9.11.2021, Kinoklubi, Filmimaailm

Novembri Kuufilmi "Gucci tragöödia" esilinastused alustavad 24. novembrist!

Kauaoodatud glamuurne ja pingeline krimidraama jõuab lõpuks kinoekraanidele.

Filmi info

Legendaarse lavastaja Sir Ridley Scotti glamuurne ja pingeline krimidraama "GUCCI TRAGÖÖDIA" on novembri Kuufilm! Suurfilmi peaosades on Lady Gaga, Adam Driver, Jared Leto, Jeremy Irons ja Al Pacino!

Kolmapäeval, 24. novembril kell 18.00 oled oodatud Coca-Cola Plaza Kuufilmi esilinastusele. Piletid leiad SIIT!

Ajakava:

Kell 17.30 - Uued ägedad treilerid
Kell 18.00 - Filmi tutvustamine ja auhinnaloos
Kell 18.10 - "Gucci tragöödia" esilinastus

 

"Gucci tragöödia"

Gucci nimi kõlas nii magusalt, nii võrgutavalt... Luksuse, stiili, võimu sünonüüm. Kuid see oli ka nende needuseks. See on üle kolme aastamkümne libisev šokeeriv lugu armastusest, reetmisest, langemisest ja kättemaksust, mis viisid jõhkra mõrvani ühes maailma kuulsaimas moeimpeeriumis.

"Gucci tragöödia" aluseks on Sara Gay Fordeni bestseller "The House of Gucci: A Sensational Story of Murder, Madness, Glamour, and Greed". Skandaalne lugu sellest, mida üks võib tähendada üks nimi, mis on selle väärtus ning kui kaugele on üks perekond kontrolli sälitiamise nimel valmis minema. Osades Adam Driver ("Viimane duell"), Oscari-võitja Al Pacino ("Ristiisa"), Camille Cottin ("Killing Eve"), Jack Huston ("Fargo"), Oscari-võitja Jared Leto ("Dallas Buyers Club"), Oscari-võitja Jeremy Irons ("Watchmen"), Oscari-võitja Lady Gaga ("Täht on sündinud"), Reeve Carney ("Penny Dreadful") ja Salma Hayek ("Igavesed"). Lavastas Ridley Scott ("Gladiaator", "Viimane duell").

Esilinastused 24. novembrist Sinu kinodes Coca-Cola Plaza ja Centrum. Film alustab täismahus kinodes 26. novembrist. Piletid leiad SIIT!

 

Treiler