Tulevad filmid

Alla 12 a. mittesoovitatav
NT Live - Kuningas Lear
NT Live - King Lear
Vaata kinodes vanameister Ian McKelleni erakordselt liigutavat kuningas Leari osatäitmist, mis salvestatud otse Londoni West Endi lavalaudadelt. Chichester Festival Theatre'i täielikult väljamüüdud lavastus teenis ära viietärnilised arvustused ning liigub nüüd piiratud hooajaks West Endi.
Kinodes alates: 18.10.2018, Filmi pikkus: 3h 43 min
Žanr: Teater
Lavastaja:
Jonathan Munby
Alla 16 a. keelatud
Maja, mille Jack ehitas
The House That Jack Built
1970-ndate Ameerika Ühendriigid. Me näeme äärmiselt intelligentset Jacki läbi 5 sündmuse, viie mõrva, mis lasevad Jacki defineerida kui sarimõrtsukat. Me näeme seda lugu Jacki silme läbi. Tema näeb aga igat mõrva eraldi kunstiteosena, ka siis, kui tema väärtegu tekitab talle ümbritsevas maailmas probleeme.
Kinodes alates: 19.10.2018, Filmi pikkus: 2h 32 min
Žanr: Draama, põnevik, õudus
Lavastaja:
Lars von Trier
Alla 12 a. keelatud
Ma näen sind ikka veel
I Still See You
Salapärane anomaalia teeb olematuks piiri elavate ja surnute maailma vahel. Hukkunute vaimud leiavad äkitselt tee oma kodudesse ja lähedaste ellu ning kaovad sama ootamatult. Vaimud. Keegi ei tea, kust ja mis põhjusel nad ilmusid. Veronica (Bella Thorne „Keskööpäike”) otsustab selle saladuse lahendada.
Kinodes alates: 19.10.2018, Filmi pikkus: 1h 38 min
Žanr: Põnevik
Lavastaja:
Scott Speer
Lubatud Kõigile
Johnny English asub vastulöögile
Johnny English Strikes Again
JOHNNY ENGLISH ASUB VASTULÖÖGILE on ülemeeliku action-komöödia seeria kolmas peatükk, kus fännide poolt armastatud Rowan Atkinson naaseb kinoekraanidele kehastama brittide kuulsaimat natuke napakat eriagenti.
Kinodes alates: 19.10.2018, Filmi pikkus: 1h 29 min
Žanr: Komöödia, märul, seiklus
Lavastaja:
David Kerr
Lubatud Kõigile
Christopher Robin ja Karupoeg Puhh
Christopher Robin
Sellest on möödas palju aastaid, kui Christopher Robin (Ewan McGregor) mängis Saja Aakri Metsas koos Puhhi, Iiahi ja teiste sõpradega. Christopherist on saanud täiskasvanu, kel on armastav abikaasa (Hayley Atwell) ja pisike tütar (Bronte Carmichael), kes näeb oma isa liiga harva, sest too on kogu aeg tööl.
Kinodes alates: 19.10.2018, Filmi pikkus: 1h 44 min
Žanr: Komöödia, seiklus, animatsioon
Lavastaja:
Marc Forster
Alla 12 a. mittesoovitatav
Aasia hullult rikkad
Crazy Rich Asians
Kevin Kwani üleilmsel bestselleril põhineva tänapäevase romantilise komöödia “Aasia hullult rikkad” lavastaja on John M. Chu (“Nüüd sa näed mind 2”). Lugu räägib newyorklasest Rachel Chust (Constance Wu), kes läheb oma kauaaegse poiss-sõbra Nick Youngiga (Henry Golding) mehe parima sõbra pulma Singapuri.
Kinodes alates: 19.10.2018, Filmi pikkus: 2h 00 min
Žanr: Komöödia
Lavastaja:
Jon M. Chu
Alla 12 a. keelatud
Mihkel
Mihkel
Nõukogude Liidu lagunemise järel jääb elu Narvas soiku. Piirlinnas kasvanud Mihkel ja Vera unistavad aga paremast ja õnnelikumast elust ning on selle nimel valmis paljuks. Noormees nõustub vastu võtma oma lapsepõlvesõbra Igori pakutud ahvatlevalt tulusa tööotsa, mille käigus tal tuleb Islandile narkootikume toimetada.
Kinodes alates: 19.10.2018, Filmi pikkus: 1h 36 min
Žanr: Draama, põnevik
Alla 12 a. keelatud
Whitney
Whitney
Whitney Houstoni elu oli nagu kreeka tragöödia: pealt suur ja seest julm. Samuti on julm öelda, et just selline elu ongi midagi niisugust, millel on tagantjärele vääramatu põhjus saada kunstiteoseks.
Kinodes alates: 19.10.2018, Filmi pikkus: 2h 00 min
Žanr: Dokumentaal, muusika, biograafia
Lavastaja:
Kevin MacDonald
Perefilm
Mänguasjapoe saladus
Tea Pets
Pärast kosmoselaeva riket teeb robot Taimbot hädamaandumise Maal. Ta satub mänguasjapoodi, mille elanikud elavad päeval oma rõõmsat elu, öösel aga hirmutavad üksteist õudusjuttudega mingisugusest „Maaalusest valitsejast“, kes oma ustavate rottidest käsilaste Smõguni ja Pisguni abil röövib naaberpoodidest mänguasju.
Kinodes alates: 19.10.2018, Filmi pikkus: 1h 38 min
Žanr: Seiklus, animatsioon
Lavastaja:
Gary Wang
Lubatud Kõigile
MET Ooper: Simson ja Delila
MET Opera: Samson et Dalila
Saint-Saënsi eepilise piibli ainetel ooperi „Simson ja Delila“ nimiosades esinevad Elīna Garanča ja Roberto Alagna – viimati astus paar HD-ülekannete publiku ette 2010. aastal tunnustust teeninud Bizet’ „Carmeni“ ülekannetes. Ülempreestri rollis on Laurent Naouri, kuningas Abimelechi rollis Elchin Azizov ja vana heebrealase osas Dmitri Belosselski.
Kinodes alates: 20.10.2018, Filmi pikkus: 3h 43 min
Žanr: Ooper
Lavastaja:
Darko Tresnjak
Perefilm
Pisipäkk
Smallfoot
Originaalmuusikaga animeeritud seiklusfilm “Pisipäkk”, mis rõõmustab igas vanuses vaatajaid, pöörab lumeinimese legendi pea peale, kui nutikas noor lumeinimene leiab millegi, mille olemasolusse ta ei uskunud - nimelt inimese.
Kinodes alates: 26.10.2018, Filmi pikkus: 1h 36 min
Žanr: Animatsioon
Alla 14 a. Keelatud
Halloween
Halloween
Jamie Lee Curtis naaseb oma ikoonise rolliga kehastades uuesti Laurie Strode’i, kes astub lõpuks taas silmitsi Michael Myersiga, salapärase maski kandva sarimõrvariga, kes 40 aastat tagasi tappis võikal moel kõik Laurie sõbrad ning kelle käest toona teismeline neiu napilt pääses.
Kinodes alates: 26.10.2018, Filmi pikkus: 1h 49 min
Žanr: Põnevik, õudus
Lavastaja:
David Gordon Green
Osatäitjad:
Jamie Lee Curtis
-
Ainult mitte nemad
Только не они
Kui maailm on hädaohus, tõttavad tavaliselt appi superkangelased, sest kõik teavad, et nad on meist vapramad, targemad ja tugevamad. Aga mis juhtub siis, kui universum on otsustanud meelt lahutada ja inimkonna saatus langeb 20-aastaste peoloomadest vastutustundetute noorte õlule?
Kinodes alates: 26.10.2018, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Komöödia
Lavastaja:
Aleksandr Boykov
Lubatud Kõigile
MET Ooper: Tütarlaps kuldsest läänest
MET Opera: La Fanciulla del West
Sopran Eva-Maria Westbroek laulab romantilises metsiku lääne eeposes Puccini püstolit keerutava kangelanna osa, tema kõrval astub lindprii Dick Johnsoni rollis üles tenor Jonas Kaufmann. Bariton Željko Lučić on rahvasalklasest šerif Jack Rance ning dirigeerib Marco Armiliato.
Kinodes alates: 27.10.2018, Filmi pikkus: 3h 22 min
Žanr: Ooper
Alla 12 a. mittesoovitatav
Bohemian Rhapsody
Bohemian Rhapsody
23. oktoobril rokime üheskoos, nautides ikoonilise rokkstaari Freddie Mercury eluloofilmi koos punasel vaibal toimuva meluga.
Kinodes alates: 2.11.2018, Filmi pikkus: 2h 14 min
Žanr: Draama, muusika, biograafia
Lubatud Kõigile
Pähklipureja ja neli kuningriiki
The Nutcracker and the Four Realms
Hiljuti oma armsa ema kaotanud noor ja uudishimulik leidur Clara (Mackenzie Foy) soovib üle kõige võtit, mis avaks ema poolt talle kingitud salapärase laeka. Kuldne niidiots, mille annab Clarale jõulupeol tema ristiisa Drosselmeyer (Morgan Freeman), juhatab tüdruku võtme otsinguil kummalisse paralleelmaailma.
Kinodes alates: 2.11.2018, Filmi pikkus: 1h 40 min
Žanr: Seiklus, fantaasia, kogupere
-
Operatsioon "Hunter Killer"
Hunter Killer
Filmis „Operatsioon Hunter Killer““ ühendavad USA eriväelased jõud venelastega, et päästa maailm Kolmandast maailmasõjast. Režissöör Donovan Marshil sai sel sügisel valmis pingeline ja rohkete eriefektidega põnevik „“Operatsioon Hunter Killer““.
Kinodes alates: 2.11.2018, Filmi pikkus: 2h 01 min
Žanr: Märul, põnevik
Lavastaja:
Donovan Marsh
Lubatud Kõigile
Luis ja tulnukad
Luis & The Aliens
Saksa filmiprodutsendiduo Christoph ja Wolfgang Lauenstein, kes võitsid 1989. aastal Oscari parima lühianimatsiooni „Tasakaal“ („Balance“) eest, esitleb sel aastal ühte oma karjääri kõige perspektiivikamat tööd, lõbusat animaseiklust „Luis ja tulnukad“.
Kinodes alates: 2.11.2018, Filmi pikkus: 1h 26 min
Žanr: Komöödia, seiklus, animatsioon
-
Varaste kuningas
King of Thieves
Krimifilm ''Varaste kuningas'' põhineb Hatton Gardeni röövi uskumatul tõsilool. 77-aastane lesestunud Brian Reader (Michael Caine), kes oli noorena tuntud varas, paneb kokku kurjategijate bande, mille kõik liikmed peale ühe varga on 60. ja 70. eluaastates ning nad kasutavad oma vana kooli oskusi, et viia läbi ennenägematu rööv.
Kinodes alates: 2.11.2018, Filmi pikkus: 1h 45 min
Žanr: Draama, krimi
Lubatud Kõigile
Mäed, mida polnud
Mäed, mida polnud
Andekus, töökus ja tahtmine võivad viia maailma-areenile. Isegi kui kasvad Euroopa mõistes perifeerses Vändras ja unistad saada elukutseliseks jalgratturiks. Profiks, kes vallutab kuulsaid mäetippe Alpides, Püreneedes, Dolomiitides ja kelle nime kuuleb nädalast nädalasse Eurospordi kanalilt, kui käsil on Tour de France, Giro d´Italia või Vuelta.
Kinodes alates: 2.11.2018, Filmi pikkus: 1h 15 min
Žanr: Dokumentaal
Lavastaja:
Ivar Jurtshenko
Alla 12 a. mittesoovitatav
Värske veri: Oma ja võõras
Värske veri
Kevadel EFTAga pärjatud Anna Hintsi lühifilmis “Jää” mängib Mait Malmsten süütunde käes vaevlevat Harrit, kes pole peale lahutust oma 10-aastase pojaga (Aksel Ojari) piisavalt aega veetnud. Et kaotatud aega tasa teha, viib ta poisi talvisele retkele üle jäise mere.
Kinodes alates: 2.11.2018, Filmi pikkus: 1h 32 min
Žanr: Draama
Alla 14 a. Keelatud
KINOKLASSIKA: Pahad poisid
Bad Boys
7. novembril olete oodatud Hollywoodi tuntuimate suurejooneliste ja meelelahutuslike märulifilmide režissööri Michael Bay 1995. aasta debüütfilmi "Pahad poisid" esilinastusele.
Kinodes alates: 7.11.2018, Filmi pikkus: 1h 58 min
Žanr: Komöödia, märul, krimi
Lavastaja:
Michael Bay
Alla 12 a. mittesoovitatav
NT Live - Julie
NT Live - Julie
Selles Carrie Cracknelli (NT Live: Deep Blue Sea) uues lavastuses mängivad Vanessa Kirby (The Crown, NT Live: A Streetcar Named Desire, Mission: Impossible- Fallout) ja Eric Kofi Abrefa (The Amen Corner) Metsik ja vallaline Julie korraldab hilisöise peo. Köögis koristavad Jean ja Kristina, samas kui nende pea kohal kuumab pidu.
Kinodes alates: 8.11.2018, Filmi pikkus: 1h 31 min
Žanr: Teater
Lavastaja:
Carrie Cracknell
Lubatud Kõigile
Õigus õnnele
Õigus õnnele
Mängufilmi "Pilvede all. Neljas õde" tegijate uus kinofilm on tõsielulistel sündmustel põhinev lugu sellest, mis juhtub siis, kui kohtuvad väikesed unistused ja suur raha. Paldiski koolikokk Marge saab sõbrannalt sünnipäevaks lotopileti ning võidabki jackpoti - 10 miljonit eurot!
Kinodes alates: 9.11.2018, Filmi pikkus: 1h 35 min
Žanr: Draama
Lavastaja:
Toomas Kirss
-
Tüdruk ämblikuvõrgus: See, mis ei tapa
The Girl in the Spider's Web
Ekraanidele jõuab Stieg Larssoni hinnatud „Millenniumi” raamatute sarjal põhinev uus Lohetätoveeringu lugu “Tüdruk ämblikuvõrgus: See, mis ei tapa”, kus peaosalist, südikat kättemaksuhimulist kaitsjat Lisbeth Salanderit kehastab Kuldgloobuse võitja Claire Foy (“Kroon”). Hiljutise ülemaailmse bestselleri filmiversiooni on lavastanud 2016. aasta põneviku “Mees pimeduses” režissöör Fede Alvarez, stsenaariumi autorid on Jay Basu, Fede Alvarez ja Steven Knight.
Kinodes alates: 9.11.2018, Filmi pikkus: 1h 57 min
Žanr: Draama, põnevik, krimi
Lavastaja:
Fede Alvarez
Alla 14 a. Keelatud
Operatsioon "Overlord"
Overlord
Superprodutsent J.J. Abrams üllatab jälle. Sel sugisel jõuab Sinu kinno raju õudusmärul "Operatsioon "Overlord"".
Kinodes alates: 9.11.2018, Filmi pikkus: 1h 50 min
Žanr: Märul, õudus
Lavastaja:
Julius Avery
Alla 12 a. keelatud
Bel Canto
Bel Canto
Maailmakuulus sopran Roxanne Coss (Julianne Moore) lendab sõjaväelise diktatuuri all virelevasse Ladina-Ameerika riiki, et anda eraviisiline kontsert rikkale jaapani töösturile (Ken Watanabe).
Kinodes alates: 9.11.2018, Filmi pikkus: 1h 42 min
Žanr: Draama, põnevik, romantika, muusika
Lavastaja:
Paul Weitz
Lubatud Kõigile
MET Ooper: Marnie
MET Opera: Marnie
Sel hooajal etendub Meti laval Ameerika Ühendriikides esmakordselt Nico Muhly „Marnie“, mis põhineb omakorda Alfred Hitchcocki põneva trilleri inspiratsiooniks olnud Winston Grahami romaanil.
Kinodes alates: 10.11.2018, Filmi pikkus: 2h 52 min
Žanr: Ooper
Lavastaja:
Michael Mayer
Lubatud Kõigile
Bolšoi ballett: Sülfiid
Bolshoi Ballet: La Sylphide
Noor šotlane James ärkab oma pulmapäeval õhulise tiivulise olendi, sülfiidi, suudluse peale. Tema ilust võlutud James riskib püüdmatu armastuse jahil kõigega… „Sülfiid“ on üks maailma vanimaid endiselt tantsitavaid ballette, mille teeb eriti väärtuslikuks taanlasest koreograafi Bournonville’i stiil.
Kinodes alates: 11.11.2018, Filmi pikkus: 2h 00 min
Žanr: Ballett
Lavastaja:
Johan Kobborg
Lubatud Kõigile
Coldplay: A Head Full Of Dreams
Coldplay: A Head Full Of Dreams
Üks maailma suurimatest bändidest jagab esimest korda vaatajatega oma lugu, oma sõnadega. Bändi tutvustav kõikehõlmav film kaardistab Coldplay uskumatu teekonna tagasihoidlikust algusest kuni fänne täis staadionitel esinevate superstaarideni.
Kinodes alates: 14.11.2018, Filmi pikkus: 2h 00 min
Žanr: Kontsert
Lavastaja:
Mat Whitecross
Alla 12 a. mittesoovitatav
Fantastilised elukad: Grindelwaldi kuritööd
Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald
“Fantastilised elukad: Grindelwaldi kuritööd” on J.K. Rowlingu loodud "Fantastiliste elukate" seeria viiest seiklusloost järjekorras teine osa. Esimene film lõppes vägeva musta võluri Gellert Grindelwaldi (Johnny Depp) vahistamisega MACUSA (Ameerika Ühendriikide võlurikongressi) poolt, tänu Newt Scamanderi (Eddy Redmayne) kaasabile.
Kinodes alates: 16.11.2018, Filmi pikkus: 2h 10 min
Žanr: Fantaasia
Lavastaja:
David Yates
Lubatud Kõigile
Muumid ja talvine imedemaa
Muumien taikatalvi
See ebatavaline lugu juhtub Muumiorus. Muumitrollil ei tule sugugi und. Selle asemel, et talveunne jääda, otsustab ta talvega tutvust teha. Uidates lume alla mattunud Muumiorus, kohtub ta erinevate põnevate tegelastega ja püüab välja uurida, millised need jõulud õieti välja näevad.
Kinodes alates: 16.11.2018, Filmi pikkus: 1h 22 min
Žanr: Komöödia, seiklus, animatsioon
Lubatud Kõigile
Elliot the Littlest Reindeer
Elliot the Littlest Reindeer
Lõbus kogupereanimatsioon pisikesest põhjapõdrast, kelle suurim unistus on saada Jõuluvana isiklikuks põhjapõdraks.
Kinodes alates: 23.11.2018, Filmi pikkus: 1h 29 min
Žanr: Animatsioon, kogupere
Lavastaja:
Jennifer Westcott
Lubatud Kõigile
Maadeavastaja Pulkson
Ekspedisjon Knerten
Pulksoni uued seiklused jätkuvad kinoekraanidel! Sinu kinodes puhtas eesti keeles.
Kinodes alates: 23.11.2018, Filmi pikkus: 1h 14 min
Žanr: Komöödia, seiklus, kogupere
Lavastaja:
Andreas J. Riiser
-
Belleville Cop
Le Flic de Belleville
Omar Sy actionkomöödias, mis viib prantsuse võmmi kodumaast kaugele päikeselise Miami tänavatele.
Kinodes alates: 23.11.2018, Filmi pikkus: 1h 45 min
Žanr: Komöödia, märul
Lavastaja:
Rachid Bouchareb
Osatäitjad:
Omar Sy, Luis Guzmán
Perefilm
Grinch
The Grinch
Pahuravõitu ja vägagi roheline Grinch otsustab jõuluaega armastava külakese jõulud röövida.
Kinodes alates: 30.11.2018, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Komöödia, animatsioon
Osatäitjad:
Benedict Cumberbatch
Alla 14 a. Keelatud
Lesed
Widows
"Lesed" on lugu neljast naisest, kel pole midagi ühist peale tohutu võlakoorma, mille on endast maha jätnud nende kurjategijatest abikaasad. Pinged jõuavad keemispunkti, kui Veronica (Viola Davis), Alice (Elizabeth Debicki), Linda (Michelle Rodriguez) ja Belle (Cynthia Erivo) otsustavad saatuse omaenda kätesse haarata ning oma jõud ühendada.
Kinodes alates: 30.11.2018, Filmi pikkus: 2h 09 min
Žanr: Draama, põnevik, krimi
Lavastaja:
Steve McQueen
-
Robin Hood
Robin Hood
Tõetruude lahingustseenidega, pööraste võitlustega ja ajatu armastuslooga märulipõnevikus korraldavad ristisõdades karastunud Loxley Robin (Taron Egerton) ja tema maurist väejuht(Jamie Foxx) hulljulge mässu korrumpeerunud Inglismaa kuningakoja vastu.
Kinodes alates: 30.11.2018, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Seiklus
-
Metsik elu
Wildlife
14-aastane Joe (Ed Oxenbould „Külaskäik”) on koduperenaise Jeanette’i (Carey Mulligan „Suur Gatsby”) ja golfimängija Jerry (Jake Gyllenhaal „Ööloomad”) ainus laps 1960. aastate Montana väikelinnas.
Kinodes alates: 30.11.2018, Filmi pikkus: 1h 45 min
Žanr: Draama
Lavastaja:
Paul Dano
Lubatud Kõigile
Bolšoi ballett: Don Quijote
Bolshoi Ballet: Don Quixote
Don Quijote La Manchast ja tema ustav teener Sancho Panza lähevad vaprate rüütlite kangelaslikest lugudest inspireerituna vastu seiklusele, et kohtuda Don Quijite imetletud Dulcineaga. Moskva Suure Teatri kriitikutelt kiidusõnu teeninud vaimustav etendus paneb Cervantese kangelase elama.
Kinodes alates: 2.12.2018, Filmi pikkus: 2h 55 min
Žanr: Ballett
Lavastaja:
Aleksei Fadejetšev
Lubatud Kõigile
MET Ooper: Võluflööt
MET Opera: The Magic Flute
Meti teedrajav sari „Live in HD“ sai alguse just selle murrangulise ülekandega, mida ooperisõbrad said kinodes nautida kõikjal üle maailma. Lühendatud kujul ja inglise keeles lavale toodud Julie Taymori hittlavastuse vembutav huumor ja hingematvalt hea marionetimäng võlus nii täiskasvanuid kui lapsi.
Kinodes alates: 3.12.2018, Filmi pikkus: 2h 30 min
Žanr: Ooper
Lavastaja:
Gary Halvorson
Alla 12 a. keelatud
KINOKLASSIKA: Blade Runner
Blade Runner
5. detsembril olete oodatud Sir Ridley Scotti 1982. aasta meistriteose "Blade Runner" esilinastusele. Linastuv filmiversioon on 2007. aastal välja antud The Final Cut. Kultusliku ulmefilmi "Blade Runner" peaosas särab verinoor Harrison Ford. See on lugu kaugest tulevikust, kus uurija Rick Deckard (Harrison Ford) peab leidma 4 replikanti.
Kinodes alates: 5.12.2018, Filmi pikkus: 1h 57 min
Žanr: Ulmefilm, põnevik
Lavastaja:
Ridley Scott
Alla 12 a. mittesoovitatav
Surelikud masinad
Mortal Engines
"Kääbiku" ja "Sõrmuste isanda" filmide looja Peter Jacksoni produtseeritud suurejooneline ulmefilm "Surelikud masinad".
Kinodes alates: 7.12.2018, Filmi pikkus: 1h 45 min
Žanr: Märul, ulmefilm, seiklus
Lavastaja:
Christian Rivers
Perefilm
Eia jõulud Tondikakul
Eia jõulud Tondikakul
“Eia jõulud Tondikakul” on seiklusrikas laste jõulufilm 10-aastasest Eiast, kelle plaanid võtavad ootamatu pöörde, kui linnatüdruk viiakse talvevaheajaks ürgse loodusega salapärasesse Lõuna-Eesti tallu.
Kinodes alates: 7.12.2018, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Seiklus, kogupere
Alla 12 a. mittesoovitatav
NT Live - George III hullumeelsus
NT Live - The Madness of George III
Mitu auhinda võitnud lavastus „George III hullumeelsus“ on kõige esimene Londoni rahvusteatri otseülekanne Nottingham Playhouse'ist. "George III hullumeelsus" on Suurbritannia ühe kõige armastatuma draamakirjaniku Alan Bennetti (The History Boys, The Lady in Van) kirjutatud eepiline näidend, mille esiettekanne oli 1991. aastal.
Kinodes alates: 13.12.2018, Filmi pikkus: 3h 30 min
Žanr: Teater
Lavastaja:
Adam Penford
-
Ämblikmees: Uus universum
Spider-Man: Into the Spider-Verse
“LEGO filmi” ja “21 Jump Streeti” loojad Phil Lord ja Christopher Miller kasutavad oma ainulaadset annet, et luua teistsugune ja täiesti ennenägematu pildikeelega Ämblikmehe universum. “Ämblikmees: Uus universum” toob ekraanidele Brooklyni teismelise Miles Moralese ja lõputute võimalustega universumi, kus maskikandjaid on enam kui üks.
Kinodes alates: 14.12.2018, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Animatsioon
-
Teine võimalus
Second Act
„Hakkaja tüdruku” ja „Manhattani tuhkatriinu” stiilis komöödias kehastab Jennifer Lopez („Naabripoiss”) 40-aastast Mayat, kes on täitumata unistuste tõttu masendusse sattunud. Siis aga saab ta võimaluse tõestada Madison Avenuel, et ka tänavatarkus võib väärtust omada ning et teiseks võimaluseks pole kunagi hilja.
Kinodes alates: 14.12.2018, Filmi pikkus: 1h 45 min
Žanr: Komöödia, romantika
Lavastaja:
Peter Segal
Lubatud Kõigile
MET Ooper: La Traviata
MET Opera: La Traviata
Verdi ajatu tragöödia, „La Traviata“, dirigendiks on Meti muusikaline direktor, Yannick Nézet-Séguin. Michael Mayeri lavastatud uuslavastuses vaimustab hooaegade lõikes muutuv 18. sajandi lavakujundus.
Kinodes alates: 15.12.2018, Filmi pikkus: 3h 07 min
Žanr: Ooper
Lavastaja:
Michael Mayer
Alla 6 a. mittesoovitatav
Bumblebee
Bumblebee
Eellugu "Transformerite" armastatud tegelasest, kollasest autobotist Bumblebee.
Kinodes alates: 21.12.2018, Filmi pikkus: 1h 45 min
Žanr: Märul
Lavastaja:
Travis Knight
-
Alita: Sõjaingel
Alita: Battle Angel
Filmimaailma visionäärid James Cameron ja Robert Rodriguez loovad seninägematu kangelanna ambitsioonikas ulmeseikluses "Alita: Sõjaingel".
Kinodes alates: 21.12.2018, Filmi pikkus: 1h 45 min
Žanr: Märul, ulmefilm, seiklus
Lavastaja:
Robert Rodriguez
-
Aquaman
Aquaman
Lavastaja James Wani märulist kubisev seiklusfilm “Aquaman” toob ekraanidele üüratu ja visuaalselt hingematva seitsme mere veealuse maailma. Peaosa kehastab Jason Momoa.
Kinodes alates: 21.12.2018, Filmi pikkus: 1h 45 min
Žanr: Märul, ulmefilm, seiklus
Lavastaja:
James Wan
-
Lumekuninganna 4: Peeglitagune maailm
Снежная королева 4
Kangelanna Gerda seiklused jätkuvad!
Kinodes alates: 21.12.2018, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Komöödia, seiklus, animatsioon
Lubatud Kõigile
Bolšoi ballett: Pähklipureja
Bolshoi ballet: The Nutcracker
Jõululaupäeval muundub Marie’ pähklipurejanukk maagiliselt printsiks ning alguse saab nende imeline seiklus.
Kinodes alates: 23.12.2018, Filmi pikkus: 2h 20 min
Žanr: Ballett
Lavastaja:
Juri Grigorovitš
-
Mary Poppins tuleb tagasi
Mary Poppins
"Mary Poppins tuleb tagasi" on järjelugu 1964. aasta mängufilmile "Mary Poppins". Nimitegelast kehastab seekord Emily Blunt.
Kinodes alates: 28.12.2018, Filmi pikkus: 1h 45 min
Žanr: Fantaasia, muusikal, kogupere
Lavastaja:
Rob Marshall
-
Holmes and Watson
Holmes and Watson
Kinodes alates: 28.12.2018, Filmi pikkus: 1h 45 min
Žanr: Komöödia, seiklus, müsteerium
Lavastaja:
Etan Cohen
Alla 12 a. keelatud
KINOKLASSIKA: Kaklusklubi
Fight Club
David Fincheri psühholoogilise põneviku peaosas on Edward Norton. Ta kehastab ontlikku meest, kes unetusega võideldes kohtub salapärase seebivalmistaja Tyler Durdeniga (Brad Pitt). Üheskoos luuakse kaklusklubi, mis hakkab kulutulena üle riigi levima. Peagi selgub, et kaklusklubi varjus on tegutsemas hoopiski tumedamad jõud.
Kinodes alates: 2.01.2019, Filmi pikkus: 2h 31 min
Žanr: Draama
Lavastaja:
David Fincher
-
Eli
Eli
Kinodes alates: 4.01.2019, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Õudus
Perefilm
Lotte ja kadunud lohed
Lotte ja kadunud lohed
Laste poolt armastatud Lotte-lugude kolmandas filmis saab vahva koeratüdruk Lotte endale väikese õe Roosi. Leiutajatekülla tulevad teadlased, pesukaru Karl ja kala Viktor, kes osalevad suurel rahvalaulude kogumise võistlusel.
Kinodes alates: 4.01.2019, Filmi pikkus: 1h 18 min
Žanr: Animatsioon
-
Creed II
Creed II
Järg 2015. aasta üllatushitile "Creed: Rocky pärand", mille peategelane on raskekaalu maailmameistri Apollo Creedi poeg Adonis Johnson.
Kinodes alates: 4.01.2019, Filmi pikkus: 1h 45 min
Žanr: Draama, märul, sport
Lavastaja:
Steven Caple Jr.
-
Soosik
The Favourite
Kreeklane Yorgos Lanthimos, kelle käe alt on pärit sellised kange kiiksuga maiuspalad nagu "Homaar" (The Lobster) ja "Püha hirve tapmine" (The Killing of a Sacred Deer), rabab peatselt maailma oma uusima tükiga "Soosik" (The Favourite).
Kinodes alates: 4.01.2019, Filmi pikkus: 1h 45 min
Žanr: Ajalugu, biograafia
Lavastaja:
Yorgos Lanthimos
Alla 12 a. mittesoovitatav
NT Live - Antonius ja Kleopatra
NT Live - Antony & Cleopatra
Londoni rahvusteatri etenduses mängivad Ralph Fiennes ja Sophie Okonedo kuulsat saatuslikku paari Shakespeare'i poliitikast, kirest ja võimust tulvil tragöödias. Caesar ja tema mõrtsukad on surnud. Nüüd valitseb kindral Marcus Antonius koos oma Rooma kaitsjatest kaaskondlastega.
Kinodes alates: 10.01.2019, Filmi pikkus: 3h 40 min
Žanr: Teater
Lavastaja:
Simon Godwin
-
T-34
T-34
1944. aastal aset leidnud uskumatu lugu, kui grupp Nõukogude Liidu sõdureid põgenesid Natsi vangistusest pooleldi lagunenud T-34 tankis.
Kinodes alates: 11.01.2019, Filmi pikkus: 1h 45 min
Žanr: Draama, sõda
Lavastaja:
Aleksei Sidorov
Lubatud Kõigile
MET Ooper: Adriana Lecouvreur
MET Opera: Adriana Lecouvreur
Anna Netrebko laulab esmakordselt Meti laval suure 18. sajandi näitlejanna, Adriana Lecouvreuri, rolli, kes on armunud Piotr Beczała poolt kehastatavasse sõjakangelasse. Ciela tragöödia dirigendiks on Gianandrea Noseda ja lavastajaks söör David McVicar. Tegevus toimub osaliselt barokiajastu teatri täielikult toimivas koopias.
Kinodes alates: 12.01.2019, Filmi pikkus: 3h 33 min
Žanr: Ooper
Lavastaja:
David McVicar
-
Klaas
Glass
Turvamees David Dunn asub jälitama Kevin Wendell Crumbi, sügavalt häiritud meest, kelles peitud 24 erinevat isiksust. "Glass" on järg M. Night Shyamalani filmidele "Purunematu" (Unbreakable) ja "Lõhestunud" (Split).
Kinodes alates: 18.01.2019, Filmi pikkus: 1h 45 min
Žanr: Draama, põnevik, müsteerium
Lavastaja:
M. Night Shyamalan
-
Meelerahu
Serenity
Baker Dill (Oscari võitja Matthew McConaughey „Elujanu“, „Tähtedevaheline“) on kalalaeva kapten, kes sõidab merd idüllilisel troopilisel Plymouthi saare lahesopil. Mehe rahulik elu mõraneb kildudeks, kui ta eksnaine Karen (Oscari võitja Anne Hathaway „Hüljatud“, „Oceani 8“) temalt abi palub.
Kinodes alates: 18.01.2019, Filmi pikkus: 1h 45 min
Žanr: Draama, põnevik
Lavastaja:
Steven Knight
-
Roheline raamat
Green Book
Oscarile kandideerinud Viggo Mortensen (“Sõrmuste isanda” triloogia) ja Oscari võitja Mahershala Ali (“Kuuvalgus”) mängivad peaosi filmis “Roheline raamat”. Filmi aluseks on tõeline sõprus, mis 1960. aastate alguses rassi, klassi ja ühiskondlikke norme eiras.
Kinodes alates: 18.01.2019, Filmi pikkus: 2h 10 min
Žanr: Komöödia, draama, biograafia
Lavastaja:
Peter Farrelly
Lubatud Kõigile
Bolšoi ballett: Bajadeer
Bolshoi ballet: Le Bayadere
Püha tantsijanna Nikia ja sõdalane Solor armuvad teineteisesse sügavalt, see toob kaasa kuumi kirgi ning siis, kui nende keelatud armastusest saavad teada radža ja tema tütar Gamzatti, ka mõrvarlikke intriige. „Bajadeer“ on üks klassikalise balleti ajaloo tippteoseid – lugu armastusest, surmast ja kättemaksuhimulisest kohtumõistmisest, mille tegevus toimub Indias.
Kinodes alates: 20.01.2019, Filmi pikkus: 3h 20 min
Žanr: Ballett
Lavastaja:
Juri Grigorovitš
Alla 14 a. Keelatud
Klassikokkutulek 3: Ristiisad
Klassikokkutulek 3
Triloogia viimane osa KLASSIKOKKUTULEK 3: RISTIISAD on filmisaaga pöörane lõppsirge, kus häbenemiseks pole aega ning risti ei lööda ette mitte millegi ees. Kolm parimat sõpra - Mart, Andres ja Toomas, tulevad tagasi. Nagu ikka, on neil on pakkuda geniaalne lahendus nii oma eluprobleemidele, kui filmisõbra vabale ajale.
Kinodes alates: 25.01.2019, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Komöödia
-
Mineviku labürindid
Everybody Knows
Buenos Aireses elav hispaanlanna Laura ( Penélope Cruz „Pablo ja Escobari vahel“; „Vicky Cristina Barcelona“) naaseb oma õe laulatuse puhul koos kahe lapsega Madridi lähedal asuvasse kodulinna. Reisi käigus aga leiab aset rida ootamatuid sündmusi, mis toovad päevavalgele sünged saladused.
Kinodes alates: 25.01.2019, Filmi pikkus: 2h 12 min
Žanr: Draama, põnevik, müsteerium
Lavastaja:
Asghar Farhadi
Alla 12 a. keelatud
Mary, šotlaste kuninganna
Mary Queen of Scots
Saoirse Ronan ja Margot Robbie uues ajaloolises filmis "Mary, šotlaste kuninganna" ("Mary Queen of Scots").
Kinodes alates: 1.02.2019, Filmi pikkus: 1h 45 min
Žanr: Draama, ajalugu, biograafia
Lavastaja:
Josie Rourke
Lubatud Kõigile
MET Ooper: Carmen
MET Opera: Carmen
Clémentine Margaine laulab ooperis ülima võrgutaja rolli, tema kõrval astub üles Roberto Alagna, kes võlus sarja „Live in HD“ publikut Don José rollis juba 2010. aastal. Meti üheks enamarmastatud lavastuseks oleva söör Richard Eyre’i elavaloomulise ooperi dirigendiks Louis Langrée.
Kinodes alates: 2.02.2019, Filmi pikkus: 3h 21 min
Žanr: Ooper
Lavastaja:
Richard Eyre
-
LEGO film 2
Lego Movie 2
Suurt menu saavutanud linateose kauaoodatud järg toob Bricksburgi elanikud pärast viit aastat toredat ja rahulikku elu taas kokku, sest nende armastatud linna on ähvardamas uus hädaoht - LEGO DUPLO® sissetungijad avakosmosest, kes hävitavad kõik oma teel kiiremini, kui linnaelanikud taastada suudavad.
Kinodes alates: 8.02.2019, Filmi pikkus: 1h 45 min
Žanr: Animatsioon
-
Ralf lõhub interneti: Lammutaja Ralf 2
Ralph Breaks the Internet
Järg 2012. aasta hittfilmile "Lammutaja Ralf".
Kinodes alates: 15.02.2019, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Komöödia, seiklus, animatsioon
-
X-Mehed: Tume Fööniks
X-Men: Dark Phoenix
2000. aastal tegi lavastaja Bryan Singer algust "X-meeste" saagaga. Selle uusim peatükk "X-Mehed: Tume Fööniks" tabab meid 15. veebruaril 2019.
Kinodes alates: 15.02.2019, Filmi pikkus: 1h 45 min
Žanr: Märul, ulmefilm, seiklus
Lavastaja:
Simon Kinberg
-
Happy Death Day 2U
Happy Death Day 2U
Kinodes alates: 15.02.2019, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Õudus
Lavastaja:
Christopher Landon
Osatäitjad:
Jessica Rothe
-
Arctic Justice: Thunder Squad
Arctic Justice: Thunder Squad
Kinodes alates: 22.02.2019, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Animatsioon
Lavastaja:
Aaron Woodley
-
White Boy Rick
White Boy Rick
Tõestisündinud lugu noorest poisist, kellest sai kõigi aegade noorim FBI nuhk ja narkoärikas.
Kinodes alates: 22.02.2019, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Draama, krimi
Lavastaja:
Yann Demange
-
Tõde ja õigus
Tõde ja õigus
Tanel Toomi ekraniseering Anton Hansen Tammsaare romaanist "Tõde ja õigus".
Kinodes alates: 22.02.2019, Filmi pikkus: 1h 45 min
Žanr: Draama
Lavastaja:
Tanel Toom
Alla 12 a. keelatud
Kustutatud poiss
Boy Erased
Kinodes alates: 1.03.2019, Filmi pikkus: 1h 55 min
Žanr: Draama
Lavastaja:
Joel Edgerton
Lubatud Kõigile
MET Ooper: Rügemendi tütar
MET Opera: La Fille du Régiment
Bel canto tähed Pretty Yende ja Javier Camarena löövad koos Meti laval särama tõelise vokaalse ilutulestiku. Maurizio Muraro laulab seersant Sulplice’i rolli, Stephanie Blythe on ebamaine Berkenfieldi markiis.
Kinodes alates: 2.03.2019, Filmi pikkus: 2h 35 min
Žanr: Ooper
Lavastaja:
Laurent Pelly
Perefilm
Kuidas taltsutada lohet 3
How to Train Your Dragon 3
Järjelugu populaarsele "Kuidas taltsutada lohet" filmiseeriale.
Kinodes alates: 8.03.2019, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Animatsioon
Lavastaja:
Dean DeBlois
-
Captain Marvel
Captain Marvel
Kui meie kodu satub kahe rassi omavahelise sõja keskele, saab Carol Danversit universumi kõige võimas kangelane.
Kinodes alates: 8.03.2019, Filmi pikkus: 1h 45 min
Žanr: Märul, ulmefilm, seiklus
Lavastaja:
Anna Boden, Ryan Fleck
Lubatud Kõigile
Bolšoi ballett: Uinuv kaunitar
Bolshoi ballet: The Sleeping Beauty
Printsess Aurora langeb oma kuueteistkümnendal sünnipäeval kurja haldja Carabosse needuse ohvriks ning suigub sajaks aastaks sügavasse unne. Nõiduse võib murda vaid printsi suudlus.
Kinodes alates: 10.03.2019, Filmi pikkus: 2h 50 min
Žanr: Ballett
Lavastaja:
Juri Grigorovitš
-
Rhythm Section
Rhythm Section
Kinodes alates: 15.03.2019, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Põnevik
-
Us
Us
Kinodes alates: 22.03.2019, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Põnevik
Lavastaja:
Jordan Peele
Alla 12 a. mittesoovitatav
Kiirperekond
Instant Family
Kinodes alates: 22.03.2019, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Komöödia
Lavastaja:
Sean Anders
Osatäitjad:
Mark Wahlberg, Rose Byrne
-
Dumbo
Dumbo
Tim Burtoni suurejooneline fantaasiafilm "Dumbo", mis põhineb Disney 1941. aasta samanimelisel animafilmil.
Kinodes alates: 29.03.2019, Filmi pikkus: 1h 45 min
Žanr: Kogupere
Lavastaja:
Tim Burton
-
Tere tulemast Marwenisse
Welcome to Marwen
Robert Zemeckis ("Cast Away") ja Steve Carell ("Crazy, Stupid, Love") ühendavad jõud uskumatuna näivas filmis "Tere tulemast Marwenisse". Jaanuaris Sinu kinos.
Kinodes alates: 29.03.2019, Filmi pikkus: 1h 45 min
Žanr: Draama, fantaasia
Lavastaja:
Robert Zemeckis
Lubatud Kõigile
MET Ooper: Valküür
MET Opera: Die Walküre
Wagneri „Niebelungi sõrmuse“ tsükli teises osas, „Valküür“, esineb sõjajumalanna Brünnhildena kangelaslik soprano Christine Goerke, kelle kohtumisest Stuart Skeltoni ja Eva-Maria Westbroeki kehastatud surelike kaksikute, Siegmundi ja Sieglindega, saab alguse tema teekond Valhallast maale inimkonna sekka. Dirigeerib Philippe Jordan.
Kinodes alates: 30.03.2019, Filmi pikkus: 4h 55 min
Žanr: Ooper
Lavastaja:
Robert Lepage
-
Shazam!
Shazam!
Noor poiss saab endale ootamatult väga erilise võime, mis avaldub ainult ühe maagilise sõna lausumisel.
Kinodes alates: 5.04.2019, Filmi pikkus: 1h 45 min
Žanr: Märul, fantaasia
Lavastaja:
David F. Sandberg
-
Lemmikloomasurnuaid
Pet Sematary
Õuduskirjanik Stephen Kingi maailmakuulsal hirmutaval romaanil põhinev "Lemmikloomasurnuaid" ("Pet Sematary") kinodes kevadel 2019.
Kinodes alates: 5.04.2019, Filmi pikkus: 1h 45 min
Žanr: Põnevik, õudus
Lubatud Kõigile
Bolšoi ballett: Kuldajastu
Bolshoi ballet: The Golden Age
Käes on 1920ndad aastad ning kabaree „Kuldajastu“ on populaarne ööelukeskus. Noor kalur Boriss armub Ritasse.
Kinodes alates: 7.04.2019, Filmi pikkus: 2h 20 min
Žanr: Ballett
Lavastaja:
Juri Grigorovitš
Perefilm
Imedepark
Wonder Park
Fantaasiaküllane kogupereanimafilm "Imedepark" (“Wonder Park”) räägib loo maagilisest lõbustuspargist, kus lennuka kujutlusvõimega tüdrukutirts June’i fantaasiad ellu ärkavad.
Kinodes alates: 19.04.2019, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Komöödia, animatsioon
Lavastaja:
David Feiss
-
Hundid ja lambad 2: suur sigadus
Волки и Овцы: Ход свиньёй
Lammaste ja huntide külas valitseb kord ja rahu, kuni saabuvad kaks ootamatut külalist – polaarrebane ja pisike utt. Keegi ei oska arvatagi, et nendega kaasneb surmaoht.
Kinodes alates: 3.05.2019, Filmi pikkus: 1h 20 min
Žanr: Komöödia, seiklus, animatsioon, kogupere
Lavastaja:
Vladimir Nikolaev
Lubatud Kõigile
MET Ooper: Karmeliitide dialoogid
MET Opera: Dialogues des Carmélites
Meti muusikaline direktor Yannick Nézet-Séguin dirigeerib Poulenc’i mõtlemapanevat kaasaegset ooperit usust ja märterlikkusest, milles astuvad üles tunnustatud osatäitjad. Isabel Leonard on noor Blanche de La Force, tema kõrval esineb esimese prioressi rollis Meti legend Karita Mattila.
Kinodes alates: 11.05.2019, Filmi pikkus: 3h 09 min
Žanr: Ooper
Lavastaja:
John Dexter
Lubatud Kõigile
Bolšoi ballett: Carmen-süit / Petruška
Bolshoi ballet: Carmen Suite / Petrushka
Armukolmnurka sattunud Carmen on kirglik ja vabahingeline. Lisaks Kuuba koreograafi Alberto Alonso kirglikule ühevaatuselisele balletile, mis oli esialgu kavandatud Suure Teatri legendaarsele priimabaleriinile Maia Plissetskajale, võlub Vene balleti hinge peegeldaval õhtul publikut nüüdisaegse koreograafi Edward Clugi uus ballett „Petruška“.
Kinodes alates: 19.05.2019, Filmi pikkus: 2h 20 min
Žanr: Ballett
Lavastaja:
Alberto Alonso
-
Aladdin
Aladdin
1992. aasta Disney joonisfilmi uus nägemus jõuab Sinu kinno 2019. aasta maikuus.
Kinodes alates: 24.05.2019, Filmi pikkus: 1h 45 min
Žanr: Seiklus, fantaasia, kogupere
Lavastaja:
Guy Ritchie
-
Godzilla II: King of the Monsters
Godzilla II: King of the Monsters
Järgmine peatükk uues koletiste universumis, kus legendaarne Godzilla astub võitlusse maailma tuntuimate monstrumitega.
Kinodes alates: 31.05.2019, Filmi pikkus: 1h 45 min
Žanr: Märul, ulmefilm, seiklus
Lavastaja:
Michael Dougherty
-
Lemmikloomade salajane elu 2
The Secret Life of Pets 2
Kinodes alates: 31.05.2019, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Komöödia, animatsioon
-
Rocketman
Rocketman
Kinodes alates: 7.06.2019, Filmi pikkus: 1h 45 min
Žanr: Draama, fantaasia
Lavastaja:
Dexter Fletcher
Osatäitjad:
Taron Egerton
-
Uued mutantid
X-Men: The New Mutants
Loo keskmes on nõndanimetatud "Uued mutandid", superkangelaste tiim, mille liikmeteks on Charles Xavieri ehk Professor X-i asutatud mutantide kooli esimesed vilistlased.
Kinodes alates: 2.08.2019, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Märul, ulmefilm, õudus
Lavastaja:
Josh Boone
-
Dora the Explorer
Dora the Explorer
Kinodes alates: 2.08.2019, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Seiklus
Lavastaja:
James Bobin
-
Good Boys
Good Boys
Kinodes alates: 16.08.2019, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Komöödia
Osatäitjad:
Jacob Tremblay
-
Downton Abbey
Downton Abbey
Kinodes alates: 13.09.2019, Filmi pikkus: 1h 45 min
Žanr: Draama
Lavastaja:
Brian Percival
Osatäitjad:
Hugh Bonneville
-
The Hunt
The Hunt
Kinodes alates: 27.09.2019, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Märul, põnevik
Lavastaja:
Craig Zobel
-
Abominable
Abominable
Kinodes alates: 4.10.2019, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Animatsioon
-
Gemini Man
Gemini Man
Kinodes alates: 4.10.2019, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Ulmefilm, põnevik
Lavastaja:
Ang Lee
Osatäitjad:
Will Smith
-
Are You Afraid of the Dark?
Are You Afraid of the Dark?
Kinodes alates: 18.10.2019, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Põnevik
-
Sonic the Hedgehog
Sonic the Hedgehog
Kinodes alates: 8.11.2019, Filmi pikkus: 1h 45 min
Žanr: Animatsioon
Lavastaja:
Jeff Fowler
-
Cats
Cats
Kinodes alates: 20.12.2019, Filmi pikkus: 1h 45 min
Žanr: Draama
Lavastaja:
Tom Hooper
-
The Voyage of Doctor Dolittle
The Voyage of Doctor Dolittle
Kinodes alates: 3.01.2020, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Seiklus, kogupere
Lavastaja:
Stephen Gaghan
Osatäitjad:
Robert Downey Jr
-
Sipsik
Sipsik
Kinodes alates: 17.01.2020, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Animatsioon
-
Apteeker Melchior
Apteeker Melchior
Kinodes alates: 7.02.2020, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Põnevik
Lavastaja:
Elmo Nüganen
-
Bond 25
Bond 25
Kinodes alates: 14.02.2020, Filmi pikkus: 1h 45 min
Žanr: Põnevik
Lavastaja:
Cary Fukunaga
Osatäitjad:
Daniel Craig
-
G.I. Joe
G.I. Joe
Kinodes alates: 27.03.2020, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Märul
-
Kiired ja vihased 9
Fast & Furious 9
Kinodes alates: 10.04.2020, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Märul
-
Trolls 2
Trolls World Tour
Kinodes alates: 17.04.2020, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Animatsioon
-
Red Notice
Red Notice
Kinodes alates: 12.06.2020, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Märul, põnevik
Osatäitjad:
Dwayne Johnson
-
Legally Blonde 3
Legally Blonde 3
Kinodes alates: 19.06.2020, Filmi pikkus: 1h 45 min
Žanr: Komöödia
Osatäitjad:
Reese Witherspoon
-
Käsilased 2
Minions 2
Kinodes alates: 3.07.2020, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Animatsioon
-
The SpongeBob Movie
The SpongeBob Movie
Kinodes alates: 24.07.2020, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Komöödia, animatsioon
-
Vee peal
Vee peal
Kinodes alates: 11.09.2020, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Komöödia, draama
-
Tasuja
Tasuja
Kinodes alates: 9.10.2020, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Draama
Lavastaja:
Jaak Kilmi
-
Micronauts
Micronauts
Kinodes alates: 16.10.2020, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Märul, ulmefilm
-
The Croods 2
The Croods 2
Kinodes alates: 23.10.2020, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Animatsioon
Alla 12 a. mittesoovitatav
Avatar 2
Avatar 2
Kauaoodatud järg visionäärist lavastaja 2009. aasta hittfilmile "Avatar".
Kinodes alates: 18.12.2020, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Märul, ulmefilm, seiklus, fantaasia
Lavastaja:
James Cameron
-
Laula 2
Sing 2
Kinodes alates: 25.12.2020, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Animatsioon
-
Apteeker Melchior 2
Apteeker Melchior 2
Kinodes alates: 12.02.2021, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Põnevik
Lavastaja:
Elmo Nüganen
-
Rugrats
Rugrats
Kinodes alates: 19.02.2021, Filmi pikkus: 1h 45 min
Žanr: Animatsioon
-
Kiired ja vihased 10
Fast & Furious 10
Kinodes alates: 2.04.2021, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Märul
-
Boss beebi 2
The Boss Baby 2
Kinodes alates: 16.04.2021, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Animatsioon
-
Jurassic World 3
Jurassic World 3
Kinodes alates: 11.06.2021, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Märul, põnevik
-
Dungeons & Dragons
Dungeons & Dragons
Kinodes alates: 30.07.2021, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Seiklus, fantaasia
-
Spooky Jack
Spooky Jack
Kinodes alates: 22.10.2021, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Animatsioon