Tulevad filmid

Lubatud Kõigile
Hans Zimmer: Live in Prague
Hans Zimmer: Live in Prague
Olete oodatud nautima maailma ühe kõige tuntuma filmimuusika helilooja Hans Zimmeri erakordset kontsertfilmi "Hans Zimmer: Live in Prague". Hans Zimmeri Euroopa kontserttuur saabus Tšehhi pealinna ühes 72 muusikust koosneva taustaansambliga.
Kinodes alates *: 20.10.2017, Filmi pikkus *: 2h 29 min
Žanr *: Kontsert
Lavastaja *:
Tim Van Someren
Alla 12 a. mittesoovitatav
Magnettorm
Geostorm
Kui ennenägematud looduskatastroofid planeeti ähvardasid, kogunesid maailmajuhid, et luua kliima kontrollimiseks ja inimeste ohutuse tagamiseks keerukas satelliitide võrgustik. Kuid midagi läks valesti ja Maad kaitsma loodud süsteem hakkas seda hoopis ründama.
Kinodes alates *: 20.10.2017, Filmi pikkus *: 1h 49 min
Žanr *: Märul, ulmefilm, põnevik
Lavastaja *:
Dean Devlin
Perefilm
Lumeinimese poeg
The Son of Bigfoot
13-aastane autsaider Adam asub julgust nõudvale ja eepilisele rännakule, lahendamaks ammu kadunud isa mõistatus. Üsna pea saab ta teada, et tema isa on legendaarne lumeinimene, kes on aastaid end metsas peitnud, et kaitsta end ja oma perekonda hiidkorporatsiooni HairCo eest, mis tahab tema erilise DNA-ga teaduseksperimente teha.
Kinodes alates *: 20.10.2017, Filmi pikkus *: 1h 32 min
Žanr *: Seiklus, animatsioon
Lavastaja *:
Ben Stassen, Jeremy Degruson
Alla 14 a. Keelatud
Lumememm
The Snowman
Oslo kriminaalpolitsei juhtivinspektor Harry Hole (Michael Fassbender) asub uurima kummalist juhtumit, kus ühel lumesajusel ööl kaob jäljetult oma kodust pereema. Hole on kindel, et talle mõned nädalad varem saadetud anonüümne kiri peagi tapatöid alustavast lumememmest ning kadunud naise hoovi tekkinud veider lumememm on omavahel kuidagi seotud.
Kinodes alates *: 20.10.2017, Filmi pikkus *: 2h 00 min
Žanr *: Draama, krimi, müsteerium
Lavastaja *:
Tomas Alfredson
Alla 14 a. Keelatud
Keti lõpp
Keti lõpp
Paavo Piigi auhinnatud näidendil põhineva Priit Pääsukese nüansirikka ja peenekoelise situatsioonikoomikaga vürtsitatud debüütmängufilmi “Keti lõpp” tegevus hargneb linna serval asuvas burgerirestoranis Kett, mis toimib minimudelina maailmast. Peategelane, ettekandja (Maiken Schmidt) on terane neiu, kes oma energiat ilmetusse kiirsöögikohta mattes on jõudnud elus surnud punkti.
Kinodes alates *: 20.10.2017, Filmi pikkus *: 1h 21 min
Žanr *: Komöödia, draama
Lavastaja *:
Priit Pääsuke
Lubatud Kõigile
Bolšoi ballett: Korsaar
Bolshoi Ballet: Le Corsaire
Keset turusaginat ja melu armub korsaar Conrad esimesest pilgust imekaunisse Medorasse, kaupmees Lankedemi omanduses olevasse orjatari. Conrad röövib Medora, kui Lankedem otsustab ta pašale müüa.
Kinodes alates *: 22.10.2017, Filmi pikkus *: 3h 40 min
Žanr *: Ballett
Lavastaja *:
Aleksei Ratmanski
Lubatud Kõigile
Avicii True Stories
Avicii True Stories
2016. aasta märtsis teatas Grammy auhinnale esitatud produtsent, laulukirjutaja ja artist Avicii (isikunimega Tim Bergling), et lõpetab tuuridel käimise – aastas koguni 320 kontserdiga maailma kõige sagedamini esinevate artistide hulka kuulunud mees lõpetas tuuritamise täielikult.
Kinodes alates *: 26.10.2017, Filmi pikkus *: 2h 00 min
Žanr *: Kontsert
Lavastaja *:
Levan Tsikurishvili
Alla 16 a. keelatud
Saag VIII: Jigsaw
Jigsaw
13 aastat tagasi, halloween’i nädalavahetusel, tutvustas "Saag" eesotsas sarimõrvari Jigsaw’ga õuduse uut palet. Seitse aastat järjest on olnud pühade traditsiooniks „Kui on halloween, peab vaatama ka „Saagi““. Sel aastal, 27. oktoobril, on rõõm esitleda õudusfilmi "Saag VIII: Jigsaw“.
Kinodes alates *: 27.10.2017, Filmi pikkus *: 1h 31 min
Žanr *: Põnevik, õudus
Alla 12 a. mittesoovitatav
Thor: Ragnarök
Thor: Ragnarok
Thor (Chris Hemsworth) on kaotanud oma võimsa vasara ning leiab end vangistatuna universumi teises otsas. Võidujooksus ajaga peab ta jõudma tagasi Asgardi, et hoida ära Ragnarok - tema kodumaailma ja kogu Asgardi tsivilisatsiooni hukk.
Kinodes alates *: 27.10.2017, Filmi pikkus *: 2h 10 min
Žanr *: Draama, märul, fantaasia
Lavastaja *:
Taika Waititi
Alla 12 a. mittesoovitatav
Pulmapilgar
Le sens de la fete
Filmide "1 + 1" ja "Samba" režissöörid Olivier Nakache ja Eric Toledano, kes on pälvinud ohtralt tunnustust nii vaatajatelt kui ka kriitikutelt, on valmis saanud uue komöödia "Pulmapilgar". Max on juba üle 30 aasta töötanud peokorraldajana. Ta on oma ala parim! Korraldanud sadu pidusid, soovib ta mõnda aega puhata.
Kinodes alates *: 27.10.2017, Filmi pikkus *: 1h 55 min
Žanr *: Komöödia
Alla 12 a. mittesoovitatav
Pihtimus
The Confession
Isa Giorgi saabub väikesesse mägikülla vaimulikuks. Inimeste kiriku juurde toomiseks hakkab ta külarahvale filme näitama. Peagi ilmneb, et kohalik muusikaõpetaja Lili sarnaneb filmistaar Marilyn Monroega - lähedasem tutvumine naisterahvaga paneb endisest filmimehest vaimuliku vagaduse tõsiselt proovile.
Kinodes alates *: 27.10.2017, Filmi pikkus *: 1h 29 min
Žanr *: Draama
Lavastaja *:
Zaza Urushadze
Alla 12 a. keelatud
Matilda
Матильда
Skandaalne ja kirglik armuafäär viimase Vene tsaari Nikolai II ja kuulsa priimabaleriini Matilda Kšessinskaja vahel. Armulugu, millest sai legend. Kirg, mis muutis Venemaad. Tsaaril on õigus kõigele, aga tal pole õigust armastada.
Kinodes alates *: 27.10.2017, Filmi pikkus *: 1h 55 min
Žanr *: Draama, ajalugu, biograafia
Lavastaja *:
Aleksey Uchitel
Alla 12 a. mittesoovitatav
KINOKLASSIKA: Kolmanda astme lähikontakt
Close Encounters of the Third Kind
Kui elektrik Roy Beary (Richard Dreyfuss) uurib seletamatuid elektrikatkestusi, satub ta üksildasel teel kokku UFO-ga. Sellest hetkest alates asub Roy UFO nähtusi uurima, olles veendunud, et tulnukad püüavad mehele erilist sõnumit edastada.
Kinodes alates *: 1.11.2017, Filmi pikkus *: 2h 17 min
Žanr *: Draama, ulmefilm
Lavastaja *:
Steven Spielberg
Alla 12 a. mittesoovitatav
Björn Borg ja McEnroe
Borg/McEnroe
See on film spordiajaloo ühest suuremast legendist, tennisist Björn Borgist, ning tema tähtsaimast rivaalist, noorest ja andekast John McEnroest, ning nende ajaloolisest duellist Wimbledoni turniiril.
Kinodes alates *: 3.11.2017, Filmi pikkus *: 1h 47 min
Žanr *: Draama, sport
Lavastaja *:
Janus Metz
Alla 14 a. Keelatud
ema!
mother!
Paarikese suhe pannakse proovile, kui kutsumata külalised tungivad ootamatult nende koju.
Kinodes alates *: 3.11.2017, Filmi pikkus *: 2h 01 min
Žanr *: Draama
Lavastaja *:
Darren Aronofsky
Alla 12 a. mittesoovitatav
Vaid vapratele
Only the Brave
Kõik mehed on loodud võrdseteks... aga siis hakkavad mõned neist tuletõrjujateks.
Kinodes alates *: 3.11.2017, Filmi pikkus *: 2h 13 min
Žanr *: Draama, biograafia
Lavastaja *:
Joseph Kosinski
Alla 14 a. Keelatud
Pahad emmed: Jõulud
Bad Mom's Christmas
"Pahad emmed: Jõulud" räägib kolmest alahinnatud ja ülekoormatud emast, kes võitlevad emade Super Bowli, jõulude vastu. Nagu perele täiuslike pühade korraldamine poleks niigi kurnav, peavad meie emad võõrustama ka omaenda emasid. Jõulud saavad nende jaoks uue tähenduse ja pealekauba muutuvad nad enda emadega lähedastemaks, kui oleks võinud arvata.
Kinodes alates *: 3.11.2017, Filmi pikkus *: 1h 30 min
Žanr *: Komöödia
Lavastaja *:
Jon Lucas, Scott Moore
Perefilm
Peletiste perekond
Happy Family
Perekond Wishbone ei ole kaugeltki ideaalne pere. Ema Emma peab võlgades vaevlevat raamatupoodi ja Isa Frank on pidevalt ületöötamisest kurnatud. Nende tütreke Fay on kurvameelne teismeline, kes elas äsja üle esimese õnnetu armastuse ja geeniusest poeg Max kannatab koolikiusamise all.
Kinodes alates *: 3.11.2017, Filmi pikkus *: 1h 36 min
Žanr *: Animatsioon, kogupere
Lavastaja *:
Holger Tappe
Alla 14 a. Keelatud
Svingerid
Svingerid
Indrek (Jan Uuspõld) tahab seda. Elen (Elina Purde) ei taha sellest kuuldagi, aga teab, et ainult nii on Indrek nõus naise plaanitavat äri toetama. Tiina (Elina Reinold) nõuab seda. Tormiliselt. Ikkagi pulma-aastapäev! Tema tossikesest abikaasa Andrus (Ago Anderson) ei suudaks sellest aga vähem hoolida.
Kinodes alates *: 10.11.2017, Filmi pikkus *: 1h 30 min
Žanr *: Komöödia
Lavastaja *:
Andrejs Ekis
Alla 12 a. mittesoovitatav
NT Live - Follies
NT Live - Follies
Meie kinodesse jõuab Stephen Sondheimi legendaarse muusikali otseülekanne, mis lavastub esmakordselt Briti rahvusteatris. New York, 1971. Weismanni teatri laval on käimas pidu. Ikooniline hoone lammutatakse homme.
Kinodes alates *: 16.11.2017, Filmi pikkus *: 2h 35 min
Žanr *: Teater
Lavastaja *:
Dominic Cooke
Perefilm
Pettson ja Findus: Maailma parimad jõulud
Pettersson und Findus 2 - Das schönste Weihnachten überhaupt
Pettson lubab Findusele, et sel aastal tulevad neil maailma parimad jõulud, kuid siis hakkab kõik kiiva kiskuma. Findus kardab, et jõulud tuleb üldse ära jätta ning hakkab omal käel abi otsima. Peategelastele kingivad oma hääle Tiit Sukk ja Andres Ots.
Kinodes alates *: 17.11.2017, Filmi pikkus *: 1h 20 min
Žanr *: Kogupere
Lavastaja *:
Ali Samadi Ahadi
Alla 12 a. mittesoovitatav
Õigluse liiga
Justice League
Kannustatuna taasleitud usust inimkonda ja Supermani isetust teost astub Bruce Wayne uue liitlase Diana Prince’iga vastu seni suurimale vaenlasele. Batman ja Wonder Woman värbavad kärmelt hulga üliinimesi uue tärganud ohuga võitlema.
Kinodes alates *: 17.11.2017, Filmi pikkus *: 1h 30 min
Žanr *: Märul, ulmefilm, seiklus
Lavastaja *:
Zack Snyder
Lubatud Kõigile
MET Ooper: Hävitusingel
MET Opera: The Exterminating Angel
„Hävitusingel“ on Metropolitan Opera selle hooaja esietendus, mida juhatab helilooja, Thomas Adès. 2016. aastal loodud ooper, mille üks tellija oli Metropolitan Opera ja mida lauldakse inglise keeles, põhineb Luis Buñueli ja Luis Alcoriza käsikirjal, mille alusel loodi 1962. aastal valminud ja suure tunnustuse osaliseks saanud Buñueli samanimeline film.
Kinodes alates *: 18.11.2017, Filmi pikkus *: 2h 27 min
Žanr *: Ooper
Alla 12 a. keelatud
Purunevad müüdid
Мифы
Pöörane ja särav komöödia viib meid Moskva rikaste ja ilusate maailma. Film on saanud inspiratsiooni Antiik-Kreeka müütidest ja kaasaegse Moskva Olümpuse säravatest seltskonnatähtedest. Filmi peategelane Kreeklane (Yannis Papadopolus) on otsustanud korrata legendaarse Odüsseuse merereisi, kuid eksib kursilt ja satub hoopis Moskvasse.
Kinodes alates *: 24.11.2017, Filmi pikkus *: 1h 30 min
Žanr *: Komöödia
Lavastaja *:
Aleksandr Molotšnikov
Alla 12 a. keelatud
Beyond Skyline
Beyond Skyline
Karm politseinik (Frank Grillo) asub meeleheitlike teekonnale, et oma poeg päästa ootamatult linna vallutanud tulnukate küüsist.
Kinodes alates *: 24.11.2017, Filmi pikkus *: 1h 30 min
Žanr *: Märul, ulmefilm
Lavastaja *:
Liam O'Donnell
-
Mõrv Idaekspressis
Murder on the Orient Express
Luksuslikust rongisõidust läbi talvise Euroopa saab ühel ööl verdtarretav mõrvamüsteerium.
Kinodes alates *: 24.11.2017, Filmi pikkus *: 1h 30 min
Žanr *: Draama, krimi, müsteerium
Lavastaja *:
Kenneth Branagh
Perefilm
Väike vampiir
Little Vampire
Seikluslik kogupereanimatsioon "Väike vampiir" on valminud tuntud saksa kirjaniku Angela Sommer-Bondenburgi samanimelise lasteraamatu põhjal. See on multifilmide "Oihhh! Noa laev on läinud" ja "Valhalla legend: Thor" tegijate värske toodang. See on lugu 13-aastasest vampiirist Rudolphist, kelle perekonda jälitab kuri vampiirikütt.
Kinodes alates *: 24.11.2017, Filmi pikkus *: 1h 30 min
Žanr *: Animatsioon
Alla 12 a. mittesoovitatav
Papside lahing 2
Daddy's Home 2
Brad ja Dusty veedavad koos oma papsidega jõulupühi, kuid probleemid saavad alguse kohe, kui selguvad nende papside suured erinevused - üks on väga macho ja teine väga pehmo.
Kinodes alates *: 24.11.2017, Filmi pikkus *: 1h 30 min
Žanr *: Komöödia
Lavastaja *:
Sean Anders
Lubatud Kõigile
Bolšoi ballett: Tõrksa taltsutus
Bolshoi ballet: The Taming of the Shrew
Baptista näeb vaeva, et panna mehele oma tujukas tütar Katharina, turtsakas piiga, kes on võtnud pähe, et ükski mees pole tema jaoks piisavalt hea. Ent kui ta kohtab Petruchiot, kes on sama kiusakas kui ta ise, süttib ootamatust ja plahvatusohtlikust kohtumisest kireleek.
Kinodes alates *: 26.11.2017, Filmi pikkus *: 2h 05 min
Žanr *: Ballett
Lavastaja *:
Jean-Christophe Maillot
-
Suburbicon
Suburbicon
George Clooney uues filmis raputab väikest linnakest ootamatu sündmusteahel, kui pahaaimamatu perekonna kodu röövitakse.
Kinodes alates *: 1.12.2017, Filmi pikkus *: 1h 30 min
Žanr *: Komöödia, krimi
Lavastaja *:
George Clooney
Alla 16 a. keelatud
Igitee
Igitee
Eesti-Soome-Rootsi ühistööna valminud suurfilm IGITEE jutustab ühest ajaloo hämarusse suikunud peatükist – Soome ameeriklaste saatusest nõukogude režiimi all. 1930. aastate Suure Depressiooni aegu kutsub Stalin kogu maailma töölisi üles ehitama uut sotsialistlikku ühiskonda, mis baseeruks õiglusel, võrdsusel ja vabadusel.
Kinodes alates *: 1.12.2017, Filmi pikkus *: 1h 44 min
Žanr *: Draama, sõda
Lavastaja *:
Antti-Jussi Annila
Perefilm
Paddingtoni seiklused 2
Paddington 2
Ülemaailmselt menuka perefilmi järjes elab Paddington õndsalt Browni perega Windsor Gardensis, kus temast on saanud populaarne kogukonnaliige, kes jagab alati rõõmu ja marmelaadi.
Kinodes alates *: 1.12.2017, Filmi pikkus *: 1h 55 min
Žanr *: Komöödia, animatsioon, kogupere
Lavastaja *:
Paul King
-
Näen vaid sind
All I See is You
Psühholoogilises põnevikus elavad Gina (Blake Lively „Madalik”) ja ta abikaasa James (Jason Clarke „Terminaator Genisys”) Tais Bangkokis, kuhu nad Jamesi töö tõttu kolisid. Gina on enamiku elust pime olnud ja James on talle silmade eest. Kui aga Ginale sarvkest siiratakse, muutub elu täielikult ja ta näeb nende suhet uues valguses.
Kinodes alates *: 1.12.2017, Filmi pikkus *: 1h 50 min
Žanr *: Draama, põnevik
Lavastaja *:
Marc Forster
Alla 12 a. mittesoovitatav
Mägi meie vahel
The Mountain Between Us
Pärast mägedes asetleidnud traagilist lennuõnnetust peavad kaks võõrast, oma pulmadeks valmistuv Alex Martin (Kate Winslet) ja operatsioonile ruttav kirurg Ben Bass (Idris Elba) ühte hoidma, et ebainimlikes tingimustes ellu jääda.
Kinodes alates *: 1.12.2017, Filmi pikkus *: 1h 30 min
Žanr *: Draama, märul, seiklus
Lavastaja *:
Hany Abu-Assad
Alla 12 a. keelatud
KINOKLASSIKA: Visa hing
Die Hard
Karm New Yorki politseinik John McClane (Bruce Willis) saabub jõululaupäeval Los Angelesse, et leida lepitust oma võõraks jäänud abikaasa Hollyga.
Kinodes alates *: 6.12.2017, Filmi pikkus *: 2h 12 min
Žanr *: Märul, põnevik
Lavastaja *:
John McTiernan
Alla 12 a. mittesoovitatav
NT Live - Noor Marx
NT Live - Young Marx
Richard Beani ja Clive Colemani uues komöödias astub Rory Kinnear („Kolmekrossiooper“, „Penny Dreadful“, „Othello“) üles Marxi ja Oliver Chris („Kaheteistkümnes öö“, „Green Wing“) Engelsi rollis.
Kinodes alates *: 7.12.2017, Filmi pikkus *: 3h 40 min
Žanr *: Teater
Lavastaja *:
Nicholas Hytner
-
Marrowbone'i saladus
Marrowbone
1969. aasta. Ameerika maapiirkond. Jack ja tema õde Jane ning vennad Billy ja Sam elavad vanas Marrowbone’i majas, lagunevas farmis, mis kuulus nende ema vanatädile ja on aastaid tühjana seisnud. Jackil, Jane’il, Billyl ja Samil on maailma ees saladus. Surm on aga alles esimene paljudest saladustest, mida vana Marrowbone’i maja seinad varjavad.
Kinodes alates *: 8.12.2017, Filmi pikkus *: 1h 30 min
Žanr *: Draama, põnevik, õudus
Lavastaja *:
Sergio G. Sánchez
-
Wonder Wheel
Wonder Wheel
"Wonder Wheel" jutustab loo neljast inimesest, kelle elud ristuvad 1950ndatel Coney Islandi lõbustuspargi möllus ja käras. Ginny (Kate Winslet) on emotsionaalselt tasakaalutu endine näitleja, kes töötab nüüd mereannirestoranis ettekandjana, Humpty (Jim Belushi) on Ginny lõbustuspargitöötajast tahumatu abikaasa.
Kinodes alates *: 8.12.2017, Filmi pikkus *: 1h 30 min
Žanr *: Draama
Lavastaja *:
Woody Allen
-
Mehetapja / Süütu / Vari
Mehetapja. Süütu. Vari
Filmitootja F-Seitse toob 8. detsembril ekraanile Sulev Keeduse uue filmi "Mehetapja / Süütu / Vari", mis on kolmest novellist koosnev mängufilm.
Kinodes alates *: 8.12.2017, Filmi pikkus *: 2h 21 min
Žanr *: Draama
Lavastaja *:
Sulev Keedus
Lubatud Kõigile
MET Ooper: Hans ja Grete
MET Opera: Hansel and Gretel
See vendade Grimmide armastatud, igas eas publikule meeldiva muinasjutu hõrgult sünge versioon kuulus Met’i populaarsesse inglisekeelsete pühade etenduste sarja. Alice Coote ja Christine Schäfer astuvad üles kuulsa metsa eksinud õe-venna paari rollides, kes astuvad vastu tenor Philip Langridge’i poolt pentsikult portreteeritud näljasele nõiale.
Kinodes alates *: 9.12.2017, Filmi pikkus *: 2h 15 min
Žanr *: Ooper
Lavastaja *:
Richard Jones
Alla 12 a. mittesoovitatav
Star Wars: Viimased jedid
Star Wars: Episode VIII
Rey jätkab oma eepilist rännakut üheskoos Finni, Poe ja Luke Skaywalkeriga.
Kinodes alates *: 15.12.2017, Filmi pikkus *: 2h 30 min
Žanr *: Ulmefilm, seiklus, fantaasia
Lavastaja *:
Rian Johnson
Lubatud Kõigile
Bolšoi ballett: Pähklipureja
Bolshoi ballet: The Nutcracker
Kui kell lööb jõuluõhtul südaööd, ärkab Marie Pähklipureja-nukk ellu ja muutub printsiks!
Kinodes alates *: 17.12.2017, Filmi pikkus *: 2h 15 min
Žanr *: Ballett
Lavastaja *:
Juri Grigorovitš
Alla 12 a. mittesoovitatav
Jumanji: Tere tulemast džunglisse
Jumanji: Welcome to the Jungle
Neli keskkooliõpilast avastavad vana videomängukonsooli mänguga „Jumanji”,millest nad kuulnudki pole, ja satuvad kohe mängus peituvasse džunglisse. Neist saavad nende valitud avatarid.
Kinodes alates *: 22.12.2017, Filmi pikkus *: 1h 30 min
Žanr *: Seiklus, fantaasia, kogupere
Lavastaja *:
Jake Kasdan
(none)
Ferdinand
Ferdinand
Ferdinand on suure südame pull, keda eksikombel peetakse ohtlikuks loomaks. Ta püütakse kinni ja viiakse kodust kaugele, kuid Ferdinand ei jäta jonni ja ühes oma uute sõprade püüab ta leida taas kodutee.
Kinodes alates *: 22.12.2017, Filmi pikkus *: 1h 30 min
Žanr *: Animatsioon
Lavastaja *:
Carlos Saldanha
Alla 6 a. mittesoovitatav
Väike ime
Wonder
New York Timesi menukil põhinev „Väike ime” jutustab August Pullmani erakordselt inspireeriva ja südamliku loo. Auggie sündis moonutatud näoga ega saanud tavakoolis õppida, kuid kui ta kohaliku kooli 5. klassi astub, saab temast ebatavaline kangelane.
Kinodes alates *: 22.12.2017, Filmi pikkus *: 1h 30 min
Žanr *: Draama
Lavastaja *:
Stephen Chbosky
-
Kogu maailma raha
All the Money in the World
KOGU MAAILMA RAHA on lugu 16-aastase John Paul Getty III (Charlie Plummer) röövimisest ja ta pühendunud ema Gaili (Michelle Williams) meeleheitlikust katsest veenda ta miljardärist vanaisa (Kevin Spacey) lunaraha maksma.
Kinodes alates *: 29.12.2017, Filmi pikkus *: 1h 30 min
Žanr *: Põnevik, krimi, müsteerium
Lavastaja *:
Ridley Scott
-
Lauluässad 3
Pitch Perfect 3
Pärast rahvusvahelise lauluvõistluse võitmist on a cappella ansambel "Barden Bellas" kõik oma teed läinud, kuid uus ja veelgi suurem võistlus kutsub nad taas kokku.
Kinodes alates *: 29.12.2017, Filmi pikkus *: 1h 30 min
Žanr *: Komöödia
Lavastaja *:
Trish Sie
-
Maailma suurim showmees
The Greatest Showman
"Maailma suurim showmees" on kõrgelennuline, emotsioonidest tulvil originaalne muusikal, mis jutustab meile loo meelelahutusäri algusaegadest ja annab edasi seda imelist tunnet, mida inimesed tunnevad, kui nende unistused täituvad. Film räägib meile loo visionäärist nimega P.T.
Kinodes alates *: 29.12.2017, Filmi pikkus *: 1h 30 min
Žanr *: Draama, muusikal
Lavastaja *:
Michael Gracey
Alla 14 a. Keelatud
KINOKLASSIKA: Arminägu
Scarface
Tony Montana (Al Pacino) lahkub Kuubalt lootuses leida Ameerika Ühendriikides uue ja parema elu. Peagi leiabki ta end Miami narkoärika Frank Lopezi ridadest, tõustes karjääriredelil kiirelt ja armutult. Tony saabumine Miamisse toob kaasa vägivallalaine, mida seni pole veel nähtud.
Kinodes alates *: 3.01.2018, Filmi pikkus *: 2h 50 min
Žanr *: Draama, krimi
Lavastaja *:
Brian De Palma
-
Insidious: The Last Key
Insidious: Chapter 4
Hitt-triloogia „Astraal” loojad toovad teieni Insidious: The Last Key. Õudusfilmis kehastab taas Lin Shaye dr Elise Rainier’d, andekat selgeltnägijat, kes seisab sel korral silmitsi seni hirmsaima ja isiklikema kummitamisega, mis leiab aset ta oma kodus.
Kinodes alates *: 5.01.2018, Filmi pikkus *: 1h 30 min
Žanr *: Õudus, müsteerium, eesti
Lavastaja *:
Adam Robitel
-
Coco
Coco
Noor muusikahuviline Miguel satub keset suurde seiklus, kui ta siseneb eksikombel Surnute maale.
Kinodes alates *: 5.01.2018, Filmi pikkus *: 1h 30 min
Žanr *: Animatsioon
Lavastaja *:
Lee Unkrich, Adrian Molina
Alla 12 a. mittesoovitatav
Kahandamine
Downsizing
Sotsiaalne satiir abielupaarist, kes otsustavad oma elukvaliteedi lihtsustamiseks end kahandada.
Kinodes alates *: 12.01.2018, Filmi pikkus *: 1h 30 min
Žanr *: Komöödia, draama
Lavastaja *:
Alexander Payne
-
Mees rongis
The Commuter
Märulist tulvil põnevikus kehastab Liam Neeson kindlustusmaaklerit Michaelit, kelle igapäevane kojusõit muutub väga ruttu tavapärasest ootamatuks. Michaeliga võtab ühendust salapärane võõras, kes sunnib teda enne rongi viimast peatust varjatud reisija isikut paljastama.
Kinodes alates *: 12.01.2018, Filmi pikkus *: 1h 30 min
Žanr *: Märul, põnevik
Lavastaja *:
Jaume Collet-Serra
-
Roman Israel, Esq.
Roman Israel, Esq.
“Roman J. Israel, Esq” on dramaatiline põnevik, mille tegevus leiab aset ülekoormatud Los Angelese kriminaalkohtusüsteemis. Denzel Washington kehastab motiveeritud ja idealistlikku kaitseadvokaati, kelle elu pööratakse pea peale, kui sündmustekeeris ta karjääri määratlenud aktiivsuse küsimärgi alla seab.
Kinodes alates *: 19.01.2018, Filmi pikkus *: 1h 30 min
Žanr *: Draama, krimi
Lavastaja *:
Dan Gilroy
Lubatud Kõigile
Bolšoi ballett: Romeo ja Julia
Bolshoi ballet: Romeo and Juliet
Verona linnakeses armuvad Romeo ja Julia meeletult teineteisesse, samas kui nende rivaalitsevad perekonnad, Montecchid ja Capulettid, on kistud vihasesse vaenutegevusse, mis lõppeb südantlõhestava tragöödiaga … Aleksei Ratmanski, Moskva Suure Teatri endine kunstiline juht, on lavastanud teatritrupi esietenduse dramaatilise kirega, tuues meieni Shakespeare’i armastatud klassikateose värske ümberjutustuse.
Kinodes alates *: 21.01.2018, Filmi pikkus *: 2h 30 min
Žanr *: Ballett
Lavastaja *:
Aleksei Ratmanski
-
Extinction
Extinction
Isa näeb pidevalt unes, et ta kaotab oma perekonna. Ühel päeval aga vallutabki planeet Maa tundmatud jõud, mis sunnib isa ja tema perekonda põgenema ja ellujäämise nimel võitlema.
Kinodes alates *: 26.01.2018, Filmi pikkus *: 1h 30 min
Žanr *: Ulmefilm, põnevik
Lavastaja *:
Ben Young
Osatäitjad *:
Michael Peña, Lizzy Caplan
Lubatud Kõigile
MET Ooper: Tosca
MET Opera: Tosca
Puccini dramaatilise tragöödia uuslavastust dirigeerib emeriit-muusikadirektor James Levine, kaasahaarava ooperi lavastas Sir David McVicar.
Kinodes alates *: 27.01.2018, Filmi pikkus *: 2h 53 min
Žanr *: Ooper
Lavastaja *:
David McVicar
-
Kolm reklaamtahvlit linna servas
Three Billboards Outside Ebbing, Missouri
Leinav ema asub painama kohalikku politseid, et nad uuriksid tema tütre mõrva.
Kinodes alates *: 2.02.2018, Filmi pikkus *: 1h 30 min
Žanr *: Komöödia, draama, krimi
Lavastaja *:
Martin McDonagh
-
Süngeim tund
Darkest Hour
Päevad pärast ametisse asumist peab Suurbritanna peaminister Winston Churchill (Gary Oldman) võitlema korraga oma riigi vabaduse nimel.
Kinodes alates *: 2.02.2018, Filmi pikkus *: 1h 30 min
Žanr *: Draama
Lavastaja *:
Joe Wright
Lubatud Kõigile
Bolšoi ballett: Kameeliadaam
Bolshoi ballet: The Lady of the Camellias
Kui noor ja naiivne Armand jõuab esmakordselt Pariisi ning kohtab seal vaimustavat ja ihaldusväärset kurtisaani Marguerite Gautier’d, on ta hetkega võlutud.
Kinodes alates *: 4.02.2018, Filmi pikkus *: 3h 05 min
Žanr *: Ballett
Lavastaja *:
John Neumeier
Alla 12 a. mittesoovitatav
KINOKLASSIKA: Nimed marmortahvlil
Nimed marmortahvlil
Aasta 1918. Euroopa kaardile on sündinud uus riik – Eesti Vabariik. Filmi keskmes on tavalised koolipoisid, kes ei pidanud paljuks minna oma riigi eest võitlema. Filmi peaosaline on Henn Ahas, kes alguses küll kahtleb koos kaaslastega sõdima minna, aga järele mõeldes otsustab siiski oma klassivendi ja riiki aidata.
Kinodes alates *: 7.02.2018, Filmi pikkus *: 1h 28 min
Žanr *: Draama, romantika, sõda
Lavastaja *:
Elmo Nüganen
-
Viiskümmend vabastatud varjundit
Fifty Shades Freed
Kinodes alates *: 9.02.2018, Filmi pikkus *: 1h 30 min
Žanr *: Draama
Lubatud Kõigile
MET Ooper: Armujook
MET Opera: L’Elisir d’Amore
Donizetti koomilise ooperi „Armujook“ on lavastanud Bartlett Sher, dirigeerib Domingo Hindoyan. Peaosades saab näha Pretty Yendet vaimuka Adinana ja Matthew Polenzanit lihtsa talupoja Nemorinona, kes Adinasse armub.
Kinodes alates *: 10.02.2018, Filmi pikkus *: 2h 39 min
Žanr *: Ooper
Lavastaja *:
Bartlett Sher
-
Must panter
Black Panther
T'Challa, after the death of his father, the King of Wakanda, returns home to the isolated, technologically advanced African nation to succeed to the throne and take his rightful place as king.
Kinodes alates *: 16.02.2018, Filmi pikkus *: 1h 30 min
Žanr *: Märul
Osatäitjad *:
Chadwick Boseman, Andy Serkis
-
Klassikokkutulek 2: Pulmad ja matused
Klassikokkutulek 2
Kinodes alates *: 16.02.2018, Filmi pikkus *: 1h 30 min
Žanr *: Komöödia
-
The Shape of Water
The Shape of Water
Veneetsia filmifestivali peaauhinna Kuldlõvi võitnud meisterlavastaja Guillermo del Toro tumedates toonides muinasjutt "The Shape of Water" jutustab külma sõja ajal aset leidva loo salajases USA laboratooriumis töötavast tummast koristajast, kes tutvub laborisse lukustatud olendiga.
Kinodes alates *: 23.02.2018, Filmi pikkus *: 1h 30 min
Žanr *: Draama, seiklus, fantaasia
Lavastaja *:
Guillermo del Toro
Lubatud Kõigile
MET Ooper: Boheem
MET Opera: La Bohème
Metropolitan Opera kõige tihedamalt mängukavas püsinud ooperi „Boheem“ klassikalises lavastuses Franco Zeffirellilt võib näha noori huvitavaid lavatähti. Mimi osatäitja Sonja Jončeva partner kirgliku noore kirjaniku Rodolfo rollis on Michael Fabiano.
Kinodes alates *: 24.02.2018, Filmi pikkus *: 2h 55 min
Žanr *: Ooper
Lavastaja *:
Franco Zeffirelli
Alla 12 a. keelatud
NT Live - Kass tulisel plekk-katusel
NT Live - Cat on a Hot Tin Roof
Tennessee Williamsi 20. sajandi meistriteost „Kass tulisel plekk-katusel“ mängiti 2017. aastal Londoni West Endis vaid rangelt piiratud arv kordi. Hiljuti äärmiselt populaarse etenduse „Tramm nimega iha“ lavale toonud Benedict Andrewsi „vaimustavalt taaselustatud“ (New York Times) tükis astuvas üles Sienna Miller, Jack O'Connell ja Colm Meaney.
Kinodes alates *: 1.03.2018, Filmi pikkus *: 3h 05 min
Žanr *: Teater
Lavastaja *:
Benedict Andrews
-
Häving
Annihilation
Bioloog suundub ohtlikule rännakule salapärasesse tsooni, kus loodusseadused ei kehti. Lavastaja Alex Garland (Ex Machina). Film põhineb kirjanik Jeff Vandermeeri raamatuseeria "Lõunaringkond" esimesel romaanil "Häving".
Kinodes alates *: 2.03.2018, Filmi pikkus *: 1h 30 min
Žanr *: Märul, seiklus, fantaasia
Lavastaja *:
Alex Garland
-
Punane varblane
Red Sparrow
Dominika Jegorova (Jennifer Lawrence) värvatakse vastu tahtmist “varblaseks”, Venemaa salateenistuse professionaalseks võrgutajaks.
Kinodes alates *: 2.03.2018, Filmi pikkus *: 1h 30 min
Žanr *: Põnevik
Lavastaja *:
Francis Lawrence
Lubatud Kõigile
Bolšoi ballett: Pariisi leek
Bolshoi ballet: The Flames of Paris
Prantsuse revolutsiooni päevil siirduvad Jeanne ja tema vend Jérôme Marseille’st Pariisi, et toetada revolutsioonilist liikumist, mis on pealinnas võidule pääsemas.
Kinodes alates *: 4.03.2018, Filmi pikkus *: 2h 15 min
Žanr *: Ballett
Lavastaja *:
Aleksei Ratmanski
-
Alpha
Alpha
Eepilise seiklusfilmi sündmused toimuvad Euroopa viimasel jääajal 20 000 aastat tagasi. Noor poiss, kes oma hõimuga esimest korda jahile läheb, saab viga ning ta jäetakse maha. Toibudes avastab ta end üksi keset metsikut loodust, kus ta peab õppima omal käel hakkama saama.
Kinodes alates *: 9.03.2018, Filmi pikkus *: 1h 30 min
Žanr *: Draama, märul, põnevik
Lavastaja *:
Albert Hughes
Lubatud Kõigile
MET Ooper: Semiramide
MET Opera: Semiramide
Rossini ooperis „Semiramide“, mis jõudis Metropolitan Ooperi lavale pärast 25-aastast vahepausi, teeb nimiosas oma Metropolitani rollidebüüdi Angela Meade.
Kinodes alates *: 10.03.2018, Filmi pikkus *: 4h 00 min
Žanr *: Ooper
Lavastaja *:
John Copley
-
Tomb Raider
Tomb Raider
Pööraselt iseseisva Lara Crofti ekstsentriline seiklejast isa kadus, kui ta oli alles varateismeline. 21-aastane Lara, kel pole elus mingeid tõelisi sihte, läbib trendika Ida-Londoni kaootilisi tänavaid rattakullerina, suutes vaevu üüri maksta, ning peaks käima ülikoolis, kuid sinna ta just sageli ei jõua.
Kinodes alates *: 16.03.2018, Filmi pikkus *: 1h 30 min
Žanr *: Märul, põnevik, seiklus
Lavastaja *:
Roar Uthaug
Alla 12 a. mittesoovitatav
NT Live - Julius Caesar
NT Live - Julius Caesar
Ben Whishaw („Taani tüdruk“, „Skyfall“, „Hamlet“) ja Michelle Fairley („Igikeltsa needus“, „Troonide mäng“) mängivad Brutust ja Cassiust, David Calder („Kadunud linn Z“, „The Hatton Garden Job“) mängib Caesarit ja David Morrissey („Kadunud“, „Võllamehed“, „Elavad surnud“) on Markus Antonius. Otseülekanne Londoni teatrist The Bridge Theatre.
Kinodes alates *: 22.03.2018, Filmi pikkus *: 3h 00 min
Žanr *: Teater
Lavastaja *:
Nicholas Hytner
-
Vaikse ookeani võitlus: Ülestõus
Pacific Rim Uprising
Kinodes alates *: 23.03.2018, Filmi pikkus *: 1h 30 min
Žanr *: Märul, ulmefilm
Lavastaja *:
Steven S. DeKnight
Osatäitjad *:
John Boyega
-
Peeter Pikk-kõrv
Peter Rabbit
Põlvkondi lugejaid võlunud üleannetu ja seiklusjanuline kangelane Peeter Pikk-kõrv on sel korral peaosatäitja omaenda särtsakas tänapäevases komöödias. Peetri vaen hr McGregoriga (Domnhall Gleeson) jõuab filmis uuele tasemele, kui nad asuvad konkureerima naabermajas elava südamliku loomaarmastaja (Rose Byrne) tunnete pärast.
Kinodes alates *: 23.03.2018, Filmi pikkus *: 1h 30 min
Žanr *: Kogupere
Lavastaja *:
Will Gluck
Perefilm
Manou the Swift
Manou the Swift
Kinodes alates *: 23.03.2018, Filmi pikkus *: 1h 30 min
Žanr *: Animatsioon
Lavastaja *:
Andrea Block, Christian Haas
-
Mary Magdalene
Mary Magdalene
Kinodes alates *: 23.03.2018, Filmi pikkus *: 1h 30 min
Žanr *: Draama
Lavastaja *:
Garth Davis
-
Valmistub esimene mängija
Ready Player One
Kui sureb maailmakuulus ja pururikas ülemaailmse virtuaalreaalsuse OASIS looja James Halliday, läheb üle kogu maailma lahti tohutu kullapalavik – nimelt peitis nohikust geenius kogu oma varanduse kuskile sellesse reaalsusse. Miljonid inimesed tuhlavad üksteise võidu mööda sadu planeete ja kummalisi mänguilmasid, et „kuldmuna“ üles leida.
Kinodes alates *: 30.03.2018, Filmi pikkus *: 1h 30 min
Žanr *: Märul, ulmefilm, põnevik
Lavastaja *:
Steven Spielberg
Lubatud Kõigile
Met Ooper: Così fan tutte
Met Opera: Così fan tutte
Phelim McDermott toob Metropolitani lavale tagasi Mozarti koomilise ooperi „Così fan tutte“ (Nii teevad kõik naised), mida dirigeerib David Robertson. 1950. aastatel Coney Islandil etendunud versiooni alusel valminud lavastuses saab näha Amanda Majeskit riiaka Fiordiligina; Serena Malfit tema õe Dorabellana; Tony auhinna võitjat Kelli O’Harat nende särtsaka toatüdruku Despinana; Ben Blissi ja Adam Plachetkat õdede peigmeeste, Ferrando ja Guglielmo rollides ning Christopher Maltmani küünilise Don Alfonsona. „Così fan tutte“ valmis koostöös Inglise Rahvusooperiga.
Kinodes alates *: 31.03.2018, Filmi pikkus *: 3h 31 min
Žanr *: Ooper
Lavastaja *:
Phelim McDermott
-
Action Point
Action Point
Kinodes alates *: 6.04.2018, Filmi pikkus *: 1h 30 min
Žanr *: Komöödia, märul
Lavastaja *:
Tim Kirkby
Osatäitjad *:
Johnny Knoxville
Lubatud Kõigile
Bolšoi ballett: Giselle
Bolshoi ballet: Giselle
Kui Giselle saab teada, et tema armastatu Albrecht on lubanud end teisele naisele, sureb ta oma kallima käte vahel südamevalusse.
Kinodes alates *: 8.04.2018, Filmi pikkus *: 2h 20 min
Žanr *: Ballett
Lavastaja *:
Juri Grigorovitš
-
Sherlock Gnoom
Sherlock Gnomes
Kinodes alates *: 13.04.2018, Filmi pikkus *: 1h 30 min
Žanr *: Komöödia, animatsioon
Lubatud Kõigile
MET Ooper: Luisa Miller
MET Opera: Luisa Miller
Verdi ooperit „Luisa Miller“, mis oli Metropolitani mängukavas viimati 2006. aastal, dirigeerib Metropolitan Opera endine muusikaline juht James Levine. Talupiiga Luisa rollis särab Sonja Jončeva, kelle lavapartneriks Rodolfo rollis on Pjotr Beczala. Verdi tragöödia jutustab noorest naisest, kes ohverdab enda õnne, püüdes päästa oma isa elu.
Kinodes alates *: 14.04.2018, Filmi pikkus *: 3h 38 min
Žanr *: Ooper
Lavastaja *:
Elijah Moshinsky
-
Blockers
Blockers
Kinodes alates *: 20.04.2018, Filmi pikkus *: 1h 30 min
Žanr *: Komöödia
Lavastaja *:
Kay Cannon
-
Lady Bird
Lady Bird
Kinodes alates *: 27.04.2018, Filmi pikkus *: 1h 30 min
Žanr *: Draama
Lavastaja *:
Greta Gerwig
Osatäitjad *:
Saoirse Ronan
-
Arctic Justice: Thunder Squad
Arctic Justice: Thunder Squad
Kinodes alates *: 27.04.2018, Filmi pikkus *: 1h 30 min
Žanr *: Animatsioon
Lubatud Kõigile
MET Opera: Tuhkatriinu
MET Opera: Cendrillon
Tuhkatriinu muinasjutul põhineva Massenet’ võluva ooperi „Tuhkatriinu“ esietendust dirigeerib Bertrand de Billy. Ooperi on lavastanud Laurent Pelly, kelle Metropolitan Operas etendunud lavastuste varasalve kuuluvad Donizetti „Rügemendi tütar“ ja Massenet’ „Manon“.
Kinodes alates *: 28.04.2018, Filmi pikkus *: 2h 47 min
Žanr *: Ooper
Lavastaja *:
Laurent Pelly
-
A Quiet Place
A Quiet Place
Kinodes alates *: 4.05.2018, Filmi pikkus *: 1h 30 min
Žanr *: Draama, põnevik, õudus
Lavastaja *:
John Krasinski
Osatäitjad *:
Emily Blunt, John Krasinski
-
Animal Crackers
Animal Crackers
Perekond on sunnitud kasutama Animal Crackeri maagilist võlukasti, et üheskoos päästa oma tsirkus kurja onu käest.
Kinodes alates *: 11.05.2018, Filmi pikkus *: 1h 30 min
Žanr *: Komöödia, seiklus, animatsioon
-
Jurassic World: Langenud kuningriik
Jurassic World: Fallen Kingdom
Järg 2015. aasta hittfilmile "Jurassic World: Sauruste maailm".
Kinodes alates *: 8.06.2018, Filmi pikkus *: 1h 30 min
Žanr *: Märul, seiklus
Lavastaja *:
J. A. Bayona
Osatäitjad *:
Chris Pratt, Bryce Dallas Howard
Lubatud Kõigile
Bolšoi ballett: Coppélia
Bolshoi ballet: Coppélia
Swanilda märkab, et tema kihlatu Franz on sisse võetud imekaunist Coppéliast, kes istub iga päev raamatut lugedes oma rõdul.
Kinodes alates *: 10.06.2018, Filmi pikkus *: 2h 45 min
Žanr *: Ballett
Lavastaja *:
Sergei Vihharev
-
Skyscraper
Skyscraper
Kinodes alates *: 13.07.2018, Filmi pikkus *: 1h 30 min
Žanr *: Märul, põnevik
Lavastaja *:
Rawson Marshall Thurber
Osatäitjad *:
Dwayne Johnson
-
Mamma Mia! Siit me tuleme taas
Mamma Mia! Here We Go Again
Kinodes alates *: 20.07.2018, Filmi pikkus *: 1h 30 min
Žanr *: Komöödia
-
Võimatu missioon 6
Mission: Impossible 6
Kinodes alates *: 3.08.2018, Filmi pikkus *: 1h 30 min
Žanr *: Märul
Lavastaja *:
Christopher McQuarrie
Osatäitjad *:
Tom Cruise
-
Scarface
Scarface (2018)
Kinodes alates *: 10.08.2018, Filmi pikkus *: 1h 30 min
Žanr *: Draama, põnevik, krimi
-
Mary, Queen of Scots
Mary, Queen of Scots
Kinodes alates *: 14.09.2018, Filmi pikkus *: 1h 30 min
Žanr *: Draama
Lavastaja *:
Josie Rourke
-
Night School
Night School
Kinodes alates *: 28.09.2018, Filmi pikkus *: 1h 30 min
Žanr *: Komöödia
Osatäitjad *:
Kevin Hart
-
Boy Erased
Boy Erased
Kinodes alates *: 5.10.2018, Filmi pikkus *: 1h 30 min
Žanr *: Draama
Lavastaja *:
Joel Edgerton
-
First Man
First Man
Kinodes alates *: 12.10.2018, Filmi pikkus *: 1h 30 min
Žanr *: Draama
Lavastaja *:
Damien Chazelle
Osatäitjad *:
Ryan Gosling
-
Johnny English 3
Johnny English 3
Kinodes alates *: 19.10.2018, Filmi pikkus *: 1h 30 min
Žanr *: Komöödia
Osatäitjad *:
Rowan Atkinson
-
Halloween
Halloween
Kinodes alates *: 26.10.2018, Filmi pikkus *: 1h 30 min
Žanr *: Põnevik, õudus
Lavastaja *:
David Gordon Green
Osatäitjad *:
Jamie Lee Curtis
-
Overlord
Overlord
Kinodes alates *: 23.11.2018, Filmi pikkus *: 1h 30 min
Žanr *: Märul, õudus
Lavastaja *:
Julius Avery
-
Surelikud masinad
Mortal Engines
Kinodes alates *: 14.12.2018, Filmi pikkus *: 1h 30 min
Žanr *: Märul, ulmefilm, seiklus
Lavastaja *:
Christian Rivers
-
Bumblebee
Bumblebee
Kinodes alates *: 21.12.2018, Filmi pikkus *: 1h 30 min
Žanr *: Märul
-
The Grinch
The Grinch
Kinodes alates *: 28.12.2018, Filmi pikkus *: 1h 30 min
Žanr *: Komöödia, animatsioon
Lavastaja *:
Pete Candeland, Yarrow Cheney
Osatäitjad *:
Benedict Cumberbatch
Alla 14 a. Keelatud
Klassikokkutulek 3
Klassikokkutulek 3
Kinodes alates *: 1.02.2019, Filmi pikkus *: 1h 30 min
Žanr *: Komöödia
-
How to Train Your Dragon 3
How to Train Your Dragon 3
Kinodes alates *: 15.03.2019, Filmi pikkus *: 1h 30 min
Žanr *: Animatsioon
Lavastaja *:
Dean DeBlois
-
Amusement Park
Amusement Park
Kinodes alates *: 26.04.2019, Filmi pikkus *: 1h 30 min
Žanr *: Komöödia, animatsioon
-
Lemmikloomade salajane elu 2
The Secret Life of Pets 2
Kinodes alates *: 31.05.2019, Filmi pikkus *: 1h 30 min
Žanr *: Komöödia, animatsioon
-
Cowboy Ninja Viking
Cowboy Ninja Viking
Kinodes alates *: 28.06.2019, Filmi pikkus *: 1h 30 min
Žanr *: Märul
Osatäitjad *:
Chris Pratt
-
Top Gun
Top Gun
Kinodes alates *: 12.07.2019, Filmi pikkus *: 1h 30 min
Žanr *: Põnevik
-
The SpongeBob Movie
The SpongeBob Movie
Kinodes alates *: 16.08.2019, Filmi pikkus *: 1h 30 min
Žanr *: Komöödia, animatsioon
-
Everest
Everest
Kinodes alates *: 4.10.2019, Filmi pikkus *: 1h 30 min
Žanr *: Animatsioon
-
Gemini Man
Gemini Man
Kinodes alates *: 4.10.2019, Filmi pikkus *: 1h 30 min
Žanr *: Ulmefilm, põnevik
Lavastaja *:
Ang Lee
Osatäitjad *:
Will Smith
-
Wicked
Wicked
Kinodes alates *: 20.12.2019, Filmi pikkus *: 1h 30 min
Žanr *: Draama, fantaasia
Lavastaja *:
Stephen Daldry
-
Trolls 2
Trolls 2
Kinodes alates *: 21.02.2020, Filmi pikkus *: 1h 30 min
Žanr *: Animatsioon
-
Kiired ja vihased 9
Fast & Furious 9
Kinodes alates *: 10.04.2020, Filmi pikkus *: 1h 30 min
Žanr *: Märul
-
Käsilased 2
Minions 2
Kinodes alates *: 3.07.2020, Filmi pikkus *: 1h 30 min
Žanr *: Animatsioon
-
The Croods 2
The Croods 2
Kinodes alates *: 23.10.2020, Filmi pikkus *: 1h 30 min
Žanr *: Animatsioon
Alla 12 a. mittesoovitatav
Avatar 2
Avatar 2
Kauaoodatud järg visionäärist lavastaja 2009. aasta hittfilmile "Avatar".
Kinodes alates *: 18.12.2020, Filmi pikkus *: 1h 30 min
Žanr *: Märul, ulmefilm, seiklus, fantaasia
Lavastaja *:
James Cameron
-
Laula 2
Sing 2
Kinodes alates *: 25.12.2020, Filmi pikkus *: 1h 30 min
Žanr *: Animatsioon
-
Boss beebi 2
The Boss Baby 2
Kinodes alates *: 26.03.2021, Filmi pikkus *: 1h 30 min
Žanr *: Animatsioon
-
Kiired ja vihased 10
Fast & Furious 10
Kinodes alates *: 2.04.2021, Filmi pikkus *: 1h 30 min
Žanr *: Märul
-
Spooky Jack
Spooky Jack
Kinodes alates *: 22.10.2021, Filmi pikkus *: 1h 30 min
Žanr *: Animatsioon