15.09.2020, Kinoklubi, Filmimaailm

Nick Cave`i uus kontsertfilm Sinu kinos Coca-Cola Plaza 5. novembril!

"Idiot Prayer: Nick Cave Alone at Alexandra Palace" on kontsertfilm, milles Nick Cave esitab ihuüksinda oma parimaid palasid.

Filmi info

Kontsertfilmis "Idiot Prayer: Nick Cave Alone at Alexandra Palace" tulevad esitamisele nii laulud Bad Seedsi ja Grindermani esimestelt albumitelt kui ka Nick Cave & the Bad Seedsi seni viimaselt albumilt "Ghosteen". Kontsertfilmis kõlavad ka laulud "Into My Arms", "The Mercy Seat", "Higgs Boson Blues" ja "Girl in Amber". Kontsert filmiti selle aasta juunikuus ning nüüd on fännidel võimalus näha seda suurepärast esitust veelgi pikemana kui seda esialgu planeeriti.

Kontsert salvestati samal ajal kui Suubritannia oli aeglaselt väljumas ülemaailmsest pandeemiast tingitud lukustusest. Nick Cave`i etteaste ongi inspireeritud pandeemia ajal valitsenud isolatsioonist. "Idiot Prayer" on suveniir veidrast ja ebakindlast ajast meie ajaloos. Kontsert filmiti üles auhinnatud operaatori Robbie Ryani (The Favourite, Marriage Story, American Honey) poolt imelises Alexandra Palace`is. Filmi monteerijaks on Nick Emerson (Lady Macbeth, Emma, Greta) ja muusika salvestas Dom Monks.

"Idiot Prayer: Nick Cave Alone at Alexandra Palace" kinos Coca-Cola Plaza 5. novembril. Piletid leiad SIIT!

Treiler