18.08.2020, Kinoklubi, Filmimaailm

Suurfilmi "Tenet" piletid nüüd müügis! 26. augustist Sinu kinodes!

Christopher Nolani vaatemängulise ulmemärul alustab Sinu kinos 26. augustist.

Filmi info

Augusti Kuufilm ehk Christopher Nolani kauaoodatud eepilise ulmemäruli "Tenet" esimesed seansid toimuvad 26. augusti kõige esimesel minutil ehk ööseanssidel kell 00.01 Coca-Cola Plaza iSENSE saalis ning kinodes Ekraan ja Centrum. Pärast ööseanssi alustavad seansid juba alates kella 11.15st!

"Tenet" Sinu kinos alates 26. augustist. Piletid leiad SIIT!

Vahetult enne "Teneti" esilinastust saab veel üks kord vaadata ka ulmepõneviku "Algus" 10. aastapäeva eriväljaannet. Filmile eelneb uhke eelvaade Christopher Nolani uuest filmi "Tenet" ja Nolani sissejuhatus filmile "Algus".

Piletid leiad SIIT!

Peategelane (John David Washington) on relvastatud vaid sõnaga “Tenet”, kui ta võitleb kogu maailma ellujäämise nimel rahvusvahelise luure hämaras maailmas. Tema missioon hargneb lahti väljaspool reaalaega. Tegu pole ajas rändamisega, vaid inversiooniga.

"Tenetis" mängivad veel Robert Pattinson, Elizabeth Debicki, Dimple Kapadia, Aaron Taylor-Johnson, Clémence Poésy, Michael Caine ja Kenneth Branagh. Nolani lavastatud film põhineb ta enda stsenaariumil. "Teneti" produtsendid on Emma Thomas ja Nolan. Tegevprodutsent on Thomas Hayslip.

Treiler