9.06.2020, Kinoklubi, Filmimaailm

Coca-Cola Plaza taasavab uksed 15. juunil enneolematute piletihindadega!

Põhjalik ettevalmistusperiood on lõpusirgel ja Forum Cinemas taasavab oma kinod. Esimesena avanevad Coca-Cola Plaza uksed, peale jaanipäeva saab külastada ka Viljandi Centrumi kino ning Tartus Ekraani kino.

“Väga hea meel on teatada, et Forum Cinemas ootab kõiki kinofänne taas kinno alates 15. juunist, mis avab uksed Eesti suurim kino Coca-Cola Plaza! Et seda meeleolukat sündmust tähistada, siis on avamisnädalal enneolematud piletihinnad, mis võimaldavad kasvõi kõik vahepeal nägemata filmid suurelt ekraanilt ära vaadata” rõõmustab Forum Cinemase Baltikumi tegevjuht Kristjan Kongo. Avamise päeval 15. juunil, on võimalik kinno minna lausa 1€ piletiga. Teisipäeval, 16. juunil on pileti hind 2€, kolmapäeval 3€, neljapäeval 4€ ja reedel 5€. 

Forum Cinemas kinoketi kõik kinod on viidud kooskülla terviseameti nõuetele ja on nii töötajatele kui ka külastajatele turvaline keskkond, kus meelt lahutada. Kinosaalide täituvusel jälgitakse suuremate saalide puhul 100 inimese maksimumpiiri ning väiksemate kinosaalide puhul maksimaalselt 50% täituvust. Kinodes on olemas desinfitseerimisjaamad ning puutetundlikke ekraane ja pindu puhastatakse iga 60 minuti tagant. “Põhimõtteliselt on meie kinodes võimalik käia täiesti kontaktivabalt” ütles Kongo. “Pileti saab osta internetis, nagu seda teeb juba üle 70% kinosõpradest. Kinno jõudes skanneeritakse kinopilet telefoni ekraanilt. Snäkid ja joogid on ette pakendatud ja komplekteeritud ning neid saab mugavalt osta iseteenindusest.” lisas ta. 

Nädala kinokava on väljas ja sealt leiab nii uusi linateoseid kui ka neid filme, mis jõudsid ekraanidel väga vähe olla. 

Viljandi Centrumi kino avatakse 26. juunil ja Tartus asuv Ekraan 29. juunil. Läti ja Leedu kinod on plaanis avada 22. juunist.

Kinokava ja piletid leiad SIIT!