Киноклуб, Новости о фильмах

Leia Grinchi eritooted meie kinode müügipunktidest!

|
Jõuluaja lemmiktegelasega toodete seast leiab lemmiku igaüks - olgu see joogitops või roheline popcorn!

Menufilmi "Grinchi" teemalised eritooted on leidnud tee meie kinode lettidele! Põnevast tootevalikust leiab endale sobiva ilmselt igaüks, kuna saadaval on Grinchi roheline õunamaitseline popcorn, lõbus Grinchi popcorniämber ning lisaks on meie kõikides müügipunktides saadaval ka armsate tegelaskujudega topsid koos karastusjoogiga. Magusa või soolase popcorni ostjale on tops koos joogiga erihinnaga, 4 €.

Tule kinno, haara kaasa endale meelepärane toode ning "Grinch" suurel ekraanil ootab Sind!


Kauni Kesseküla servas kõrges kaljukorteris elab koos oma ustava abilise Maxiga härra Grinch - suur roheline pehmekarvaline tüüp, kes on paraku hirmus pahatujuline ja küüniline kiusupunn. Mis küll Grinchi torssis meele põhjuseks on? Muidugi lähenevad jõulud! Rõõmupühad täis lusti ja laulu on üksildase Grinchi jaoks piin, mis piin. Nii otsustabki Grinch, va paharet, varastada Kesseküla jõulud. Ettevõtmine on suur ning plaan keeruline, asjad lähevad nii ja naa ning nalja saab rohkem kui Grinchile meeldiks. Õnneks elab Kessekülas aga üks väike tüdruk, kel jõulutunne südames on nii suur, et päästetud saavad nii pühad kui ka Grinch ise. 

Ülipopulaarsete multikate "Mina, supervaras" ja "Lemmikloomade salajane elu" looja, animatsioonistuudio Illuminationi uus animafilm põhineb Dr. Seussi armastatud jõuluklassikal. Nii pere pisimatele, suurematele kui ka täiskasvanutele mõeldud nunnumast nunnum lugu on täis seiklust, krutskeid, muusikat ja armas-naljakaid tegelasi.

Film on dubleeritud eesti keelde. Eesti vaatajate jaoks annavad filmitegelastele oma hääle Sergo Vares (Grinch), Loviise Võigemast, Evelin Võigemast, Priit Võigemast, Theodor Tats, Indrek Taalmaa, Jaakob Eik Oja, Elo-Mirt Oja, Otto Samuel Kahar ja Helene Vannari.

Treiler

Чемпионат мира по футболу FIFA™ 2018 в твоём кинотеатре!

3.12.2018, Киноклуб, Новости о фильмах
Кто же выиграет? Выиграешь ты! ЧМ по футболу пройдёт в твоем кинотеатре!

Инвестиции в модернизацию A. Le Coq Sviit составили около 13 000 евро на одно место

3.12.2018, Киноклуб, Новости о фильмах
Сегодня состоялось официальное открытие модернизированного кинозала класса люкс A. Le Coq Sviit мультиплекса Coca-Cola Plaza. Открывшийся после ремонта кинозал стал еще удобнее. Инвестиции в модернизацию Le Coq Sviit составили около полумиллиона евро.