Tulevad filmid

Alla 6 a. mittesoovitatav
Pokemon: Hoopa ja ajastute kokkupõrge
Pokemon za mûbî XY: Ringu no choumajin Fûpa
Möödunud suvel ilmavalgust näinud Pokemon GO võitis JAFF’i korraldusmeeskonna liikmete südamed. Põhimõtted otsustati kõrvale jätta ning pakkuda publikule vaatamiseks täispikka mängufilmi „taskukollide“ seiklustest. Animasarja „Pokemon“ esimene episood jõudis eetrisse 20 aastat tagasi: 1997. aasta 1. aprillil.
Kinodes alates: 24.04.2017, Filmi pikkus: 1h 19 min
Žanr: Action, seiklus, animatsioon
Alla 6 a. mittesoovitatav
Dragon Ball Z: Ülestõusmine F
Dragon Ball Z: Doragon bôru Z - Fukkatsu no 'F'
Akira Toriyama legendaarset mangat „Draakoni Pärl“ peetakse üheks kõige populaarseimaks Jaapani teoseks. 2007. aastaks oli maailmas müüdud üle 150 miljoni koomiksi koopia. Filmi süžee põhineb klassikalisel hiina romaanil „Retk Läände“.
Kinodes alates: 25.04.2017, Filmi pikkus: 1h 33 min
Žanr: Action, seiklus, animatsioon
Alla 14 a. Keelatud
KINOKLASSIKA eri: Tulnukas
Alien
Kui kosmoselaev saab hädasignaali tundmatult planeedilt, minnakse asja lähemalt uurima. Koha peal avastatakse, et elutul planeedil on ainult müstiline ehitis ja kummalised munad.
Kinodes alates: 26.04.2017, Filmi pikkus: 1h 57 min
Žanr: Ulmefilm, õudus
Lavastaja:
Ridley Scott
Alla 12 a. keelatud
Terra Formars
Terra Formars
Jaapani üks parimaid tegutsevaid režissööre, Takeshi Miike pakub vaatamiseks oma värskeimat teost: Yu Sasuga ja Kenichi Tashibana manga „Terra Formars“ ekraniseeringut. Ammusest ajast on inimkond uurinud Marsi, püüdes muuta elamiskõlbmatut planeeti oma uueks koduks.
Kinodes alates: 26.04.2017, Filmi pikkus: 1h 48 min
Žanr: Action, ulmefilm, õudus
Alla 12 a. mittesoovitatav
AUS+FILM esitleb: Kimalase lend
Shine
AUS+FILM esitleb parima meesnäitleja Oscar ja Kuldgloobusega pärjatud tõsielul põhinevat filmi andekast lapspianistist David Helfgottist. Lugu kajastab tema tõusujoones kulgevat karjääri ja tormilisi suhteid isaga, keda kummitab tume minevik, tema närvivapustust ja lõplikku eneselunastust läbi tema elu armastuse, Gilliani.
Kinodes alates: 26.04.2017, Filmi pikkus: 1h 45 min
Žanr: Draama
Lavastaja:
Scott Hicks
Lubatud Kõigile
AUS+FILM esitleb: Õpetaja Carey kontsert
Mrs. Carey's Concert
AUS+FILM esitleb Austraalia väärfilmi, mida on näidatud kahekümne kahel filmifestivalil üle maailma ja see on võitnud kaks tähtsat Austraalia Filmi Instituudi auhinda. Muusikaõpetaja Karen Carey ja tema andekate õpetajate meeskond valmistavad ühes Sydney tüdrukutekoolis noori õpilasi ette kontserdiks, mis saab toimuma Sydney ooperimajas.
Kinodes alates: 26.04.2017, Filmi pikkus: 1h 35 min
Žanr: Dokumentaal
Alla 14 a. Keelatud
Hing anumas 2.0 redux
Kôkaku Kidôtai
Käes on aasta 2029. Tehnoloogia on praktiliselt täielikult vallutanud maailma. Info valdamine tähendab võimu ning suurimaks ohuks sellises maailmas on häkker. Major Matoko Kusanagi on tehisinimene, kes töötab Jaapani politseiüksuse 9. sektsioonis.
Kinodes alates: 27.04.2017, Filmi pikkus: 1h 23 min
Žanr: Action, animatsioon, kriminull
Alla 12 a. mittesoovitatav
Armastuse ajalugu
The History of Love
New York, 21. sajand. Leo elab mälestustega oma elu suurimast armastusest. Hoolimata valusast minevikust võtab ta koos oma parima sõbra Brunoga elu rõõme ja muresid vastu väsimatu ja pöörase huumoriga.
Kinodes alates: 28.04.2017, Filmi pikkus: 2h 14 min
Žanr: Draama, romantika
Lavastaja:
Radu Mihaileanu
Alla 12 a. mittesoovitatav
Galaktika valvurid Vol. 2
Guardians of the Galaxy 2
Võib-olla arvasid Peter Quill aka Star-Lord, Gamora, Drax, ja Rocket (beebi-Grootiks taandunud Groot ei arva ju nagunii suurt midagi.
Kinodes alates: 28.04.2017, Filmi pikkus: 2h 17 min
Žanr: Komöödia, action, ulmefilm
Lavastaja:
James Gunn
Alla 12 a. keelatud
Viimane sõna
The Last Word
Terava huumori ja suure südamega komöödia peategelane Harriet Lauler (Shirley MacLaine) on pensionile jäänud endine superedukas ärinaine, kes hoidis nii töös, eraelus kui ka ümberkaudu kõiki oma raudse kontrolli all.
Kinodes alates: 28.04.2017, Filmi pikkus: 1h 48 min
Žanr: Komöödia, draama
Lavastaja:
Mark Pellington
Alla 12 a. keelatud
Tüdruk ja koletis
Colossal
Kui töötu neiu Gloria (filmi “Hüljatud” eest Oscari võitnud Anne Hathaway) poiss-sõber ta korterist välja viskab, on ta sunnitud New Yorgi eluga hüvasti jätma ja kodulinna tagasi kolima. Kuuldes uudiseid Lõuna-Koreas Souli hävitavast hiiglaslikust olendist, mõistab Gloria tasapisi, et ta on selle kaugel toimuva fenomeniga mingil moel seotud.
Kinodes alates: 28.04.2017, Filmi pikkus: 1h 49 min
Žanr: Komöödia, action, ulmefilm
Lavastaja:
Nacho Vigalondo
Alla 12 a. mittesoovitatav
Hing anumas 2: Süütus
Innocence
Käes on aasta 2032. Jaapani politsei 9. osakond uurib hulluks minevate gynoidide (lõbunaistest robotid) juhtumit. Vastuste otsingutel suunduvad detektiivid Batou ja Togusa saarele, kus nad avastavad puutumatus kindluses elava Kimi, endise luuraja, kes on muutnud end robotiks.
Kinodes alates: 28.04.2017, Filmi pikkus: 1h 40 min
Žanr: Draama, ulmefilm, animatsioon
Alla 12 a. mittesoovitatav
Köök: Otsustav lahing
Кухня. Последняя битва
Populaarse telesarja „Köök“ ja 2014. aastal valminud täispika mängufilmi „Vene köök Pariisis“ fännide tungival soovil on valminud uus linateos teada-tuntud köögitegelastega! Seekord tuleb neil osaleda rahvusvahelisel tippkokkade võistlusel.
Kinodes alates: 28.04.2017, Filmi pikkus: 1h 50 min
Žanr: Komöödia
Lavastaja:
Anton Bormatov
Alla 14 a. Keelatud
KINOKLASSIKA: Ristiisa II osa
The Godfather: Part II
Olete oodatud 3. mai õhtul, kell 20:00 maailma mõjuvõimsaima filmisaaga teise peatüki "Ristiisa II osa" / "The Godfather: Part II" esilinastusele. Avanseanss tuleb näitamisele kristallselges 4K resolutsioonis ja Vabariigi parimas kinosaalis SCAPE. Lisaseansid pealinnas toimuvad igal mai kolmapäeval.
Kinodes alates: 3.05.2017, Filmi pikkus: 3h 22 min
Žanr: Draama, action, kriminull
Alla 16 a. keelatud
Päästik põhja
Free Fire
Alati uuendusliku lähenemisega kultus-režissöör Ben Wheatley (High Rise, Kill List) toob vaatajate ette kurdistavast kuulirahest laetud stiilse ja rajult humoorika krimi-thrilleri, mille süžeeline ülesehitus, või õigemini selle puudumine, ei sarnane ühegi teise žanrikaaslasega.
Kinodes alates: 5.05.2017, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Action, thriller
Lavastaja:
Ben Wheatley
Lubatud Kõigile
Pingviinide marss 2. Kutse
L'empereur
Uus film jutustab loo noorest pingviinist, kes nagu iga teine enne teda, asub talve saabudes teekonnale tundmatu eesmärgi poole. Tema 45-aastase vanema mälestuste ja silmade läbi mõtiskleme selle maagilise kutse üle ja jälgime detailselt pingviini sel rängal retkel, näeme tema kahtlusi, hirme ja väljakutseid, mis teda igal sammul ees ootavad.
Kinodes alates: 5.05.2017, Filmi pikkus: 1h 22 min
Žanr: Seiklus, dokumentaal
Lavastaja:
Luc Jacquet
Alla 12 a. mittesoovitatav
Ema soovid
Mum's List
"Ema soovid" on südantsoendav tõestisündinud lugu Singe (Rafe Spall) ja Kate Greene'ist (Emilia Fox), kelle elu pöörati pea peale päeval, mil naisel diagnoositi ravimatu rinnavähk.
Kinodes alates: 5.05.2017, Filmi pikkus: 1h 42 min
Žanr: Draama
Lavastaja:
Niall Johnson
Alla 12 a. keelatud
Salaagent
Unlocked
„Salaagent“ on märulipõnevik, mille lavastas Michael Apted („Agent 007: Liiga kitsas maailm“) ja stsenaariumi kirjutas Peter O’Brien. Filmis mängivad Noomi Rapace, Orlando Bloom, Toni Collette, John Malkovich ja Michael Douglas. Alice Racine (Rapace), raske lapsepõlvega CIA ülekuulaja, elab nüüd Londonis ja töötab seal salaagendina.
Kinodes alates: 5.05.2017, Filmi pikkus: 1h 38 min
Žanr: Action, thriller
Lavastaja:
Michael Apted
Perefilm
Salakaval Urfin ja tema puusõdurid
Urfin and his Wooden Soldier
Salakaval ja õel Urfin plaanib hakata Võlumaa valitsejaks, anastada oma puusõdurite abil Smaragdlinna ja nimetada see ümber Urfinlinnaks. Tema plaanid lööb aga segi tüdruk Elli, kes viibib samal ajal Võlumaal.
Kinodes alates: 5.05.2017, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Komöödia, seiklus, animatsioon
Osatäitjad:
Konstantin Khabensky
-
Nocturama
Nocturama
Üks hommik Pariisis, käputäis eri taustaga noorukeid. Nad alustavad kummalist tantsu läbi pealinna metroode ja tänavate labürindi. Tundub, nagu oleks noortel on mingi plaan – nende liigutused on täpsed ja peaaegu ohtlikud. Lõpuks jõuavad nad kõik samal ajal samasse kohta: vahetult enne sulgemist ühte suurde kaubamajja.
Kinodes alates: 5.05.2017, Filmi pikkus: 2h 10 min
Žanr: Thriller
Lavastaja:
Bertrand Bonello
Alla 12 a. keelatud
NT Live - Kinnisidee
NT Live - Obsession
Jude Law („The Young Pope“, „Tule lähemale“, „Andekas härra Ripley“) on peaosatäitja lavastuses „Kinnisidee“, mis kantakse üle Barbican Theatre’ist Londonis. Luchino Visconti 1943. aasta filmi „Ossessione“ on lavalaudadele seadnud Ivo van Hove (National Theatre’i otseülekandes: „A View from the Bridge“, „Hedda Gabler“).
Kinodes alates: 11.05.2017, Filmi pikkus: 2h 00 min
Žanr: Teater
Alla 14 a. Keelatud
Tulnukas: Covenant
Alien: Covenant
Ridley Scott naaseb enda poolt loodud universumisse filmiga TULNUKAS: COVENANT, mis on uusimaks peatükiks selles legendaarses saagas. Galaktika kaugemas servas asuvale planeedile suunduva kosmoselaeva ""Covenant"" meeskond avastab kaardistamata paradiisi, mis osutub tegelikkuses süngeks ja ähvardaks paigaks.
Kinodes alates: 12.05.2017, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Ulmefilm, thriller, seiklus
Lavastaja:
Ridley Scott
Alla 12 a. mittesoovitatav
Kuningas Arthur: Mõõga legend
King Arthur: Legend of the Sword
Tunnustatud filmitegija Guy Ritchie rõõmustab vaatajaid oma dünaamilise stiiliga eepilises fantaasiapõnevikus „Kuningas Arthur: Mõõga legend“, mille nimirollis astub üles Charlie Hunnam. Kui lapseeas Arthuri isa mõrvatakse, haarab võimu Arthuri onu Vortigern (Jude Law).
Kinodes alates: 12.05.2017, Filmi pikkus: 2h 06 min
Žanr: Fantaasia
Lavastaja:
Guy Ritchie
Perefilm
Rokikoer
Rock Dog
Bodi on lihtsameelne noor tiibeti mastif, kellest peab saama lambaküla uus kaitsja, kuid Bodi ise pole sugugi kindel, et tal on piisavalt jõudu ja tahtmist oma isa Khampa jälgedes käia. Kõik muutub, kui taevast kukub alla raadio ja Bodi kuuleb sellest vana kuulsa rokkari Anguse laulu.
Kinodes alates: 12.05.2017, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Komöödia, animatsioon
Lavastaja:
Ash Brannon
Lubatud Kõigile
MET Ooper: Roosikavaler
MET Opera: Der Rosenkavalier
Straussi romantiline meistriteos jõuab pärast 1969. a uues kuues taas Met-i lavale. Dirigeerib emeriit-muusikadirektor James Levine, lavastanud on Robert Carsen, kelle viimane hitt-teos Met-is oli 2013. a „Falstaff“.
Kinodes alates: 13.05.2017, Filmi pikkus: 4h 12 min
Žanr: Ooper
Lavastaja:
Robert Carsen
Alla 12 a. mittesoovitatav
NT Live - Kes kardab Virginia Woolfi?
NT Live - Who’s Afraid of Virginia Woolf?
Londoni Harold Pinteri teatrist kantakse otse üle Sonia Friedman Productionsi poolt lavale toodud Edward Albee silmapaistva näidendi kriitikute kiituse ja 5 tärni teeninud etendus, mille lavastaja on James Macdonald ning peaosades astuvad üles Imelda Staunton („Mustlanna“, „Vera Drake“, Harry Potteri filmid), Conleth Hill („Troonide mäng“, „Produtsendid“), Luke Treadaway („Tramm nimega Bob“, „Kentsakas juhtum koeraga öisel ajal“, „Õõnes kroon“) ja Imogen Poots („Pikk tee alla“, „Jane Eyre“).
Kinodes alates: 18.05.2017, Filmi pikkus: 3h 30 min
Žanr: Teater
Lavastaja:
James Macdonald
-
Lubadus
Promise
Ottomani impeeriumi viimastel päevade jooksul kohtuvad arstitudeng Michael, kaunis ja tark Ana ning tunnustatud Ameerika ajakirjanik Chris, kelle eluteed põimuvad keset jõhkrat Armeenia genotsiidi.
Kinodes alates: 19.05.2017, Filmi pikkus: 2h 12 min
Žanr: Draama, ajalooline eepos
Lavastaja:
Terry George
Osatäitjad:
Christian Bale, Oscar Isaac
-
Ring
The Circle
„Ring” on haarav tänapäevane põnevik, mille tegevus toimub lähitulevikus ja mille peaosades on Emma Watson ("Harry Potter"), Tom Hanks ("Sully") ja John Boyega ("Star Wars: Jõud tärkab"). Kui Mae (Emma Watson) palgatakse tööle maailma suurimasse ja võimsamasse tehnoloogia- ja sotsiaalmeediafirmasse, on see talle kui elu võimalus.
Kinodes alates: 19.05.2017, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Ulmefilm, thriller
Lavastaja:
James Ponsoldt
Alla 14 a. Keelatud
Puhkuse pantvangid
Snatched
Elurõõmus Emily (Amy Schumer) jäetakse peika poolt maha vahetult enne kauaoodatud Ecuadori reisi. Nii ongi tüdruk sunnitud kaasa vedama oma ebanormaalselt ettevaatliku ema (komöödiaveteran Goldie Hawn). Mis saaks valesti minna? Noh... "Puhkuse pantvangid" on pöörane action-komöödia kõigest selölest, mis võib inimesi oodata väljaspool mugavustsooni.
Kinodes alates: 19.05.2017, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Komöödia
Lavastaja:
Jonathan Levine
Alla 12 a. mittesoovitatav
Kariibi mere piraadid: Salazari kättemaks
Pirates of the Caribbean: Salazar's Revenge
Johnny Depp naaseb kinolinale legedaarse antikangelase Jacp Sparrow rollis, tehes seda 2003. aastal alanud seiklussaaga viiendas filmis "Kariibi mere piraadid: Salazari kättemaks". Jack on suures ohus, sest Saatana Kolmnurgast on pääsenud põgenema tapvad viirastusmadrused, keda juhib halastamatu kapten Salazar (Javier Bardem).
Kinodes alates: 26.05.2017, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Komöödia, action, seiklus
-
Alibi.com
Alibi.com
Greg asutas firma Alibi.com, mille abil loob ta koos oma kolleegidega vettpidavaid lahendusi kõigile, kes vajavad raudkindlat alibit. Kui Greg kohtub kauni neiuga, kelle eest ta hakkab oma firmat paaniliselt varjama, muutub olukord koheselt keerulisemaks.
Kinodes alates: 26.05.2017, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Komöödia
-
Wonder Woman
Wonder Woman
„Wonder Woman“ jõuab maailma kinolinadele 2017. aasta juunis, kui Gal Gadot naaseb ekraanile filmi nimitegelasena Patty Jenkinsi („Koletis“, telesari „Kuritegu“) lavastatud võimsas seikluspõnevikus.
Kinodes alates: 2.06.2017, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Action, seiklus, fantaasia
Lavastaja:
Patty Jenkins
Alla 12 a. mittesoovitatav
Suur ballett
Большой
10-aastaseid Juliat ja Karinat on juba aastaid lummanud balleti maagia. Andekad väikelinna tüdrukud unistavad professionaalsest balletikarjäärist ja alustavad õpinguid pealinna mainekas balletikoolis. Õpingud balletikoolis tähendavad aga lõputuid treeninguid, ranget dieeti ja tõsiseid väljakutseid.
Kinodes alates: 2.06.2017, Filmi pikkus: 2h 12 min
Žanr: Draama
Lavastaja:
Valeri Todorovski
Perefilm
Särts - Kosmose kangelane
Spark: A Space Tail
Lugu teismelisest kosmosekangelasest SÄRTS, kes asub koos sõpradega ohtlikule missioonile, koduplaneeti Bana päästma.
Kinodes alates: 2.06.2017, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Komöödia, seiklus, animatsioon
Alla 6 a. mittesoovitatav
KINOKLASSIKA: E.T. - sõber kaugelt
E.T. the Extra-Terrestrial
Kaugelt planeedilt pärit sõbralik tulnukas E.T. kohtub 10-aastase Elliottiga (Henry Thomas). Elliott ja tema perekond hoolitsevad tulnuka eest ja püüavad tema olemasolu iga hinna eest saladuses hoida. E.T. suurimaks sooviks on taas koju pääseda.
Kinodes alates: 7.06.2017, Filmi pikkus: 1h 55 min
Žanr: Ulmefilm, kogupere
Lavastaja:
Steven Spielberg
-
Muumia
The Mummy
Iidne printsess ärkab oma igavikulisest unest, tuues hävingut ja kaost kogu maailmale.
Kinodes alates: 9.06.2017, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Action, seiklus
Lavastaja:
Alex Kurtzman
Lubatud Kõigile
NT Live - Peeter Paan
NT Live - Peter Pan
Kinolinadele jõuab J. M. Barrie armastatud loost tehtud lavastuse National Theatre’i salvestatud etendus. Kui Kadunud poiste ninamees Peeter Paan oma varju kaotab, aitab sihikindel Wendy tal selle taas üles leida.
Kinodes alates: 10.06.2017, Filmi pikkus: 2h 50 min
Žanr: Teater
Alla 14 a. Keelatud
Rannavalve
Baywatch
Legendaarse teleseriaali uusversioon.
Kinodes alates: 16.06.2017, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Komöödia
Lavastaja:
Seth Gordon
Alla 12 a. keelatud
NT Live - Salomé
NT Live - Salome
Seda lugu on varemgi jutustatud, aga mitte säärasel moel. Okupeeritud kõrberahvas. Eikellegimaalt pärit radikaal näljastreigil. Tüdruk, kelle müstiline tants muudab maailma ajalugu. See pingeline jutustus pöörab kurikuulsa piibliloo pea peale, asetades Salomé nime all tuntud tütarlapse revolutsiooni keskmesse.
Kinodes alates: 22.06.2017, Filmi pikkus: 3h 20 min
Žanr: Teater
Lubatud Kõigile
MET Suvehooaeg 2017: Pärlipüüdjad
MET Opera Summer 2017: Les Pecheurs de Perles
Met toob taas lavale Bizet’ väljendusrikka muusikateose Les Pêcheurs de Perles („Pärlipüüdjad“). Ooperi lavastab Penny Woolcock, kelle Met-i debüüdiks oli John Adamsi „Doctor Atomic“. Dirigeerib Gianandrea Noseda.
Kinodes alates: 28.06.2017, Filmi pikkus: 2h 13 min
Žanr: Ooper
Perefilm
Mina, supervaras 3
Despicable Me 3
Gru, tüdrukud ja kollased käsilased tulevad taas!
Kinodes alates: 30.06.2017, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Komöödia, animatsioon, kogupere
Osatäitjad:
Steve Carell, Kristen Wiig
Alla 16 a. keelatud
The House
The House
Scott ja Kate Johansen (Will Ferrell ja Amy Poehler) kaotavad oma tütre Alexi kolledžifondi raha ja püüavad meeleheitlikult summat tagasi teenida, et nende tütar saaks ülikooli mina. Naabrimehe Franki (Jason Mantzoukas) abiga otsustavad nad tema majas põrandaaluse kasiino avada.
Kinodes alates: 30.06.2017, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Komöödia
Lavastaja:
Andrew Cohen
-
Põgenemise rütm
Baby Driver
Andekas ja noor põgenemisautojuht (Ansel Elgort) summutab muusikaga müra, et oma töös parim olla. Unelmate tüdrukut (Lily James) kohates näeb Baby võimalust kuritegelik elu selja taha jätta ja uut alustada.
Kinodes alates: 30.06.2017, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Komöödia, action, kriminull
Lavastaja:
Edgar Wright
Alla 12 a. keelatud
KINOKLASSIKA: Full Metal Jacket
Full Metal Jacket
Stanley Kubricku hiilgav nägemus Vietnami sõjast ja ebainimlikest meetoditest, kuidas inimesi treenitakse tapjateks.
Kinodes alates: 5.07.2017, Filmi pikkus: 1h 56 min
Žanr: Draama, sõda
Lavastaja:
Stanley Kubrick
-
Transformerid: Viimane rüütel
Transformers: The Last Knight
Inimesed ja Transformerid on sõjajalal. Optimus Prime on kadunud. Viimases hädas tuleb aga sukelduda Transformerite peidetud ajalukku, et päästa meie tulevik.
Kinodes alates: 7.07.2017, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Action, ulmefilm, seiklus
-
Tüdrukuteõhtu
Rough Night
“Eitede” stsenaristide pöörases täiskasvanutele mõeldud komöödias “Tüdrukuteõhtu” kohtuvad pärast kümmet aastat ülikooliaegsed parimad sõbrad (Scarlett Johansson, Kate McKinnon, Ilana Glazer, Jillian Bell ja Zoe Kravitz), et veeta metsik tüdrukuteõhtu Miamis. Raju pidu võtab aga hirmnaljakalt sünge pöörde, kui nad kogemata meesstrippari tapavad.
Kinodes alates: 7.07.2017, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Komöödia, draama
Lavastaja:
Lucia Aniello
Lubatud Kõigile
MET Suvehooaeg 2017: Macbeth
MET Opera Summer 2017: Macbeth
Tippsopran Anna Netrebko teeb kaasakiskuva rolli hullumeelse ja mõrtsukaliku Macbethi (Željko Lučić) kaasana. Shakespeare'i tragöödia "Macbeth" jõuab MET Opera lavalaudadele esmakordselt. Produtsent Adrian Noble'i suurejoonelises adaptsioonis teevad veel kaasa Joseph Calleja ülla Macduffi osas ning René Pape Banquo rollis. Dirigeerib Fabio Luisi.
Kinodes alates: 12.07.2017, Filmi pikkus: 2h 27 min
Žanr: Ooper
-
Ämblikmees: Kojutulek
Spider-Man: Homecoming
Filmis „Kapten Ameerika: kodusõda” sensatsioonilise etteaste teinud noor Peter Parker/Ämblikmees (Tom Holland) üritab linateoses „Ämblikmees: Kojutulek” oma äsja avastatud superkangelase identiteedist paremini aimu saada.
Kinodes alates: 14.07.2017, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Action, seiklus, fantaasia
Lavastaja:
Jon Watts
-
Ahvide planeedi sõda
War of the Planet of the Apes
Inimeste ja ahvide kooseksisteerimine on jõudnud terava konfliktini, mille vaenupoolteks on Caesar (Andy Serkis) koos oma ustavate liigikaaslastega ning halastamatu Kolonel (Woody Harrelson), kes juhatab inimeste raskelt relvastatud vägesid.
Kinodes alates: 14.07.2017, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Draama, action, ulmefilm
Lavastaja:
Matt Reeves
Alla 14 a. Keelatud
NT Live - Inglid Ameerikas: osa 1 - Aastatuhande lõpp
NT Live - Angels in America 1
Ameerika 1980ndate keskpaigas. AIDS-i kriisi ja konservatiivse Reagani valitsuse küüsis newyorklased püüavad toime tulla elu ja surma, armastuse ja seksi, taeva ja põrguga.
Kinodes alates: 20.07.2017, Filmi pikkus: 3h 45 min
Žanr: Teater
Lavastaja:
Marianne Elliott
-
Petetud
The Beguiled
Kinodes alates: 21.07.2017, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Draama
Lavastaja:
Sofia Coppola
-
Dunkirk
Dunkirk
Režissöör Christopher Nolan toob meieni II maailmasõja kõige hulljulgema operatsiooni, mille käigus päästeti Belgia, Suurbritannia, Kanada ja Prantsusmaa sõdurid kindlast hukust, kui nad olid Natsi vägede poolt ümber piiratud.
Kinodes alates: 21.07.2017, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Ulmefilm
Lavastaja:
Christopher Nolan
Lubatud Kõigile
MET Suvehooaeg 2017: Nabucco
MET Opera Summer 2017: Nabucco
„Nabuccot“, Verdi draamat iidsest Babülonist, dirigeerib emeriit-muusikadirektor James Levine, peaosas astub üles Plácido Domingo.
Kinodes alates: 26.07.2017, Filmi pikkus: 2h 35 min
Žanr: Ooper
Alla 14 a. Keelatud
NT Live - Inglid Ameerikas: osa 2 – Perestroika
NT Live - Angels in America 2
Ameerika 1980ndate keskpaigas. AIDS-i kriisi ja konservatiivse Reagani valitsuse küüsis newyorklased püüavad toime tulla elu ja surma, armastuse ja seksi, taeva ja põrguga.
Kinodes alates: 27.07.2017, Filmi pikkus: 3h 45 min
Žanr: Teater
Lavastaja:
Marianne Elliott
Perefilm
Autod 3
Cars 3
Kas peakski? Uue generatsiooni super-hüper autod on küll meeletult kiired, kui mitte mingil juhul ei tasu #95-te veel päris maha kanda.
Kinodes alates: 28.07.2017, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Komöödia, seiklus, animatsioon
Lavastaja:
Brian Fee
-
Tume torn
The Dark Tower
Viimane laskur Roland Deschain uitab mööda müstilist maailma. Roland püüab leida salapärast Tumedat torni, et päästa kogu maailm.
Kinodes alates: 28.07.2017, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Ulmefilm, õudus, fantaasia
Lavastaja:
Nikolaj Arcel
Alla 12 a. keelatud
KINOKLASSIKA: Bonnie ja Clyde
Bonnie and Clyde
Elust tüdinenud Bonnie (Faye Dunaway) ja vanglast vabanenud Clyde (Beatty) moodustavad üheskoos kuritegeliku paari, asudes oskuslikult panku röövima ja politsenike üle kavaldama. Peagi saavad nad kurikuulsaks üle kogu riigi ning politsei ei peatu millegi ees, et bandiite tabada.
Kinodes alates: 2.08.2017, Filmi pikkus: 1h 52 min
Žanr: Action, kriminull, biograafia
Lavastaja:
Arthur Penn
Alla 16 a. keelatud
Wind River
Wind River
FBI agent uurib üheskoos kogenud jäljekütiga mõrva, mis leidis aset indiaani kaitsealal.
Kinodes alates: 4.08.2017, Filmi pikkus: 1h 50 min
Žanr: Thriller, kriminull
Lavastaja:
Taylor Sheridan
-
Valerian ja tuhande planeedi linn
Valérian and the City of a Thousand Planets
Visionäärist stsenarist/režissöör Luc Besson on võtnud loo aluseks klassikalise koomiksisarja „Valerian ja Laureline” ning loonud tänapäevase, ainulaadse ja eepilise ulmesaaga. Valerian (Dane DeHaan) ja Laureline (Cara Delevingne) on kogu universumis korda hoidvad inimterritooriumite valitsuse eriagendid.
Kinodes alates: 4.08.2017, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Ulmefilm
Lavastaja:
Luc Besson
Lubatud Kõigile
MET Suvehooaeg 2017: Carmen
MET Opera Summer 2017: Carmen
Kõigi aegade populaarsemaid oopereid Carmen jutustab „seksist, vägivallast ja rassismist - ning nende kõigiga kaasnevast vabadusest,“ sõnab Oliveri auhinna võitnud lavastaja Richard Eyre Bizet’ draama uuslavastuse iseloomustamiseks. „Tegu on vaieldamatult suurepärase teosega. See on igas mõttes seksikas.
Kinodes alates: 9.08.2017, Filmi pikkus: 3h 00 min
Žanr: Ooper
Alla 16 a. keelatud
Terminaator 2: Kohtupäev 3D
Terminator 2: Judgment Day 3D
Kui kuulsime veerand sajandit tagasi raudse kangelase sõnu "I'll be back!" ("Ma tulen tagasi!"), ei kujutanud me ettegi, et peagi kõlavad need taas kinoekraanil. Režissöör James Cameron, kes sai edukalt hakkama "Titanicu" ruumilise variandiga, otsustas anda uue elu ka filmile "Terminaator 2", mille austajate seas on igas vanuses inimesi.
Kinodes alates: 25.08.2017, Filmi pikkus: 2h 17 min
Žanr: Action, ulmefilm
Lavastaja:
James Cameron
Alla 12 a. mittesoovitatav
American Made
American Made
Kinodes alates: 25.08.2017, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Thriller, kriminull
Lavastaja:
Doug Liman
-
Mässajad
Renegades
"Mässajad" jutustab sõjast lõhestatud Euroopasse missioonile saadetud mereväe eriüksuslastest, kes avastavad järvepõhjast kulda, mida pidavat sadade miljonite väärtuses olema. Kohalike aitamiseks eirab rühm käske ning kavandab plaani kulla kätte saamiseks ja seaduslikele omanikele tagastamiseks.
Kinodes alates: 1.09.2017, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Action, thriller
Lavastaja:
Steven Quale
-
Animal Crackers
Animal Crackers
Perekond on sunnitud kasutama Animal Crackeri maagilist võlukasti, et üheskoos päästa oma tsirkus kurja onu käest.
Kinodes alates: 1.09.2017, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Komöödia, seiklus, animatsioon
-
Tulip Fever
Tulip Fever
Romantiline draama kunstnikust, kes armub abielunaisesse.
Kinodes alates: 1.09.2017, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Draama, romantika
Lavastaja:
Justin Chadwick
Alla 14 a. Keelatud
KINOKLASSIKA: Ristiisa III osa
The Godfather: Part III
Francis Ford Coppola maffiatriloogia kolmandas ja viimases osas astub Al Pacino taas võimsa kriminaalse perekonnajuhi Michael Corleone rolli. 60ndates aastates Michaelit kannustab kaks eesmärki: vabastada oma perekond kuritegelikust ärist ja leida endale sobilik järglane.
Kinodes alates: 6.09.2017, Filmi pikkus: 2h 42 min
Žanr: Draama, kriminull
-
It
It
Väikeses Ameerika väikelinnas on seitse last sunnitud silmitsi seisma tõelise kurjusega, kui nende lapsi hakkab kimbutama kohutav kloun, kel nimeks Pennywise.
Kinodes alates: 8.09.2017, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Thriller, õudus
Lavastaja:
Andrés Muschietti
-
Igitee
Igitee
Kinodes alates: 15.09.2017, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Draama, sõda
-
Minu näoga onu
Minu näoga onu
Lahutusjärgses masenduses muusikakriitik Hugo soovib just oma elu hakata taas üles ehitama, kui tema ukse taha ilmub ootamatult tema isa, džässmuusik Raivo.
Kinodes alates: 22.09.2017, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Komöödia, draama
-
Victoria and Abdul
Victoria and Abdul
Kinodes alates: 22.09.2017, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Draama
Lavastaja:
Stephen Frears
-
Lego Ninjago film
Ninjago
Kuue noore ninja kohustuseks on kaitsta oma kodusaart Ninjagot. Öösiti on nad osavad sõdalased, aga päeval on nad täiesti tavalised teismelised, kes peavad rinda pistma keskkooli hirmude ja rõõmudega.
Kinodes alates: 22.09.2017, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Animatsioon
-
Kingsman 2
Kingsman: The Golden Circle
Kinodes alates: 22.09.2017, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Komöödia, action, seiklus
-
Blade Runner 2049
Blade Runner 2049
30 aastat pärast esimese filmi sündmuseid asub tegudele uus blade runner, LAPD ohvitser K (Ryan Gosling).
Kinodes alates: 6.10.2017, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Action, ulmefilm, thriller
Lavastaja:
Denis Villeneuve
-
The Snowman
The Snowman
Kinodes alates: 13.10.2017, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Thriller
Lavastaja:
Tomas Alfredson
Alla 14 a. Keelatud
Keti lõpp
Keti lõpp
Kinodes alates: 20.10.2017, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Draama
Lavastaja:
Priit Pääsuke
-
Mother!
Mother!
Kinodes alates: 27.10.2017, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Draama
Lavastaja:
Darren Aronofsky
Perefilm
Manou the Swift
Manou the Swift
Kinodes alates: 3.11.2017, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Animatsioon
-
Daddy's Home 2
Daddy's Home 2
Kinodes alates: 10.11.2017, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Komöödia
-
Õigluse liiga
The Justice League Part One
Inspireerituna Supermani eneseohverdusest on Batmanis taastunud usk inimkonda. Nüüd püüab ta üheskoos uue liitlase Diana Prince`iga leida üles maailma võimsamad kangelased, et astuda vastu hukatusliku jõuga vaenlasele.
Kinodes alates: 17.11.2017, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Action, ulmefilm, seiklus
Lavastaja:
Zack Snyder
(none)
Ferdinand
Ferdinand
Ferdinand on suure südame pull, keda eksikombel peetakse ohtlikuks loomaks. Ta püütakse kinni ja viiakse kodust kaugele, kuid Ferdinand ei jäta jonni ja ühes oma uute sõprade püüab ta leida taas kodutee.
Kinodes alates: 22.12.2017, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Animatsioon
Lavastaja:
Carlos Saldanha
-
Downsizing
Downsizing
Kinodes alates: 22.12.2017, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Komöödia, draama
Lavastaja:
Alexander Payne
-
Lauluässad 3
Pitch Perfect 3
Kinodes alates: 29.12.2017, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Komöödia
Osatäitjad:
Anna Kendrick, Rebel Wilson
-
Sherlock Gnomes
Sherlock Gnomes
Kinodes alates: 19.01.2018, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Komöödia, animatsioon
-
Extinction
Extinction
Kinodes alates: 26.01.2018, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Ulmefilm, thriller
Lavastaja:
Ben Young
Osatäitjad:
Michael Peña, Lizzy Caplan
-
Darkest Hour
Darkest Hour
Kinodes alates: 2.02.2018, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Draama
Lavastaja:
Joe Wright
-
Viiskümmend vabastatud varjundit
Fifty Shades Freed
Kinodes alates: 9.02.2018, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Draama
-
Klassikokkutulek 2: Pulmad ja matused
Klassikokkutulek 2
Kinodes alates: 16.02.2018, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Komöödia
-
Vaikse ookeani võitlus 2
Pacific Rim 2
Kinodes alates: 23.02.2018, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Action, ulmefilm
Lavastaja:
Steven S. DeKnight
Osatäitjad:
John Boyega
-
Fiksikud: Suur saladus
Фиксики: Большой секрет
Kinodes alates: 23.02.2018, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Animatsioon
-
Action Point
Action Point
Kinodes alates: 23.03.2018, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Komöödia, action
Lavastaja:
Tim Kirkby
Osatäitjad:
Johnny Knoxville
-
A Quiet Place
A Quiet Place
Kinodes alates: 13.04.2018, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Draama, thriller, õudus
Lavastaja:
John Krasinski
Osatäitjad:
Emily Blunt, John Krasinski
-
The Pact
The Pact
Kinodes alates: 20.04.2018, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Komöödia
Lavastaja:
Kay Cannon
-
Arctic Justice: Thunder Squad
Arctic Justice: Thunder Squad
Kinodes alates: 27.04.2018, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Animatsioon
-
Jurassic World Sequel
Jurassic World Sequel
Kinodes alates: 8.06.2018, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Action, seiklus
-
Transformers 6
Transformers 6
Kinodes alates: 29.06.2018, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Action
-
Skyscraper
Skyscraper
Kinodes alates: 13.07.2018, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Action, thriller
Osatäitjad:
Dwayne Johnson
-
Võimatu missioon 6
Mission: Impossible 6
Kinodes alates: 3.08.2018, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Action
Osatäitjad:
Tom Cruise
-
Scarface
Scarface
Kinodes alates: 10.08.2018, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Draama, thriller, kriminull
-
Amusement Park
Amusement Park
Kinodes alates: 17.08.2018, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Komöödia, animatsioon
-
First Man
First Man
Kinodes alates: 12.10.2018, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Draama
Lavastaja:
Damien Chazelle
Osatäitjad:
Ryan Gosling
-
The Grinch
The Grinch
Kinodes alates: 9.11.2018, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Komöödia, animatsioon
Osatäitjad:
Benedict Cumberbatch
-
Mortal Engines
Mortal Engines
Kinodes alates: 14.12.2018, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Action, ulmefilm, seiklus
Lavastaja:
Christian Rivers
Alla 14 a. Keelatud
Klassikokkutulek 3
Klassikokkutulek 3
Kinodes alates: 15.02.2019, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Komöödia
-
How to Train Your Dragon 3
How to Train Your Dragon 3
Kinodes alates: 15.03.2019, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Animatsioon
Lavastaja:
Dean DeBlois
-
Kiired ja vihased 9
Fast & Furious 9
Kinodes alates: 19.04.2019, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Action
-
Lemmikloomade salajane elu 2
The Secret Life of Pets 2
Kinodes alates: 5.07.2019, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Komöödia, animatsioon
-
The SpongeBob Movie
The SpongeBob Movie
Kinodes alates: 16.08.2019, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Komöödia, animatsioon
-
Everest
Everest
Kinodes alates: 18.10.2019, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Animatsioon
-
Wicked
Wicked
Kinodes alates: 20.12.2019, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Draama, fantaasia
Lavastaja:
Stephen Daldry
-
Trolls 2
Trolls 2
Kinodes alates: 10.04.2020, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Animatsioon
-
Käsilased 2
Minions 2
Kinodes alates: 3.07.2020, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Animatsioon
-
Laula 2
Sing 2
Kinodes alates: 25.12.2020, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Animatsioon
-
Kiired ja vihased 10
Fast & Furious 10
Kinodes alates: 2.04.2021, Filmi pikkus: 1h 30 min
Žanr: Action