1. Valikud
2. Ostukorv
3. Valmis
MET Ooper: Rügemendi tütar
MET Opera: La Fille du Régiment
Kinodes alates: 2.03.2019, Filmi pikkus: 3h 08 min
Žanr: Ooper
Lubatud Kõigile
12:00
Pühapäev, 3. märts 2019
Prantsuse keeles, 2D
Subtiitrid: Inglise keeles
Coca Cola Plaza, Scape Saal
Seanss lõpeb: 15:08
Metropolitan Opera 2018-2019

Logi sisse, et saada soodustust

Piletihinnad

Laps, õpilane ja pensionär (Laps, õpilane ja pensionär ) 12,00 €
OPERA 19,00 €
Vabandame! Interneti müük valitud seansile lõppes 03.03.2019 12:15

Piletihinnad

Laps, õpilane ja pensionär (Laps, õpilane ja pensionär ) 12,00 €
OPERA 19,00 €
Piletite broneerimiseks pead olema sisse logitud

Tere tulemast Forum Cinemas piletipoodi!

Piletite ostmiseks ning broneerimiseks liitu Kinoklubiga. Kui Sa oled juba klubi liige, siis sisesta lehe paremas nurgas oma kasutajatunnus ja parool ning logi sisse. Käesoleval hetkel saavad kinopiletite eest tasuda Swedbank, Nordea, Danske Bank, LHV, SEB ja Coop Pank internetipankade kliendid.

NB! Palun kontrollige ostukorvi sisu enne piletite eest tasumist ja olge kindlad, et olete valinud soovitud filmile õige arvu pileteid, soovitud ajaks ja soovitud kinno. Ostetud pileteid tagasi ei osteta ja ringi ei vahetata.

Palume broneeringu kinnitusel jälgida broneeringu aegumise tähtaega. Kõik välja ostmata broneeringud aeguvad automaatselt broneeringu kinnitusel märgitud ajal.

Nüüd saad osta või broneerida pileteid erinevatele seanssidele korraga. Lihtsalt vali seanss, kliki OSTA või BRONEERI ja lisa piletid ostukorvi. Kui pöördud tagasi kinokavasse, saad seda lihtsat liigutust korrata. Kuna hoiame iga Sulle pakutud kohta ostmise ajal kinni, siis palume, et teeksid oma otsuseid teisi klubilisi arvestades ja jälgiksid paremale tekkivat kella. Kokku on Sul ostukorvi koostamiseks ning internetipangas makse sooritamiseks või piletite broneerimiseks aega 15 minutit. NB! Hilinenud või vigase makse korral teavita sellest koheselt AS Forum Cinemas raamatupidamist e-posti aadressil info@forumcinemas.ee. Ebaõnnestunud ostutehingu korral palun pöörduge Forum Cinemas kino kassasse enne soovitud seansi algust. 


Pärast ostu sooritamist saad piletid kohe välja printida. Kui Sul hetkel printimisvõimalus puudub, siis võid alati pöörduda tagasi meie kodulehele, kust MINU KINO menüüvalikust leiad alati kõik oma kinopiletid. Samuti leiad MINU KINO menüüvalikust MINU BRONEERINGUD kõik broneeritud piletid. NB! Jälgi broneeringu aegumistähtaega, vastasel juhul vabaneb broneering automaatselt. Loomulikult saad piletid kätte ka piletikassast ID-kaardi või klubikaardi esitamisel, samuti saad kinokassast välja osta broneeritud piletid. Coca-Cola Plazas saad piletid välja trükkida ka piletikassa ning piletivärava vahel paiknevatest piletiautomaatidest: selleks pead teadma oma ostunumbrit ning sünnikuupäeva.

Rõõmu!

Sinu Kinoklubi