Nüüd tasub varem kinno tulla: interaktiivne mäng paneb terve kinosaali kaasa mängima 


Forum Cinemas kinodes on alates novembrist võimalik kõikidel kinokülastajatel filmi oodates mängida suurel ekraanil põnevaid interaktiivseid mänge, milles osalemiseks läheb vaja üksnes isiklikku mobiiltelefoni ja seal olevat vastavat rakendust. 
 

Meil on põnevaid uudiseid kõikidele Forum Cinemas kinode külastajatele nii Tallinnas, Viljandis kui Tartus – peagi on põhjust enne filmiseansside algust juba varakult kinosaali maha istuda, sest kümme minutit enne linastuste algust on kõikidel võimalik osa võtta põnevast ja interaktiivsest mängust otse suurel kinolinal. Vaja läheb ainult nutitelefoni, osavust ja veidi õnne ning võid võita erinevaid mänguga või kinoga seotud auhindu.

Enne kinoseansside algust ilmub suurele ekraanile interaktiivne mäng, millest saavad kõik saalis viibijad osa võtta oma mobiiltelefoni abil tõmmates alla vastava rakenduse ja trükkides sisse ekraanile ilmuva koodi. Seejärel käivitub mäng, kus teiste saalis viibijate vastu tuleb võistelda erinevates osavust või teadmisi vajavates ülesannetes. Mängimiseks läheb vaja üksnes enda mobiiltelefoni!

Peale üldise tunnustuse ja heakskiidu pälvib võitja mänguga või kinoga seotud auhindu, milleks võivad olla uued kinopiletid, snäkid, filminänn või mõni muu mänguga seotud auhind.

 

1. Lae alla ForumFun äpp
2. Tule kinno vähemalt 10 minutit enne seansi algust 
3. Sisesta äppi ekraanile ilmuv kood
4. Mängi ja chati koos teiste kinokülastajatega suurel ekraanil
5. Võida auhindu! 

Lae alla ForumFun äpp Google Play´st või App store´st

 

   

 

Esimsed kiiremad allalaadijad ja Facebook kontoga sisselogijad saavad TASUTA Gourmet popcorni!