8.06.2019, Киноклуб, Новости о фильмах

Juuni kinoklassika on "Pulp Fiction"

Quentin Tarantino üks kõige armastatum film linastub Sinu kinos Coca-Cola Plaza.

Информация о фильме

Kolmapäeval, 5. juunil olete oodatud meie aja suurima lavastaja Quentin Tarantino 1994. aasta kultusfilmi "Pulp Fiction" esilinastusele Coca-Cola Plazas.

iSense saali esilinastuse juhatab sisse filmiajakirjanik Ralf Sauter.

Kaks palgamõrvarit Vincent Vega (John Travolta) ja Jules Winnfield (Samuel L. Jackson) on missioonil leidmaks salapärast kohvrit, mis kuulub nende bossile Marsellus Wallace`ile (Ving Rhames). Olles end Wallace`i silmis kenasti tõestanud, saab Vincent endale uue ülesande: hoolitseda bossi naise Mia (Uma Thurman) eest kui Wallace ise on tööasjadega parasjagu hõivatud.

Samal ajal on Wallace maksnud kinni poksimatši, et vananev poksija Butch Coolidge (Bruce Willis) kaotaks meelega oma järgmise võitluse. Loomulikult ei kulge kõik nii nagu planeeritud. Kõikide nende väga meelelahutuslike tegelaste elud põimuvad väga ootamatul ja vägivaldsel viisil.

"Pulp Fiction" tuleb Coca-Cola Plazas näitamisele kõigil juunikuu kolmapäevadel.

KINOKLASSIKA sündmustesarja raames näitamisele tulevad filmid on kõik digitaalselt taastatud. Minimaalselt 2K resolutsiooni ja kvaliteetse 5.1 heliga.

NB! Film linastub inglise keeles ilma subtiitriteta.

Kinoklassika "Pulp Fiction" linastub kõigil juuni kolmapäevadel Coca-Cola Plazas. Esilinastus 5. juunil iSense saalis. Piletid leiad SIIT!

Treiler