19.11.2021, Kinoklubi, Filmimaailm

Kinoklassika jõulueri "Armastus on see" eriseansid Coca-Cola Plazas ja Centrumis!

Filmi info

Klassikaline jõuludeaegne romantiline komöödia "Armastus on see" on Kinoklassika jõulueri!

Erilinastused toimuvad 18. ja 23. detsembril Coca-Cola Plazas ja 13. detsembril Viljandi Kogukonnakino raames kino Centrumis.

Coca-Cola Plaza

L 18.12 kell 18.20 - 3. LUXE saal. Piletid leiad SIIT!

L 23.12 kell 20.00 - 3. LUXE saal. Piletid leiad SIIT!

Centrum - Viljandi Kogukonnakino

E 13.12 kell 18.40 - Saal 2. Piletid leiad SIIT!

Režissöör Richard Curtise lavastatud ja kirjutatud 2003. aasta jõulufilmi "Armastus on see" (Love Actually) näitlejaansamblisse kuulub terve hulk armastatud näitlejaid nagu Hugh Grant, Liam Neeson, Keira Knightley, Laura Linney, Bill Nighy, Colin Firth, Emma Thompson, Martin Freeman, Chiwetel Ejiofor, Rowan Atkinson ja Andrew Lincoln.

Film koosneb üheksast omavahel põimuvast loost, mida ühendab üks märksõna: armastus. Tegelaste hulgas on näiteks sellised karakterid nagu äsja Suurbritannia peaministriks valitud David (Hugh Grant), kes armub ülepeakaela oma alluvasse (Martine McCutcheon). Teiseks peategelaseks on graafiline disainer Sarah (Laura Linney), kelle armuelu muudab pingeliseks tema raskelt puudega vend ning kolmandaks peategelaseks on abielumees Harry (Alan Rickman), kellele on hakanud meeldima tema uus sekretär.

"Armastus on see" maailma esilinastus toimus 2003. aasta 6. novembril New Yorgis.

KINOKLASSIKA sündmustesarja raames näitamisele tulevad filmid on kõik digitaalselt taastatud. Minimaalselt 2K resolutsiooni ja kvaliteetse 5.1 heliga.

NB! Film linastub inglise keeles ilma subtiitriteta.

 

Treiler