7.06.2019, Киноклуб, Новости о фильмах

"Rocketman" kingib sulle eksklusiivse plakati!

Kõigile esilinastuste ja avanädalavahetuse seansside külastajatele kingime erilise vinüüli kujuga "Rocketmani" plakati.

Информация о фильме

Kui soovid lisaks Sir Elton Johni kauaoodatud eluloofilmi nautimisele ka ühte kaunist kingitust, siis oled õnnega koos, sest filmi esilinastustel ja avanädalavahetuste seanssidel jagame kinodes Coca-Cola Plaza, Ekraan ja Centrum kinokülastajatele eksklusiivseid vinüüli kujuga filmiplakateid.

Piletid leiad SIIT! NB! Plakateid on piiratud koguses!

"Rocketman" on eepiline muusikaline fantaasia, mis räägib hämmastavalt inimliku loo Elton Johni läbimurdeaastatest. Linalugu jälgib tagasihoidliku klaverigeeniuse Reginald Dwighti transformatsiooni rahvusvaheliseks superstaariks koos kõigi selle teekonna valude ja rõõmude, pettumuste ja võitudega.

See inspireeriv rännak popmuusika ajalukku on tulvil Elton Johni armastatumaid hitt-laule, mida esitab multitalent Taron Egerton (Kingsman; Eddie The Eagle 2015). 

Vaimukalt loovinimese ulmadesse põikav linateos on inimesi universaalselt kõnetav lugu sellest, kuidas ühest katkisest perest pärit väikelinna poisist kujuneb maailma popkultuuri üks kõige ikoonilisemaid artiste. Eltoni suurimaid heitlusi näeme aga tema teraapiagrupis, kus käib karm arveteõiendamine mehe minevikudeemonitega, mis olid geeniusest popstaari sõltuvuste ja liialduste katalüsaatoriks.

Eltoni pikaaegset sõnadekirjutajat ja loomepartnerit Bernie Taupinit kehastab Jamie Bell (Billy Elliot 2000; Nümfomaan 2013), esimest manageri, karmikäelist John Reidi, kehastab Richard Madden (Troonide mäng I-IV hooaeg; Tuhkatriinu 2015), Eltoni ema Sheila Farebrother’ina teeb aga meeldejääva rolli Bryce Dallas Howard (Jurassic World; Koduabiline 2011).

Filmi režissööriks on 2018. aastal end Bohemian Rhapsodyga muusikute elust pajatavate filmide kategoorias üliveenvalt tõestanud lavastaja Dexter Fletcher. Stsenaariumi autoriks on Lee Hall (Billy Elliot 2000; Victoria ja Abdul 2017). Ühena produtsentidest on ROCKETMANI valmimisel oma panuse ja heakskiidu andnud ka Rocketman Elton John ise.

"Rocketman" esilinastused alustavad 5. juunist. Film Sinu kinos 7. juunist. Piletid leiad SIIT!

Treiler