Киноклуб, Новости о фильмах

"Tõde ja õigus" esilinastub 20. veebruaril!

|
Veebruari Kuufilm on kauaoodatud kodumaine suurfilm, mille esilinastused alustavad 20. veebruarist.

Anton Hansen Tamsaare "Tõde ja õiguse" esimese romaani põhjal valminud suurteose lavastajaks on Tanel Toom ning filmi peaosades on Priit Võigemast ja Priit Loog.

Kuufilmi erilinastused toimuvad 20. veebruaril kell 20.00 Coca-Cola Plaza SCAPE saalis ja kino Centrumis. Piletid leiad SIIT!

Lootusest ja teotahtest pakatav Andres tuleb koos noore abikaasa Krõõdaga võlgu ostetud soisele talukohale uut elu rajama. Vargamäe Mäe talust peab saama koht, mis perekonna eest hoolitseb. Majapidamine nõuab palju tööd ja järjekindlust – algab elukestev võitlus nii looduse ja saatuse kui ka kiusliku naabrimehe Pearu poolt mängitavate vingerpussidega. 

Kui elukaar jagab Andresele enam kannatusi kui kauaoodatud tulemusi, hakkab mees üha meeleheitlikumalt otsima tõde ja õigust nii kohtust, kõrtsist kui ka Piiblist, tuues oma otsinguil ohvriks perekonna, lähikondlased ja iseenda. Unelm õitsvast ja perekonna eest hoolt kandvast Vargamäest vajub üha sügavamale reaalsuse varju.

Osades: Priit Võigemast, Priit Loog, Maiken Schmidt, Simeoni Sundja ja Ester Kuntu.

Film valmib Eesti Vabariigi 100. sünnipäevaks.

"Tõde ja õigus" esilinastused alates 20. veebruarist. Film Sinu kinos alates 22. veebruarist. Piletid leiad SIIT!

Treiler

Человек-Паук раздает подарки!

10.01.2019, Киноклуб, Новости о фильмах
Всех зрителей, купивших билеты на сеансы в премьерный уик-энд, ждёт не только великолепный фильм, но и специальный подарок: эксклюзивные коллекционные карточки с героями фильма «Человек-Паук: Через вселенные». С одной стороны карточки изображена картинка, а с другой – рассказ о герое, переведенный на эстонский язык*.

Чемпионат мира по футболу FIFA™ 2018 в твоём кинотеатре!

10.01.2019, Киноклуб, Новости о фильмах
Кто же выиграет? Выиграешь ты! ЧМ по футболу пройдёт в твоем кинотеатре!

Инвестиции в модернизацию A. Le Coq Sviit составили около 13 000 евро на одно место

10.01.2019, Киноклуб, Новости о фильмах
Сегодня состоялось официальное открытие модернизированного кинозала класса люкс A. Le Coq Sviit мультиплекса Coca-Cola Plaza. Открывшийся после ремонта кинозал стал еще удобнее. Инвестиции в модернизацию Le Coq Sviit составили около полумиллиона евро.