15.10.2021, Kinoklubi, Filmimaailm

Novembri kinoklassika on 1961. aasta suurfilm "West Side Story"

Filmi info

Novembri kinoklassika on 1961. aasta maailmakuulus romantiline hittmuusikal "West Side Story", mis on paslik vaadata just nüüd kui detsembris on kinoekraanidele jõudmas Steven Spielbergi lavastatud uhiuus nägemus.

Kolmapäeval, 3. novembril kell 18.30 oled oodatud Coca-Cola Plaza iSENSE saali novembri kinoklassika "West Side Story" esilinastusele.

Piletid leiad SIIT!

Linastused toimuvad novembrikuu kolmapäeviti kinos Coca-Cola Plaza.

10 Oscariga, sealhulgas parima filmi, parima lavastaja ja parimate peaosatäitjate kuldmehikestega pärjatud romantiline muusikal kahest New Yorgi tänavatel vaenutsevast kambast, kes võitlevad omavahel au ja tänava eest, mida kumbki jõuk enda omaks peab.

Lugu võtab aga teise pöörde, kui puertoriikolaste kamba juhi õe ja konkureeriva kamba endise juhi vahel lööb leekima armastus ning vaenuleerid otsustavad maha pidada suure kakluse, mis otsustaks lõplikult tänava võitjad.
Film on 1957. aasta Broadway muusikali ekraniseering ning lugu on inspireeritud William Shakespeare`i näidendist "Romeo ja Julia".

KINOKLASSIKA sündmustesarja raames näitamisele tulevad filmid on kõik digitaalselt taastatud. Minimaalselt 2K resolutsiooni ja kvaliteetse 5.1 heliga.

NB! Film linastub inglise keeles ilma subtiitriteta.

Treiler