Tulevad filmid

Lubatud Kõigile
MET Ooper: Idomeneo, Kreeta kuningas
MET Opera: Idomeneo
Met-i lavale jõuab taas haruldane ooperilavastus - Mozarti „Idomeneo, Kreeta kuningas“, mis toob publikuni sündmused Trooja sõja järgsest ajast. Jean-Pierre Ponnelle’i klassikaline lavastus jõudis Met-i publiku ette viimati üle kümnekonna aasta tagasi. Peaosas astub üles Matthew Polenzani.
Kinodes alates: 25.03.2017, Filmi pikkus: 4h 25 min
Žanr: Ooper
Alla 12 a. mittesoovitatav
Power Rangerid
Power Rangers
„Power Rangerid” on lugu viiest tavalisest keskkoolinoorest, kes peavad oma väikest kodulinna Angel Grove’i ja kogu maailma ähvardavate tulnukate rünnaku ära hoidmiseks kellekski tavatuks muutuma. Väljavalitud kangelased avastavad peatselt, et vaid nemad suudavad planeedi päästa.
Kinodes alates: 31.03.2017, Filmi pikkus: 2h 04 min
Žanr: Action, ulmefilm, fantaasia
Lavastaja:
Dean Israelite
Alla 12 a. mittesoovitatav
Carrie Pilby
Carrie Pilby
Carrie Pilby (Bel Powley) on 19-aastane geenius, kes on aasta eest Harvardi lõpetanuna oma vaimselt arengult eakaaslastest kaugel ees. Olles ülimalt teadlik oma ebaharilikul tasemel intellektist ning varustatud üliaktiivse moraalse kompassiga, on Carrie keset New Yorki isoleeritud, sõpradeta, armastuseta ja tööta.
Kinodes alates: 31.03.2017, Filmi pikkus: 1h 38 min
Žanr: Komöödia, draama
Lavastaja:
Susan Johnson
Perefilm
Smurfid: Kadunud külake
Smurfs 3
Smurfide uusimas täispikas animafilmis satub Smurfiina ja ta parimate sõprade Taibu, Koba ja Jõmmi kätte kaart, mis juhatab nad põnevale seiklusele maagilistest olendidest kihavasse Keelatud Metsa, et leida enne kurja võlurit Gargameli kadunud küla.
Kinodes alates: 31.03.2017, Filmi pikkus: 1h 29 min
Žanr: Animatsioon
Lavastaja:
Kelly Asbury
Alla 14 a. Keelatud
Armastusest
O любви
Noor kaunis üliõpilane Niina (Anna Tshipovskaja) elab Peterburgis koos oma orientalistikaprofessorist mehe Aleksandriga (Aleksei Tshadov) ning arvab, et on oma abieluga rahul ja õnnelik. Kuid professori meelt tumestavad suured rahamured ja probleemid kanduvad ka mehe ja naise omavahelistesse suhetesse.
Kinodes alates: 31.03.2017, Filmi pikkus: 1h 35 min
Žanr: Draama
Lavastaja:
Vladimir Bortko
Alla 12 a. keelatud
KINOKLASSIKA: Hiilgus
Shining
Kui sa kujutleksid kõige õõvastavamat luupainajat, siis mis see oleks? Kas see on kohutav tulnukas? Tappev haigus? Stanley Kubricku meistriteoses on kõige õudsamaks terroriks hoopis hirm, et keegi sinu oma perekonnast võiks soovida sind tappa.
Kinodes alates: 5.04.2017, Filmi pikkus: 2h 24 min
Žanr: Draama, õudus
Lavastaja:
Stanley Kubrick
Alla 12 a. mittesoovitatav
NT Live - Kaheteistkümnes öö
NT Live - Twelfth Night
Tamsin Greig kehastab Shakespeare’i klassikalise inimeste segiajamisel põhineva komöödia uues tõlgenduses Malvoliat. Laev on jooksnud kaljudele. Viola uhutakse kaldale, ent tema kaksikvend Sebastian on kadunud. Naine otsustab omapead hakkama saada ja asub uut maad uurima. Nii saab alguse segi aetud inimeste ja vastuseta armastuse keeris.
Kinodes alates: 6.04.2017, Filmi pikkus: 3h 30 min
Žanr: Teater
Alla 12 a. mittesoovitatav
Hing anumas
Ghost in the Shell
„Hing anumas” põhineb rahvusvaheliselt tuntud ulmelool, mis jutustab ainulaadsest inimese ja küborgi hübriidist, eriväelasest Majorist, kes juhib Osakond 9 nimelist eliitrühma.
Kinodes alates: 7.04.2017, Filmi pikkus: 2h 00 min
Žanr: Ulmefilm, thriller
Lavastaja:
Rupert Sanders
Alla 12 a. keelatud
Loomaaedniku naine
The Zookeeper's Wife
Tõestisündinud lugu töötavast abikaasast ja emast, kellest sai II maailmasõja ajal sadadele kangelane. Varssavi loomaaed õitseb Antonina Żabińska (filmidega „Koduabiline” ja „00.30” Oscarile kandideerinud Jessica Chastain) hoole ja tema abikaasa dr Jan Żabiński (Johan Heldenbergh „Katkenud ahela lõpp”.) juhtimise all.
Kinodes alates: 7.04.2017, Filmi pikkus: 2h 04 min
Žanr: Draama, ajalooline eepos, biograafia
Lavastaja:
Niki Caro
-
Stiilne lahkumine
Going in Style
Oscari-võitjad Morgan Freeman (“Miljoni dollari tüdruk”), Michael Caine (“Siidrimaja seadused”) ja Alan Arkin (“Väike Miss Päikesepaiste”) kehastavad Zach Braffi lavastatud komöödias “Stiilne lahkumine eluaegseid sõpru Williet, Joed ja Ali, kes kogumispensionist ilma jäädes otsustavad esmakordselt elus midagi tavatut teha.
Kinodes alates: 7.04.2017, Filmi pikkus: 1h 36 min
Žanr: Komöödia
Lavastaja:
Zach Braff
Alla 12 a. keelatud
Kõik, mis juhtub pärast
Aftermath
Darren Aronofsky ("Black Swan") produtseeritud "Kõik, mis juhtub pärast" on tõsielulistest sündmustest inspireeritud lugu, mis räägib traagilise loo ehitusspetsialistist Roman Melnykist (Arnold Schwarzenegger) ja lennujuhtimiskeskuse töötajast Jake Bonanost (Scoot McNairy).
Kinodes alates: 7.04.2017, Filmi pikkus: 1h 34 min
Žanr: Draama, thriller
Lavastaja:
Elliott Lester
Lubatud Kõigile
Bolšoi ballett: Meie aja kangelane
Bolshoi Ballet: A Hero of Our Time
Petšorin, noor ohvitser, rändab läbi majesteetliku Kaukaasia ja elab läbi mitmeid kirglikke sündmusi.
Kinodes alates: 9.04.2017, Filmi pikkus: 2h 50 min
Žanr: Ballett
Lavastaja:
Juri Possohhov
Alla 12 a. mittesoovitatav
Kiired ja vihased 8
Fast & Furious 8
Maailma ühe armastatuima filmiseeria kiired ja vihased kangelased jätkavad oma pöörast teekonda nüüd juba 8. peatükis. Nüüd, kus Dom ja Letty on mesinädalatel, Brian ja Mia erru läinud ning ka ülejäänud tiim vabakäigul, paistab globaalse haardega superbande argielu juba üpriski normaalset elu meenutavat.
Kinodes alates: 14.04.2017, Filmi pikkus: 2h 16 min
Žanr: Action, thriller, kriminull
Lavastaja:
F. Gary Gray
Perefilm
Boss beebi
Boss Baby
DreamWorks Animation ja "Madagaskari" lavastaja tutvustavad maailmale üht iseäralikku beebit. Ta kannab ülikonda ja lipsu, räägib täiskasvanud mehe häälega ning mängib peaosa uues animakomöödias "Boss beebi". Filmis näidatakse paljudele tuttavat segadust, mis kaasneb sellega, kui majja saabub uus beebi.
Kinodes alates: 14.04.2017, Filmi pikkus: 1h 37 min
Žanr: Animatsioon
Lavastaja:
Tom McGrath
Alla 12 a. mittesoovitatav
NT Live - Rosencrantz ja Guildenstern on surnud
NT Live - Rosencrantz & Guildenstern are Dead
Daniel Radcliffe („Harry Potter“, „Naine mustas“), Joshua McGuire („Tunnid“) ja David Haig („Neli pulma ja üks matus“, „The Witness for the Prosecution“) säravad Tom Stoppardi hiilgavalt vaimukas situatsioonikomöödias, mis kantakse üle The Old Vici teatrist Londonis.
Kinodes alates: 20.04.2017, Filmi pikkus: 3h 20 min
Žanr: Teater
-
Kurepoeg Rihhard
Richard the Stork
Toonekurgede perekonnas üles kasvanud teismeline orvust varblasepoiss Rihhard usub, et temagi on toonekurg. Kui saabub aeg lennata talveks lõunamaale, tuleb kureperel Rihhardile teatvaks teha, kes ta tegelikult on, ja kuna nii pikka rännakut üks pisike linnuke kaasa teha ei suuda, on nad sunnitud väikemehe üksi maha jätma.
Kinodes alates: 21.04.2017, Filmi pikkus: 1h 24 min
Žanr: Animatsioon
-
Kallis õeke
Nong Hak
Õudussugemetega põnevusdraama räägib pimedaks jääva Laose kesklassi naise ning sekelduste eest Aasiasse põgenenud Eesti ärimehe abielust ja suhetest.
Kinodes alates: 21.04.2017, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Draama, õudus
Lavastaja:
Mattie Do
Alla 12 a. mittesoovitatav
Esimesena kosmoses
Время первых
1960. aastatel külma sõja haripunktis asusid kaks suurvõimu, USA ja NSVL, võidu kosmost avastama. Kes saadab esimesena inimese avakosmosesse? Kaks Vene kosmonauti olid küllalt julged või hullumeelsed, nõustumaks minema võimatule missioonile...
Kinodes alates: 21.04.2017, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Draama, ajalooline eepos
Lavastaja:
Dmitry Kiselyov
Lubatud Kõigile
MET Ooper: Jevgeni Onegin
MET Opera: Jevgeni Onegin
Anna Netrebko astub taas kord üles Puškini klassikalisel romaanil põhineva Tšaikovski ooperi kangelanna Tatjanana. Peter Mattei kehastab nimiosalist, kes lükkab Tatjana armastust tagasi, kuni on liiga hilja. 2013-14 hooaja avanud Deborah Warneri lavastust dirigeerib Glyndebourne Festival Opera muusikaline juht Robin Ticciati.
Kinodes alates: 22.04.2017, Filmi pikkus: 3h 38 min
Žanr: Ooper
Lavastaja:
Deborah Warner
Alla 12 a. mittesoovitatav
Galaktika valvurid Vol. 2
Guardians of the Galaxy 2
Võib-olla arvasid Peter Quill aka Star-Lord, Gamora, Drax, ja Rocket (beebi-Grootiks taandunud Groot ei arva ju nagunii suurt midagi.
Kinodes alates: 28.04.2017, Filmi pikkus: 2h 00 min
Žanr: Komöödia, action, ulmefilm
Lavastaja:
James Gunn
Alla 12 a. keelatud
Viimane sõna
The Last Word
Terava huumori ja suure südamega komöödia peategelane Harriet Lauler (Shirley MacLaine) on pensionile jäänud endine superedukas ärinaine, kes hoidis nii töös, eraelus kui ka ümberkaudu kõiki oma raudse kontrolli all.
Kinodes alates: 28.04.2017, Filmi pikkus: 1h 48 min
Žanr: Komöödia, draama
Lavastaja:
Mark Pellington
Alla 12 a. mittesoovitatav
Köök: Otsustav lahing
Кухня. Последняя битва
Populaarse telesarja „Köök“ ja 2014. aastal valminud täispika mängufilmi „Vene köök Pariisis“ fännide tungival soovil on valminud uus linateos teada-tuntud köögitegelastega! Seekord tuleb neil osaleda rahvusvahelisel tippkokkade võistlusel.
Kinodes alates: 28.04.2017, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Komöödia
Lavastaja:
Anton Bormatov
Alla 14 a. Keelatud
KINOKLASSIKA: Ristiisa 2
Godfather 2
"Ristiisa" teine osa jutustab noore Vito Corleone (Robert De Niro) karjääri algusaegadest. Vito kasvas üles 20. sajandi alguses Sitsiilias ja läks lõpuks New Yorki. Samuti on see ka lugu Vito pojast Michaelist (Al Pacino), kes juhib 1950ndatel perekonna äri, üritades oma haaret laiendada ka Las Vegases ja Kuubas.
Kinodes alates: 3.05.2017, Filmi pikkus: 3h 22 min
Žanr: Draama, action, kriminull
Alla 12 a. keelatud
Salaagent
Unlocked
„Salaagent“ on märulipõnevik, mille lavastas Michael Apted („Agent 007: Liiga kitsas maailm“) ja stsenaariumi kirjutas Peter O’Brien. Filmis mängivad Noomi Rapace, Orlando Bloom, Toni Collette, John Malkovich ja Michael Douglas. Alice Racine (Rapace), raske lapsepõlvega CIA ülekuulaja, elab nüüd Londonis ja töötab seal salaagendina.
Kinodes alates: 5.05.2017, Filmi pikkus: 1h 38 min
Žanr: Action, thriller
Lavastaja:
Michael Apted
-
Päästik põhja
Free Fire
Boston. 1978. Relvaärikaid kohtuvad mahajäetud laohoones, kuid kurjategijate vahelised erimeelsused viivad meeletu tulevahetuseni, kus igaüks püüab oma nahka päästa.
Kinodes alates: 5.05.2017, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Draama
Lavastaja:
Ben Wheatley
Alla 12 a. keelatud
NT Live - Kinnisidee
NT Live - Obsession
Jude Law („The Young Pope“, „Tule lähemale“, „Andekas härra Ripley“) on peaosatäitja lavastuses „Kinnisidee“, mis kantakse üle Barbican Theatre’ist Londonis. Luchino Visconti 1943. aasta filmi „Ossessione“ on lavalaudadele seadnud Ivo van Hove (National Theatre’i otseülekandes: „A View from the Bridge“, „Hedda Gabler“).
Kinodes alates: 11.05.2017, Filmi pikkus: 2h 00 min
Žanr: Teater
-
Kuningas Arthur: Mõõga legend
King Arthur: Legend of the Sword
Tunnustatud filmitegija Guy Ritchie rõõmustab vaatajaid oma dünaamilise stiiliga eepilises fantaasiapõnevikus „Kuningas Arthur: Mõõga legend“. Film, mille nimirollis astub üles Charlie Hunnam, on ikonoklastiline versioon klassikalisest Excaliburi müüdist ja Arturi teekonnast tänavatelt troonile.
Kinodes alates: 12.05.2017, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Fantaasia
Lavastaja:
Guy Ritchie
-
Tulnukas: Covenant
Alien: Covenant
Ridley Scott naaseb enda poolt loodud universumisse filmiga TULNUKAS: COVENANT, mis on uusimaks peatükiks selles legendaarses saagas. Galaktika kaugemas servas asuvale planeedile suunduva kosmoselaeva ""Covenant"" meeskond avastab kaardistamata paradiisi, mis osutub tegelikkuses süngeks ja ähvardaks paigaks.
Kinodes alates: 12.05.2017, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Ulmefilm, thriller, seiklus
Lavastaja:
Ridley Scott
Perefilm
Rokikoer
Rock Dog
Kui tiibeti Mastiff leiab taevast alla kukkunud raadio, otsustab ta, et see on märk oma muusikukarjääri ellu viimiseks.
Kinodes alates: 12.05.2017, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Komöödia, animatsioon
-
Tüdruk ja koletis
Colossal
Kui töötu neiu Gloria (filmi “Hüljatud” eest Oscari võitnud Anne Hathaway) poiss-sõber ta korterist välja viskab, on ta sunnitud New Yorgi eluga hüvasti jätma ja kodulinna tagasi kolima. Kuuldes uudiseid Lõuna-Koreas Souli hävitavast hiiglaslikust olendist, mõistab Gloria tasapisi, et ta on selle kaugel toimuva fenomeniga mingil moel seotud.
Kinodes alates: 12.05.2017, Filmi pikkus: 1h 50 min
Žanr: Action, ulmefilm, thriller
Lavastaja:
Nacho Vigalondo
Lubatud Kõigile
MET Ooper: Roosikavaler
MET Opera: Der Rosenkavalier
Straussi romantiline meistriteos jõuab pärast 1969. a uues kuues taas Met-i lavale. Dirigeerib emeriit-muusikadirektor James Levine, lavastanud on Robert Carsen, kelle viimane hitt-teos Met-is oli 2013. a „Falstaff“.
Kinodes alates: 13.05.2017, Filmi pikkus: 4h 12 min
Žanr: Ooper
Lavastaja:
Robert Carsen
Alla 12 a. mittesoovitatav
NT Live - Kes kardab Virginia Woolfi?
NT Live - Who’s Afraid of Virginia Woolf?
Londoni Harold Pinteri teatrist kantakse otse üle Sonia Friedman Productionsi poolt lavale toodud Edward Albee silmapaistva näidendi kriitikute kiituse ja 5 tärni teeninud etendus, mille lavastaja on James Macdonald ning peaosades astuvad üles Imelda Staunton („Mustlanna“, „Vera Drake“, Harry Potteri filmid), Conleth Hill („Troonide mäng“, „Produtsendid“), Luke Treadaway („Tramm nimega Bob“, „Kentsakas juhtum koeraga öisel ajal“, „Õõnes kroon“) ja Imogen Poots („Pikk tee alla“, „Jane Eyre“).
Kinodes alates: 18.05.2017, Filmi pikkus: 3h 30 min
Žanr: Teater
Lavastaja:
James Macdonald
-
Ring
The Circle
„Ring” on haarav tänapäevane põnevik, mille tegevus toimub lähitulevikus ja mille peaosades on Emma Watson ("Harry Potter"), Tom Hanks ("Sully") ja John Boyega ("Star Wars: Jõud tärkab"). Kui Mae (Emma Watson) palgatakse tööle maailma suurimasse ja võimsamasse tehnoloogia- ja sotsiaalmeediafirmasse, on see talle kui elu võimalus.
Kinodes alates: 19.05.2017, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Ulmefilm, thriller
Lavastaja:
James Ponsoldt
Alla 12 a. mittesoovitatav
Everything, Everything
Everything, Everything
Teismeline tüdruk ei ole elu jooksul eriti palju välismaailmaga kokku puutunud, sest tal on allergia kõige suhtes. Kõik muutub aga siis, kui ta armub oma uude naabripoissi.
Kinodes alates: 19.05.2017, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Draama, romantika
Lavastaja:
Stef Aerts
Alla 14 a. Keelatud
Puhkuse pantvangid
Snatched
Elurõõmus Emily (Amy Schumer) jäetakse peika poolt maha vahetult enne kauaoodatud Ecuadori reisi. Nii ongi tüdruk sunnitud kaasa vedama oma ebanormaalselt ettevaatliku ema (komöödiaveteran Goldie Hawn). Mis saaks valesti minna? Noh... "Puhkuse pantvangid" on pöörane action-komöödia kõigest selölest, mis võib inimesi oodata väljaspool mugavustsooni.
Kinodes alates: 19.05.2017, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Komöödia
Lavastaja:
Jonathan Levine
Alla 12 a. mittesoovitatav
Kariibi mere piraadid: Salazari kättemaks
Pirates of the Caribbean: Salazar's Revenge
Johnny Depp naaseb kinolinale legedaarse antikangelase Jacp Sparrow rollis, tehes seda 2003. aastal alanud seiklussaaga viiendas filmis "Kariibi mere piraadid: Salazari kättemaks". Jack on suures ohus, sest Saatana Kolmnurgast on pääsenud põgenema tapvad viirastusmadrused, keda juhib halastamatu kapten Salazar (Javier Bardem).
Kinodes alates: 26.05.2017, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Komöödia, action, seiklus
-
Wonder Woman
Wonder Woman
„Wonder Woman“ jõuab maailma kinolinadele 2017. aasta juunis, kui Gal Gadot naaseb ekraanile filmi nimitegelasena Patty Jenkinsi („Koletis“, telesari „Kuritegu“) lavastatud võimsas seikluspõnevikus.
Kinodes alates: 2.06.2017, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Action, seiklus, fantaasia
Lavastaja:
Patty Jenkins
Alla 6 a. mittesoovitatav
KINOKLASSIKA: E.T. - sõber kaugelt
E.T. the Extra-Terrestrial
Kaugelt planeedilt pärit sõbralik tulnukas E.T. kohtub 10-aastase Elliottiga (Henry Thomas). Elliott ja tema perekond hoolitsevad tulnuka eest ja püüavad tema olemasolu iga hinna eest saladuses hoida. E.T. suurimaks sooviks on taas koju pääseda.
Kinodes alates: 7.06.2017, Filmi pikkus: 1h 55 min
Žanr: Ulmefilm, kogupere
Lavastaja:
Steven Spielberg
-
Muumia
The Mummy
Iidne printsess ärkab oma igavikulisest unest, tuues hävingut ja kaost kogu maailmale.
Kinodes alates: 9.06.2017, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Action, seiklus
Lavastaja:
Alex Kurtzman
Osatäitjad:
Tom Cruise, Sofia Boutella
Lubatud Kõigile
NT Live - Peeter Paan
NT Live - Peter Pan
Kinolinadele jõuab J. M. Barrie armastatud loost tehtud lavastuse National Theatre’i salvestatud etendus. Kui Kadunud poiste ninamees Peeter Paan oma varju kaotab, aitab sihikindel Wendy tal selle taas üles leida.
Kinodes alates: 10.06.2017, Filmi pikkus: 2h 50 min
Žanr: Teater
Alla 14 a. Keelatud
Rannavalve
Baywatch
Legendaarse teleseriaali uusversioon.
Kinodes alates: 16.06.2017, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Action
Lavastaja:
Seth Gordon
Alla 12 a. keelatud
NT Live - Salomé
NT Live - Salome
Seda lugu on varemgi jutustatud, aga mitte säärasel moel. Okupeeritud kõrberahvas. Eikellegimaalt pärit radikaal näljastreigil. Tüdruk, kelle müstiline tants muudab maailma ajalugu. See pingeline jutustus pöörab kurikuulsa piibliloo pea peale, asetades Salomé nime all tuntud tütarlapse revolutsiooni keskmesse.
Kinodes alates: 22.06.2017, Filmi pikkus: 3h 20 min
Žanr: Teater
Perefilm
Mina, supervaras 3
Despicable Me 3
Gru, tüdrukud ja kollased käsilased tulevad taas!
Kinodes alates: 30.06.2017, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Komöödia, animatsioon, kogupere
Osatäitjad:
Steve Carell, Kristen Wiig
Alla 12 a. keelatud
KINOKLASSIKA: Full Metal Jacket
Full Metal Jacket
Stanley Kubricku hiilgav nägemus Vietnami sõjast ja ebainimlikest meetoditest, kuidas inimesi treenitakse tapjateks.
Kinodes alates: 5.07.2017, Filmi pikkus: 1h 56 min
Žanr: Draama, sõda
Lavastaja:
Stanley Kubrick
-
Transformerid: Viimane rüütel
Transformers: The Last Knight
Inimesed ja Transformerid on sõjajalal. Optimus Prime on kadunud. Viimases hädas tuleb aga sukelduda Transformerite peidetud ajalukku, et päästa meie tulevik.
Kinodes alates: 7.07.2017, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Action, ulmefilm, seiklus
-
Tüdrukuteõhtu
Rough Night
“Eitede” stsenaristide pöörases täiskasvanutele mõeldud komöödias “Tüdrukuteõhtu” kohtuvad pärast kümmet aastat ülikooliaegsed parimad sõbrad (Scarlett Johansson, Kate McKinnon, Ilana Glazer, Jillian Bell ja Zoe Kravitz), et veeta metsik tüdrukuteõhtu Miamis. Raju pidu võtab aga hirmnaljakalt sünge pöörde, kui nad kogemata meesstrippari tapavad.
Kinodes alates: 7.07.2017, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Komöödia, draama
Lavastaja:
Lucia Aniello
-
Ämblikmees: Kojutulek
Spider-Man: Homecoming
Filmis „Kapten Ameerika: kodusõda” sensatsioonilise etteaste teinud noor Peter Parker/Ämblikmees (Tom Holland) üritab linateoses „Ämblikmees: Kojutulek” oma äsja avastatud superkangelase identiteedist paremini aimu saada.
Kinodes alates: 14.07.2017, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Action, seiklus, fantaasia
Lavastaja:
Jon Watts
-
Ahvide planeedi sõda
War of the Planet of the Apes
Inimeste ja ahvide kooseksisteerimine on jõudnud terava konfliktini, mille vaenupoolteks on Caesar (Andy Serkis) koos oma ustavate liigikaaslastega ning halastamatu Kolonel (Woody Harrelson), kes juhatab inimeste raskelt relvastatud vägesid.
Kinodes alates: 14.07.2017, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Draama, action, ulmefilm
Lavastaja:
Matt Reeves
Alla 14 a. Keelatud
NT Live - Inglid Ameerikas: osa 1 - Aastatuhande lõpp
NT Live - Angels in America 1
Ameerika 1980ndate keskpaigas. AIDS-i kriisi ja konservatiivse Reagani valitsuse küüsis newyorklased püüavad toime tulla elu ja surma, armastuse ja seksi, taeva ja põrguga.
Kinodes alates: 20.07.2017, Filmi pikkus: 3h 45 min
Žanr: Teater
Lavastaja:
Marianne Elliott
-
Dunkirk
Dunkirk
Režissöör Christopher Nolan toob meieni II maailmasõja kõige hulljulgema operatsiooni, mille käigus päästeti Belgia, Suurbritannia, Kanada ja Prantsusmaa sõdurid kindlast hukust, kui nad olid Natsi vägede poolt ümber piiratud.
Kinodes alates: 21.07.2017, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Ulmefilm
Lavastaja:
Christopher Nolan
Alla 14 a. Keelatud
NT Live - Inglid Ameerikas: osa 2 – Perestroika
NT Live - Angels in America 2
Ameerika 1980ndate keskpaigas. AIDS-i kriisi ja konservatiivse Reagani valitsuse küüsis newyorklased püüavad toime tulla elu ja surma, armastuse ja seksi, taeva ja põrguga.
Kinodes alates: 27.07.2017, Filmi pikkus: 3h 45 min
Žanr: Teater
Lavastaja:
Marianne Elliott
Perefilm
Autod 3
Cars 3
Kas peakski? Uue generatsiooni super-hüper autod on küll meeletult kiired, kui mitte mingil juhul ei tasu #95-te veel päris maha kanda.
Kinodes alates: 28.07.2017, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Komöödia, seiklus, animatsioon
Lavastaja:
Brian Fee
-
Tume torn
The Dark Tower
Viimane laskur Roland Deschain uitab mööda müstilist maailma. Roland püüab leida salapärast Tumedat torni, et päästa kogu maailm.
Kinodes alates: 28.07.2017, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Ulmefilm, õudus, fantaasia
Lavastaja:
Nikolaj Arcel
Alla 12 a. keelatud
KINOKLASSIKA: Bonnie ja Clyde
Bonnie and Clyde
Elust tüdinenud Bonnie (Faye Dunaway) ja vanglast vabanenud Clyde (Beatty) moodustavad üheskoos kuritegeliku paari, asudes oskuslikult panku röövima ja politsenike üle kavaldama. Peagi saavad nad kurikuulsaks üle kogu riigi ning politsei ei peatu millegi ees, et bandiite tabada.
Kinodes alates: 2.08.2017, Filmi pikkus: 1h 52 min
Žanr: Action, kriminull, biograafia
Lavastaja:
Arthur Penn
-
Valerian ja tuhande planeedi linn
Valérian and the City of a Thousand Planets
Visionäärist stsenarist/režissöör Luc Besson on võtnud loo aluseks klassikalise koomiksisarja „Valerian ja Laureline” ning loonud tänapäevase, ainulaadse ja eepilise ulmesaaga. Valerian (Dane DeHaan) ja Laureline (Cara Delevingne) on kogu universumis korda hoidvad inimterritooriumite valitsuse eriagendid.
Kinodes alates: 4.08.2017, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Ulmefilm
Lavastaja:
Luc Besson
-
Põgenemise rütm
Baby Driver
Andekas ja noor põgenemisautojuht (Ansel Elgort) summutab muusikaga müra, et oma töös parim olla. Unelmate tüdrukut (Lily James) kohates näeb Baby võimalust kuritegelik elu selja taha jätta ja uut alustada.
Kinodes alates: 25.08.2017, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Komöödia, action, kriminull
Lavastaja:
Edgar Wright
-
American Made
American Made
Kinodes alates: 25.08.2017, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Thriller, kriminull
Lavastaja:
Doug Liman
-
Tulip Fever
Tulip Fever
Romantiline draama kunstnikust, kes armub abielunaisesse.
Kinodes alates: 1.09.2017, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Draama, romantika
Lavastaja:
Justin Chadwick
-
Mässajad
Renegades
"Mässajad" jutustab sõjast lõhestatud Euroopasse missioonile saadetud mereväe eriüksuslastest, kes avastavad järvepõhjast kulda, mida pidavat sadade miljonite väärtuses olema. Kohalike aitamiseks eirab rühm käske ning kavandab plaani kulla kätte saamiseks ja seaduslikele omanikele tagastamiseks.
Kinodes alates: 1.09.2017, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Action, thriller
Lavastaja:
Steven Quale
Alla 14 a. Keelatud
KINOKLASSIKA: Ristiisa 3
Godfather 3
Francis Ford Coppola maffiatriloogia kolmandas ja viimases osas astub Al Pacino taas võimsa kriminaalse perekonnajuhi Michael Corleone rolli. 60ndates aastates Michaelit kannustab kaks eesmärki: vabastada oma perekond kuritegelikust ärist ja leida endale sobilik järglane.
Kinodes alates: 6.09.2017, Filmi pikkus: 2h 42 min
Žanr: Draama, kriminull
-
Igitee
Igitee
Kinodes alates: 15.09.2017, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Draama, sõda
-
Victoria and Abdul
Victoria and Abdul
Kinodes alates: 22.09.2017, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Draama
Lavastaja:
Stephen Frears
-
Minu näoga onu
Minu näoga onu
Lahutusjärgses masenduses muusikakriitik Hugo soovib just oma elu hakata taas üles ehitama, kui tema ukse taha ilmub ootamatult tema isa, džässmuusik Raivo.
Kinodes alates: 22.09.2017, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Komöödia, draama
-
Kingsman 2
Kingsman: The Golden Circle
Kinodes alates: 6.10.2017, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Komöödia, action, seiklus
-
Blade Runner 2049
Blade Runner 2049
30 aastat pärast esimese filmi sündmuseid asub tegudele uus blade runner, LAPD ohvitser K (Ryan Gosling).
Kinodes alates: 6.10.2017, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Action, ulmefilm, thriller
Lavastaja:
Denis Villeneuve
-
The Snowman
The Snowman
Kinodes alates: 13.10.2017, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Thriller
Lavastaja:
Tomas Alfredson
-
Mother!
Mother!
Kinodes alates: 27.10.2017, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Draama
Lavastaja:
Darren Aronofsky
Perefilm
Manou the Swift
Manou the Swift
Kinodes alates: 3.11.2017, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Animatsioon
-
Daddy's Home 2
Daddy's Home 2
Kinodes alates: 10.11.2017, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Komöödia
-
Animal Crackers
Animal Crackers
Perekond on sunnitud kasutama Animal Crackeri maagilist võlukasti, et üheskoos päästa oma tsirkus kurja onu käest.
Kinodes alates: 1.12.2017, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Komöödia, seiklus, animatsioon
-
Downsizing
Downsizing
Kinodes alates: 22.12.2017, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Komöödia, draama
Lavastaja:
Alexander Payne
-
Lauluässad 3
Pitch Perfect 3
Kinodes alates: 29.12.2017, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Komöödia
Osatäitjad:
Anna Kendrick, Rebel Wilson
-
Sherlock Gnomes
Sherlock Gnomes
Kinodes alates: 19.01.2018, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Komöödia, animatsioon
-
Darkest Hour
Darkest Hour
Kinodes alates: 26.01.2018, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Draama
Lavastaja:
Joe Wright
-
Viiskümmend vabastatud varjundit
Fifty Shades Freed
Kinodes alates: 9.02.2018, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Draama
-
Klassikokkutulek 2: Pulmad ja matused
Klassikokkutulek 2
Kinodes alates: 16.02.2018, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Komöödia
-
Vaikse ookeani võitlus 2
Pacific Rim 2
Kinodes alates: 23.02.2018, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Action, ulmefilm
Lavastaja:
Steven S. DeKnight
Osatäitjad:
John Boyega
-
The Pact
The Pact
Kinodes alates: 20.04.2018, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Komöödia
Lavastaja:
Kay Cannon
-
Arctic Justice: Thunder Squad
Arctic Justice: Thunder Squad
Kinodes alates: 27.04.2018, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Animatsioon
-
Jurassic World Sequel
Jurassic World Sequel
Kinodes alates: 8.06.2018, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Action, seiklus
-
Transformers 6
Transformers 6
Kinodes alates: 15.06.2018, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Action
-
Amusement Park
Amusement Park
Kinodes alates: 13.07.2018, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Komöödia, animatsioon
-
Võimatu missioon 6
Mission: Impossible 6
Kinodes alates: 3.08.2018, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Action
Osatäitjad:
Tom Cruise
-
Scarface
Scarface
Kinodes alates: 10.08.2018, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Draama, thriller, kriminull
-
First Man
First Man
Kinodes alates: 12.10.2018, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Draama
Lavastaja:
Damien Chazelle
Osatäitjad:
Ryan Gosling
-
The Grinch
The Grinch
Kinodes alates: 9.11.2018, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Komöödia, animatsioon
Osatäitjad:
Benedict Cumberbatch
-
Mortal Engines
Mortal Engines
Kinodes alates: 14.12.2018, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Action, ulmefilm, seiklus
Lavastaja:
Christian Rivers
-
Käsna-Kalle Kantpüks 3
SpongeBob SquarePants 3
Kinodes alates: 8.02.2019, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Komöödia, animatsioon
Alla 14 a. Keelatud
Klassikokkutulek 3
Klassikokkutulek 3
Kinodes alates: 15.02.2019, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Komöödia
-
How to Train Your Dragon 3
How to Train Your Dragon 3
Kinodes alates: 15.03.2019, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Animatsioon
Lavastaja:
Dean DeBlois
-
Kiired ja vihased 9
Fast & Furious 9
Kinodes alates: 19.04.2019, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Action
-
Lemmikloomade salajane elu 2
The Secret Life of Pets 2
Kinodes alates: 5.07.2019, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Komöödia, animatsioon
-
Everest
Everest
Kinodes alates: 18.10.2019, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Animatsioon
-
Wicked
Wicked
Kinodes alates: 20.12.2019, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Draama, fantaasia
Lavastaja:
Stephen Daldry
-
Trolls 2
Trolls 2
Kinodes alates: 10.04.2020, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Animatsioon
-
Käsilased 2
Minions 2
Kinodes alates: 3.07.2020, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Animatsioon
-
Laula 2
Sing 2
Kinodes alates: 25.12.2020, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Animatsioon
-
Kiired ja vihased 10
Fast & Furious 10
Kinodes alates: 2.04.2021, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Action