metropolitan Operas etendunud lavastuste varasalve kuuluvad Donizetti „Rügemendi tütar“ ja Massenet’ „Manon“.
Kinodes alates: 28.04.2018, Filmi pikkus: 2h 47 min
Žanr: Ooper
Lavastaja:
Laurent Pelly
Alla 14 a. Keelatud
KINOKLASSIKA: Ratastel Las Vegasesse
Fear and Loathing in Las Vegas
Ajakirjanik Raoul Duke (Johnny Depp) saab ülesande sõita Las Vegasesse. Raouliga liitub tema advokaat Dr. Gonzo (Benicio Del Toro). Kogu avansiks saadud raha eest ostavad mehed hoopis suures koguses narkootikume ja ning hakkavad seda Las Vegases ohjeldamatult tarbima. Film on vändatud skandaalse kirjaniku Hunter S. Thompsoni romaani põhjal.
Kinodes alates: 2.05.2018, Filmi pikkus: 1h 58 min
Žanr: Komöödia, draama, seiklus
Lavastaja:
Terry Gilliam
-
Sobibor
Собибор
Tõestisündinud lugu Nõgukogude Liidu sõduritest, kes suutsid põgenedega Natsi-Saksamaa hävituslaagrist.
Kinodes alates: 4.05.2018, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Põnevik, sõda
Lavastaja:
Konstantin Habenski
-
Hooldusõigus
Jusqu'à la garde
Peaaegu talumatult pingeline, kõiki valuvõtteid lubav sõit läbi koduse vägivalla õuduste – „Hooldusõigus“ on pilku ekraanile tõmbav painava reaalsuse ja kõrgemal tasemel kinematograafia sümbioos.
Kinodes alates: 4.05.2018, Filmi pikkus: 1h 34 min
Žanr: Draama
Lavastaja:
Xavier Legrand
Alla 12 a. mittesoovitatav
NT Live - Macbeth
NT Live - Macbeth
Verise kodusõja järgne häving. Pimeduse jõud tõukavad halastamatult ellujäämise eest võitlevaid Macbethe trooni poole.
Kinodes alates: 10.05.2018, Filmi pikkus: 3h 30 min
Žanr: Teater
Lavastaja:
Rufus Norris
Alla 14 a. Keelatud
Deadpool 2
Deadpool 2
2016. aastal said maailma kinosõbrad tuttavaks Marveli universumi kõige omapärasema antikangelasega. Selleks on endine eriväelane ja palgasõdur Wade Wilson (Ryan Reynolds), kellest äärmuslike ja ta välimust pöördumatult moonutanud eksperimentide tagajärjel sai surma külvav ja kontrollimatult teravmeelitsev üliinimene Deadpool.
Kinodes alates: 18.05.2018, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Seiklus
Lavastaja:
David Leitch
-
Solo: Tähesõdade lugu
Solo: A Star Wars Story
Elas kord kauges, kauges galaktikas noor keevaline salakaubavedaja nimega Han Solo. Osades Alden Ehrenreich, Emilia Clarke, Woody Harrelson, Donald Glover, Thandie Newton ja Paul Bettany.
Kinodes alates: 25.05.2018, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Märul, ulmefilm, seiklus, fantaasia
Lavastaja:
Ron Howard
-
The War with Grandpa
The War with Grandpa
Peter otsustab hakata sõdima oma vanaisaga, kes paigutati elama poisi tuppa, mida poiss väga armastab.
Kinodes alates: 1.06.2018, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Komöödia, kogupere
Lavastaja:
Tim Hill
Alla 12 a. keelatud
Vaimude lahkaja
Ghost Stories
Tuntud skeptik professor Philipp Goodman asub uurima kolme veidrat juhtumit, mis viivad ta õudustäratavale teekonnale.
Kinodes alates: 1.06.2018, Filmi pikkus: 1h 38 min
Žanr: Õudus, müsteerium
Lavastaja:
Andy Nyman, Jeremy Dyson
Lubatud Kõigile
KINOKLASSIKA: Mamma Mia!
Mamma Mia!
Donna (Meryl Streep) on iseseisev üksikema, kes peab väikest hotelli idüllilisel Kreeka saarel ning valmistub oma ainsa tütre Sophie (Amanda Seyfried) pulmadeks.
Kinodes alates: 6.06.2018, Filmi pikkus: 1h 49 min
Žanr: Komöödia, muusikal, kogupere
Lavastaja:
Phyllida Lloyd
-
Jurassic World: Langenud kuningriik
Jurassic World: Fallen Kingdom
Järg 2015. aasta hittfilmile "Jurassic World: Sauruste maailm".
Kinodes alates: 8.06.2018, Filmi pikkus: 2h 08 min
Žanr: Märul, seiklus
Lavastaja:
J. A. Bayona
Lubatud Kõigile
Bolšoi ballett: Coppélia
Bolshoi ballet: Coppélia
Swanilda märkab, et tema kihlatu Franz on sisse võetud imekaunist Coppéliast, kes istub iga päev raamatut lugedes oma rõdul.
Kinodes alates: 10.06.2018, Filmi pikkus: 2h 45 min
Žanr: Ballett
Lavastaja:
Sergei Vihharev
-
Oceani 8
Ocean's Eight
Debbie Ocean (Sandra Bullock) vabaneb vanglast ja asub ette valmistama võimatuna näivat röövi.
Kinodes alates: 15.06.2018, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Märul, põnevik, krimi
Lavastaja:
Gary Ross
Alla 12 a. mittesoovitatav
Armastusega, Simon
Love, Simon
Lugu keskkooliõpilasest, kes peidab oma klassikaaslaste eest tõsiasja, et ta on gei. Kui ta hakkab suhtlema anonüümseks jääda sooviva koolikaaslasega, kes on samasugune nagu tema, asub ta naljakale, hirmutavale ja kogu tema elu muutvale teekonnale.
Kinodes alates: 15.06.2018, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Draama
Lavastaja:
Greg Berlanti
-
Kullimäng
Tag
Viis võistlushimulist sõpra mängivad igal aastal kuu aega reegliteta kullimängu, mis sai alguse juba 1. klassis. Nad seavad ohtu oma elu, töökohad ja suhted, et alistada üksteist lahinguhüüdega “Kull!” Sel aastal langeb mänguaeg kokku ainsa võitmatu mängija pulmadega, mistõttu peaks ta viimaks lihtne sihtmärk olema.
Kinodes alates: 29.06.2018, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Komöödia
Lavastaja:
Jeff Tomsic
-
Sicario 2: Soldado
Sicario 2: Soldado
Filmis “Sicario 2: Soldado” on narkosõda USA ja Mehhiko piiril jõudnud selleni, et kartellid on hakanud terroriste üle piiri USA-sse toimetama. Selleks võitluseks ühendab FBI agent Matt Graver taas jõud ettearvamatu Alejandroga (Benicio Del Toro).
Kinodes alates: 29.06.2018, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Draama, märul, krimi
Lavastaja:
Stefano Sollima
Alla 12 a. keelatud
KINOKLASSIKA: Reamees Ryani päästmine
Saving Private Ryan
"Reamees Ryani päästmine" on viie Oscariga pärjatud Steven Spielbergi 1998. aasta sõjafilm, mille tegevus leiab aset 1944. aasta Normandia dessantoperatsiooni esimestel päevadel. Kui ühest perest pärinevast neljast vennast hukkub kolm, otsustab Ameerika sõjaväe ülemjuhatus ainukese ellujäänud venna Ryani (Matt Damon) tagasi koju tuua.
Kinodes alates: 4.07.2018, Filmi pikkus: 2h 49 min
Žanr: Draama, sõda
Lavastaja:
Steven Spielberg
-
Sipelgamees ja Vapsik
Ant-Man and the Wasp
Järg 2015. aasta hittfilmile "Sipelgamees".
Kinodes alates: 6.07.2018, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Märul, ulmefilm, seiklus
Lavastaja:
Peyton Reed
Alla 14 a. Keelatud
Öine vahetus
Ночная смена
Kui Maks kaotab töö tehases, võtab ta pere ülal pidamiseks vastu endise klassikaaslase ootamatu pakkumise ja asub stripparina tööle. Kuna Maks üritab juhtunut oma naise Anja eest varjata, satub ta kummalistesse ja jaburatesse olukordasse ning kaotab viimaks kallimate usalduse.
Kinodes alates: 6.07.2018, Filmi pikkus: 1h 40 min
Žanr: Komöödia
Lavastaja:
Marius Balchunas
-
Hotell Transilvaania 3
Hotel Transylvania 3
Sony Picturesi animafilmis “Hotell Transilvaania 3” läheb kõigi lemmik koletiste perekond luksuslikule koletiste kruiisilaevale puhkama, et Drac saaks pideva hotellikülastajate eest hoolitsemise asemel isegi suve nautida.
Kinodes alates: 13.07.2018, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Animatsioon
Lavastaja:
Genndy Tartakovsky
-
Pilvelõhkuja
Skyscraper
Dwayne The Rock Johnson versus "Pilvelõhkuja" ("Skyscraper") ehk selle suve tõenäoliselt üks pingelisemaid märulipõnevikke.
Kinodes alates: 13.07.2018, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Märul, põnevik
-
Alita: Sõjaingel
Alita: Battle Angel
Filmimaailma visionäärid James Cameron ja Robert Rodriguez loovad seninägematu kangelanna ambitsioonikas ulmeseikluses "Alita: Sõjaingel".
Kinodes alates: 20.07.2018, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Märul, ulmefilm, seiklus
Lavastaja:
Robert Rodriguez
-
Mamma Mia! Siit me tuleme taas
Mamma Mia! Here We Go Again
Järg 2008. aasta hittfilmile "Mamma Mia!".
Kinodes alates: 20.07.2018, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Komöödia
Lavastaja:
Ol Parker
-
Teen Titans Go! to the Movies
Teen Titans Go! To the Movies
Kui titaanitiinekad suurele ekraanile jõuavad, siis kohe kindlasti suure pauguga! “Teen Titans GO! to the Movies” on enesekesksete ja pööraselt satiiriliste superkangelaste esimene mängufilm – uudne, rõkkamapanevalt tabav, lastele sobilik, superkangelase teema üle naljatlev lugu ühes muusikaliste numbritega.
Kinodes alates: 27.07.2018, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Komöödia, märul, animatsioon
Alla 12 a. mittesoovitatav
KINOKLASSIKA: Vertigo
Vertigo
Alfred Hitchcocki psühholoogiline põnevusfilm "Vertigo" on lugu kõrgusekartuse all kannatavast endisest politseinikust (James Stewart), kes palgatakse vana sõbra poolt jälitama tema kahtlusi äratavalt käituvat naist (Kim Novak). Suutes naise napilt enesetapukatsest päästa, avastab mees, et ta naise kütkeisse langemas.
Kinodes alates: 1.08.2018, Filmi pikkus: 2h 08 min
Žanr: Põnevik, romantika, müsteerium
Lavastaja:
Alfred Hitchcock
-
Imelised 2
The Incredibles 2
Järg ülemaailmsele hittfilmile "Imelised", milles superkangelastest perekond asub taas tegutsema.
Kinodes alates: 3.08.2018, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Märul, seiklus, animatsioon
Lavastaja:
Brad Bird
-
Võimatu missioon: Tagajärjed
Mission: Impossible - Fallout
Selle suve üks palavamalt oodatumaid filme, Tom Cruise'i "Võimatu missioon: Tagajärjed" ("Mission: Impossible - Fallout").
Kinodes alates: 3.08.2018, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Märul
-
Scarface
Scarface (2018)
Kinodes alates: 10.08.2018, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Draama, põnevik, krimi
-
Slender Man
Slender Man
Väikses Massachusettsi linnakeses sooritavad neli keskkoolitüdrukut rituaali Slender Mani müüdi kummutamiseks. Kui üks tüdrukutest aga salapärasel moel kaob, hakataksegi uskuma, et neiust on TEMA uusim ohver saanud.
Kinodes alates: 24.08.2018, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Õudus
Lavastaja:
Sylvain White
-
The Little Stranger
The Little Stranger
Kinodes alates: 31.08.2018, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Draama, õudus
Lavastaja:
Lenny Abrahamson
-
Alpha
Alpha
Eepilise seiklusfilmi sündmused toimuvad Euroopa viimasel jääajal 20 000 aastat tagasi. Noor poiss, kes oma hõimuga esimest korda jahile läheb, saab viga ning ta jäetakse maha. Toibudes avastab ta end üksi keset metsikut loodust, kus ta peab õppima omal käel hakkama saama.
Kinodes alates: 14.09.2018, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Draama, märul, põnevik
Lavastaja:
Albert Hughes
-
Mary, Queen of Scots
Mary, Queen of Scots
Kinodes alates: 14.09.2018, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Draama
Lavastaja:
Josie Rourke
-
Night School
Night School
Kinodes alates: 28.09.2018, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Komöödia
Osatäitjad:
Kevin Hart
-
Venom
Venom
Marvel toob peagi ekraanidele ühe oma salapärasema, keerukama ja vingema tegelase, surmava kaitsja Venomi, keda hakkab kehastama Oscarile kandideerinud näitleja Tom Hardy.
Kinodes alates: 5.10.2018, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Märul, ulmefilm, õudus
Lavastaja:
Ruben Fleischer
-
Pisipäkk
Smallfoot
Originaalmuusikaga animeeritud seiklusfilm “Pisipäkk”, mis rõõmustab igas vanuses vaatajaid, pöörab lumeinimese legendi pea peale, kui nutikas noor lumeinimene leiab millegi, mille olemasolusse ta ei uskunud - nimelt inimese. Uudis pisipäka leidmisest toob talle kuulsust ning võimaluse võita unelmate tüdruku süda.
Kinodes alates: 5.10.2018, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Animatsioon
-
Täht on sündinud
Star is Born
Uus versioon muusikalist „Täht on sündinud“, mille peaosas mängib Bradley Cooper ning temaga koos astub oma esimeses suures filmirollis üles Stefani Germanotta, keda tuntakse üle maailma kui Oscarile kandideerinud muusikastaari Lady Gagat.
Kinodes alates: 5.10.2018, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Muusikal, muusika
Lavastaja:
Bradley Cooper
-
Boy Erased
Boy Erased
Kinodes alates: 5.10.2018, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Draama
Lavastaja:
Joel Edgerton
-
Animal Crackers
Animal Crackers
Perekond on sunnitud kasutama Animal Crackeri maagilist võlukasti, et üheskoos päästa oma tsirkus kurja onu käest.
Kinodes alates: 12.10.2018, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Komöödia, seiklus, animatsioon
-
First Man
First Man
Kinodes alates: 12.10.2018, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Draama
Lavastaja:
Damien Chazelle
Osatäitjad:
Ryan Gosling
-
Johnny English 3
Johnny English 3
Kinodes alates: 19.10.2018, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Komöödia
Osatäitjad:
Rowan Atkinson
-
Halloween
Halloween
Kinodes alates: 26.10.2018, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Põnevik, õudus
Lavastaja:
David Gordon Green
Osatäitjad:
Jamie Lee Curtis
-
The Nutcracker and the Four Realms
The Nutcracker and the Four Realms
Noor tüdruk satub maagilisse maailma, kus elavad piparkoogisõdurid ja hiirte armee.
Kinodes alates: 2.11.2018, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Seiklus, fantaasia, kogupere
-
Fantastilised elukad: Grindewaldi kuritööd
Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald
Järjelugu Newt Scamanderi esimesele seiklusfilmile "Fantastilised elukad ja kust neid leida".
Kinodes alates: 16.11.2018, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Fantaasia
Lavastaja:
David Yates
-
Overlord
Overlord
Kinodes alates: 23.11.2018, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Märul, õudus
Lavastaja:
Julius Avery
-
The Grinch
The Grinch
Kinodes alates: 7.12.2018, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Komöödia, animatsioon
Osatäitjad:
Benedict Cumberbatch
-
Ämblikmees: Uus universum
Spider-Man: Into the Spider-Verse
“LEGO filmi” ja “21 Jump Streeti” loojad Phil Lord ja Christopher Miller kasutavad oma ainulaadset annet, et luua teistsugune ja täiesti ennenägematu pildikeelega Ämblikmehe universum. “Ämblikmees: Uus universum” toob ekraanidele Brooklyni teismelise Miles Moralese ja lõputute võimalustega universumi, kus maskikandjaid on enam kui üks.
Kinodes alates: 14.12.2018, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Animatsioon
-
Surelikud masinad
Mortal Engines
"Kääbiku" ja "Sõrmuste isanda" filmide looja Peter Jacksoni produtseeritud suurejooneline ulmefilm "Surelikud masinad".
Kinodes alates: 14.12.2018, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Märul, ulmefilm, seiklus
Lavastaja:
Christian Rivers
-
Bumblebee
Bumblebee
Kinodes alates: 21.12.2018, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Märul
-
Aquaman
Aquaman
Aquaman Arthur Curry mõistab, et ta on ookenide kuningriigi Atlantise tegelik troonipärija ning nüüd peab ta enda kanda võtma oma kungriigi ja rahva saatuse.
Kinodes alates: 21.12.2018, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Märul, ulmefilm, seiklus
Lavastaja:
James Wan
-
Eli
Eli
Kinodes alates: 4.01.2019, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Õudus
Alla 14 a. Keelatud
Klassikokkutulek 3
Klassikokkutulek 3
Kinodes alates: 1.02.2019, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Komöödia
-
Uued mutantid
X-Men: The New Mutants
Loo keskmes on nõndanimetatud "Uued mutandid", superkangelaste tiim, mille liikmeteks on Charles Xavieri ehk Professor X-i asutatud mutantide kooli esimesed vilistlased.
Kinodes alates: 22.02.2019, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Märul, ulmefilm, õudus
Lavastaja:
Josh Boone
-
Instant Family
Instant Family
Kinodes alates: 8.03.2019, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Komöödia
Lavastaja:
Sean Anders
Osatäitjad:
Mark Wahlberg, Rose Byrne
-
How to Train Your Dragon 3
How to Train Your Dragon 3
Kinodes alates: 15.03.2019, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Animatsioon
Lavastaja:
Dean DeBlois
-
Rhythm Section
Rhythm Section
Kinodes alates: 15.03.2019, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Põnevik
-
Amusement Park
Amusement Park
Kinodes alates: 19.04.2019, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Komöödia, animatsioon
-
Pet Sematary
Pet Sematary
Kinodes alates: 26.04.2019, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Põnevik, õudus
-
Detective Pikachu
Detective Pikachu
Kinodes alates: 10.05.2019, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Seiklus
Lavastaja:
Rob Letterman
Osatäitjad:
Ryan Reynolds
-
Lemmikloomade salajane elu 2
The Secret Life of Pets 2
Kinodes alates: 31.05.2019, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Komöödia, animatsioon
-
Cowboy Ninja Viking
Cowboy Ninja Viking
Kinodes alates: 28.06.2019, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Märul
Osatäitjad:
Chris Pratt
-
Top Gun
Top Gun
Kinodes alates: 12.07.2019, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Põnevik
-
Everest
Everest
Kinodes alates: 4.10.2019, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Animatsioon
-
Gemini Man
Gemini Man
Kinodes alates: 4.10.2019, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Ulmefilm, põnevik
Lavastaja:
Ang Lee
Osatäitjad:
Will Smith
-
Vee peal
Vee peal
Kinodes alates: 18.10.2019, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Komöödia, draama
-
Are You Afraid of the Dark?
Are You Afraid of the Dark?
Kinodes alates: 25.10.2019, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Põnevik
-
Wicked
Wicked
Kinodes alates: 20.12.2019, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Draama, fantaasia
Lavastaja:
Stephen Daldry
-
Sipsik
Sipsik
Kinodes alates: 17.01.2020, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Animatsioon
-
Apteeker Melchior
Apteeker Melchior
Kinodes alates: 7.02.2020, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Põnevik
Lavastaja:
Elmo Nüganen
-
G.I. Joe
G.I. Joe
Kinodes alates: 27.03.2020, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Märul
-
Kiired ja vihased 9
Fast & Furious 9
Kinodes alates: 10.04.2020, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Märul
-
Trolls 2
Trolls 2
Kinodes alates: 17.04.2020, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Animatsioon
-
Käsilased 2
Minions 2
Kinodes alates: 3.07.2020, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Animatsioon
-
The SpongeBob Movie
The SpongeBob Movie
Kinodes alates: 14.08.2020, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Komöödia, animatsioon
-
Tasuja
Tasuja
Kinodes alates: 9.10.2020, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Draama
Lavastaja:
Jaak Kilmi
-
Micronauts
Micronauts
Kinodes alates: 16.10.2020, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Märul, ulmefilm
-
The Croods 2
The Croods 2
Kinodes alates: 23.10.2020, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Animatsioon
Alla 12 a. mittesoovitatav
Avatar 2
Avatar 2
Kauaoodatud järg visionäärist lavastaja 2009. aasta hittfilmile "Avatar".
Kinodes alates: 18.12.2020, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Märul, ulmefilm, seiklus, fantaasia
Lavastaja:
James Cameron
-
Laula 2
Sing 2
Kinodes alates: 25.12.2020, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Animatsioon
-
Apteeker Melchior 2
Apteeker Melchior 2
Kinodes alates: 12.02.2021, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Põnevik
Lavastaja:
Elmo Nüganen
-
Kiired ja vihased 10
Fast & Furious 10
Kinodes alates: 2.04.2021, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Märul
-
Boss beebi 2
The Boss Baby 2
Kinodes alates: 16.04.2021, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Animatsioon
-
Dungeons & Dragons
Dungeons & Dragons
Kinodes alates: 30.07.2021, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Seiklus, fantaasia
-
Spooky Jack
Spooky Jack
Kinodes alates: 22.10.2021, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Animatsioon