Tulevad filmid

Alla 16 a. keelatud
Terminaator 2: Kohtupäev 3D
Terminator 2: Judgment Day 3D
Kui kuulsime veerand sajandit tagasi raudse kangelase sõnu "I'll be back!" ("Ma tulen tagasi!"), ei kujutanud me ettegi, et peagi kõlavad need taas kinoekraanil. Režissöör James Cameron, kes sai edukalt hakkama "Titanicu" ruumilise variandiga, otsustas anda uue elu ka filmile "Terminaator 2", mille austajate seas on igas vanuses inimesi.
Kinodes alates: 25.08.2017, Filmi pikkus: 2h 17 min
Žanr: Märul, ulmefilm
Lavastaja:
James Cameron
Alla 14 a. Keelatud
Nurjatu vanaema
Бабушка лёгкого поведения
Ümberkehastumise meister Sanja on hakkama saanud terve hunniku pettustega, kehastades üks-ühele kümneid tegelasi. Ent seekord varastas ta valede meeste tagant… Nüüd on tal sabas väga halb relvastatud kamp. Sanja otsustab hoida madalat profiili oma eaka sugulase rollis.
Kinodes alates: 25.08.2017, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Komöödia
Lavastaja:
Marius Vaisberg
Alla 12 a. mittesoovitatav
Rachel, mu piin
My Cousin Rachel
Daphne du Maurier' samanimelisel romaanil põhinev tumedates toonides romantiline lugu "Rachel, mu piin" jutustab noorest inglise aadlikust (Sam Claflin), kes haub kättemaksu salapärase kaunitari Racheli (Rachel Weisz) vastu, uskudes, et naine mürgitas tema hooldaja.
Kinodes alates: 25.08.2017, Filmi pikkus: 1h 46 min
Žanr: Draama, romantika, müsteerium
Lavastaja:
Roger Michell
Perefilm
Paras pähkel 2
The Nut Job 2: Nutty by Nature
Kui kuri linnapea otsustab maha raiuda Vabaduse pargi puud ja rajada selle asemele tohutu lõbustuspargi, ühendavad seda parki koduks pidavad karvased ja sulelised oma jõud. Nende eesmärk: teha ära linnapeale ja tolle käsilastele, vallutada tagasi armastatud park ja päästa oma kodu.
Kinodes alates: 25.08.2017, Filmi pikkus: 1h 31 min
Žanr: Komöödia, seiklus, animatsioon
Lavastaja:
Cal Brunker
Alla 12 a. keelatud
Barry Seal: Mees üle Ameerika
American Made
Tõestisündinud lool põhinev hoogne ja humoorikas kelmilugu räägib USA ajaloo ühe suurima CIA salaoperatsiooni võtmeisikust Barry Sealist (Tom Cruise), kes alustas lihtsa kommertspiloodina, kuid kellest sai CIA ja Pablo Escobari kartelliga ohtlikku topeltmängu mängiv kaubaagent ning rahapesu meister.
Kinodes alates: 25.08.2017, Filmi pikkus: 1h 54 min
Žanr: Põnevik, krimi
Lavastaja:
Doug Liman
Lubatud Kõigile
Padjaklubi fännipäev
Padjaklubi fännipäev
Padjaklubi tšikid on tagasi oma pööraste seiklustega! Uuel hooajal saavad padjakatest talutüdrukud ning neid sunnitakse tööd tegema rohkem, kui kunagi varem, sest kuri talupealik Irja hoiab silma peal! Miski ei valmista neid ette aga selleks, et talus pole ei elektrit ega isegi vett!
Kinodes alates: 30.08.2017, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Komöödia
-
Seitsme õe saladus
Seven Sisters
Lähitulevik on niivõrd ülerahvastatud, et olukorra kontrolli all hoidmiseks on kehtestatud ühe lapse poliitika. Seitse identset õde (Noomi Rapace) teesklevad tänu rangele poliitikale, et nad on üks ja seesama inimene. Seda ainult selleks, et ühe lapse reeglit ellu viib büroo neid kunagi kätte ei saaks.
Kinodes alates: 1.09.2017, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Ulmefilm, põnevik
Lavastaja:
Tommy Wirkola
Alla 12 a. keelatud
Tulbipalavik
Tulip Fever
„Tulbipalaviku“ tegevus toimub 17. sajandi Amsterdamis, kus abielunaisel (Alicia Vikander, „Taani tüdruk“) tekib kirglik armusuhe kunstnikuga (Dane DeHaan, „Vastumürk tervisele“), kes on palgatud tema portreed maalima. Armastajad riskeerivad pakataval tulbisibulaturul, et üheskoos põgenemiseks raha koguda.
Kinodes alates: 1.09.2017, Filmi pikkus: 1h 47 min
Žanr: Draama, romantika
Lavastaja:
Justin Chadwick
Alla 12 a. mittesoovitatav
Mässajad
Renegades
"Mässajad" jutustab sõjast lõhestatud Euroopasse missioonile saadetud mereväe eriüksuslastest, kes avastavad järvepõhjast kulda, mida pidavat sadade miljonite väärtuses olema. Kohalike aitamiseks eirab rühm käske ning kavandab plaani kulla kätte saamiseks ja seaduslikele omanikele tagastamiseks.
Kinodes alates: 1.09.2017, Filmi pikkus: 1h 45 min
Žanr: Märul, põnevik
Lavastaja:
Steven Quale
Alla 14 a. Keelatud
KINOKLASSIKA: Ristiisa III osa
The Godfather: Part III
Francis Ford Coppola maffiatriloogia kolmandas ja viimases osas astub Al Pacino taas võimsa kriminaalse perekonnajuhi Michael Corleone rolli. 60ndates aastates Michaelit kannustab kaks eesmärki: vabastada oma perekond kuritegelikust ärist ja leida endale sobilik järglane.
Kinodes alates: 6.09.2017, Filmi pikkus: 2h 42 min
Žanr: Draama, krimi
Alla 12 a. mittesoovitatav
Slipknot - Day of the Gusano
Slipknot - Day of the Gusano
6. septembril astub Sinu kino ekraanidele maailma tuntuim metalbänd Slipknot, et esitleda uhiuut kontsertfilmi "Slipknot - Day of the Gusano". Slipknot kerkis 1999. aastal Ameerikas esile kompromissitu debüütalbumi ja füüsiliselt raputavate, intensiivsete kontsertidega.
Kinodes alates: 6.09.2017, Filmi pikkus: 1h 31 min
Žanr: Kontsert
Lavastaja:
M. Shawn Crahan
-
Ruut
The Square
Christian on kaasaegse kunsti muuseumi hinnatud kuraator, lahutatud, kuid pühendunud kahe lapse isa, kes sõidab elektriautoga ja toetab kõiki häid algatusi. Tema järgmine teos on installatsioon „Ruut“, mis õhutab möödakäijaid altruismile, meenutades neile vajadust käituda vastutustundlike ligimestena.
Kinodes alates: 8.09.2017, Filmi pikkus: 2h 22 min
Žanr: Komöödia, draama
Alla 12 a. mittesoovitatav
Logani õnn
Logan Lucky
Teie ette astub terve staaride plejaad eesotsas Daniel Craigi, Channing Tatumi, Katie Holmes’i, Adam Driveri, David Denmani ja Hilary Swankiga. Film pajatab vendadest Loganitest, kel on salakaval plaan korraldada raharööv legendaarse NASCAR-i võidusõidu ajal.
Kinodes alates: 8.09.2017, Filmi pikkus: 1h 59 min
Žanr: Komöödia, märul, krimi
Lavastaja:
Steven Soderbergh
Perefilm
Džungliässad. Film
Jungle Bunch
Saage tuttavaks Džungliässadega! Kamba juht on triibuline kung fu pingviin Maurice, keda ümbritsevad ta lapsendatud poeg Juunior, triibuline kung fu... kuldkala, nutikas tontkandlane Gilbert ja ülienergiline gorilla Miguel. Kuigi nad said just jagu džungli viimastest pahategijatest kurjadest paavianidest, seisavad nad silmitsi koaala Igoriga.
Kinodes alates: 8.09.2017, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Animatsioon
Lavastaja:
David Alaux
Alla 14 a. Keelatud
See
It
Andy Muschietti („Mamma”) lavastatud New Line Cinema õuduspõnevik “See” põhineb ülimenukal samanimelisel Stephen Kingi romaanil, mis on juba aastakümneid lugejais õudu tekitanud.
Kinodes alates: 8.09.2017, Filmi pikkus: 2h 15 min
Žanr: Draama, õudus
Lavastaja:
Andrés Muschietti
Lubatud Kõigile
David Gilmour – Live at Pompeii
David Gilmour – Live at Pompeii
13. septembril rõõmustab fänne Pink Floydi legendaarne David Gilmour oma erakordse kontsertfilmiga „David Gilmour - Live At Pompeii“. David Gilmour naasis 45 aastat peale Pink Floydi legendaarset Rooma amfiteatri kontserti taas sündmuskohale ning esitas oma hittalbumi „Rattle That Lock“ tuuriga kaks fantastilist kontserti.
Kinodes alates: 13.09.2017, Filmi pikkus: 2h 00 min
Žanr: Kontsert
Lavastaja:
Gavid Elder
Alla 12 a. mittesoovitatav
Paarimees
Напарник
Ta oli ringkonna parim politseinik, kuni üks eksimus pööras kogu ta elu pea peale. Nüüd on ta maailma kõige ohtlikum mudilane! Kõiges on süüdi aga vana posija, kes jultunult käitunud major Hromovi ära neas. Juba järgmisel päeval avastab major, et ta keha on läinud vahetusse aastase mudilasega.
Kinodes alates: 15.09.2017, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Komöödia, seiklus
Alla 12 a. mittesoovitatav
Imelaps
Gifted
Frank Adler (Chris Evans) on üksikisa, kes kasvatab ühes Florida väikelinnas imelast, oma hakkajat õetütart Maryt (Mckenna Grace). Franki plaan kinkida Maryle normaalne elu läheb luhta, kui kuuldused tüdruku tohutust matemaatilisest talendist jõuavad Franki võimuka ema Evelynini (Lindsay Duncan).
Kinodes alates: 15.09.2017, Filmi pikkus: 1h 41 min
Žanr: Draama
Lavastaja:
Marc Webb
-
Treenitud tapma
American Assassin
„Treenitud tapma” jälgib CIA salaoperatsioonide tiimi värvatud Mitch Rappi (Dylan O’Brien) edusamme külma sõja veterani Stan Hurley (Michael keaton) juhendamise all. CIA asedirektor Irene Kennedy (Sanaa Lathan) määrab paari uurima pealtnäha juhuslikke rünnakuid sõjaväe- ja tsiviilsihtmärkidele.
Kinodes alates: 15.09.2017, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Märul, põnevik
Lavastaja:
Michael Cuesta
-
Mässaja rukkis
Rebel in the Rye
20. sajandi keskpaiga New Yorgis toimuv biograafiline film jutustab J. D. Salingerist (Nicholas Hoult „Mad Max: Raevu tee”, „X-Meeste” filmid) ja näitab, kuidas ta leidis inspiratsiooni, loomaks Ameerika klassika „Kuristik rukkis” ning selle armastatud peategelane Holden Caulfield.
Kinodes alates: 22.09.2017, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Draama, biograafia
Lavastaja:
Danny Strong
-
Näen vaid sind
All I See is You
Psühholoogilises põnevikus elavad Gina (Blake Lively „Madalik”) ja ta abikaasa James (Jason Clarke „Terminaator Genisys”) Tais Bangkokis, kuhu nad Jamesi töö tõttu kolisid. Gina on enamiku elust pime olnud ja James on talle silmade eest. Kui aga Ginale sarvkest siiratakse, muutub elu täielikult ja ta näeb nende suhet uues valguses.
Kinodes alates: 22.09.2017, Filmi pikkus: 1h 50 min
Žanr: Draama, põnevik
Lavastaja:
Marc Forster
Alla 12 a. mittesoovitatav
Victoria ja Abdul
Victoria and Abdul
See 100 aastat tagasi aset leidnud, kuid siiani maailma eest varajatud peatükk ajaloost räägib humoorikal ja soojal moel ülitõsistest ning kaasajal kandva tähtsusega ülemaailmsetest teemadest nagu usu- ja rassisallivus, kultuuride kokkupõrge ning kõikevõitev üldinimlik armastus.
Kinodes alates: 22.09.2017, Filmi pikkus: 1h 48 min
Žanr: Draama
Lavastaja:
Stephen Frears
Alla 14 a. Keelatud
Kingsman: Kuldne ring
Kingsman: The Golden Circle
2015. aastal tutvustas üllatushitt ""Kingsman: Salateenistus"" maailmale iseseisvat rahvusvahelist luureagentuuri Kingsman, mis tegutseb erakordse diskreetsuse ja salastatuse tähe all ning mille eesmärgiks on maailma turvalisuse tagamine. Filmis ""Kingsman: Kuldne ring” seisab meie kangelaste ees uus väljakutse.
Kinodes alates: 22.09.2017, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Komöödia, märul, seiklus
Lavastaja:
Matthew Vaughn
-
Lego Ninjago film
Ninjago
Selles suure ekraani Ninjago seikluses kutsub lahing Ninjago City pärast võitlusesse noore Lloydi ehk Rohelise Ninja, kes võtab kaasa oma sõbrad, kes kõik on salajased sõdalased ja Lego meisterehitajad.
Kinodes alates: 22.09.2017, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Animatsioon
-
Minu näoga onu
Minu näoga onu
Lahutusjärgses masenduses muusikakriitik Hugo soovib just oma elu hakata taas üles ehitama, kui tema ukse taha ilmub ootamatult tema isa, džässmuusik Raivo.
Kinodes alates: 22.09.2017, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Komöödia, draama
Alla 12 a. mittesoovitatav
Black Sabbath - The End of The End
Black Sabbath - The End of The End
Kontsertfilm „Black Sabbath - The End of The End“ on metalmuusikale elu andnud legendaarse Black Sabbathi viimase ringreisi kroonika. 2017. aasta 4. veebruaril tormas Sabbath lavale oma kodulinnas Birminghamis, kus esitati ringreisi „The End“ viimane võidukas kontsert.
Kinodes alates: 28.09.2017, Filmi pikkus: 2h 00 min
Žanr: Kontsert
Lavastaja:
Dick Carruthers
Alla 12 a. mittesoovitatav
Tagasi koju
Home Again
Los Angeleses elava üksikema (Reese Witherspoon) elu muutub täielikult, kui tema juurde kolib kolm noort meest.
Kinodes alates: 29.09.2017, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Komöödia, draama, romantika
Lavastaja:
Hallie Meyers-Shyer
Alla 16 a. keelatud
Armastus inglite linnas
Любовь в городе ангелов
Päikseline Los Angeles suudab ka kõige ebaromantilisema inimese panna uskuma armastusse. Olgu siis või mõneks päevaks. Komöödia „Armastus inglite linnas“ on mõeldud neile, kes usuvad tõelisse armastusse. Küsite miks? Filmis kohtuvad juhuse tahtel kaks noort, kes kahtlevad armastuse jõus ega oota üksteiselt midagi.
Kinodes alates: 29.09.2017, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Komöödia, romantika
Lavastaja:
Jevgeni Fiharev
-
Tugevam
Stronger
„Tugevam” jutustab inspireeriva tõestisündinud loo tavalisest mehest Jeff Baumanist, kes võitis kodulinna ja maailma südamed, kui temast sai 2013. aasta Bostoni maratoni plahvatuste järel lootuse sümbol.
Kinodes alates: 29.09.2017, Filmi pikkus: 1h 56 min
Žanr: Draama
Lavastaja:
David Gordon Green
-
Elumärgid
Flatliners
Viis arstitudengit, kel on kihk teada, mis saladused pärast elu ees ootavad, sooritavad filmis „Elumärgid” julge ja ohtliku eksperimendi. Nad seiskavad lühiajaliselt oma südamed, et saavutada surmalähedane kogemus ning näha isiklikult, mis surres ees ootab.
Kinodes alates: 29.09.2017, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Draama, ulmefilm, õudus
Lavastaja:
Niels Arden Oplev
Alla 12 a. keelatud
KINOKLASSIKA: Kartmatu
Braveheart
13. sajandi Šotimaa. William Wallace (Mel Gibson) naaseb kodumaale pärast seda, kui ta on kodust mitu aastat eemal olnud. Šotimaa kuningas on äsja surnud. Pärijat tal ei olnud ja tänu sellele on võimu haaranud Inglismaa kuningas.
Kinodes alates: 4.10.2017, Filmi pikkus: 3h 02 min
Žanr: Draama, ajalugu, biograafia
Lavastaja:
Mel Gibson
-
Blade Runner 2049
Blade Runner 2049
30 aastat pärast esimese filmi sündmusi avastab uus blade runner, LAPD politseinik K (Ryan Gosling) saladuse, mis ähvardab niigi huku äärel ühiskonna täielikku kaosesse paisata. K otsustab üles otsida Rick Deckardi (Harrison Ford), endise LAPD blade runner’i, kes 30 aasta eest jäljetult kadus.
Kinodes alates: 6.10.2017, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Märul, ulmefilm, põnevik
Lavastaja:
Denis Villeneuve
Perefilm
My Little Pony: Minu väike poni. Film
My Little Pony: The Movie
Kui tume jõud Ponilinna ja ponisid ähvardab, tuleb neil armastatud kodu päästmiseks võtta ette rännak Equestria lõppu, mille käigus leitakse uusi sõpru ja sattutakse ohtlikesse olukordadesse.
Kinodes alates: 6.10.2017, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Komöödia, seiklus, animatsioon
Lavastaja:
Jayson Thiessen
Lubatud Kõigile
MET Ooper: Norma
MET Opera: Norma
Hooaja avab Bellini bel canto tragöödia „Norma“, nimiosas Sondra Radvanovsky – tegemist on rolliga, mida ta esitas ovatsioonide saatel 2013. aastal Metropolitani laval ning on laulnud Kanada Ooperikompaniis, San Francisco Ooperiteatris, Baieri Riigiooperis, Liceu Suurest Teatris ja Chicago Lüürilises Ooperis, olles sellega Norma ikoonilise tegelaskuju üks parimaid tõlgendajaid.
Kinodes alates: 7.10.2017, Filmi pikkus: 3h 04 min
Žanr: Ooper
Lavastaja:
David McVicar
Alla 12 a. keelatud
Palju õnne surmapäevaks
Happy Death Day
Teismeline tüdruk on sunnitud lugematuid kordi läbi elama ühte ja sama päeva, mis alati lõppeb kohtumisega armutu mõrtsukaga, kes naise kiirelt teise ilma saadab. Päev kordub nii kaua, kuni tüdruk on võimeline välja uurima, kes teda piinab ja miks teda tappa tahetakse.
Kinodes alates: 13.10.2017, Filmi pikkus: 1h 36 min
Žanr: Põnevik
Lavastaja:
Christopher Landon
-
Tom of Finland
Tom of Finland
Autasustatud ohvitser Tuoko Laaksonen naaseb koju peale põrgulikku ja kangelaslikku teenistust teises maailmasõjas ning avastab, et elu rahuaegses Soomes on ühtviisi piinarikas. Sõjajärgne Helsingi kirendab homofoobsest tagakiusamisest, kus mehi survestatakse abielluma naistega ja nendega lapsi saama.
Kinodes alates: 13.10.2017, Filmi pikkus: 1h 55 min
Žanr: Draama, biograafia
Lavastaja:
Dome Karukoski
Alla 12 a. mittesoovitatav
Võõramaalane
The Foreigner
Põneviku peaosas kehastab üle ilma tuntud märulistaar Jackie Chan („Shanghai rüütlid”) tagasihoidlikku restoraniomanikku Londonis Chinatownis.
Kinodes alates: 13.10.2017, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Märul, põnevik
Lavastaja:
Martin Campbell
Osatäitjad:
Pierce Brosnan, Jackie Chan
-
Animal Crackers
Animal Crackers
Perekond on sunnitud kasutama Animal Crackeri maagilist võlukasti, et üheskoos päästa oma tsirkus kurja onu käest.
Kinodes alates: 13.10.2017, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Komöödia, seiklus, animatsioon
Lubatud Kõigile
MET Ooper: Võluflööt
MET Opera: Die Zauberflöte
Tony auhinna võitja Julie Taymori lavastust, Mozarti meistritööd „Võluflööt“ juhatab Metropolitan Opera endine muusikaline juht James Levine.
Kinodes alates: 14.10.2017, Filmi pikkus: 3h 09 min
Žanr: Ooper
Lavastaja:
Julie Taymor
Alla 12 a. mittesoovitatav
Magnettorm
Geostorm
Kui ennenägematud looduskatastroofid planeeti ähvardasid, kogunesid maailmajuhid, et luua kliima kontrollimiseks ja inimeste ohutuse tagamiseks keerukas satelliitide võrgustik. Kuid midagi läks valesti ja Maad kaitsma loodud süsteem hakkas seda hoopis ründama.
Kinodes alates: 20.10.2017, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Märul, ulmefilm, põnevik
-
Mägi meie vahel
The Mountain Between Us
Pärast mägedes asetleidnud traagilist lennuõnnetust peavad kaks võõrast, oma pulmadeks valmistuv Alex Martin (Kate Winslet) ja operatsioonile ruttav kirurg Ben Bass (Idris Elba) ühte hoidma, et ebainimlikes tingimustes ellu jääda.
Kinodes alates: 20.10.2017, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Draama, märul, seiklus
Lavastaja:
Hany Abu-Assad
-
Lumememm
The Snowman
Teenekas uurija Harry Hole alustab kassi-hiire mängu salapärase mõrtsukaga, kes jätab mõrvapaigale halvaendelisi lumememmesid.
Kinodes alates: 20.10.2017, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Draama, krimi, müsteerium
Lavastaja:
Tomas Alfredson
Alla 14 a. Keelatud
Keti lõpp
Keti lõpp
Paavo Piigi auhinnatud näidendil põhineva Priit Pääsukese nüansirikka ja peenekoelise situatsioonikoomikaga vürtsitatud debüütmängufilmi “Keti lõpp” tegevus hargneb linna serval asuvas burgerirestoranis Kett, mis toimib minimudelina maailmast. Peategelane, ettekandja (Maiken Schmidt) on terane neiu, kes oma energiat ilmetusse kiirsöögikohta mattes on jõudnud elus surnud punkti.
Kinodes alates: 20.10.2017, Filmi pikkus: 1h 21 min
Žanr: Draama
Lavastaja:
Priit Pääsuke
Perefilm
Lumeinimese poeg
The Son of Bigfoot
13-aastane autsaider Adam asub julgust nõudvale ja eepilisele rännakule, lahendamaks ammu kadunud isa mõistatus. Üsna pea saab ta teada, et tema isa on legendaarne lumeinimene, kes on aastaid end metsas peitnud, et kaitsta end ja oma perekonda hiidkorporatsiooni HairCo eest, mis tahab tema erilise DNA-ga teaduseksperimente teha.
Kinodes alates: 20.10.2017, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Seiklus, animatsioon
Lubatud Kõigile
Bolšoi ballett: Korsaar
Bolshoi Ballet: Le Corsaire
Keset turusaginat ja melu armub korsaar Conrad esimesest pilgust imekaunisse Medorasse, kaupmees Lankedemi omanduses olevasse orjatari. Conrad röövib Medora, kui Lankedem otsustab ta pašale müüa.
Kinodes alates: 22.10.2017, Filmi pikkus: 3h 35 min
Žanr: Ballett
Lavastaja:
Aleksei Ratmanski
-
Jigsaw
Jigsaw
Kui üle kogu linna leitakse taas mitu inimest, kes tapetud eriti jõhkral viisil, hakatakse kahtlustama, et äkki on kurikuulus maniakk John Kramer taas liikvel.
Kinodes alates: 27.10.2017, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Põnevik, õudus
-
Matilda
Матильда
Priimabaleriin Mathilde Kschessinska oli Venemaa Keisririigi lõpuaastail kolme suurvürsti armuke.
Kinodes alates: 27.10.2017, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Draama, ajalugu, biograafia
Lavastaja:
Aleksey Uchitel
Alla 12 a. mittesoovitatav
Thor: Ragnarök
Thor: Ragnarok
Thor on ühtäkki sattunud vangistusse, kus teda sunnitakse osalema barbaarsetel surmaheitlustel. Samal ajal peab kangelane võitlema enda ja teiste nimel, et peatada võimal Hela, kes ähvardab hävitada kogu maailma.
Kinodes alates: 27.10.2017, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Draama, märul, fantaasia
Lavastaja:
Taika Waititi
Alla 12 a. mittesoovitatav
KINOKLASSIKA: Kolmanda astme lähikontakt
Close Encounters of the Third Kind
Kui elektrik Roy Beary (Richard Dreyfuss) uurib seletamatuid elektrikatkestusi, satub ta üksildasel teel kokku UFO-ga. Sellest hetkest alates asub Roy UFO nähtusi uurima, olles veendunud, et tulnukad püüavad mehele erilist sõnumit edastada.
Kinodes alates: 1.11.2017, Filmi pikkus: 2h 17 min
Žanr: Draama, ulmefilm
Lavastaja:
Steven Spielberg
-
ema!
mother!
Paarikese suhe pannakse proovile, kui kutsumata külalised tungivad ootamatult nende koju.
Kinodes alates: 3.11.2017, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Draama
Lavastaja:
Darren Aronofsky
Perefilm
Peletiste perekond
Happy Family
Perekond Wishbone ei ole kaugeltki ideaalne pere. Ema Emma peab võlgades vaevlevat raamatupoodi ja Isa Frank on pidevalt ületöötamisest kurnatud. Nende tütreke Fay on kurvameelne teismeline, kes elas äsja üle esimese õnnetu armastuse ja geeniusest poeg Max kannatab koolikiusamise all.
Kinodes alates: 3.11.2017, Filmi pikkus: 1h 36 min
Žanr: Animatsioon, kogupere
Lavastaja:
Holger Tappe
Alla 12 a. mittesoovitatav
Granite Mountain Hotshots: Tuletõrje eliitrühm
Granite Mountain Hotshots
Draama jutustab Arizonast Prescottist pärit tuletõrje eliitrühmast, mis kustutas 2013. aasta juunis Yarnellis Arizonas metsapõlengut, kus hukkus 19 meeskonnaliiget.
Kinodes alates: 3.11.2017, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Draama, biograafia
Lavastaja:
Joseph Kosinski
-
Pahad emmed: Jõulud
Bad Mom's Christmas
"Pahad emmed: Jõulud" räägib kolmest alahinnatud ja ülekoormatud emast, kes võitlevad emade Super Bowli, jõulude vastu. Nagu perele täiuslike pühade korraldamine poleks niigi kurnav, peavad meie emad võõrustama ka omaenda emasid. Jõulud saavad nende jaoks uue tähenduse ja pealekauba muutuvad nad enda emadega lähedastemaks, kui oleks võinud arvata.
Kinodes alates: 3.11.2017, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Komöödia
Lavastaja:
Jon Lucas, Scott Moore
Perefilm
Täheke
The Star
Sony Pictures Animationi “Tähekeses” ihkab väike, aga vapper eesel nimega Bo enamat rutiinsest elust küla veskis. Ühel päeval leiabki ta endas julguse põgeneda ja viimaks unistuste seiklust alustada. Teekonnal pakuvad talle seltsi karja kaotanud armastusväärne lammas Ruth ja suurte eesmärkidega tuvi Dave.
Kinodes alates: 10.11.2017, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Komöödia, seiklus, animatsioon
-
Papside lahing 2
Daddy's Home 2
Brad ja Dusty veedavad koos oma papsidega jõulupühi, kuid probleemid saavad alguse kohe, kui selguvad nende papside suured erinevused - üks on väga macho ja teine väga pehmo.
Kinodes alates: 10.11.2017, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Komöödia
Lavastaja:
Sean Anders
Alla 12 a. mittesoovitatav
NT Live - Follies
NT Live - Follies
Meie kinodesse jõuab Stephen Sondheimi legendaarse muusikali otseülekanne, mis lavastub esmakordselt Briti rahvusteatris. New York, 1971. Weismanni teatri laval on käimas pidu. Ikooniline hoone lammutatakse homme.
Kinodes alates: 16.11.2017, Filmi pikkus: 3h 30 min
Žanr: Teater
Lavastaja:
Dominic Cooke
-
Õigluse liiga
The Justice League Part One
Inspireerituna Supermani eneseohverdusest on Batmanis taastunud usk inimkonda. Nüüd püüab ta üheskoos uue liitlase Diana Prince`iga leida üles maailma võimsamad kangelased, et astuda vastu hukatusliku jõuga vaenlasele.
Kinodes alates: 17.11.2017, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Märul, ulmefilm, seiklus
Lavastaja:
Zack Snyder
Lubatud Kõigile
MET Ooper: Hävitusingel
MET Opera: The Exterminating Angel
„Hävitusingel“ on Metropolitan Opera selle hooaja esietendus, mida juhatab helilooja, Thomas Adès. 2016. aastal loodud ooper, mille üks tellija oli Metropolitan Opera ja mida lauldakse inglise keeles, põhineb Luis Buñueli ja Luis Alcoriza käsikirjal, mille alusel loodi 1962. aastal valminud ja suure tunnustuse osaliseks saanud Buñueli samanimeline film.
Kinodes alates: 18.11.2017, Filmi pikkus: 2h 27 min
Žanr: Ooper
-
Mõrv Idaekspressis
Murder on the Orient Express
Luksuslikust rongisõidust läbi talvise Euroopa saab ühel ööl verdtarretav mõrvamüsteerium.
Kinodes alates: 24.11.2017, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Draama, krimi, müsteerium
Lavastaja:
Kenneth Branagh
Lubatud Kõigile
Bolšoi ballett: Tõrksa taltsutus
Bolshoi ballet: The Taming of the Shrew
Baptista näeb vaeva, et panna mehele oma tujukas tütar Katharina, turtsakas piiga, kes on võtnud pähe, et ükski mees pole tema jaoks piisavalt hea. Ent kui ta kohtab Petruchiot, kes on sama kiusakas kui ta ise, süttib ootamatust ja plahvatusohtlikust kohtumisest kireleek.
Kinodes alates: 26.11.2017, Filmi pikkus: 2h 05 min
Žanr: Ballett
-
Suburbicon
Suburbicon
George Clooney uues filmis raputab väikest linnakest ootamatu sündmusteahel, kui pahaaimamatu perekonna kodu röövitakse.
Kinodes alates: 1.12.2017, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Komöödia, krimi
Lavastaja:
George Clooney
Alla 12 a. keelatud
Igitee
Igitee
Jussi Ketola, Antti Tuuri romaani (Ikitie, Otava 2011) kangelane, kes on naasnud tagasi koju Soome pärast Ameerikas töötamist, röövitakse keset ööd oma kodust ja viiakse musta autoga idapiirile. Röövijate plaan on ta sealsamas maha lasta, kuid Ketola pääseb põgenema ning ta jookseb meeleheites üle piiri Nõukogude Liitu.
Kinodes alates: 1.12.2017, Filmi pikkus: 1h 44 min
Žanr: Draama, sõda
Perefilm
Paddingtoni seiklused 2
Paddington 2
Ülemaailmselt menuka perefilmi järjes elab Paddington õndsalt Browni perega Windsor Gardensis, kus temast on saanud populaarne kogukonnaliige, kes jagab alati rõõmu ja marmelaadi.
Kinodes alates: 1.12.2017, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Komöödia, animatsioon, kogupere
Lavastaja:
Paul King
Alla 12 a. keelatud
KINOKLASSIKA: Visa hing
Die Hard
Karm New Yorki politseinik John McClane (Bruce Willis) saabub jõululaupäeval Los Angelesse, et leida lepitust oma võõraks jäänud abikaasa Hollyga.
Kinodes alates: 6.12.2017, Filmi pikkus: 2h 12 min
Žanr: Märul, põnevik
Lavastaja:
John McTiernan
Alla 12 a. mittesoovitatav
NT Live - Noor Marx
NT Live - Young Marx
Richard Beani ja Clive Colemani uues komöödias astub Rory Kinnear („Kolmekrossiooper“, „Penny Dreadful“, „Othello“) üles Marxi ja Oliver Chris („Kaheteistkümnes öö“, „Green Wing“) Engelsi rollis.
Kinodes alates: 7.12.2017, Filmi pikkus: 3h 40 min
Žanr: Teater
Lavastaja:
Nicholas Hytner
Lubatud Kõigile
MET Ooper: Hans ja Grete
MET Opera: Hansel and Gretel
See vendade Grimmide armastatud, igas eas publikule meeldiva muinasjutu hõrgult sünge versioon kuulus Met’i populaarsesse inglisekeelsete pühade etenduste sarja. Alice Coote ja Christine Schäfer astuvad üles kuulsa metsa eksinud õe-venna paari rollides, kes astuvad vastu tenor Philip Langridge’i poolt pentsikult portreteeritud näljasele nõiale.
Kinodes alates: 9.12.2017, Filmi pikkus: 2h 15 min
Žanr: Ooper
Lavastaja:
Richard Jones
Alla 12 a. mittesoovitatav
Star Wars: Viimased jedid
Star Wars: Episode VIII
Rey jätkab oma eepilist rännakut üheskoos Finni, Poe ja Luke Skaywalkeriga.
Kinodes alates: 15.12.2017, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Ulmefilm, seiklus, fantaasia
Lavastaja:
Rian Johnson
Lubatud Kõigile
Bolšoi ballett: Pähklipureja
Bolshoi ballet: The Nutcracker
Kui kell lööb jõuluõhtul südaööd, ärkab Marie Pähklipureja-nukk ellu ja muutub printsiks!
Kinodes alates: 17.12.2017, Filmi pikkus: 2h 15 min
Žanr: Ballett
Lavastaja:
Juri Grigorovitš
Alla 12 a. mittesoovitatav
Jumanji: Tere tulemast džunglisse
Jumanji: Welcome to the Jungle
Neli keskkooliõpilast avastavad vana videomängukonsooli mänguga „Jumanji”,millest nad kuulnudki pole, ja satuvad kohe mängus peituvasse džunglisse. Neist saavad nende valitud avatarid.
Kinodes alates: 22.12.2017, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Seiklus, fantaasia, kogupere
Lavastaja:
Jake Kasdan
(none)
Ferdinand
Ferdinand
Ferdinand on suure südame pull, keda eksikombel peetakse ohtlikuks loomaks. Ta püütakse kinni ja viiakse kodust kaugele, kuid Ferdinand ei jäta jonni ja ühes oma uute sõprade püüab ta leida taas kodutee.
Kinodes alates: 22.12.2017, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Animatsioon
Lavastaja:
Carlos Saldanha
Alla 6 a. mittesoovitatav
Väike ime
Wonder
New York Timesi menukil põhinev „Väike ime” jutustab August Pullmani erakordselt inspireeriva ja südamliku loo. Auggie sündis moonutatud näoga ega saanud tavakoolis õppida, kuid kui ta kohaliku kooli 5. klassi astub, saab temast ebatavaline kangelane.
Kinodes alates: 22.12.2017, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Draama
Lavastaja:
Stephen Chbosky
-
Lauluässad 3
Pitch Perfect 3
Pärast rahvusvahelise lauluvõistluse võitmist on a cappella ansambel "Barden Bellas" kõik oma teed läinud, kuid uus ja veelgi suurem võistlus kutsub nad taas kokku.
Kinodes alates: 29.12.2017, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Komöödia
Lavastaja:
Trish Sie
-
Maailma suurim showmees
The Greatest Showman
"Maailma suurim showmees" on julge ja originaalne muusikal meelelahutusäri sünnist ja sellest imelisest tundest, mida kogetakse siis, kui täituvad unistused. Filmi ambitsioonikaks inspiratsiooniallikaks on P.T. Barnum, ennast vaesusest üles töötanud ettevõtja ja showmees, kelle poolt loodud paeluvast vaatemängust sai ülemaailmne sensatsioon.
Kinodes alates: 29.12.2017, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Draama, muusikal
Lavastaja:
Michael Gracey
-
Downsizing
Downsizing
Sotsiaalne satiir abielupaarist, kes otsustavad oma elukvaliteedi lihtsustamiseks end kahandada.
Kinodes alates: 12.01.2018, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Komöödia, draama
Lavastaja:
Alexander Payne
Lubatud Kõigile
Bolšoi ballett: Romeo ja Julia
Bolshoi ballet: Romeo and Juliet
Verona linnakeses armuvad Romeo ja Julia meeletult teineteisesse, samas kui nende rivaalitsevad perekonnad, Montecchid ja Capulettid, on kistud vihasesse vaenutegevusse, mis lõppeb südantlõhestava tragöödiaga … Aleksei Ratmanski, Moskva Suure Teatri endine kunstiline juht, on lavastanud teatritrupi esietenduse dramaatilise kirega, tuues meieni Shakespeare’i armastatud klassikateose värske ümberjutustuse.
Kinodes alates: 21.01.2018, Filmi pikkus: 2h 30 min
Žanr: Ballett
Lavastaja:
Aleksei Ratmanski
-
Extinction
Extinction
Kinodes alates: 26.01.2018, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Ulmefilm, põnevik
Lavastaja:
Ben Young
Osatäitjad:
Michael Peña, Lizzy Caplan
Lubatud Kõigile
MET Ooper: Tosca
MET Opera: Tosca
Puccini dramaatilise tragöödia uuslavastust dirigeerib James Levine, ooperi lavastas Sir David McVicar. Peaosades säravad Sonja Jončeva Toscana ja Vittorio Grigolo tema armastatu Cavaradossina; nurjatu Scarpia rollis võib näha Bryn Terfelit. Ooper on itaalia keeles ja ingliskeelsete subtiitritega.
Kinodes alates: 27.01.2018, Filmi pikkus: 2h 53 min
Žanr: Ooper
Lavastaja:
David McVicar
-
Süngeim tund
Darkest Hour
Päevad pärast ametisse asumist peab Suurbritanna peaminister Winston Churchill (Gary Oldman) võitlema korraga oma riigi vabaduse nimel.
Kinodes alates: 2.02.2018, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Draama
Lavastaja:
Joe Wright
Lubatud Kõigile
Bolšoi ballett: Kameeliadaam
Bolshoi ballet: The Lady of the Camellias
Kui noor ja naiivne Armand jõuab esmakordselt Pariisi ning kohtab seal vaimustavat ja ihaldusväärset kurtisaani Marguerite Gautier’d, on ta hetkega võlutud.
Kinodes alates: 4.02.2018, Filmi pikkus: 3h 05 min
Žanr: Ballett
Lavastaja:
John Neumeier
-
Viiskümmend vabastatud varjundit
Fifty Shades Freed
Kinodes alates: 9.02.2018, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Draama
Lubatud Kõigile
MET Ooper: Armujook
MET Opera: L’Elisir d’Amore
Donizetti koomilise ooperi „Armujook“ on lavastanud Bartlett Sher, dirigeerib Domingo Hindoyan. Peaosades saab näha Pretty Yendet vaimuka Adinana ja Matthew Polenzanit lihtsa talupoja Nemorinona, kes Adinasse armub.
Kinodes alates: 10.02.2018, Filmi pikkus: 2h 39 min
Žanr: Ooper
Lavastaja:
Bartlett Sher
-
Klassikokkutulek 2: Pulmad ja matused
Klassikokkutulek 2
Kinodes alates: 16.02.2018, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Komöödia
-
Fiksikud: Suur saladus
Фиксики: Большой секрет
Kinodes alates: 23.02.2018, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Animatsioon
Lubatud Kõigile
MET Ooper: Boheem
MET Opera: La Bohème
Metropolitan Opera kõige tihedamalt mängukavas püsinud ooperi „Boheem“ klassikalises lavastuses Franco Zeffirellilt võib näha noori huvitavaid lavatähti. Mimi osatäitja Sonja Jontševa partner kirgliku noore kirjaniku Rodolfo rollis on Michael Fabiano.
Kinodes alates: 24.02.2018, Filmi pikkus: 2h 55 min
Žanr: Ooper
Lavastaja:
Franco Zeffirelli
-
Annihilation
Annihilation
Bioloog suundub ohtlikule rännakule salapärasesse tsooni, kus loodusseadused ei kehti. Lavastaja Alex Garland (Ex Machina). Film põhineb kirjanik Jeff Vandermeeri raamatuseeria "Lõunaringkond" esimesel romaanil "Häving".
Kinodes alates: 2.03.2018, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Märul, seiklus, fantaasia
Lavastaja:
Alex Garland
Lubatud Kõigile
Bolšoi ballett: Pariisi leek
Bolshoi ballet: The Flames of Paris
Prantsuse revolutsiooni päevil siirduvad Jeanne ja tema vend Jérôme Marseille’st Pariisi, et toetada revolutsioonilist liikumist, mis on pealinnas võidule pääsemas.
Kinodes alates: 4.03.2018, Filmi pikkus: 2h 15 min
Žanr: Ballett
Lavastaja:
Aleksei Ratmanski
-
Alpha
Alpha
Eepilise seiklusfilmi sündmused toimuvad Euroopa viimasel jääajal 20 000 aastat tagasi. Noor poiss, kes oma hõimuga esimest korda jahile läheb, saab viga ning ta jäetakse maha. Toibudes avastab ta end üksi keset metsikut loodust, kus ta peab õppima omal käel hakkama saama.
Kinodes alates: 9.03.2018, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Draama, märul, põnevik
Lavastaja:
Albert Hughes
Lubatud Kõigile
MET Ooper: Semiramide
MET Opera: Semiramide
Rossini ooperis „Semiramide“, mis jõudis Metropolitan Ooperi lavale pärast 25-aastast vahepausi, teeb nimiosas oma Metropolitani rollidebüüdi Angela Meade.
Kinodes alates: 10.03.2018, Filmi pikkus: 4h 00 min
Žanr: Ooper
Lavastaja:
John Copley
-
Tomb Raider
Tomb Raider
Pööraselt iseseisva Lara Crofti ekstsentriline seiklejast isa kadus, kui ta oli alles varateismeline. 21-aastane Lara, kel pole elus mingeid tõelisi sihte, läbib trendika Ida-Londoni kaootilisi tänavaid rattakullerina, suutes vaevu üüri maksta, ning peaks käima ülikoolis, kuid sinna ta just sageli ei jõua.
Kinodes alates: 16.03.2018, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Märul, põnevik, seiklus
Lavastaja:
Roar Uthaug
Alla 12 a. mittesoovitatav
NT Live - Julius Caesar
NT Live - Julius Caesar
Ben Whishaw („Taani tüdruk“, „Skyfall“, „Hamlet“) ja Michelle Fairley („Igikeltsa needus“, „Troonide mäng“) mängivad Brutust ja Cassiust, David Calder („Kadunud linn Z“, „The Hatton Garden Job“) mängib Caesarit ja David Morrissey („Kadunud“, „Võllamehed“, „Elavad surnud“) on Markus Antonius. Otseülekanne Londoni teatrist The Bridge Theatre.
Kinodes alates: 22.03.2018, Filmi pikkus: 3h 00 min
Žanr: Teater
Lavastaja:
Nicholas Hytner
-
Pacific Rim Uprising
Pacific Rim Uprising
Kinodes alates: 23.03.2018, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Märul, ulmefilm
Lavastaja:
Steven S. DeKnight
Osatäitjad:
John Boyega
Perefilm
Manou the Swift
Manou the Swift
Kinodes alates: 23.03.2018, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Animatsioon
-
Mary Magdalene
Mary Magdalene
Kinodes alates: 23.03.2018, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Draama
Lavastaja:
Garth Davis
-
Valmistub esimene mängija
Ready Player One
Kui sureb maailmakuulus ja pururikas ülemaailmse virtuaalreaalsuse OASIS looja James Halliday, läheb üle kogu maailma lahti tohutu kullapalavik – nimelt peitis nohikust geenius kogu oma varanduse kuskile sellesse reaalsusse. Miljonid inimesed tuhlavad üksteise võidu mööda sadu planeete ja kummalisi mänguilmasid, et „kuldmuna“ üles leida.
Kinodes alates: 30.03.2018, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Märul, ulmefilm, põnevik
Lavastaja:
Steven Spielberg
Lubatud Kõigile
Met Ooper: Così fan tutte
Met Opera: Così fan tutte
Phelim McDermott toob Metropolitani lavale tagasi Mozarti koomilise ooperi „Così fan tutte“ (Nii teevad kõik naised), mida dirigeerib David Robertson. 1950. aastatel Coney Islandil etendunud versiooni alusel valminud lavastuses saab näha Amanda Majeskit riiaka Fiordiligina; Serena Malfit tema õe Dorabellana; Tony auhinna võitjat Kelli O’Harat nende särtsaka toatüdruku Despinana; Ben Blissi ja Adam Plachetkat õdede peigmeeste, Ferrando ja Guglielmo rollides ning Christopher Maltmani küünilise Don Alfonsona. „Così fan tutte“ valmis koostöös Inglise Rahvusooperiga.
Kinodes alates: 31.03.2018, Filmi pikkus: 3h 31 min
Žanr: Ooper
Lavastaja:
Phelim McDermott
-
Action Point
Action Point
Kinodes alates: 6.04.2018, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Komöödia, märul
Lavastaja:
Tim Kirkby
Osatäitjad:
Johnny Knoxville
Lubatud Kõigile
Bolšoi ballett: Giselle
Bolshoi ballet: Giselle
Kui Giselle saab teada, et tema armastatu Albrecht on lubanud end teisele naisele, sureb ta oma kallima käte vahel südamevalusse.
Kinodes alates: 8.04.2018, Filmi pikkus: 2h 20 min
Žanr: Ballett
Lavastaja:
Juri Grigorovitš
-
Sherlock Gnomes
Sherlock Gnomes
Kinodes alates: 13.04.2018, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Komöödia, animatsioon
Lubatud Kõigile
MET Ooper: Luisa Miller
MET Opera: Luisa Miller
Verdi ooperit „Luisa Miller“, mis oli Metropolitani mängukavas viimati 2006. aastal, dirigeerib Metropolitan Opera endine muusikaline juht James Levine. Talupiiga Luisa rollis särab Sonja Jontševa, kelle lavapartneriks Rodolfo rollis on Pjotr Beczala. Verdi tragöödia jutustab noorest naisest, kes ohverdab enda õnne, püüdes päästa oma isa elu.
Kinodes alates: 14.04.2018, Filmi pikkus: 3h 38 min
Žanr: Ooper
Lavastaja:
Elijah Moshinsky
-
The Pact
The Pact
Kinodes alates: 20.04.2018, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Komöödia
Lavastaja:
Kay Cannon
-
Arctic Justice: Thunder Squad
Arctic Justice: Thunder Squad
Kinodes alates: 27.04.2018, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Animatsioon
Lubatud Kõigile
MET Opera: Tuhkatriinu
MET Opera: Cendrillon
Tuhkatriinu muinasjutul põhineva Massenet’ võluva ooperi „Tuhkatriinu“ esietendust dirigeerib Bertrand de Billy. Ooperi on lavastanud Laurent Pelly, kelle Metropolitan Operas etendunud lavastuste varasalve kuuluvad Donizetti „Rügemendi tütar“ ja Massenet’ „Manon“.
Kinodes alates: 28.04.2018, Filmi pikkus: 2h 47 min
Žanr: Ooper
Lavastaja:
Laurent Pelly
-
A Quiet Place
A Quiet Place
Kinodes alates: 4.05.2018, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Draama, põnevik, õudus
Lavastaja:
John Krasinski
Osatäitjad:
Emily Blunt, John Krasinski
-
Jurassic World: Langenud kuningriik
Jurassic World: Fallen Kingdom
Järg 2015. aasta hittfilmile "Jurassic World: Sauruste maailm".
Kinodes alates: 8.06.2018, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Märul, seiklus
Lavastaja:
J. A. Bayona
Lubatud Kõigile
Bolšoi ballett: Coppélia
Bolshoi ballet: Coppélia
Swanilda märkab, et tema kihlatu Franz on sisse võetud imekaunist Coppéliast, kes istub iga päev raamatut lugedes oma rõdul.
Kinodes alates: 10.06.2018, Filmi pikkus: 2h 45 min
Žanr: Ballett
Lavastaja:
Sergei Vihharev
-
Skyscraper
Skyscraper
Kinodes alates: 13.07.2018, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Märul, põnevik
Osatäitjad:
Dwayne Johnson
-
Mamma Mia: Here We Go Again!
Mamma Mia: Here We Go Again!
Kinodes alates: 20.07.2018, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Komöödia
-
Võimatu missioon 6
Mission: Impossible 6
Kinodes alates: 3.08.2018, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Märul
Osatäitjad:
Tom Cruise
-
Scarface
Scarface
Kinodes alates: 10.08.2018, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Draama, põnevik, krimi
-
Amusement Park
Amusement Park
Kinodes alates: 17.08.2018, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Komöödia, animatsioon
-
Night School
Night School
Kinodes alates: 28.09.2018, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Komöödia
Osatäitjad:
Kevin Hart
-
First Man
First Man
Kinodes alates: 12.10.2018, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Draama
Lavastaja:
Damien Chazelle
Osatäitjad:
Ryan Gosling
-
Johnny English 3
Johnny English 3
Kinodes alates: 19.10.2018, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Komöödia
Osatäitjad:
Rowan Atkinson
-
Overlord
Overlord
Kinodes alates: 23.11.2018, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Märul, õudus
Lavastaja:
Julius Avery
-
Mortal Engines
Mortal Engines
Kinodes alates: 14.12.2018, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Märul, ulmefilm, seiklus
Lavastaja:
Christian Rivers
-
Bumblebee
Bumblebee
Kinodes alates: 21.12.2018, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Märul
-
The Grinch
The Grinch
Kinodes alates: 28.12.2018, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Komöödia, animatsioon
Osatäitjad:
Benedict Cumberbatch
-
Glass
Glass
Kinodes alates: 18.01.2019, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Põnevik
Lavastaja:
M. Night Shyamalan
-
Bride of Frankenstein
Bride of Frankenstein
Kinodes alates: 15.02.2019, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Draama
Alla 14 a. Keelatud
Klassikokkutulek 3
Klassikokkutulek 3
Kinodes alates: 15.02.2019, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Komöödia
-
How to Train Your Dragon 3
How to Train Your Dragon 3
Kinodes alates: 15.03.2019, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Animatsioon
Lavastaja:
Dean DeBlois
-
Kiired ja vihased 9
Fast & Furious 9
Kinodes alates: 19.04.2019, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Märul
-
Lemmikloomade salajane elu 2
The Secret Life of Pets 2
Kinodes alates: 5.07.2019, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Komöödia, animatsioon
-
Top Gun
Top Gun
Kinodes alates: 12.07.2019, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Põnevik
-
The SpongeBob Movie
The SpongeBob Movie
Kinodes alates: 16.08.2019, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Komöödia, animatsioon
-
Everest
Everest
Kinodes alates: 4.10.2019, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Animatsioon
-
Gemini Man
Gemini Man
Kinodes alates: 4.10.2019, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Ulmefilm, põnevik
Lavastaja:
Ang Lee
Osatäitjad:
Will Smith
-
Wicked
Wicked
Kinodes alates: 20.12.2019, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Draama, fantaasia
Lavastaja:
Stephen Daldry
-
Trolls 2
Trolls 2
Kinodes alates: 10.04.2020, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Animatsioon
-
Käsilased 2
Minions 2
Kinodes alates: 3.07.2020, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Animatsioon
Alla 12 a. mittesoovitatav
Avatar 2
Avatar 2
Kauaoodatud järg visionäärist lavastaja 2009. aasta hittfilmile "Avatar".
Kinodes alates: 18.12.2020, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Märul, ulmefilm, seiklus, fantaasia
Lavastaja:
James Cameron
-
Laula 2
Sing 2
Kinodes alates: 25.12.2020, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Animatsioon
-
Boss beebi 2
The Boss Baby 2
Kinodes alates: 26.03.2021, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Animatsioon
-
Kiired ja vihased 10
Fast & Furious 10
Kinodes alates: 2.04.2021, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Märul