Киноклуб

LUXE - kinosaalide staar on saabunud!

|
Coca-Cola Plaza kino avas ülimugavate recliner toolide ja Baltikumis uudse LUXE kontseptsiooniga sisustatud kinosaali.

LUXE kinosaalid on Forum Cinemas omanikfirma Odeon Grupi kaubamärk, mis tähistab suuremat mugavust ning eriti kvaliteetset pilti ja heli. Kahe kinosaali sisustus sai täielikult uuendatud, aga peamine muutus on ikkagi see, et nüüd on kahes saalis kõik tavatoolid välja vahetatud eriti mugavate recliner toolide vastu, milles saab end mõnusasse asendisse lasta ja kinoekraani nautida. Toolid sarnanevad A. Le Coq Sviidis olevatega, kuid Sviidis on lisaks võimalus otse toolil olevalt ekraanilt ka toite ja jooke tellida ning saali juurde kuulub ka eraldi privaatne lounge osa. Esimene uus LUXE saal on avatud ja ootab kinokülastajaid ning teises saalis saame viimased detailid paika juuni alguseks.

Varasemaga võrreldes on uuenduse läbinud saalides nüüd küll istekohti, saalis number 3 on 63 kohta ning saalis number 4 61 kohta, mis on mõnevõrra vähem, kuid kuna kliendid ootavad järjest suuremat mugavust ja terviklikult meeldivat kinos käimise elamust, siis oli Coca-Cola Plazasse kahe LUXE saali tegemine põhjalikult kalkuleeritud otsus. Uute LUXE saalide piletihinnad on samal tasemel SCAPE saaliga. 
 

   

   

 

Человек-Паук раздает подарки!

30.05.2018, Киноклуб
Всех зрителей, купивших билеты на сеансы в премьерный уик-энд, ждёт не только великолепный фильм, но и специальный подарок: эксклюзивные коллекционные карточки с героями фильма «Человек-Паук: Через вселенные». С одной стороны карточки изображена картинка, а с другой – рассказ о герое, переведенный на эстонский язык*.

Чемпионат мира по футболу FIFA™ 2018 в твоём кинотеатре!

30.05.2018, Киноклуб
Кто же выиграет? Выиграешь ты! ЧМ по футболу пройдёт в твоем кинотеатре!

Инвестиции в модернизацию A. Le Coq Sviit составили около 13 000 евро на одно место

30.05.2018, Киноклуб
Сегодня состоялось официальное открытие модернизированного кинозала класса люкс A. Le Coq Sviit мультиплекса Coca-Cola Plaza. Открывшийся после ремонта кинозал стал еще удобнее. Инвестиции в модернизацию Le Coq Sviit составили около полумиллиона евро.