8.06.2021, Kinoklubi, Filmimaailm

"Kena vaikne kohake" topeltseanss 11. juunil Coca-Cola Plazas

Et õudusseeria teist osa täiega nautida, pakume võimalust ühe seansiga vaadata ära nii esimese kui ka teise osa!

Filmi info

"Kena vaikne kohake" topeltseanss 1. ja 2. osaga 11. juunil kell 18.50 Coca-Cola Plaza 3. LUXE saalis. Seansil linastub kaks osa järjest 30 minutilise vaheajaga.

Piletid leiad SIIT!

Ajakava:
Kell 18.50 – „Kena vaikne kohake“ 1. osa
Kell 20.20 – 30 minutiline vaheaeg
Kell 20.50 – „Kena vaikne kohake 2“

 

"Kena vaikne kohake" (2018)

John Krasinski lavastatud õudus-thriller räägib närvekõditava loo Ameerika perekonnast, kes elab idüllilises maakohas keset maisipõlde ning kelle ellujäämine sõltub oskusest teha oma toimetusi hiirvaikselt ja sõna lausumata. Väikeste lastega perekonda piiravad hirmuäratavad võõrolendid, kes kuulevad kõike, kuid ei näe midagi. Niipea kui nad sind kuulevad, langed sa nende saagiks. 

 

"Kena vaikne kohake 2" (2021)

John Krasinski lavastatud õudus-thrilleri "Kena vaikne kohake" teine peatükk jälgib Abbottite perekonna saatust pärast esimeses osas aset leidnud traagilisi sündmusi ning heidab pilgu ka võõrolendite saabumise hetke. Pärast pereisa Lee (John Krasinski) eneseohverdust, et päästa oma laste elu, on ema Evelyn (Emily Blunt) sunnitud nende senise kodu maha jätma. Pere asub teele, et leida ellujäänuid, kellega võiks jõud ühendada. Kuid peagi selgub, et heli abil jahti pidavad võikad elukad pole ainsad, kes liivaribalt kõrvale astudes su elu kallale kipuvad.