Tulevad filmid

Alla 12 a. mittesoovitatav
Meg
The Meg
Jason Statham (“Spioon”, “Kiired ja vihased 7”, “Palgasõdurite” filmid) ja auhinnatud Hiina näitlejanna Li Bingbing (“Transformerid: väljasuremine”, “Keelatud kuningriik”, “The Message”) on peaosades režissöör Jon Turteltaubi (“Rahvusliku aarde” filmid, “Viimane Vegas”) ulmepõnevikus “Meg”. Väljasurnuks peetud hiiglaslik elukas ründas rahvusvahelise veealuse elu jälgimise programmi allveelaeva, mis lebab nüüd Vaikse ookeani sügavikus.
Kinodes alates: 24.08.2018, Filmi pikkus: 1h 53 min
Žanr: Märul, ulmefilm, õudus
Lavastaja:
Jon Turteltaub
Alla 14 a. Keelatud
Gotti - maffiabossi tõus ja langus
Gotti
Tõsielusündmustel põhinev põnevusfilm "Gotti - maffiabossi tõus ja langus" tõmbab vaataja kurikuulsa New Yorgi allilmabossi John Gotti (John Travolta) maailma, võttes luubi alla tema kiire tõusu organiseeritud kuritegevuse võimuhierarhia absoluutsesse tippu.
Kinodes alates: 24.08.2018, Filmi pikkus: 1h 52 min
Žanr: Draama, krimi, biograafia
Lavastaja:
Kevin Connolly
Alla 16 a. keelatud
Nukusaate mõrvad
The Happytime Murders
See pole mingi lastefilm! Kaks vastuolulist uurijat, kellest üks on inimene (Melissa McCarthy „Spioon”) ja teine nukk, on sunnitud üheskoos lahendama armastatud nukusaate endiste osatäitjate jõhkraid mõrvu.
Kinodes alates: 24.08.2018, Filmi pikkus: 1h 31 min
Žanr: Komöödia, krimi, müsteerium
Lavastaja:
Brian Henson
Alla 12 a. keelatud
Slender Man
Slender Man
Väikses Massachusettsi linnakeses sooritavad sõbrad rituaali SLENDER MANI müüdi kummutamiseks. Kui üks sõpradest aga salapärasel moel kaob, hakataksegi uskuma, et neiust on TEMA uusim ohver saanud.
Kinodes alates: 24.08.2018, Filmi pikkus: 1h 33 min
Žanr: Õudus
Lavastaja:
Sylvain White
Alla 12 a. keelatud
Sünna!
Днюха!
Peale sõbra metsikut sünnipäevapidu ärkab Anton võõras linnas. Ta on tundmatu tütarlapse korteris luku taga ega mäleta eilsest õhtust midagi. Rajud videod Antoni eelmise öö vägitegudest löövad juba internetis laineid ja koguvad aina uusi laike.
Kinodes alates: 24.08.2018, Filmi pikkus: 1h 35 min
Žanr: Komöödia
Lavastaja:
Roman Karimov
Alla 6 a. mittesoovitatav
Kättemaksukontori fännipäev
Kättemaksukontori fännipäev
Eestis on vaid üks krimisari, mille käsikiri on nii põnev ja haarav, et see müüdi lausa laia maailma. Tänavune sügishooaeg toob TV3 ekraanidele Kättemaksukontori 20. juubelihooaja. Stsenarist Mihkel Ulman ja produtsent Raivo Suviste lubavad kõige põnevamat hooaega, sest juubelihooaja puhul on seriaalis tagasi ka paljud vanad lemmikkangelased.
Kinodes alates: 30.08.2018, Filmi pikkus: 0h 49 min
Žanr: Komöödia, krimi
Alla 12 a. mittesoovitatav
Alfa
Alpha
Eepilise seiklusfilmi sündmused toimuvad Euroopa viimasel jääajal 20 000 aastat tagasi. Noor poiss, kes oma hõimuga esimest korda jahile läheb, saab viga ning ta jäetakse maha. Toibudes avastab ta end üksi keset metsikut loodust, kus ta peab õppima omal käel hakkama saama.
Kinodes alates: 31.08.2018, Filmi pikkus: 1h 37 min
Žanr: Draama, märul, põnevik
Lavastaja:
Albert Hughes
Alla 16 a. keelatud
22. miil
Mile 22
„Ainsa ellujääja” režissööri moodsas põnevikus kehastab Mark Wahlberg CIA kõige hinnatuma ja vähim tuntud üksuse agenti James Silvat. Ülisalajase operatiivrühmaga tuleb Silval olulist infot omav allikas (Iko Uwais) vaenlase eest Kagu-Aasias lennuväljale toimetada. Filmis „22. MIIL” astuvad veel üles Lauren Cohan, Ronda Rousey ja John Malkovich.
Kinodes alates: 31.08.2018, Filmi pikkus: 1h 35 min
Žanr: Märul
Lavastaja:
Peter Berg
Perefilm
Printsess ja draakon
Princess and the Dragon
Oma seitsmendal sünnipäeval leiab printsess Varvara võluraamatu, mis viib ta Imede maale - maailma, mis on täis draakoneid ja fantastilisi olevusi. Eesti keeles panevad tegelaskujud rääkima Elo-Mirt Oja, Mihkel Tikerpalu, Indrek Ojari, Kaspar Velberg, Erki Aule, Margus Tammela, Ursula Ratassepp, Gert Hatsukov, Andres Nõlvak, Jette Karmin.
Kinodes alates: 31.08.2018, Filmi pikkus: 1h 15 min
Žanr: Animatsioon
Lavastaja:
Marina Nefedova
Alla 12 a. keelatud
KINOKLASSIKA: Suur Lebowski
The Big Lebowski
Kolmapäeval, 5. septembril kell 19.00 olete oodatud Joel ja Ethan Coeni armastatud komöödia "Suur Lebowski" esilinastusele Coca-Cola Plazas. The Dude ehk Jeff Lebowski (Jeff Bridges) on töötu ja muretu. Tema lilleline elu muutub aga hetkel, kui tema koju tungivad kaks pätti, kes arvavad ekslikult, et The Dude on hoopiski miljonär Jeff Lebowski.
Kinodes alates: 5.09.2018, Filmi pikkus: 1h 53 min
Žanr: Komöödia, krimi
Lavastaja:
Ethan Coen, Joel Coen
Alla 14 a. Keelatud
Nunn
The Nun
Filmitegija James Wan, kassahittidest õudukate „Kurja kutsumine“ ja „Kurja kutsumine 2“ lavastaja, uurib oma uue filmiga „Nunn“ veel ühte selle maailma tumedat nurka. Corin Hardy („The Hallow“) lavastatud uue hirmutekitaja produtsendid on Wan ise ja Peter Safran, kes produtseeris ka kõik „Kurja kutsumise“ filmid.
Kinodes alates: 7.09.2018, Filmi pikkus: 1h 45 min
Žanr: Põnevik, õudus, müsteerium
Lavastaja:
Corin Hardy
Alla 12 a. keelatud
Vennas
Kin
Seriaali “Stranger Things” ja filmi “Saabumine” produtsentidelt on valminud ulmeline pulssi kiirendav põnevik “Vennas”, mis jutustab suurteks tegudeks sündinud ootamatu kangelase loo.
Kinodes alates: 7.09.2018, Filmi pikkus: 1h 45 min
Žanr: Märul, ulmefilm
Perefilm
Kaks saba
Два хвоста
Tuntud Vene teleanimaatorite Natalja Nilova ja Viktor Azejevi meeskond esitleb uut suurt ja väga huvitavat animaseiklust: „Kaks saba“. Lugu jutustab kahe sõbra, kass Maxi ja kobras Bobi uskumatutest seiklustest. Bob ihkab rahu ja vaikust, Max aga tahab saada kuulsaks ja üle maailma tuntuks.
Kinodes alates: 7.09.2018, Filmi pikkus: 1h 45 min
Žanr: Animatsioon
Alla 14 a. Keelatud
Reisisiht - pulm!
Destination Wedding
Film “REISISIHT – PULM!” toob taas kokku Hollywoodi jumaldatud staarid Keanu Reevesi ja Winona Ryderi sotsiaalselt kohmetute Franki ja Lindsay rollis.
Kinodes alates: 7.09.2018, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Komöödia, draama, romantika
Lavastaja:
Victor Levin
-
Mees, kes tappis Don Quijote
The Man Who Killed Don Quixote
Küüniline reklaamidirektor Toby saab kokku vana hispaania kingsepaga, kes peab end Don Quijoteks. Koomiliste ja üha jaburamate seikluste käigus satub Toby silmitsi oma idealistlikus noorpõlves tehtud filmi tagajärgedega – see film pööras igaveseks pea peale ühe väikse Hispaania küla elanike lootused ja unistused.
Kinodes alates: 7.09.2018, Filmi pikkus: 2h 12 min
Žanr: Komöödia, draama, seiklus
Lavastaja:
Terry Gilliam
Lubatud Kõigile
League of Legends EU Summer Finals
League of Legends EU Summer Finals
9. septembril ootame kõiki e-spordi sõpru nautima otseülekannet League of Legendsi suurejoonelisest Euroopa meistrivõistlusest. League of Legends Euroopa meistrivõistlus naaseb Madridi kõige tugevama konkurentsiga Spring Splitiga, kus Fnatic kavatseb tagasi võita oma Euroopa Kuningate tiitli.
Kinodes alates: 9.09.2018, Filmi pikkus: 6h 00 min
Žanr: Sport
Alla 12 a. mittesoovitatav
Otsing
Searching
Pärast David Kimi (John Cho) 16-aastase tütre kadumist alustavad kohalikud uurijad juurdlust. 37 tundi hiljem, kui pole leitud ühtki lahenduseni viivat juhtlõnga, otsustab David otsida kohast, mis pole veel kellelegi pähe tulnud, ja kus hoitakse tänapäeval kõiki oma saladusi - tütre sülearvutist. Ülimoodne triller viib meid igapäevases suhtluses kasutatavate tehnoloogiliste seadmete maailma, kus David peab jahikoerana ajama digitaalseid jalajälgi, enne kui tütar igaveseks kaob.
Kinodes alates: 14.09.2018, Filmi pikkus: 1h 45 min
Žanr: Põnevik
Lavastaja:
Aneesh Chaganty
Alla 14 a. Keelatud
Piparmünt
Peppermint
„Piparmünt“ on märulitriller, mis jutustab loo noorest emast Riley Northist (Jennifer Garner, seriaal „Alias“), kes ärkab koomast pärast perele osaks saanud ränka rünnakut, mille käigus hukkusid ta abikaasa ja tütar. Kuna süsteem on võtnud mõrvarid oma kaitse alla, otsustab Riley ise asuda linnagerilja teele.
Kinodes alates: 14.09.2018, Filmi pikkus: 1h 45 min
Žanr: Draama, märul, põnevik
Lavastaja:
Pierre Morel
-
Õnne ja tervist!
Счастья! Здоровья!
Kolm erinevat armastuslugu, kolm erinevat kultuuritausta. Vene rahvusest noorpaar arvab, et just nende pulmapidu peab olema parim, pulmavideo aga kõige ilusam. Paraku on pruudi sõbrannad suured lobamokad, vanemad pole pulmadeks sootuks valmis, pruudi kirju minevik ähvardab aga pulmapeo üldse nurjata.
Kinodes alates: 14.09.2018, Filmi pikkus: 1h 25 min
Žanr: Komöödia
-
Võta või jäta
Võta või jäta
Ühel unisel laupäevahommikul saab 30-aastane ehitaja Erik jalustrabava uudise: endine tüdruksõber Moonika, keda mees pole pool aastat näinudki, on just lapse sünnitanud. Tüdruku. Naine ise pole emaduseks valmis ja kui mees last endale ei taha, läheb tüdrukuke lapsendamisele. Võta või jäta!
Kinodes alates: 14.09.2018, Filmi pikkus: 1h 45 min
Žanr: Draama
Alla 14 a. Keelatud
Kiskja
The Predator
Jaht, mis lõpetab kõik teised jahid, tuleb maailmaruumi kaugeimatest soppidest otse meie tagaõuele keset unist äärelinna, mille elanikud pahaaimamatult oma igapäevaseid asjatoimetusi ajavad. Nende inimeste elud lööb sassi mees nimega Shane Black, kes lisab uue, plahvatusliku peatüki kuulsasse "Kiskja" saagasse.
Kinodes alates: 14.09.2018, Filmi pikkus: 1h 45 min
Žanr: Märul, ulmefilm, seiklus
Lavastaja:
Shane Black
Perefilm
Prääks prääks kluuk
Duck Duck Goose
Tõenäoliselt on teiegi tuttavate hulgas mõni üksik poissmees, kelle torisemine on kõik juba ammuilma ära tüüdanud. Ta mängib muudkui eriti vinget kutti, ehkki kõik ümberringi teavad, et sellel üle kasvanud teismelisel oleks juba ammu aeg täiskasvanuks saada. Just selline tegelane ongi haki Peng.
Kinodes alates: 21.09.2018, Filmi pikkus: 1h 31 min
Žanr: Animatsioon
Lavastaja:
Christopher Jenkins
Alla 12 a. keelatud
Väike teene
A Simple Favor
Paul Feigi („Spioon”, „Pruutneitsid”) lavastatud „Väike teene” jutustab emast ja vlogijast Stephaniest (Anna Kendrick, „Hr Õige”, „Audiitor”), kes tahab teada tõde, miks ta parim sõber Emily (Blake Lively, „Madalik”, „Adaline’i aeg”) järsku nende väikelinnast kadus. Stephaniele asub appi Emily abikaasa Sean (Henry Golding).
Kinodes alates: 21.09.2018, Filmi pikkus: 1h 59 min
Žanr: Põnevik, krimi, müsteerium
Lavastaja:
Paul Feig
Alla 12 a. mittesoovitatav
A.X.L.
A.X.L.
1980. aastate perefilmide „Lühis“ ja „Navigaatori lend“ vaimus lahendatud „AXL“ on uus seiklus teismelisest jalgratturist Milesist (Alex Neustaedter), kes komistab kõrgtehnoloogilise ja sõjalisel eesmärgil välja töötatud robotkoera AXL-i otsa.
Kinodes alates: 21.09.2018, Filmi pikkus: 1h 45 min
Žanr: Ulmefilm, seiklus
Lavastaja:
Oliver Daly
Alla 14 a. Keelatud
Elu ise
Life Itself
Filmi “Elu ise” tegevus keerleb ümber paari (Oscar Isaac ja Olivia Wilde), kelle elu juhatab meid mitme generatsiooni armastusloosse, mis ületab aastakümneid ja mandreid, liikudes New Yorgi tänavailt Hispaania maapiirkonda, ning on seotud ühe sündmuse kaudu.
Kinodes alates: 28.09.2018, Filmi pikkus: 1h 57 min
Žanr: Draama, romantika
Lavastaja:
Dan Fogelman
Alla 6 a. mittesoovitatav
Müstilise kellaga maja
The House with a Clock in its Walls
Amblini klassikute uskumatute sündmuste ja ootamatute olukordade traditsiooni jätkava Amblin Entertainmenti “Müstilise kellaga maja” peaosades on Jack Black (“Jumanji: Tere tulemast džunglisse”) ja kahekordne Oscari-võitja Cate Blanchett (“Thor: Ragnarök”). See maagiline seiklusfilm jutustab 10-aastasest Lewisest (Owen Vaccaro, “Papside lahing” 1 ja 2), kes läheb elama oma onu vanasse krääksuvasse majja, millel on salapärane tiksuv süda.
Kinodes alates: 28.09.2018, Filmi pikkus: 1h 45 min
Žanr: Õudus, fantaasia, müsteerium
Lavastaja:
Eli Roth
-
Astrid Lingreni rääkimata lugu
Unga Astrid
Kas leidub Eestis last, kes pole lugenud Astrid Lindgreni raamatuid ja kes pole täiskasvanuna kasvõi korraks mõelnud, kuidas Lindgren lapse hinge iga viimast kui soppi nii hästi tundis ja selle täiskasvanute maailmast säärase hellusega kõrgemale oskas asetada?
Kinodes alates: 28.09.2018, Filmi pikkus: 2h 03 min
Žanr: Draama, biograafia
-
Papillon
Papillon
1973. aasta filmi "Papillon" uusversioon, mille peaosades on Charlie Hunnam ja Rami Malek.
Kinodes alates: 28.09.2018, Filmi pikkus: 2h 13 min
Žanr: Draama, krimi, biograafia
Lavastaja:
Michael Noer
Alla 12 a. mittesoovitatav
Õhtukool
Night School
Armastatud koomiku Kevin Harti uus komöödia räägib edevast müügimehest Teddy Walkerist (Kevin Hart), kes jääb oma tööst ilma ja on sunnitud edasise karjääri huvides minema tagasi keskkooli, mis kunagi pooleli jäi.
Kinodes alates: 28.09.2018, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Komöödia
Osatäitjad:
Kevin Hart, Tiffany Haddish
Alla 12 a. keelatud
KINOKLASSIKA: Kurjad surnud
The Evil Dead
3. oktoobril olete oodatud õudusmeistri Sam Raimi 1981. aasta kultusfilmi "Kurjad surnud" esilinastusele. "Kurjad surnud" on lugu viiest sõbrast, kes vanas metsamajakeses lõbusalt aega veetes avavad täiesti pahaaimamatult väravad, mille kaudu sisenevad meie maailma verejanulised hauatagused olendid, kes noori piinama hakkavad.
Kinodes alates: 3.10.2018, Filmi pikkus: 1h 25 min
Žanr: Õudus
Lavastaja:
Sam Raimi
Perefilm
Otsides kiisuparadiisi
Cats and Peachtopia
Kass nimega Puffer on oma poja Naksikuga kaua aega suurlinna kõrghoone korteris elanud. Ühel päeval otsustab uudishimulik Naksik kodust lahkuda ning asub seiklusrikkale teekonnale, et leida üles legendaarne kassiparadiis. Isa peab poja otsimiseks oma hirmudest üle saama ja minevikuga rahu tegema. Selles on talle abiks tema sõber papagoi.
Kinodes alates: 5.10.2018, Filmi pikkus: 1h 45 min
Žanr: Animatsioon
Lavastaja:
Gary Wang
-
Täht on sündinud
Star is Born
“Täht on sündinud” tähtedeks on neljakordne Oscari nominent Bradley Cooper („Ameerika snaiper“, „Ameerika afäär“, „Õnneteraapia“) ja paljude muusikaliste auhindadega pärjatud Oscari nominatsiooniga superstaar Lady Gaga, kes mängib oma esimest peaosa. Cooperi jaoks on see ühtlasi ka lavastajadebüüdiks.
Kinodes alates: 5.10.2018, Filmi pikkus: 1h 45 min
Žanr: Muusikal, muusika
Lavastaja:
Bradley Cooper
-
Põrgu Jaan
Põrgu Jaan
“Põrgu Jaan” on müsteerium, mis on inspireeritud Põhjasõja-järgsetest süngetest aegadest. Rahvast on aastaid rõhunud sõda, nälg ja katk. Saladusliku põnevusloo peategelane on Jaan (Meelis Rämmeld), kes leitakse teadvusetult mererannalt. Jaan ei mäleta oma minevikku. Ta on võõras niihästi iseendale kui inimestele enda ümber.
Kinodes alates: 5.10.2018, Filmi pikkus: 1h 44 min
Žanr: Draama
Lavastaja:
Kaur Kokk
-
Venom
Venom
Marvel toob peagi ekraanidele ühe oma salapärasema, keerukama ja vingema tegelase, surmava kaitsja Venomi, keda hakkab kehastama Oscarile kandideerinud näitleja Tom Hardy.
Kinodes alates: 5.10.2018, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Märul, ulmefilm, õudus
Lavastaja:
Ruben Fleischer
Lubatud Kõigile
MET Ooper: Aida
MET Opera: Aida
Sopran Anna Netrebko astub esmakordselt Meti laval üles Aida rollis, tema võimsa rivaali, Amnerise, rollis esineb aga metsosopran Anita Rachvelishvili. Aleksandrs Antonenko on sõdalane Radamès ja Meti monumentaalse lavastuse dirigendiks on Nicola Luisotti.
Kinodes alates: 6.10.2018, Filmi pikkus: 3h 36 min
Žanr: Ooper
Lavastaja:
Sonja Frisell
-
Hirmujudinad 2: Kummituslik Halloween
Goosebumps 2: Haunted Halloween
Halloween saab tõelisuseks R.L. Stine’i 400 miljonit eksemplari müünud raamatusarjal põhinevas uhiuues seikluskomöödias, mis on järg 2015. aasta menufilmile.
Kinodes alates: 12.10.2018, Filmi pikkus: 1h 45 min
Žanr: Komöödia, seiklus, kogupere
Lavastaja:
Ari Sandel
-
Esimene inimene
First Man
Lugu sellest, kuidas esimene inimene Kuule saadeti.
Kinodes alates: 12.10.2018, Filmi pikkus: 1h 45 min
Žanr: Draama, ajalugu, biograafia
Lavastaja:
Damien Chazelle
-
7 võõrast "El Royale’is"
Bad Times at the El Royale
Seitse võõrast, kellest igaühel on riidekapis rohkesti luukeresid ja samuti valgustkartvaid saladusi, mida maha matta, kohtuvad päevinäinud ja tumeda möödanikuga "El Royale’i" hotellis. Ühe saatusliku öö jooksul avaneb kõigil seitsmel võimalus oma pattudele lunastust saada. Enne, kui nimetatud majutusasutuses täielik põrgu valla pääseb...
Kinodes alates: 12.10.2018, Filmi pikkus: 1h 45 min
Žanr: Põnevik
Lavastaja:
Drew Goddard
-
Põrgupark
Hell Fest
Maski kandev sarimõrvar muudab õudukateemalise lõbustuspargi oma isiklikuks mängumaaks ning hakkab ühte sõpruskonda terroriseerima. Teised külastajad arvavad, et see kõik on osa lõbustuspargi vaatemängust. Kolledžiõpilane Natalie (Amy Forsyth) on külas lapsepõlvesõbral Brooke’il (Reign Edwards) ja tema toakaaslasel Tayloril (Bex Taylor-Klaus).
Kinodes alates: 12.10.2018, Filmi pikkus: 1h 45 min
Žanr: Põnevik, õudus
Lavastaja:
Gregory Plotkin
-
Missioon "Lumeinimene"
Mission Kathmandu: The Adventures of Nelly & Simon
On aasta 1955. Kanada detektiiv Nelly lööb käed antropoloogi Simoniga, et üheskoos suunduda suurele reisile. Nende eesmärk? Tõestada salapärase lumeinimese olemasolu!
Kinodes alates: 12.10.2018, Filmi pikkus: 1h 45 min
Žanr: Komöödia, seiklus, animatsioon
Alla 12 a. mittesoovitatav
NT Live - Kuningas Lear
NT Live - King Lear
Vaata kinodes vanameister Ian McKelleni "erakordselt liigutavat kuningas Leari osatäitmist" (Independent), mis salvestatud otse Londoni West Endi lavalaudadelt. Chichester Festival Theatre'i täielikult väljamüüdud lavastus teenis ära viietärnilised arvustused ning liigub nüüd piiratud hooajaks West Endi.
Kinodes alates: 18.10.2018, Filmi pikkus: 3h 40 min
Žanr: Teater
Lavastaja:
Jonathan Munby
-
Ma näen sind ikka veel
I Still See You
Üheksa aastat pärast apokalüptilist katastroofi, mille käigus hukkusid miljonid inimesed, on maailmas võimust võtnud vaimud.
Kinodes alates: 19.10.2018, Filmi pikkus: 1h 45 min
Žanr: Põnevik
Lavastaja:
Scott Speer
Lubatud Kõigile
Christopher Robin ja Karupoeg Puhh
Christopher Robin
Sellest on möödas palju aastaid, kui Christopher Robin (Ewan McGregor) mängis Saja Aakri Metsas koos Puhhi, Iiahi ja teiste sõpradega. Christopherist on saanud täiskasvanu, kel on armastav abikaasa (Hayley Atwell) ja pisike tütar (Bronte Carmichael), kes näeb oma isa liiga harva, sest too on kogu aeg tööl.
Kinodes alates: 19.10.2018, Filmi pikkus: 1h 44 min
Žanr: Komöödia, seiklus, animatsioon
Lavastaja:
Marc Forster
-
The House That Jack Built
The House That Jack Built
Lars von Trieri uus šokeeriv film sarimõrtsukas arengust 12 aasta jooksul. Peaosas Matt Dillon.
Kinodes alates: 19.10.2018, Filmi pikkus: 2h 35 min
Žanr: Draama
Lavastaja:
Lars von Trier
Lubatud Kõigile
Johnny English asub vastulöögile
Johnny English Strikes Again
Järg Rowan Atkinsoni ülimalt ohtliku ja saamatu briti superangendi filmiseeriale "Johnny English".
Kinodes alates: 19.10.2018, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Komöödia
Lavastaja:
David Kerr
Lubatud Kõigile
MET Ooper: Simson ja Delila
MET Opera: Samson et Dalila
Saint-Saënsi eepilise piibli ainetel ooperi „Simson ja Delila“ nimiosades esinevad Elīna Garanča ja Roberto Alagna – viimati astus paar HD-ülekannete publiku ette 2010. aastal tunnustust teeninud Bizet’ „Carmeni“ ülekannetes.
Kinodes alates: 20.10.2018, Filmi pikkus: 3h 04 min
Žanr: Ooper
Lavastaja:
Darko Tresnjak
-
Halloween
Halloween
Kinodes alates: 26.10.2018, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Põnevik, õudus
Lavastaja:
David Gordon Green
Osatäitjad:
Jamie Lee Curtis
-
Tüdruk ämblikuvõrgus: See, mis ei tapa
The Girl in the Spider's Web
Stieg Larssoni maailmakuulsast „Milleeniumi“ sarjast pärit kultustegelane Lisbeth Salander naaseb ekraanidele filmis „Tüdruk ämblikuvõrgus: see, mis ei tapa“, mis on samanimelise kirjandusteose esmaekraniseering.
Kinodes alates: 26.10.2018, Filmi pikkus: 1h 45 min
Žanr: Draama, põnevik, krimi
Lavastaja:
Fede Alvarez
-
Pisipäkk
Smallfoot
Originaalmuusikaga animeeritud seiklusfilm “Pisipäkk”, mis rõõmustab igas vanuses vaatajaid, pöörab lumeinimese legendi pea peale, kui nutikas noor lumeinimene leiab millegi, mille olemasolusse ta ei uskunud - nimelt inimese. Uudis pisipäka leidmisest toob talle kuulsust ning võimaluse võita unelmate tüdruku süda.
Kinodes alates: 26.10.2018, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Animatsioon
Lubatud Kõigile
MET Ooper: Tütarlaps kuldsest läänest
MET Opera: La Fanciulla del West
Sopran Eva-Maria Westbroek laulab romantilises metsiku lääne eeposes Puccini püstolit keerutava kangelanna osa, tema kõrval astub lindprii Dick Johnsoni rollis üles tenor Jonas Kaufmann. Bariton Željko Lučić on rahvasalklasest šerif Jack Rance ning dirigeerib Marco Armiliato.
Kinodes alates: 27.10.2018, Filmi pikkus: 3h 22 min
Žanr: Ooper
-
King of Thieves
King of Thieves
Lihavõtted 2015, juveeliparadiis Hatton Garden ehk briti murdvaraste kroonimata kuninga, Brian Readeri ja tema kamba viimane tööots. Praeguseks.
Kinodes alates: 2.11.2018, Filmi pikkus: 1h 45 min
Žanr: Draama, krimi
-
Pähklipureja ja neli kuningriiki
The Nutcracker and the Four Realms
Noor tüdruk satub maagilisse maailma, kus elavad piparkoogisõdurid ja hiirte armee.
Kinodes alates: 2.11.2018, Filmi pikkus: 1h 45 min
Žanr: Seiklus, fantaasia, kogupere
-
Bohemian Rhapsody
Bohemian Rhapsody
"Bohemian Rhapsody" toob meieni - nagu pealkiri reedab - loo legendaarsest ansamblist Queen, nende muusikast ja nende veelgi legendaarsemast juhtfiguurist Freddie Mercuryst, kes purustas igal sammul stereotüüpe ning üldisi tavasid teel meie planeedi kõigi aegade üheks suurimaks meelelahutajaks.
Kinodes alates: 2.11.2018, Filmi pikkus: 1h 45 min
Žanr: Draama, muusika, biograafia
Alla 14 a. Keelatud
KINOKLASSIKA: Pahad poisid
Bad Boys
7. novembril olete oodatud Hollywoodi tuntuimate suurejooneliste ja meelelahutuslike märulifilmide režissööri Michael Bay 1995. aasta debüütfilmi "Pahad poisid" esilinastusele.
Kinodes alates: 7.11.2018, Filmi pikkus: 1h 58 min
Žanr: Komöödia, märul, krimi
Lavastaja:
Michael Bay
Alla 12 a. mittesoovitatav
NT Live - Julie
NT Live - Julie
Selles Carrie Cracknelli (NT Live: Deep Blue Sea) uues lavastuses mängivad Vanessa Kirby (The Crown, NT Live: A Streetcar Named Desire, Mission: Impossible- Fallout) ja Eric Kofi Abrefa (The Amen Corner) Metsik ja vallaline Julie korraldab hilisöise peo. Köögis koristavad Jean ja Kristina, samas kui nende pea kohal kuumab pidu.
Kinodes alates: 8.11.2018, Filmi pikkus: 2h 00 min
Žanr: Teater
Lavastaja:
Carrie Cracknell
-
Assassination Nation
Assassination Nation
Teravalt ühiskonnakriitiline ja meelelahutuslikult verine Sundance’i filmifestivali hitt "Assassination Nation" jõuab Eestisse 09. novembril.
Kinodes alates: 9.11.2018, Filmi pikkus: 1h 50 min
Žanr: Põnevik, õudus
Lavastaja:
Sam Levinson
Lubatud Kõigile
MET Ooper: Marnie
MET Opera: Marnie
Sel hooajal etendub Meti laval Ameerika Ühendriikides esmakordselt Nico Muhly „Marnie“, mis põhineb omakorda Alfred Hitchcocki põneva trilleri inspiratsiooniks olnud Winston Grahami romaanil.
Kinodes alates: 10.11.2018, Filmi pikkus: 2h 52 min
Žanr: Ooper
Lavastaja:
Michael Mayer
Lubatud Kõigile
Bolšoi ballett: Sülfiid
Bolshoi Ballet: La Sylphide
Noor šotlane James ärkab oma pulmapäeval õhulise tiivulise olendi, sülfiidi, suudluse peale. Tema ilust võlutud James riskib püüdmatu armastuse jahil kõigega… „Sülfiid“ on üks maailma vanimaid endiselt tantsitavaid ballette, mille teeb eriti väärtuslikuks taanlasest koreograafi Bournonville’i stiil.
Kinodes alates: 11.11.2018, Filmi pikkus: 2h 00 min
Žanr: Ballett
Lavastaja:
Johan Kobborg
Alla 12 a. mittesoovitatav
Fantastilised elukad: Grindelwaldi kuritööd
Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald
“Fantastilised elukad: Grindelwaldi kuritööd” on J.K. Rowlingu loodud "Fantastiliste elukate" seeria viiest seiklusloost järjekorras teine osa. Esimene film lõppes vägeva musta võluri Gellert Grindelwaldi (Johnny Depp) vahistamisega MACUSA (Ameerika Ühendriikide võlurikongressi) poolt, tänu Newt Scamanderi (Eddy Redmayne) kaasabile.
Kinodes alates: 16.11.2018, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Fantaasia
Lavastaja:
David Yates
-
Operatsioon "Overlord"
Overlord
Superprodutsent J.J. Abrams üllatab jälle. Sel sugisel jõuab Sinu kinno raju õudusmärul "Operatsioon "Overlord"".
Kinodes alates: 23.11.2018, Filmi pikkus: 1h 45 min
Žanr: Märul, õudus
Lavastaja:
Julius Avery
-
Grinch
The Grinch
Kinodes alates: 30.11.2018, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Komöödia, animatsioon
Osatäitjad:
Benedict Cumberbatch
-
Teine võimalus
Second Act
„Hakkaja tüdruku” ja „Manhattani tuhkatriinu” stiilis komöödias kehastab Jennifer Lopez („Naabripoiss”) 40-aastast Mayat, kes on täitumata unistuste tõttu masendusse sattunud. Siis aga saab ta võimaluse tõestada Madison Avenuel, et ka tänavatarkus võib väärtust omada ning et teiseks võimaluseks pole kunagi hilja.
Kinodes alates: 30.11.2018, Filmi pikkus: 1h 45 min
Žanr: Komöödia, romantika
Lavastaja:
Peter Segal
Alla 14 a. Keelatud
Lesed
Widows
Oscari võitjast režissöör Steve McQueen ("12 aastat orjana") ja menukirjanik Gillian Flynn ("Kadunud") toovad teieni karmi ja kompromissitu tänapäevase maailma eluolu peegeldava põneviku, mille võtmesõnadeks on kuritegevus, kirg ja korruptsioon.
Kinodes alates: 30.11.2018, Filmi pikkus: 1h 45 min
Žanr: Draama, põnevik, krimi
Lavastaja:
Steve McQueen
-
Robin Hood
Robin Hood
Tõetruude lahingustseenidega, pööraste võitlustega ja ajatu armastuslooga märulipõnevikus korraldavad ristisõdades karastunud Loxley Robin (Taron Egerton) ja tema maurist väejuht(Jamie Foxx) hulljulge mässu korrumpeerunud Inglismaa kuningakoja vastu.
Kinodes alates: 30.11.2018, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Seiklus
Lubatud Kõigile
Bolšoi ballett: Don Quijote
Bolshoi Ballet: Don Quixote
Don Quijote La Manchast ja tema ustav teener Sancho Panza lähevad vaprate rüütlite kangelaslikest lugudest inspireerituna vastu seiklusele, et kohtuda Don Quijite imetletud Dulcineaga. Moskva Suure Teatri kriitikutelt kiidusõnu teeninud vaimustav etendus paneb Cervantese kangelase elama.
Kinodes alates: 2.12.2018, Filmi pikkus: 2h 55 min
Žanr: Ballett
Lavastaja:
Aleksei Fadejetšev
Lubatud Kõigile
MET Ooper: Võluflööt
MET Opera: The Magic Flute
Meti teedrajav sari „Live in HD“ sai alguse just selle murrangulise ülekandega, mida ooperisõbrad said kinodes nautida kõikjal üle maailma. Lühendatud kujul ja inglise keeles lavale toodud Julie Taymori hittlavastuse vembutav huumor ja hingematvalt hea marionetimäng võlus nii täiskasvanuid kui lapsi.
Kinodes alates: 3.12.2018, Filmi pikkus: 2h 30 min
Žanr: Ooper
Lavastaja:
Gary Halvorson
Alla 12 a. keelatud
KINOKLASSIKA: Blade Runner
Blade Runner
5. detsembril olete oodatud Sir Ridley Scotti 1982. aasta meistriteose "Blade Runner" esilinastusele. Linastuv filmiversioon on 2007. aastal välja antud The Final Cut. Kultusliku ulmefilmi "Blade Runner" peaosas särab verinoor Harrison Ford. See on lugu kaugest tulevikust, kus uurija Rick Deckard (Harrison Ford) peab leidma 4 replikanti.
Kinodes alates: 5.12.2018, Filmi pikkus: 1h 57 min
Žanr: Ulmefilm, põnevik
Lavastaja:
Ridley Scott
Perefilm
Eia jõulud Tondikakul
Eia jõulud Tondikakul
“Eia jõulud Tondikakul” on seiklusrikas laste jõulufilm 10-aastasest Eiast, kelle plaanid võtavad ootamatu pöörde, kui linnatüdruk viiakse talvevaheajaks ürgse loodusega salapärasesse Lõuna-Eesti tallu.
Kinodes alates: 7.12.2018, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Seiklus, kogupere
-
Mineviku labürindid
Everybody Knows
Buenos Aireses elav hispaanlanna Laura ( Penélope Cruz „Pablo ja Escobari vahel“; „Vicky Cristina Barcelona“) naaseb oma õe laulatuse puhul koos kahe lapsega Madridi lähedal asuvasse kodulinna. Reisi käigus aga leiab aset rida ootamatuid sündmusi, mis toovad päevavalgele sünged saladused.
Kinodes alates: 7.12.2018, Filmi pikkus: 2h 12 min
Žanr: Draama, põnevik, müsteerium
Lavastaja:
Asghar Farhadi
Alla 12 a. mittesoovitatav
NT Live - George III hullumeelsus
NT Live - The Madness of George III
Mitu auhinda võitnud lavastus „George III hullumeelsus“ on kõige esimene Londoni rahvusteatri otseülekanne Nottingham Playhouse'ist. "George III hullumeelsus" on Suurbritannia ühe kõige armastatuma draamakirjaniku Alan Bennetti (The History Boys, The Lady in Van) kirjutatud eepiline näidend, mille esiettekanne oli 1991. aastal.
Kinodes alates: 13.12.2018, Filmi pikkus: 3h 30 min
Žanr: Teater
Lavastaja:
Adam Penford
-
Surelikud masinad
Mortal Engines
"Kääbiku" ja "Sõrmuste isanda" filmide looja Peter Jacksoni produtseeritud suurejooneline ulmefilm "Surelikud masinad".
Kinodes alates: 14.12.2018, Filmi pikkus: 1h 45 min
Žanr: Märul, ulmefilm, seiklus
Lavastaja:
Christian Rivers
-
Ämblikmees: Uus universum
Spider-Man: Into the Spider-Verse
“LEGO filmi” ja “21 Jump Streeti” loojad Phil Lord ja Christopher Miller kasutavad oma ainulaadset annet, et luua teistsugune ja täiesti ennenägematu pildikeelega Ämblikmehe universum. “Ämblikmees: Uus universum” toob ekraanidele Brooklyni teismelise Miles Moralese ja lõputute võimalustega universumi, kus maskikandjaid on enam kui üks.
Kinodes alates: 14.12.2018, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Animatsioon
Lubatud Kõigile
MET Ooper: La Traviata
MET Opera: La Traviata
Verdi ajatu tragöödia, „La Traviata“, dirigendiks on Meti muusikaline direktor, Yannick Nézet-Séguin. Michael Mayeri lavastatud uuslavastuses vaimustab hooaegade lõikes muutuv 18. sajandi lavakujundus.
Kinodes alates: 15.12.2018, Filmi pikkus: 3h 07 min
Žanr: Ooper
Lavastaja:
Michael Mayer
-
Bumblebee
Bumblebee
Eellugu "Transformerite" armastatud tegelasest, kollasest autobotist Bumblebee.
Kinodes alates: 21.12.2018, Filmi pikkus: 1h 45 min
Žanr: Märul
Lavastaja:
Travis Knight
-
Alita: Sõjaingel
Alita: Battle Angel
Filmimaailma visionäärid James Cameron ja Robert Rodriguez loovad seninägematu kangelanna ambitsioonikas ulmeseikluses "Alita: Sõjaingel".
Kinodes alates: 21.12.2018, Filmi pikkus: 1h 45 min
Žanr: Märul, ulmefilm, seiklus
Lavastaja:
Robert Rodriguez
-
Lumekuninganna 4: Peeglitagune maailm
Снежная королева 4
Kangelanna Gerda seiklused jätkuvad!
Kinodes alates: 21.12.2018, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Komöödia, seiklus, animatsioon
-
Aquaman
Aquaman
Lavastaja James Wani märulist kubisev seiklusfilm “Aquaman” toob ekraanidele üüratu ja visuaalselt hingematva seitsme mere veealuse maailma. Peaosa kehastab Jason Momoa.
Kinodes alates: 21.12.2018, Filmi pikkus: 1h 45 min
Žanr: Märul, ulmefilm, seiklus
Lavastaja:
James Wan
Lubatud Kõigile
Bolšoi ballett: Pähklipureja
Bolshoi ballet: The Nutcracker
Jõululaupäeval muundub Marie’ pähklipurejanukk maagiliselt printsiks ning alguse saab nende imeline seiklus.
Kinodes alates: 23.12.2018, Filmi pikkus: 2h 20 min
Žanr: Ballett
Lavastaja:
Juri Grigorovitš
-
Mary Poppins tuleb tagasi
Mary Poppins
"Mary Poppins tuleb tagasi" on järjelugu 1964. aasta mängufilmile "Mary Poppins". Nimitegelast kehastab seekord Emily Blunt.
Kinodes alates: 28.12.2018, Filmi pikkus: 1h 45 min
Žanr: Fantaasia, muusikal, kogupere
Lavastaja:
Rob Marshall
-
Creed II
Creed II
Järg 2015. aasta üllatushitile "Creed: Rocky pärand", mille peategelane on raskekaalu maailmameistri Apollo Creedi poeg Adonis Johnson.
Kinodes alates: 4.01.2019, Filmi pikkus: 1h 45 min
Žanr: Draama, märul, sport
Lavastaja:
Steven Caple Jr.
-
Soosik
The Favourite
Kreeklane Yorgos Lanthimos, kelle käe alt on pärit sellised kange kiiksuga maiuspalad nagu "Homaar" (The Lobster) ja "Püha hirve tapmine" (The Killing of a Sacred Deer), rabab peatselt maailma oma uusima tükiga "Soosik" (The Favourite).
Kinodes alates: 4.01.2019, Filmi pikkus: 1h 45 min
Žanr: Ajalugu, biograafia
Lavastaja:
Yorgos Lanthimos
-
Eli
Eli
Kinodes alates: 4.01.2019, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Õudus
Alla 12 a. mittesoovitatav
NT Live - Antonius ja Kleopatra
NT Live - Antony & Cleopatra
Londoni rahvusteatri etenduses mängivad Ralph Fiennes ja Sophie Okonedo kuulsat saatuslikku paari Shakespeare'i poliitikast, kirest ja võimust tulvil tragöödias. Caesar ja tema mõrtsukad on surnud. Nüüd valitseb kindral Marcus Antonius koos oma Rooma kaitsjatest kaaskondlastega.
Kinodes alates: 10.01.2019, Filmi pikkus: 3h 40 min
Žanr: Teater
Lavastaja:
Simon Godwin
-
Tere tulemast Marwenisse
Welcome to Marwen
Robert Zemeckis ("Cast Away") ja Steve Carell ("Crazy, Stupid, Love") ühendavad jõud uskumatuna näivas filmis "Tere tulemast Marwenisse". Jaanuaris Sinu kinos.
Kinodes alates: 11.01.2019, Filmi pikkus: 1h 45 min
Žanr: Draama, fantaasia
Lavastaja:
Robert Zemeckis
Lubatud Kõigile
MET Ooper: Adriana Lecouvreur
MET Opera: Adriana Lecouvreur
Anna Netrebko laulab esmakordselt Meti laval suure 18. sajandi näitlejanna, Adriana Lecouvreuri, rolli, kes on armunud Piotr Beczała poolt kehastatavasse sõjakangelasse. Ciela tragöödia dirigendiks on Gianandrea Noseda ja lavastajaks söör David McVicar. Tegevus toimub osaliselt barokiajastu teatri täielikult toimivas koopias.
Kinodes alates: 12.01.2019, Filmi pikkus: 3h 33 min
Žanr: Ooper
Lavastaja:
David McVicar
-
Glass
Glass
Turvamees David Dunn asub jälitama Kevin Wendell Crumbi, sügavalt häiritud meest, kelles peitud 24 erinevat isiksust. "Glass" on järg M. Night Shyamalani filmidele "Purunematu" (Unbreakable) ja "Lõhestunud" (Split).
Kinodes alates: 18.01.2019, Filmi pikkus: 1h 45 min
Žanr: Draama, põnevik, müsteerium
Lavastaja:
M. Night Shyamalan
Lubatud Kõigile
Bolšoi ballett: Bajadeer
Bolshoi ballet: Le Bayadere
Püha tantsijanna Nikia ja sõdalane Solor armuvad teineteisesse sügavalt, see toob kaasa kuumi kirgi ning siis, kui nende keelatud armastusest saavad teada radža ja tema tütar Gamzatti, ka mõrvarlikke intriige. „Bajadeer“ on üks klassikalise balleti ajaloo tippteoseid – lugu armastusest, surmast ja kättemaksuhimulisest kohtumõistmisest, mille tegevus toimub Indias.
Kinodes alates: 20.01.2019, Filmi pikkus: 3h 20 min
Žanr: Ballett
Lavastaja:
Juri Grigorovitš
Alla 14 a. Keelatud
Klassikokkutulek 3: Ristiisad
Klassikokkutulek 3
Triloogia viimane osa KLASSIKOKKUTULEK 3: RISTIISAD on filmisaaga pöörane lõppsirge, kus häbenemiseks pole aega ning risti ei lööda ette mitte millegi ees. Kolm parimat sõpra - Mart, Andres ja Toomas, tulevad tagasi. Nagu ikka, on neil on pakkuda geniaalne lahendus nii oma eluprobleemidele, kui filmisõbra vabale ajale.
Kinodes alates: 25.01.2019, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Komöödia
-
Mary, šotlaste kuninganna
Mary, Queen of Scots
Saoirse Ronan ja Margot Robbie uues ajaloolises filmis "Mary, šotlaste kuninganna" ("Mary Queen of Scots").
Kinodes alates: 1.02.2019, Filmi pikkus: 1h 45 min
Žanr: Draama, ajalugu, biograafia
Lavastaja:
Josie Rourke
Lubatud Kõigile
MET Ooper: Carmen
MET Opera: Carmen
Clémentine Margaine laulab ooperis ülima võrgutaja rolli, tema kõrval astub üles Roberto Alagna, kes võlus sarja „Live in HD“ publikut Don José rollis juba 2010. aastal. Meti üheks enamarmastatud lavastuseks oleva söör Richard Eyre’i elavaloomulise ooperi dirigendiks Louis Langrée.
Kinodes alates: 2.02.2019, Filmi pikkus: 3h 21 min
Žanr: Ooper
Lavastaja:
Richard Eyre
-
LEGO film 2
Lego Movie 2
Suurt menu saavutanud linateose kauaoodatud järg toob Bricksburgi elanikud pärast viit aastat toredat ja rahulikku elu taas kokku, sest nende armastatud linna on ähvardamas uus hädaoht - LEGO DUPLO® sissetungijad avakosmosest, kes hävitavad kõik oma teel kiiremini, kui linnaelanikud taastada suudavad.
Kinodes alates: 8.02.2019, Filmi pikkus: 1h 45 min
Žanr: Animatsioon
-
Ralf lõhub interneti: Lammutaja Ralf 2
Ralph Breaks the Internet
Järg 2012. aasta hittfilmile "Lammutaja Ralf".
Kinodes alates: 15.02.2019, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Komöödia, seiklus, animatsioon
-
Arctic Justice: Thunder Squad
Arctic Justice: Thunder Squad
Kinodes alates: 22.02.2019, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Animatsioon
Lavastaja:
Aaron Woodley
-
White Boy Rick
White Boy Rick
Tõestisündinud lugu noorest poisist, kellest sai kõigi aegade noorim FBI nuhk ja narkoärikas.
Kinodes alates: 22.02.2019, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Draama, krimi
Lavastaja:
Yann Demange
-
Tõde ja õigus
Tõde ja õigus
Tanel Toomi ekraniseering Anton Hansen Tammsaare romaanist "Tõde ja õigus".
Kinodes alates: 22.02.2019, Filmi pikkus: 1h 45 min
Žanr: Draama
Lavastaja:
Tanel Toom
Lubatud Kõigile
MET Ooper: Rügemendi tütar
MET Opera: La Fille du Régiment
Bel canto tähed Pretty Yende ja Javier Camarena löövad koos Meti laval särama tõelise vokaalse ilutulestiku. Maurizio Muraro laulab seersant Sulplice’i rolli, Stephanie Blythe on ebamaine Berkenfieldi markiis.
Kinodes alates: 2.03.2019, Filmi pikkus: 2h 35 min
Žanr: Ooper
Lavastaja:
Laurent Pelly
-
Kuidas taltsutada lohet 3
How to Train Your Dragon 3
Järjelugu populaarsele "Kuidas taltsutada lohet" filmiseeriale.
Kinodes alates: 8.03.2019, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Animatsioon
Lavastaja:
Dean DeBlois
Lubatud Kõigile
Bolšoi ballett: Uinuv kaunitar
Bolshoi ballet: The Sleeping Beauty
Printsess Aurora langeb oma kuueteistkümnendal sünnipäeval kurja haldja Carabosse needuse ohvriks ning suigub sajaks aastaks sügavasse unne. Nõiduse võib murda vaid printsi suudlus.
Kinodes alates: 10.03.2019, Filmi pikkus: 2h 50 min
Žanr: Ballett
Lavastaja:
Juri Grigorovitš
-
Rhythm Section
Rhythm Section
Kinodes alates: 15.03.2019, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Põnevik
-
Us
Us
Kinodes alates: 22.03.2019, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Põnevik
Lavastaja:
Jordan Peele
-
Instant Family
Instant Family
Kinodes alates: 22.03.2019, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Komöödia
Lavastaja:
Sean Anders
Osatäitjad:
Mark Wahlberg, Rose Byrne
-
Dumbo
Dumbo
Tim Burtoni suurejooneline fantaasiafilm "Dumbo", mis põhineb Disney 1941. aasta samanimelisel animafilmil.
Kinodes alates: 29.03.2019, Filmi pikkus: 1h 45 min
Žanr: Kogupere
Lavastaja:
Tim Burton
Lubatud Kõigile
MET Ooper: Valküür
MET Opera: Die Walküre
Wagneri „Niebelungi sõrmuse“ tsükli teises osas, „Valküür“, esineb sõjajumalanna Brünnhildena kangelaslik soprano Christine Goerke, kelle kohtumisest Stuart Skeltoni ja Eva-Maria Westbroeki kehastatud surelike kaksikute, Siegmundi ja Sieglindega, saab alguse tema teekond Valhallast maale inimkonna sekka. Dirigeerib Philippe Jordan.
Kinodes alates: 30.03.2019, Filmi pikkus: 4h 55 min
Žanr: Ooper
Lavastaja:
Robert Lepage
-
Lemmikloomasurnuaid
Pet Sematary
Kinodes alates: 5.04.2019, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Põnevik, õudus
-
Shazam!
Shazam!
Noor poiss saab endale ootamatult väga erilise võime, mis avaldub ainult ühe maagilise sõna lausumisel.
Kinodes alates: 5.04.2019, Filmi pikkus: 1h 45 min
Žanr: Märul, fantaasia
Lavastaja:
David F. Sandberg
Lubatud Kõigile
Bolšoi ballett: Kuldajastu
Bolshoi ballet: The Golden Age
Käes on 1920ndad aastad ning kabaree „Kuldajastu“ on populaarne ööelukeskus. Noor kalur Boriss armub Ritasse.
Kinodes alates: 7.04.2019, Filmi pikkus: 2h 20 min
Žanr: Ballett
Lavastaja:
Juri Grigorovitš
Perefilm
Imedepark
Wonder Park
Fantaasiaküllane kogupereanimafilm "Imedepark" (“Wonder Park”) räägib loo maagilisest lõbustuspargist, kus lennuka kujutlusvõimega tüdrukutirts June’i fantaasiad ellu ärkavad.
Kinodes alates: 19.04.2019, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Komöödia, animatsioon
Lavastaja:
David Feiss
-
Hundid ja lambad 2: suur sigadus
Волки и Овцы: Ход свиньёй
Lammaste ja huntide külas valitseb kord ja rahu, kuni saabuvad kaks ootamatut külalist – polaarrebane ja pisike utt. Keegi ei oska arvatagi, et nendega kaasneb surmaoht.
Kinodes alates: 3.05.2019, Filmi pikkus: 1h 20 min
Žanr: Komöödia, seiklus, animatsioon, kogupere
Lavastaja:
Vladimir Nikolaev
Lubatud Kõigile
MET Ooper: Karmeliitide dialoogid
MET Opera: Dialogues des Carmélites
Meti muusikaline direktor Yannick Nézet-Séguin dirigeerib Poulenc’i mõtlemapanevat kaasaegset ooperit usust ja märterlikkusest, milles astuvad üles tunnustatud osatäitjad. Isabel Leonard on noor Blanche de La Force, tema kõrval esineb esimese prioressi rollis Meti legend Karita Mattila.
Kinodes alates: 11.05.2019, Filmi pikkus: 3h 09 min
Žanr: Ooper
Lavastaja:
John Dexter
-
Rocketman
Rocketman
Kinodes alates: 17.05.2019, Filmi pikkus: 1h 45 min
Žanr: Draama, fantaasia
Lavastaja:
Dexter Fletcher
Osatäitjad:
Taron Egerton
Lubatud Kõigile
Bolšoi ballett: Carmen-süit / Petruška
Bolshoi ballet: Carmen Suite / Petrushka
Armukolmnurka sattunud Carmen on kirglik ja vabahingeline. Lisaks Kuuba koreograafi Alberto Alonso kirglikule ühevaatuselisele balletile, mis oli esialgu kavandatud Suure Teatri legendaarsele priimabaleriinile Maia Plissetskajale, võlub Vene balleti hinge peegeldaval õhtul publikut nüüdisaegse koreograafi Edward Clugi uus ballett „Petruška“.
Kinodes alates: 19.05.2019, Filmi pikkus: 2h 20 min
Žanr: Ballett
Lavastaja:
Alberto Alonso
-
Godzilla II: King of the Monsters
Godzilla II: King of the Monsters
Järgmine peatükk uues koletiste universumis, kus legendaarne Godzilla astub võitlusse maailma tuntuimate monstrumitega.
Kinodes alates: 31.05.2019, Filmi pikkus: 1h 45 min
Žanr: Märul, ulmefilm, seiklus
Lavastaja:
Michael Dougherty
-
Lemmikloomade salajane elu 2
The Secret Life of Pets 2
Kinodes alates: 31.05.2019, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Komöödia, animatsioon
-
Cowboy Ninja Viking
Cowboy Ninja Viking
Kinodes alates: 28.06.2019, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Märul
Osatäitjad:
Chris Pratt
-
Top Gun
Top Gun
Kinodes alates: 12.07.2019, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Põnevik
-
Uued mutantid
X-Men: The New Mutants
Loo keskmes on nõndanimetatud "Uued mutandid", superkangelaste tiim, mille liikmeteks on Charles Xavieri ehk Professor X-i asutatud mutantide kooli esimesed vilistlased.
Kinodes alates: 2.08.2019, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Märul, ulmefilm, õudus
Lavastaja:
Josh Boone
-
Dora the Explorer
Dora the Explorer
Kinodes alates: 2.08.2019, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Seiklus
Lavastaja:
James Bobin
-
Good Boys
Good Boys
Kinodes alates: 16.08.2019, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Komöödia
Osatäitjad:
Jacob Tremblay
-
The Hunt
The Hunt
Kinodes alates: 27.09.2019, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Märul, põnevik
Lavastaja:
Craig Zobel
-
Abominable
Abominable
Kinodes alates: 4.10.2019, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Animatsioon
-
Gemini Man
Gemini Man
Kinodes alates: 4.10.2019, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Ulmefilm, põnevik
Lavastaja:
Ang Lee
Osatäitjad:
Will Smith
-
Are You Afraid of the Dark?
Are You Afraid of the Dark?
Kinodes alates: 18.10.2019, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Põnevik
-
Sonic the Hedgehog
Sonic the Hedgehog
Kinodes alates: 13.12.2019, Filmi pikkus: 1h 45 min
Žanr: Animatsioon
Lavastaja:
Jeff Fowler
-
Wicked
Wicked
Kinodes alates: 20.12.2019, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Draama, fantaasia
Lavastaja:
Stephen Daldry
-
Sipsik
Sipsik
Kinodes alates: 17.01.2020, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Animatsioon
-
Apteeker Melchior
Apteeker Melchior
Kinodes alates: 7.02.2020, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Põnevik
Lavastaja:
Elmo Nüganen
-
G.I. Joe
G.I. Joe
Kinodes alates: 27.03.2020, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Märul
-
Kiired ja vihased 9
Fast & Furious 9
Kinodes alates: 10.04.2020, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Märul
-
Trolls 2
Trolls World Tour
Kinodes alates: 17.04.2020, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Animatsioon
-
Red Notice
Red Notice
Kinodes alates: 12.06.2020, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Märul, põnevik
Osatäitjad:
Dwayne Johnson
-
Käsilased 2
Minions 2
Kinodes alates: 3.07.2020, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Animatsioon
-
The SpongeBob Movie
The SpongeBob Movie
Kinodes alates: 14.08.2020, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Komöödia, animatsioon
-
Vee peal
Vee peal
Kinodes alates: 11.09.2020, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Komöödia, draama
-
Tasuja
Tasuja
Kinodes alates: 9.10.2020, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Draama
Lavastaja:
Jaak Kilmi
-
Micronauts
Micronauts
Kinodes alates: 16.10.2020, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Märul, ulmefilm
-
The Croods 2
The Croods 2
Kinodes alates: 23.10.2020, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Animatsioon
Alla 12 a. mittesoovitatav
Avatar 2
Avatar 2
Kauaoodatud järg visionäärist lavastaja 2009. aasta hittfilmile "Avatar".
Kinodes alates: 18.12.2020, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Märul, ulmefilm, seiklus, fantaasia
Lavastaja:
James Cameron
-
Laula 2
Sing 2
Kinodes alates: 25.12.2020, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Animatsioon
-
Apteeker Melchior 2
Apteeker Melchior 2
Kinodes alates: 12.02.2021, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Põnevik
Lavastaja:
Elmo Nüganen
-
Rugrats
Rugrats
Kinodes alates: 19.02.2021, Filmi pikkus: 1h 45 min
Žanr: Animatsioon
-
Kiired ja vihased 10
Fast & Furious 10
Kinodes alates: 2.04.2021, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Märul
-
Boss beebi 2
The Boss Baby 2
Kinodes alates: 16.04.2021, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Animatsioon
-
Jurassic World 3
Jurassic World 3
Kinodes alates: 11.06.2021, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Märul, põnevik
-
Dungeons & Dragons
Dungeons & Dragons
Kinodes alates: 30.07.2021, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Seiklus, fantaasia
-
Spooky Jack
Spooky Jack
Kinodes alates: 22.10.2021, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Animatsioon