27.05.2021, Kinoklubi, Filmimaailm

"Kurja kutsumise" maraton 2. juunil Coca-Cola Plazas

Enne kui 3. juunil esilinastub "Kurja kutsumise" seeria kolmas film, saab 2. juunil esimest kahte osa uuesti vaadata!

"Kurja kutsumise" (The Conjuring) seeria esimese kahe osa maraton 2. juunil Coca-Cola Plazas! 

1. osa "Kurja kutsumine" (2013) kell 17.15 - piletid leiad SIIT!
2. osa "Kurja kutsumine 2" (2016) kell 19.45 - piletid leiad SIIT!

Seeria kolmas osa "Kurja kutsumine 3: saatan sundis mind seda tegema" esilinastub 3. juunil Forum Cinemas kinodes Coca-Cola Plaza ja Viljandi kino Centrum. Piletid leiad SIIT!

"Kurja kutsumine" (2013):
Enne Amityville’i oli Harrisville. Tõsieluline "Kurja kutsumine" jutustab loo paranormaalsete juhtumite uurijatest Ed ja Lorraine Warrenist, kes lähevad appi üksildases farmis elavale ja mustade jõudude küüsis vaevlevale perele. Võimas deemon, kellega Warrenitel tuleb rinda pista, osutub nende kõigi aegade koletumaks juhtumiks. Lavastas James Wan (“Saag,” “Astraal”).

Film põhineb abielupaarist demonoloogide Ed ja Lorraine Warreni toimikutel. Peaosas abielupaar Warrenitena Oscari-nominent Vera Farmiga (“Õhus,” “Orb”) ja Patrick Wilson (“Astraal”, "Valvurid"). Ron Livingston (HBO sari “Relvavennad”) ja Lili Taylor (“Populaarsed vaenlased”) vaevatud perekond Perronina.

"Kurja kutsumine 2" (2016):
Üleloomulik põnevik „Kurja kutsumine 2“, mis on järg rekordeid purustanud filmile „Kurja kutsumine“ ja mille lavastajatoolis on taas James Wan („Kiired ja vihased 7“), toob ekraanile veel ühe tuntud paranormaalsete nähtuste uurijate Ed ja Lorraine Warreni juhtumi.

Oscarile kandideerinud Vera Farmiga („Õhus“, teleseriaal „Batesi motell“) ja Patrick Wilson („Astraali“ filmid) kordavad oma rolle ning astuvad üles Lorraine ja Ed Warrenina, kes sõidavad ühe oma kõige kohutavama paranormaalse juhtumi uurimisel Põhja-Londonisse, et aidata üksikema, kes kasvatab kurjadest vaimudest vaevatud majas nelja last.