Kuidas osta kinopileteid meie koduleheküljelt

Pileteid saavad www.forumcinemas.ee piletipoest osta kõik Kinoklubi liikmed ja mitte liikmed. Kui Sa ei ole veel registreerunud, siis tee seda nüüd: liitumine on kõigile tasuta ning annab lisaks piletite ostmisele ning broneerimisele veel hulgaliselt soodustusi. Täpsemalt loe siit.
 
Piletite ostmiseks logi end kõigepealt meie kodulehele sisse. Kui Sa ei mäleta oma kasutajatunnust ja/või parooli, siis kliki siia.
Piletipoes saab kinopiletite eest tasuda Swedbank, SEB, Luminor ja LHV Panga internetipangas ning nii e-kinkepiletitega kui ka paberkujul kinkepiletitega.
 
Internetist kinopileteid ostes saad tellida endale tasuta SMS-teavituse mobiilile, kus on kirjas Sinu piletiostunumber,  filmi kuupäev, kellaaeg ja filmi nimi.
 

Kui Sul printimisvõimalus puudub, siis trükitakse Sinu piletid välja kinokassast: võta kinno tulles kaasa oma ID-kaart või klubikaart. Pileteid saad välja trükkida ka kino fuajees paiknevatest piletiautomaatidest või piletikioskitest, mis asuvad Coca-Cola Plaza fuajees. Viimaste puhul tuleb sisestada või sisse skaneerida piletiostunumber.

Broneeringuid saab välja osta „Minu kino“ keskkonnast ning kinokassast. Jälgi kindlasti ka broneeringu kehtivusaega.

Küsimuste korral kirjuta meile info@forumcinemas.ee
 
Sisselogimine

Sisesta meie kodulehekülje ülaservas asuvatesse kastikestesse oma kasutajatunnus ning parool.
 
Unustasid parooli?
 
Juhul kui oled unustanud oma parooli, siis kliki sisselogimiskasti peale ning seejärel sinna ilmunud lingile „Unustasid parooli“. Sulle saadetakse e-kiri arvuti poolt genereeritud uue parooliga. Soovi korral saad peale sisselogimist „Minu kino“ keskkonnas vahetada parooli mõne sobivama vastu välja.
 
Liitu Kinoklubiga
 
Forum Cinemas Kinoklubi liikmeks astumiseks kliki lingil „Liitu Kinoklubiga“, mille leiad meie kodulehe ülaservast või kliki siia. Täida vajalikud lahtrid ning vali endale kasutajatunnus ning parool.
Palun täida kõik tärniga (*) märgistatud lahtrid.
Juhul kui Sul ei ole kehtivat isikukoodi või Sa ei soovi seda avaldada, siis jäta vastav lahter tühjaks. Palume arvesse võtta, et kõik isikukoodita kontod, mida ei ole poole aasta jooksul kasutatud, lähevad kustutamisele.
Kasutajatunnus peab olema vähemalt kolm tähemärki pikk ning sisaldama ainult ladina tähti ning numbreid.  Palun vali endale võimalikult turvaline parool.
Registreerumisvormi lõpetamiseks ning Kinoklubi reeglitega tutvumise kinnituseks kliki palun nupule „Nõustun tingimustega“. Nüüd oledki Kinoklubi liige ning saad asuda kinopileteid ostma ning broneerima.
Nüüd on Sul olemas ka juurdepääs „Minu kino“ keskkonnale. Sealt leiad infot oma aktiivsete kinopiletite ning broneeringute, samuti tehingute ajaloo kohta. Ühtlasi saad seal muuta oma kasutajaandmeid, tellida Kinoklubi uudiskirju ning muuta parooli.
 
Kinopiletite ostmine 

Esimese sammuna logi end meie kodulehele sisse. Vali kinokavast soovitud seanss ning kliki seansi algusajale. Seansi valimiseks on mitmeid võimalusi:
  • kliki „Osta või broneeri pileteid“ lingile või vali kinokavast sobiv film ning seanss.
  • Seejärel sisesta soovitav piletite arv ning vali saaliplaanil meelepärased istekohad.
Palun kontrolli enne piletite eest tasumist hoolikalt üle, et valisid õige filmi, seansi, kuupäeva ning piletite arvu!  Ostetud pileteid tagasi ei osteta ja ümber ei vahetata. Probleemide korral palun võtke ühendust kinokassaga või saada meile e-kiri.
 
Kas Sa teadsid, et sama tehinguga saad osta ning broneerida pileteid ka teistele seanssidele?
Järgmise sammuna maksa piletite eest internetipangas, Sinu kontol olevate e-kinkepiletitega või paberkujul kinkepiletitega (sisesta kinkepiletil olev number õigesse lahtrisse).
Pea meeles, et kui oled asunud juba piletite eest tasuma, siis ei saa Sa enam oma ostukorvi sisu muuta – tehingut saab ainult katkestada või jätkata maksmist.
Peale õnnestunud ostutehingut kuvatakse Sulle piletiostu arve ning ühtlasi saad nüüd välja trükkida oma piletid. Nii arve kui ka piletid saadetakse Sulle ka e-postiga.
Arve ning piletid leiad ka „Minu kino“ keskkonnast.
Kui Sul printimisvõimalus puudub, siis kirjuta üles piletiostu arve number ning selle alusel saad piletid välja trükkida kinokassast või kino fuajees paiknevatest piletiautomaatidest.
Kinopileteid saad osta ja juba ostetud pileteid välja trükkida ka piletikioskitest, mis asuvad Coca-Cola Plaza fuajees. Viimaste puhul tuleb sisestada või sisse skaneerida piletiostunumber.
 
Piletite broneerimine
 
Piletite broneerimiseks toimi esialgu sama moodi nagu piletiostu puhul: logi end meie kodulehele sisse ning vali seejärel kinokavast soovitud seanss ning kliki seansi algusajale. Samuti võid broneerimist alustada „Osta või broneeri pileteid“ või „Minu kino“ lehelt.
Vali sobiv kogus pileteid ning istekohad saaliplaanil ning kinnita broneering.
Palun pööra tähelepanu broneeringu kehtivusajale, sest kõik väljaostmata broneeringud avanevad automaatselt peale broneeringu lõpptähtaja ületamist.
Broneeritud piletid saad välja osta kinokassas või „Minu kino“ lehekülje kaudu. Juhul kui soovid broneeringut välja osta kinokassas, siis võta kaasa ka broneeringunumber.
 

Kinopiletite eest tasumine kinkepiletitega

Kinkepiletiga kinopileti eest tasumiseks asu esmalt www.forumcinemas.ee kodulehel tavapärasel viisil kinopiletit ostma – vali sobiv seanss, piletitüüp, istekoht saalis. Ostuprotsessi teise sammu juures – Ostukorvi lehel – kuvatakse Sulle järgmist teksti: Sisesta siia kinkepileti number. Selle teksti järel on tühi lahter kuhu saadki sisestada kinkepileti numbri ning seejärel vajutada nupule „Kinnita tehing ja vali pank“. Panka seejärel enam valima ei pea kuna tehingu eest on tasutud kinkepiletiga.
 
E-kinkepiletite ostmine
 
E-kinkekaartide ostmiseks kliki siia või sisene „Minu kino“ keskkonda.
E-kinkekaarte saad laadida oma Kinoklubi kontole ning kasutada neid kinopiletite ja/või snäkkide eest maksmiseks meie piletipoes või piletiautomaatidess. 

Kui soovid osta paberkujul kinkepileteid, siis astu läbi kino piletikassast, kus lisaks kinkepiletitele anname Sulle tasuta kaasa ka kauni kinkepakendi.
 
 
Katkenud ning ebaõnnestunud tehingud
 
Aegajalt võib piletiostutehingute puhul ette tulla ka vigu. Kui viga ilmneb enne piletite eest tasumist, siis katkesta tehing ning alusta uuesti.
Juhul kui piletite eest on tasutud, kuid Sulle ei tulnud tehingukinnitust, on siiski veel võimalus, et tehing on õnnestunud. Et selles veenduda, siis kontrolli, kas Sinu piletid on „Minu kino“ lehel nähtavad ning vaata, kas Sulle on tulnud vastavasisuline e-kiri.
Kui pileteid ei ole väljastatud ning arvet ei ole Sulle saadetud, siis kontrolli oma internetipangast, kas piletiraha on Sinu kontolt maha läinud. Kui raha pole kontolt broneeritud, võid asuda uuesti pileteid ostma.
Juhul kui piletiraha on Sinu kontolt maha arvestatud ja pileteid ei ole väljastatud, siis on ostutehing ebaõnnestunud.
Võimalikuks põhjuseks võib olla katkenud internetiühendus või sai ületatud tehingu ajalimiidiks ette nähtud 15 minutit.
Ebaõnnestunud tehingu puhul saada meile e-kiri aadressil info@forumcinemas.ee. Märgi üles mis kuupäeval, millisele filmile, seansile ja millise summa eest pileteid ostsid ning millist internetipanka kasutasid.  Võimaluse korral lisa e-kirjale tehingu maksekorraldus. Katkenud makse tulemusena meile laekunud piletiraha kantakse Sinu kontole nädala jooksul tagasi.
 
Forum Cinemas Kinoklubi
info@forumcinemas.ee